استخر بادی ارزان از سری استخر های بادی تولید شده پر فروش با قیمتی بسیار مقرون به صرفه نسبت به کیفیت خوب خود بوده که همیشه برای تفریحات آبی برای سنین مختلف از جمله کودکان فروش بالایی داشته است. استخر های بادی ارزان اصولا دارای کیفیت ساخت معمولی بوده که ابعاد ، ظرفیت ، لوازم همراه و نوع طراحی بدنه نیز در قیمت این نوع استخر های بادی بسیار تاثیر گذار می باشند. همانطور که می دانید هر نوع محصول بادی از نظر قیمت به سه دسته مختلف استخر های بادی گران قیمت ، استخر های بادی با قیمت متوسط و استخر های بادی ارزان تقسیم بندی می شوند که هر کدام با توجه به امکانات و ویژگی های خود قیمت گذاری شده اند. استخر های بادی دارای تنوع بسیار بالایی می باشند که به وسیله شرکت های مختلف اینتکس ، بست وی و ...

تولید و عرضه شده اند که از نظر سنین مورد استفاده دارای انواع مختلفی می باشند. استخر های بادی کوچک اصولا به خاطر حجم و وزن کم خود قیمت ارزان تری دارند زیرا که تنها برای کودکان و خردسالان قابل استفاده می باشند. البته در میان چنین استخر های بادی کوچک نیز تفاوت قیمت محسوسی وجود داشته که بیشتر به دلیل کیفیت ساخت و طراحی و همچنین ساختار بدنه می باشد. از استخر های بادی کوچک که بگذریم استخر های بادی بزرگتری نیز تولید شده اند که با وجود حجم و ظرفیت بالای خود از قیمتی بسیار مقرون به صرفه و ارزان برخوردار می باشند تا امکان خرید آسان آنها برای انواع تفریحات آبی فراهم باشد.


یکی از مهمترین عواملی که در قیمت و ارزان بودن استخر های بادی تاثیر گذار بوده جنس بدنه استفاده شده در آنهاست. تمامی استخر های بادی ساخته شده از جنس پلاستیک PVC بوده که با توجه به نوع استخر به صورت یک لایه ، دو لایه و سه لایه ساخته شده اند. استخر های بادی ارزان از نظر جنس بدنه در میان مدل های یک لایه قرار گرفته که تاثیر زیادی در کاهش قیمت این نوع محصولات می گذارند. البته یک لایه بودن ساختار بدنه استخر بادی عمیق ارزان به معنی پایین بودن کیفیت آنها نبوده بلکه نسبت به مدل های مقاوم تر خود از سادگی بیشتری برخوردار می باشد از همین رو امکان استفاده در هر مکانی از آنها مانند مکان های باز و در معرض نور و گرمای آفتاب فراهم نخواهد بود. البته نقطه اشتراک جنس بدنه استخر های بادی ارزان با دیگر مدل ها در قابلیت تعمیر بدنه می باشد.

مورد بعدی که تاثیر زیادی در کاهش قیمت استخر های بادی گذاشته در طراحی بدنه می باشد. استخر های مختلفی تولید شده است که دارای سرسره بادی و یا آبپاش می باشند. اما برخی نیز به صورت ساده ساخته شده اند که تنها قابلیت نگهداری آب را در درون خود دارند. اکثر استخر های با طراحی ساده به صورت مستطیلی ، مربعی و گرد تولید شده اند که برای تفریحات آبی در مکان های شخصی مورد استفاده قرار می گیرد.


اما شرکت های تولید کننده استخر های بادی مانند اینتکس و بست وی از مهمترین و معروف ترین شرکت هایی می باشند که همیشه اقدام به تولید انواع استخر های بادی کرده اند. این دو شرکت در میان تولید استخر های بادی دست به تولید استخرهایی کرده اند که دارای کیفیت خوب در برابر قیمتی ارزان می باشند تا امکان خرید و استفاده از آنها به راحتی فراهم باشد. همین مسئله نه تنها باعث خرید آسان تر استخر های بادی برای تفریحات آبی شده بلکه موجب افزایش بازه انتخاب مشتریان در محصولاتی مانند استخر های بادی ارزان شده است. استخر های بادی ارزان همانند دیگر مدل های تولید شده با کیفیت تر و گران تر از شرایط ضمانت یکسانی برخوردار هستند و تنها از سوی فروشگاه اینتکس شامل 48 تا 72 ساعت مهلت تست و تعمیر می شوند و به هیچ عنوان در ایران ضمانت تعویض نخواهند داشت. همچنین برای راه اندازی استخر های بادی ارزان می بایست پمپ باد متناسب با حجم بدنه را از فروشگاه اینتکس به صورت مجزا خریداری و تهیه کنید زیرا که اکثر مدل های تولید شده به همراه خود پمپ باد ندارند. در صورت وجود لوازم های جانبی مانند پمپ باد، تصاویر آنها روی جعبه بسته بندی محصول مورد نظر درج خواهد شد.