چادر های مسافرتی امروزه به شهرت بالایی دست یافته اند و کمتر مسافری دیده می شود که از این اقلام و وسایل برای سفر های خود استفاده نکند . این محصولات بی نظیر با ویژگی های بسیاری که دارند می توانند به عنوان یک سرپناه عالی ، ایمنی و حریم خصوصی افراد را در بیرون از خانه برای مسافرین عزیز فراهم کند . به همین دلیل نیز بیشتر افراد به دنبال این هستند که چادر مسافرتی خوبی را تهیه کنند تا بتوانند به نحو احسنت از محصول خود استفاده کنند . چادر های مسافرتی همانطور که از اسم آن ها مشخص است بیشتر برای سفر ها استفاده می شود یعنی همواره باید آن ها را حمل کرده و همراه خود داشت ، به همین علت نیز یک چادر مسافرتی خوب علاوه بر ایمنی که دارد بایستی از وزن بسیار سبکی برخوردار باشد تا بتوان آن را به سهولت جابجا کرد ، لازم به ذکر است که نباید هیچ کدام از این عوامل یعنی وزن پایین و ایمنی و مقاومت چادر را فدای آن یکی کرد چرا که هر دو به یک اندازه پر اهمیت هستند و بایستی تولید کنندگان با در نظر گرفتن این موضوعات چادر های مسافرتی خوبی را به بازار ها عرضه کنند . تولید کنندگان نیز با معین کردن اهداف خود و با در نظر گرفتن این عوامل در تولیدات خود موفق شده و توانستند چادر های مسافرتی هر چند بزرگ را با ایمنی بسیار عالی تولید کنند که وزن بسیار کمی داشته باشند . باید دانست که ایمنی چادر مسافرتی تنها به ضد آب بودن آن ها نیست چرا که بدنه و پایه های چادر مسافرتی به گونه ای باشد که بتواند در برابر فشار های باد نیز مقاومت کند و هیچگونه بادی را به داخل راه ندهد .

 

به عنوان مثال چادر باید در برابر سرما مقاوم باشد ، در برابر رطوبت های زیاد مانع از ورود آب به داخل شود ، در هوای سرد بدنه محصول عرق نکند و بسیاری از عوامل دیگر نیز هستند که به منظور ایمنی چادر از آن ها یاد می شود . همچنین تولید کنندگان و شرکت های چادر سازی سعی بر این داشتند که چادر مسافرتی را تولید کنند که حریم خصوصی افراد را حفظ کند ، حریم خصوصی یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که هر چادر مسافرتی باید آن را داشته باشد تا افراد بتوانند از محصول خود در محیط های عمومی نیز استفاده کنند و راحت باشند . حریم خصوصی بستگی به نوع پارچه و ضخامت آن دارد ، به همین منظور اغلب تولید کنندگان چادر مسافرتی سعی کردند تا با استفاده از بهترین پارچه ها علاوه بر اینکه مقاومت چادر مسافرتی حفظ شود بتواند حریم خصوصی افراد را فراهم کند . به عنوان مثال پارچه های شمعی چون پلی استر می تواند یکی از بهترین اجناس برای تولید بدنه چادر های مسافرتی باشد چرا که علاوه بر مقاومت بسیار زیادی که می تواند در برابر نفوذ آب و دیگر مایعات داشته باشد ، در کمترین ضخامت خود نیز می تواند مقاومت خوبی از خود نشان دهد و نیز حریم خصوصی افراد را حفظ کند . همچنین این جنس به دلیل ضخامت کم دارای وزن بسیار پایینی می باشد که می تواند استفاده از آن باعث سبک تر شدن چادر مسافرتی شود .

 

اما جدا از همه این مسائل که باید از ویژگی های چادر مسافرتی اطلاع داشته باشید و بدانید که چادر مسافرتی خوب چه ویژگی هایی دارد بهتر است که چادر مسافرتی خود را از مراکز معتبری خریداری کنید . انتخاب فروشگاه خوب می تواند باعث شود تا خرید درستی را انجام دهید . این مسئله یعنی انتخاب فروشگاه مناسب تنها در زمینه خرید چادر مسافرتی نیست بلکه هر کالایی را باید از مراکز و فروشگاه های معتبر خود خریداری کنید . علت اینکه گفته می شود محصولتان را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید این است که امروزه در سراسر کشور پر شده است از مغازه ها و تولیدی هایی که اقدام به تولید و فروش چادر مسافرتی می کنند ، این تولیدی ها و فروشندگان از آن جا که مشخص نیست محصولشان اصلی است یا خیر ممکن است اجناس تقلبی را به فروش برسانند ، همچنین برخی از فروشندگان این محصولات نیز برای اینکه به فروش بالا دست یابند و تنها به سود خود فکر می کنند با مشتریان صادق نبوده و اقدام به فروش چادر های مسافرتی درجه دو و نامرغوب می کنند ، شاید اینگونه چادر های مسافرتی از نظر قیمت ارزان تر باشند اما این ارزانی نمی تواند دلیل محکمه پسندی برای خرید محصول بی کیفیت باشد چرا که محصولی چون چادر مسافرتی باید از نظر دوام بسیار عالی باشد تا بتواند سرپناه عالی برای مسافرین عزیز باشد .

  

در ایران فروشگاه هایی در زمینه فروش چادر مسافرتی فعالیت می کنند که با شناخت بهتر آن ها می توانید با اطمینان کامل خرید موفقی را انجام دهید . یکی از این فروشگاه ها که سال های بسیار زیادی را در ای زمینه فعالیت می کند و اجناس بسیار خوبی را عرضه کرده است فروشگاه اینترنتی اینتکس می باشد . فروشگاه اینتکس به عنوان اولین و با سابقه ترین فروشگاه های اینترنتی می باشد که در ایران فعالیت های خود را آغاز نمود و تا به الان نیز توانسته به خوبی به فعالیت های خود ادامه دهد . این فروشگاه در ابتدا کار خود را با فروش محصولات بادی آغاز نمود و در ادامه راه با درخواست بالای مشتریان و نیز محبوبیت چادر های مسافرتی اقدام به فروش چادر های مسافرتی نیز کرد . این فروشگاه در طی سال ها فروش خود سعی بر این داشته است تا با فروش محصولات بسیار با کیفیت و مرغوب ایرانی و خارجی رضایت مشتریان را جلب کند ، همچنین این فروشگاه با فروش محصولات خود را قیمت های بسیار مناسب به نسبت دیگر فروشگاه ها باعث شد تا خریداران با هزینه های مقرون به صرفه جنس بسیار خوبی را تهیه کنند و سال ها بتوانند از محصولات خریداری شده خود استفاده کنند . این فروشگاه ظرفیت بسیار بالایی برای تهیه و فروش چادر مسافرتی داشته است اما به دلیل اینکه هدف آن عرضه بهترین محصولات است سعی کرده تا با عرضه چادر های مسافرتی خارجی اصل و درجه یک ، همچنین چادر های مسافرتی داخلی بسیار مرغوب رضایت مشتریان را همواره داشته باشد .

شما عزیزان می توانید برای خرید و کسب اطلاع از قیمت چادر مسافرتی از طریق فروشگاه intex به سه روش اقدام کنید . روش اول برای خرید چادر مسافرتی در این فروشگاه بدین صورت است که با وارد شدن به وبسایت این فروشگاه وارد دسته بندی چادر مسافرتی شوید ، پس از آن لیستی از انواع چادر های مسافرتی باز شده که تصویر آن ها به صورت کاملا بزرگ و شفاف همراه با نام آن ها قابل رویت است ، پس از اینکه دیدن لیست کامل می توانید با کیلک بر روی هر یک از محصولات وارد پنجره جدیدی شده و صفحه مخصوص آن کالا را مشاهده کنید . در صفحه مربوط به کالا تمامی مشخصات آن کالا به همراه دیگر ویژگی ها به صورت کامل توضیح داده شده است ، شما می توانید در این صفحه طراحی و آرگونومی ساخت ، ابعاد و ظرفیت ، جنس بدنه و جنس پایه ها ، وزن و حجم بسته بندی ، طریقه صحیح راه اندازی چادر مسافرتی ( به نسبت سازه چادر مسافرتی و نوع طراحی آن که می تواند به سه صورت فنری ، عصایی و اتوماتیک باشد ) ، مراقبت و نگهداری و ... را مشاهده کنید ، همچنین در صورت وجود نظرات می توانید نظرات دیگر خریداران را به نسبت آن چادر مسافرتی مشاهده کنید . همچنین در صورت وارد شدن قیمت می توانید قیمت محصول را بدانید ، چادر های مسافرتی که در درون وبسایت قرار گرفته اند دارای قیمت هستند اما برخی از آن ها که در قسمت قیمت آن ها عبارت " لطفا تماس بگیرید " نوشته شده باشد می توانید با برقراری تماس از قیمت محصول با خبر شوید .

شما می توانید با روش دوم یعنی تماس تلفنی ثبت و سفارش خود را انجام دهید ، در این روش شما تنها با شماره گیری یکی از تلفن های فروشگاه با اوپراتور ها و فروشندگان چادر مسافرتی صحبت کنید ، همچنین شما می توانید با کارشناسان این محصولات نیز در ارتباط باشید و نسبت به محصول مد نظر مشاوره و راهنمایی بگیرید ، هر یک از کالا های موجود در درون وبسایت دارای یک کد محصول هستند که هر یک از این کد ها منحصر به آن محصول می باشد ، شما پس از برقراری تماس با ارائه کد به کارشناس را از محصول مد نظرتان آگاه سازید تا مشاوره کامل در آن زمینه به شما داده شود . همچنین شما می توانید بدون اینکه نیازی به ثبت و خرید اینترنتی باشد خرید خود را به صورت تلفنی انجام دهید . روش دیگری که شما عزیزان می توانید از آن بهره مند شوید خرید حضوری است ، شهروندان و هموطنانی که نزدیک به پایتخت هستند می توانند به راحتی و با مراجعه حضوری به فروشگاه محصولات را از نزدیک دیده و با فروشندگان و کارشناسان صحبت به عمل آورده و خرید خود را انجام دهند . فروش حضوری دارای مزیت هایی چون تخفیف را شامل می شود و شما می توانید را حضور پیدا کردن در فروشگاه اینتکس خرید موفق و ارزان تری را داشته باشید ، البته در سایت فروشگاه نیز برخی از محصولات شامل جشنواره ها و فروش ویژه می شود که شامل تخفیف هایی بوده که شما عزیزان می توانید از آن ها بهره مند شوید . با مطالبی که گفته شد میبینم که فروشگاه اینترنتی اینتکس یکی از بهترین فروشگاه چادر مسافرتی در ایران است که هموطنان عزیز می توانند با خیال راحت از اصیل بودن جنس ، خرید خود را به نحو احسنت انجام دهند ، همچنین این فروشگاه با تخفیف های ویژه ای محصولات خود را ارزان تر و مقرون به صرفه تر از هر فروشگاه دیگری به فروش می رساند ، همچنین خدمات پس از فروش فروشگاه اینتکس نیز باعث شده تا خریداران با خیال بسیار راحت خرید خود را انجام دهند ، تمامی محصولات این شرکت به سراسر ایران ارسال می شود و شما خریداران می توانید محصول خود را در بازه زمانی دو تا سه روز تحویل بگیرید . این فروشگاه سال هاست که حسن نیت خود را ثابت کرده و با راضی نگه داشتن مشتریان توانسته بهترین فروشگاه چادر مسافرتی باشد . امید است که با یک بار خرید از این مرکز فروش چادر مسافرتی از محصول و خدمات عالی آن برخوردار شده و رضایت کامل را داشته باشید .