روش تعمیرات تخت بادی و پنچری تخت خواب بادی اینتکس و بست وی :

آیا تخت خواب بادی شما دچار سوراخ شدگی و پنچری شده است ؟ قبل از راهنمای پنچرگیری و آموزش تعمیر کردن تخت بادی بایستی این نکته را اذعان کنیم که مجموعه تهران اینتکس دارای تعمیرگاه تخصصی و حرفه ای محصولات بادی و تختخواب های بادی است ، در صورتی که محصول خود را نمیتوانید تعمیر کنید و از حوصله شما خارج است میتوانید این مشکل را به ما بسپارید و کالای خراب شده خود را مثل روز اول از ما تحویل بگیرید ، حال اگر میخواهید خودتان در منزل این کار را انجام دهید در ادامه با آموزش تعمیر تخت خواب بادی با ما همراه باشید...

تعمیرات تخت خواب بادی و تخت بادی اینتکس روش تعمیرات تخت بادی و تخت خوابهای بادی اینتکس و بست وی خب حال به بحث ترمیم یا تعمیر تخت خواب بادی می پردازیم. شما در گام اول باید تخت خواب بادی اسیب دیده را بر روی یک سطح صاف قرار دهید. پس از انجام این کار می بایست به دنبال محل اسیب دیدن این تخت خواب گشته و ان را پیدا کنید. برای مثال اگر اسیب وارد شده به تخت خواب جدی و بزرگ باشد که خب بدون نیاز به باد کردن محصول می توانید ان را پیدا کرده و به دنبال ترمیم ان بگردید اما اگر در محصول شما سوراخ ریزی وجود دارد که با چشم به راحتی قابل رویت نیست ابتدا باید به صورت کامل محصول را باد کنید.

 

پس از باد کردن کامل محصول بهترین راه برای پیدا کردن سوراخ این است که به دنبال صدای ان بگردید و توجه کنید که از کدام قسمت باد دارد خارج می شود. اگر باز هم سوراخ ایجاد شده در محصول شما بسیار ریز باشد که متوجه نشوید راه بعدی درست کردن اب کف می باشد. برای انجام این کار نیز مقداری پودر و یا مایع شست و شو را در اب حل کرده و ان را تکان دهید تا خوب کف کند.

پس از ان به نقاطی که شک دارید که از این نواحی این محصول سوراخ شده است این کف را بمالید تا با حباب های ایجاد شده در نواحی سوراخ شده و اسیب دیده بتوانید به راحتی ان را پیدا کنید. پس از ان شما نیاز به یک عدد برچسب تعمیرات برای قرار دادن در محل سوراخ شده دارید. همان طور که می دانید برچسب های تعمیرات از دو بخش مجزا تشکیل شده اند. بخش اول رول شفاف بوده و بخش دیگر چسب این محصول است. پس از باز کردن و خارج کردن این دو بخش از داخل بسته بندی حال بهتر است با توجه به مقدار اسیب دیدگی و سوراخ ، رول را به صورت گرد و دایره ای برش زده و کنار بگذارید. حال دور تا دور محل سوراخ شدگی را به صورت کامل چسب بزنید و رول را بر روی ان قرار دهید.

چسبیدن این رول بسیار ساده می باشد ولی نکته مهم این است که بهتر است قبل از انجام تمام این کار ها باد محصول را به صورت کامل تخلیه کنید. هم چنین بهتر است یک وسیله سنگین وزن هم بر روی این رول قرار دهید تا با وارد کردن فشار بیشتر کاری کند که رول به صورت کامل بر روی قسمت اسیب دیده چسبیده و از خارج شدن باد و هوا از ان قسمت جلوگیری کند. پس از اتمام تمامی مراحل یک وزنه سنگین و یک تکه تخته یا کتاب که سطح صافی دارد را بر روی وصله خود روی تخت خواب بادی قرار داده و تا یک ساعت صبر کنید سپس وزنه را برداشته و تخت خود را باد کنید. به همین سادگی شما قادر خواهید بود تا تخت خواب بادی را در صورت اسیب دیدن ترمیم نمایید. البته گاها خواهید شنید که افراد به روش های دیگر هم این محصولات را ترمیم می کنند اما راه استاندارد و درست این کار همین است زیرا شرکت های تولید کننده محصولات بادی هم بهترین روش ترمیم را استفاده از برچسب تعمیرات دانسته اند و خود نیز اقدام به ساخت و تولید این برچسب ها کرده اند.

 حال اگر قصد خرید تخت خواب بادی و یا حتی برچسب تعمیرات را هم دارید می توانید از طریق سایت نمایندگی اینتکس به سادگی اقدام به خرید این محصولات کنید. هم چنین برای راهنمایی بیشتر هم می توانید مقالات زیر را مطالعه کنید تا قبل از خرید با اگاهی کامل اقدام کرده و بهترین تصمیم را بگیرید. یکی از مسائلی که باعث می شود تا مردم از خرید محصولات بادی امتناع کنند این مسئله است که باورشان می گوید در صورت اسیب دیدن و خراب شدن و حتی سوراخ شدن محصولات بادی دیگر این محصولات قابل استفاده نبوده و باید ان را کنار گذاشت. این تفکر به قدری غلط می باشد که به تازگی شرکت های تولید کننده محصولات بادی در کنار محصولات خود در داخل دفترچه راهنما به صورت کامل در صورت روش های ترمیم و نگهداری از این محصولات هم صحبت کرده اند. هم چنین قرار دادن بسته ها و برچسب های تعمیرات تخت خواب بادی در کنار محصولات نو هم از دیگر راهکار های ترمیم محصولات اسیب دیده می باشد. در ادامه این مطلب نیز سعی بر این داریم تا شما را با نحوه مراقبت از محصولات بادی در مرحله اول اشنا کرده و سپس روش های نوین ترمیم و تعمیر تخت بادی و این دسته از محصولات را به صورت کامل برای شما شرح دهیم پس با ما همراه باشید... در ابتدا باید گفت که شما می بایست در هنگام خرید محصولات بادی مخصوصا تخت خواب به نوع جنس این محصولات توجه کنید. معمولا گرید بندی این کالا ها از نظر نوع و کیفیت یکی از موارد مهم در هنگام خرید یک محصول بادی است. هم چنین برند های تولید کننده این محصولات نیز یکی دیگر از موارد مهمی است که باید به ان توجه نمود زیرا هر چه شرکت سازنده محصولات بادی معتبر تر باشد قطعا در کیفیت و تولید یک محصول خلاقیت و دقت بیشتری انجام شده است. در همین خصوص باید عنوان کرد که تخت خواب های تولید شده توسط شرکت اینتکس یکی از مقاوم ترین محصولات موجود در بازار می باشد که با بهره گیری از اخرین تکنولوژی های ممکن سعی در تولید یک محصول با کیفیت داشته است. هم چنین شرکت بست وی و اینتایم هم از دیگر شرکت های معتبر در زمینه طراحی و تولید تخت های بادی می باشند که با اطمینان خاطر می توان محصولات این برند ها را خریداری نمود. نکته مهم دیگر در خصوص محصولات و تخت خواب های بادی این است که در گام اول بهتر است از اسیب دیدن این محصولات پیشگیری کنید تا نیاز به ترمیم و تعمیر تخت بادی ان نداشته باشید. در همین خصوص بهتر است که چند نکته مهم را برای مراقبت از این محصولات در نظر بگیرید: باد کردن به اندازه : مهم ترین نکته در هنگام راه اندازی تخت های بادی است. شما برای این کار در ابتدا باید این محصولات را باد کنید تا بتوانید از ان به درستی استفاده نمایید. در همین خصوص نیز باید گفت که باد کردن به اندازه یکی از موارد مهم در این بخش می باشد. این بدین معناست که شما باید به درستی و به اندازه محصول خود را باد کنید. اگر کمتر از حد استاندارد این محصول ان را باد کنید قطعا مشاهده خواهید کرد که این محصول فرو رفته و کیفیت خود را از دست می دهد و نمی توان خواب راحتی را بر روی این تخت داشته باشید.

هم چنین بیش از اندازه باد کردن این محصول هم باعث می شود تا در گام اول این محصول سفت شود و در زمان هایی که بر روی ان به استراحت می پردازید تخت خواب شما امکان ارتعاش و جامپینگ بیشتری داشته باشد. هم چنین این کار باعث می شود که تحمل وزن این محصول هم کمتر شده و اسیب پذیری این تخت هم بیشتر شود زیرا با کوچک ترین برخوردی امکان سوراخ شدن این محصولات وجود دارد. دور کردن اشیا نوک تیز : حتما در اکثر مقالات مشاهده کرده اید که مهم ترین نکته در خصوص نگهداری و مراقبت از محصولات بادی دور کردن وسایل تیز و برنده از کنار این محصولات است. منظور از وسایل تیز هر گونه شی نظیر چاقو ، قیچی ، سوزن و ..... است. این وسایل اگر به طور مستقیم وارد بدنه و رویه محصولات بادی شوند به جرات می توان گفت که محصول شما اسیب بسیار جدی خواهد دید. البته بار هم بسته به نوع ورود و اندازه و حجم اسیب می توان ان را ترمیم کرد که در ادامه به ان خواهیم پرداخت اما قبل از ترمیم بهتر است که از نزدیک کردن و وارد کردن این اشیا به سمت بدنه تخت خواب بادی خود خودداری نمایید. با این کار می توانید به سادگی از اسیب ندیدن تخت خود اطمینان حاصل کنید. دور کردن اشیا داغ : منظور از اشیا داغ این است که برای مثال شعله فندک را هم به بدنه این محصول نچسبانید . نزدیک کردن وسایل دیگری همانند ظروف داغ و گذاشتن ان ها بر روی تخت ، راه اندازی و قرار دادن تخت خواب بادی در کنار بخاری یا دیگر وسایل داغ و از این قبیل کار ها نیز باعث می شود تا محصول شما دچار اسیب های جدی شود. برای مثال اگر محصول شما به وسیله وسایل نوک تیز مقداری سوراخ شود شاید بتوانید به راحتی ان را ترمیم کنید اما وقتی یک وسیله داغ باعث سوخته شدن بدنه و رویه محصول و تخت بادی شما شود این اسیب شاید جبران ناپذیر باشد زیرا تعویض رویه تخت های بادی کاری سخت و شاید بتوان گفت که نشدنی است پس بهتر است مراقبت این مسئله مهم هم باشید.

 

عدم جامپینگ و پرش بر روی محصولات : وقتی شما بر روی یک محصول بادی می پرید این عامل بسته به وزن شما می تواند مجدد برای تخت بادی اسیب جدی را به همراه داشته باشد. برای مثال اگر تخت خواب شما یک نفره باشد و تحمل وزن 150کیلو گرمی را هم دارا باشد شما با پریدن خود بر روی این محصول باعث می شود تا تخت وزن شما را در سرعت بسیار کوتاهی تحمل کند و ارتعاش و عکس المعلی را به سرعت نشان دهد. این کار باعث می شود که کیفیت رویه و مقاومت تخت در مدت زمان طولانی کاهش یابد و هم چنین قدرت محصول شما هم کمتر شود که در بلند مدت به مرور زمان دچار اسیب و افت کیفیت خواهد شد. عدم قرار دادن وسایل سنگین بر روی تخت : همان طور که در قسمت بالا مقداری به ان اشاره شد یکی دیگر از موارد مهم در خصوص نگهداری از تخت خواب ها این مسئله است که سعی کنید وسایل سنگین تر از مقدار تحمل ان را بر روی تخت خواب خود قرار ندهید. در همین خصوص باید عنوان نمود که قرار دادن وسایل سنگین باعث می شود که خاصیت فنری بودن محصول شما در طولانی مدت کم شده و به مرور دچار اسیب های جدی تر شود که این عامل خود یکی از مهم ترین دلایل موجود در نگهداری محصولات شماست.

پهن کردن رو تختی یا ملافه : برای افرادی که به تمیز بودن تخت خواب خود اهمیت زیادی می دهند و دوست ندارد که با هر بار استفاده تخت خواب را جمع اوری کرده و کنار بگذارند قرار دادن و کشیدن ملافه ، رو تختی و یا پارچه محافط یکی از مهم ترین نکات در حفظ و نگهداری از محصول است. شما اگر بتوانید پس از راه اندازی محصول خود ملافه ای را پهن کنید دیگر نگران ریختن مایعات بر روی ان و یا نشستن گرد و غبار و کثیفی ان نخواهید بود و با خیال راحت و بدون استرس می توانید از این تخت به صورت تمیز و پاکیزه استفاده نمایید. تا به این جای کار مهم ترین موارد در خصوص مراقبت های مهم در خصوص نگهداری از تخت خواب بادی را برای شما شرح دادیم. حال سعی می کنیم مهم ترین روش ترمیم محصولات بادی را به صورت گام به گام برای شما بازگو کنیم تا بتوانید به راحتی خودتان در صورت اسیب دیدن تخت خواب ان را تعمیر کنید. نکته مهم در این بخش این است که باید توجه کنید در هنگام خرید تخت بادی حتما در داخل بسته بندی محصول برچسب تعمیرات قرار گرفته شده باشد.

با همین برچسب تعمیرات شما می توانید به سادگی و با استفاده از توضیح ما در ادامه این مقاله در مدت زمان بسیار کمی محصول را مثل روز اول تصحیح و سالم گردانید. مطالب مرتبط : معایب تخت خواب بادی تخت بادی ارزان پیشنهاد ویژه تخت خواب های بادی کدام است ؟ راهنمای خرید تخت خواب بادی یک نفره و دو نفره چنانچه فکر میکنید نمیتوانید این کار را در منزل خود انجام دهید ، لطفا کار را به ما بسپارید با تلفن ۰۲۱۴۴۳۸۴۰۸۰ یا با شماره مستقیم تعمیرکار تخت خواب بادی ۰۹۳۶۰۳۰۵۶۷۹ تماس حاصل فرمایید.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم به صورت کامل روش های مراقبت و هم چنین ترمیم محصولات بادی و به خصوص تخت خواب را برای شما شرح داده باشیم.