قایق بادی یک نفره بیش از هر قایق بادی دیگری محبوب است برای اینکه برای استفاده یک نفره طراحی شده است و تنها گنجایش آن یک نفر خواهد بود ، برای همین آن فرد می تواند با استفاده از پارو به راحتی قایق بادی سبک و بسیار راحت خود را به اطراف هدایت کند . بیشتر قایق های بادی برای تفریح ساخته شده اند و کمتر از آن ها برای کار هایی همچون ماهیگیری و یا گشت زنی در دریا و ... استفاده می شود ، به خصوص اگر قایق بادی از ابعاد کوچکی برخوردار باشد و برای استفاده یک نفره مناسب باشد . با توجه به این ویژگی های بسیار عالی و خصوصیات این محصولات ، قصد راهنمایی در خرید قایق بادی یک نفره را داریم تا شما بتوانید مناسب ترین و بهترین قایق بادی یک نفره را خریداری کنید . هر قایق بادی ویژگی های خاص خود را دارد که به ترتیب به تمامی آن ها اشاره خواهیم کرد تا بتوانید در میان تنوع بسیار بالای این محصولات بادی ، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید . 

در خرید قایق بادی یک نفره بهتر است که در ابتدا برند های این محصولات را بشناسید و به سراغ قایق هایی بروید که از نظر کیفیتی حرف اول را می زنند . در میان برند های پر فروش بازار برند هایی همچون اینتکس و بست وی هستند که بیشتر از هر برند دیگری محبوبیت خاصی را داشته و به عنوان بهترین برند ها از آن ها یاد می شود . برای اینکه واقعا کیفیت بالایی را دارند و قایق های بادی ساخته شده توسط این برند ها به دلیل استفاده از بهترین مواد ها ، باعث شده است تا فروش قایق بادی این برند ها در دنیا رتبه های اول را داشته باشد . البته برند های دیگری همچون جیلونگ و اینتایم نیز قایق هایی را با طراحی های مختلف تولید کرده اند که می توان گفت اولیت های بعدی برای خرید خواهند بود . اینتکس و بست وی هر دو برند هایی آمریکایی هستند و سابقه فعالیت آن ها بسیار بالاست . 

شاید برای شما جالب باشد که بدانید قایق های بادی از چه چیزی ساخته شده اند و دوام این محصولات بادی چگونه است . بیشتر قایق های بادی ساخته شده در بازار قایق هایی هستند که از لایه های پی وی سی ساخته شده اند . پی وی سی ها در ساخت بسیاری از محصولات بادی به ویژه استخر بادی ، وان بادی و جکوزی های بادی کاربرد دارند که تمامی آن ها در مجاورت با آب بوده و تفریحات آبی به شمار می آیند . برای اینکه پی وی سی یک مواد ضد آب است که باعث می شود محصول بادی در برابر آسیب مقاوم باشد و به مرور زمان پوسیدگی و ... پیش نیاید . این در حالی است که حتی برای سخت قایق بادی از پی وی سی برزنتی استفاده می شود که به مراتب بدنه ای بسیار قوی تری را برای قایق به ارمغان خواهد آورد . قایق های بادی بسیار با دوام هستند به خصوص که برند های نام برده با استفاده از پی وی سی برزنتی آن ها را تولید کند . 

برای استفاده و راه اندازی قایق بادی یک نفره نیاز است که آن را باد کنید . شما می توانید برای راه اندازی کردن قایق بادی از پمپ باد استفاده کنید . قایق های بادی یک نفره به دلیل اینکه ابعاد کوچک تری را داشته و ظرفیت بدنه آن ها کمتر است ، سریع تر راه اندازی خواهند شد برای همین شما می توانید با استفاده از پمپ های باد کوچک مانند پمپ باد دستی در کمترین زمان ممکن قایق بادی یک نفره را راه اندازی کنید . برخی از قایق های بادی جدید همچون قایق های بادی کندر شرکت بست وی قابلیت جا شدن برای یک فرد بزرگسال و یک کودک را فراهم کرده است و به عنوان قایق بادی یک و نیم نفره به فروش می رسد که بسیار نیز محبوب شده است و بسیاری از افراد که دوست دارند با فرزندان خود به قایق سواری بروند این نوع قایق های بادی را انتخاب می کنند . 

یکی از قایق های بادی یک نفره بسیار پر فروش که البته ارزان قیمت نیز می باشد ، قایق بادی اکسپلورر اینتکس می باشد که در ظرفیت های مختلف ساخته شده و مدل یک نفره آن نیز تولید شده است تا بتوانید به صورت یک نفره از آن استفاده کرده و تفریح کنید . این قایق به صورت پارویی بوده و بدنه مقاومی دارد . همانطور که برند آن نیز ذکر شد ، تولید شده توسط برند بزرگ اینتکس بوده و یک قایق بادی یک نفره اوجینال محسوب می شود . این قایق به همراه خود پارو دارد و شما می توانید برای به حرکت در آوردن قایق بادی از پارو استفاده کنید . البته تمامی قایق های بادی ساخته شده پارویی بوده و به خصوص قایق های سایز کوچک به دلیل اینکه قابلیت نصب موتور را نیز ندارند ، حتما با پارو مورد استفاده قرار می گیرند ، برای همین است که در کنار این محصولات پارو نیز قرار داده می شود . 

قایق های بادی دیگری همچون قایق بادی سی هاوک نیز از یکی از سری قایق های بادی شرکت اینتکس است که در چندین ظرفیت ساخته شده است و یکی از کوچکترین مدل های آن که برای استفاده یک نفره است ، مناسب برای شمایی خواهد بود که به دنبال خرید قایق بادی یک نفره با کیفیت هستید . این قایق نیز پارویی است و تا حدودی شباهت ساختاری با قایق بادی اکسپلورر دارد ولی از نظر رنگ و طرح کاملا متفاوت می باشد . قایق بادی کندر بست وی که به صورت اجمالی معرفی شد از جدید ترین قایق های بادی برند بست وی است که در ظرفیت های کم نیز ساخته شده است و شما می توانید آن ها را برای تفریحات خود انتخاب کنید . کیفیت این قایق ها نیز به مانند دو قایق بادی معرفی شده برند اینتکس معروف و محبوب هستند . و اما مدل معروف و پر فروش دیگر از سری قایق های بادی یک نفره می توان به قایق بادی چلنجر اشاره کرد ، این قایق بسیار زیبا و دوست داشتنی پارویی که وزن بسیار سبکی داشته و جابجایی آن بسیار راحت است ، دیگر گزینه پیشنهادی ما به شما خواهد بود  

پس از معرفی تمامی قایق های بادی تفریحی یک نفره ، نوبت به یک قایق بادی متفاوت و ورزشی می رسد که برای استفاده یک نفره طراحی شده است و نام آن قایق بادی کایاک یک نفره می باشد . این قایق ها طراحی مشابه قایق های کایاک داشته و تنها تفاوت در آن ها ، جنس و نوع ساخت محصول است که به صورت بادی می باشد . این قایق ها نیز یکی از بهترین مدل ها برای استفاده در رودخانه ها و دریاچه ها می باشد . البته ظرفیت های بیشتر این قایق ها و سایر قایق های بادی معرفی شده نیز وجود دارد که شما می توانید تمامی آن ها را در فروشگاه قایق بادی تهران اینتکس مشاهده کرده و تصاویر آن ها و مشخصات آن ها را ببینید و مطالعه کنید تا در نهایت بهترین گزینه را انتخاب و محصول را خریداری نمایید .