فروش قایق ماهیگیری فایبرگلاس

فروش قایق ماهیگیری فایبرگلاس فروش قایق ماهیگیری فایبرگلاس که به عنوان یکی از کاربردی ترین و پر فروش ترین قایق های فایبرگلاس محسوب شده همیشه مورد استقبال مشتریان بوده است . قایق های ماهیگیری فایبرگلاس در واقع در دو مدل اصلی تولید و عرضه شده اند که دسته از آنها بدنه ای کاملا از جنس فایبرگلاس داشته و برخی نیز در خانواده قایق های بادی قرار می گیرند . در واقع فروش قایق های ماهیگیری فایبرگلاس علاوه بر تفریحات ماهیگیری به عنوان قایق های تفریحی برای گشت گذار در آب های آرام و خروشان نیز استفاده می شوند . اما دسته از قایق های ماهیگیری فایبرگلاسی که توسط فروشگاه محصولات بادی اینتکس عرضه می شود توسط شرکت های بزرگی از جمله اینتکس و بست وی تولید شده اند . قایق های بادی فایبرگلاس نسبت به قایق های فایبرگلاس دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه تر و وزنی سبک تر بوده اما کاربرد آنها با هم یکسان خواهد بود از همین رو باعث افزایش فروش و طرفداران قایق های بادی فایبرگلاس شده است . نکته ای که در رابط قایق های بادی ماهیگیری فایبرگلاس وجود داشته ، داشتن لوازم جانبی و امکانات تعبیه شده روی قایق ها به منظور استفاده در ماهیگیری می باشد . امکاناتی از جمله داشتن اهرم مخصوص لنسر ماهیگیری ، اهرم مخصوص پارو ، طناب نجات و دستگیره های حمل همگی امکاناتی بوده که بایستی در یک قایق ماهیگیری فایبرگلاس بادی تعبیه شود . از این رو شمایی که در مناطق ساحلی سکونت ندارید ولی همواره دوست دارید که در سفر ها به ساحل ها و دریا ها ، به ماهیگری بپردازید ، حتما به این نکته توجه داشته باشید که قایق هایی که دارای بدنه کاملا فایبرگلاسی می باشند ، برای شما مناسب نیستند و چه بسا از آن ها تنها بایستی در یک محل ثابت استفاده شود و حمل و نقل آن کاری سخت خواهد بود . این در حالی است که شما می توانید با خرید قایق بادی فایبرگلاس ، آن را حتی با ماشین و با قرار دادنش در صندوق عقب ماشین حمل کرده و با خود به مسافرت ببرید و در هر جایی که دلخواه شماست از آن استفاده کنید .

همانطور که گفته شد ، این نوع از استخر ها دارای تمامی ویژگی های یک قایق ایده آل برای ماهیگیری می باشد و چه بسا هدایت آن نیز کاری ساده و آسان است . مدل های معدودی در میان قایق های بادی وجود داشته که از فایبرگلاس در آنها استفاده شده است . قایق های بادی همچون قایق های خانواده مارینر از شرکت اینتکس که در میان بهترین قایق های بادی ماهیگیری فایبرگلاس قرار گرفته است . این دسته از قایق های ماهیگیری در قسمت کف از فایبرگلاس استفاده شده تا موجب افزایش استحکام و تعادل بدنه روی آب های آزاد و پر عمق شود . این قایق ها در مدل های مختلف تولید شده اند و از نظر ابعادی و ظرفیتی که دارند نیز متعدد هستند ، از این رو شما نیز می توانید بسته به نیاز خود قایق های بادی را خریداری کنید که متناسب با نیاز شما هستند . توجه داشته باشید که قایق های بادی مارینر از پر فروش ترین مدل های سال های گذشته شرکت اینتکس می باشد که در ظرفیت های دو نفره ، سه نفره و چهار نفره تولید شده اند که محبوب ترین آن ها مدل های 4 نفره می باشد که ابعاد بسیار بزرگی داشته و به شما اجازه خواهد داد تا افراد بیشتری را به خود به تفریحات آبی و یا ماهیگیری ببرید . حتی ما به شما توصیه می کنیم که برای استفاده دو نفره خود نیز از قایق های بادی بزرگ تر مانند 4 نفره استفاده کنید ، زیرا در این حالت شما می توانید وسایل و تجهیزات مورد نیاز بیشتری را با خود به داخل قایق ببرید . انتخاب یک قایق بادی فایبرگلاس بزرگ می تواند مزیت های بسیار زیاد دیگری را نیز به همراه داشته باشد که می توان به حفظ تعادل بسیار خوب آن اشاره کرد . هر چه قایق بزرگ تر باشد به خوبی تعادل خود را بر روی آب حفظ خواهد کرد . از سوی دیگر بایستی در نظر داشته باشید که قایق های بادی می توانند وزن بالای افراد را تحمل کند و در صورت مواج بودن آب دریا و یا رودخانه ها نیز به سادگی می تواند بر روی آب شناور بماند . این در حالی است که قایق های کوچک تر سریع تر تعادلشان بر هم خواهد خورد . ولی یکی از معایب قایق های بادی فایبرگلاس بزرگ ، حجم بسته بندی نسبتا بزرگ آن خواهد بود که بایستی حتما به این نکته نیز توجه داشته باشید و سعی کنید که بر اساس نیاز خود و بررسی جوانب مختلف ، قایق بادی فایبرگلاس خود را خریداری کنید .

تمامی قایق های ماهیگیری فایبرگلاس قابلیت نصب موتور های مخصوص قایق را نیز داشته به همین جهت می توان با سرعت بیشتری نسبت به پارو زدن روی آب حرکت داشت . از آنجایی که قایق های بادی ماهیگری فایبرگلاس وزن و حجم کمتری نسبت به مدل های فایبرگلاس کامل داشته و در کنار داشتن قیمتی مناسب تر علاوه بر مسائل مربوط به ماهیگیری برای تفریحات آبی و حتی حمل بار نیز استفاده می شوند. بنابراین شما می توانید به دلخواه خود از قایق های بادی فایبرگلاس خود به عنوان قایق بادی پارویی یا قایق بادی موتوری استفاده کنید . درهر صورت برای ماهیگیری هر دو این قایق ها مناسب هستند و چه بسا با توجه به پارویی بودن این قایق ها شما می توانید بدون ایجاد سر و صدا به داخل آب رفته و بر روی آب حرکت کنید و ماهیگیری خود را انجام دهید ، بدون اینکه نیازی به روشن کردن موتور باشد . از ویژگی های قایق های بادی به خصوص قایق های بادی مارینر می توان به وجود تجهیزات و لوازم جانبی مورد نیاز اشاره کرد که خیال شما را از این بابت می تواند راحت کند تا به سادگی بتوانید قایق های بادی خود را خریداری و استفاده کنید . فروش قایق ماهیگیری فایبرگلاس به سه صورت ممکن توسط فروشگاه اینتکس ایران عرضه می شود . روش اول به شکل اینترنتی بوده که پس از ثبت نام در وبسایت فروشگاه تهران اینتکس و ثبت سفارش امکان خرید محصول مورد نظر فراهم خواهد بود . در این روش اگر جزو مشتریان شهر تهران باشید امکان پرداخت در درب منزل را خواهید داشت در غیر اینصورت می بایست مبلغ مورد نظر پرداخت شده و سپس محصول سفارش داده شده ارسال شود. روش دوم به صورت تلفنی می باشد که مشابه روش اینترنتی است. در این روش نیز باید در صورت سکونت در شهر های غیر تهران مبلغ محصول سفارش داده شده پرداخت شده و در نهایت محصول مورد نظر ارسال شود . روش سوم فروش قایق های ماهیگیری فایبرگلاس به صورت حضوری می باشد . در این روش نیز باید قبل از حضور در فروشگاه اینتکس با این فروشگاه تماس حاصل کرده تا از موجودی محصول مورد نظر اطمینان لازم را کسب کنید. مزیت این روش در تست محصول خریداری شده در زمان خرید و حتی گرفتن تخفیف جزئی می باشد. گفتنی است که تمامی قایق های بادی ماهیگیری فایبرگلاس عرضه شده توسط فروشگاه اینتکس با 48 ساعت مهلت تست به فروش رسیده اما لوازم های جانبی آنها دارای ضمانت یک ساله خواهند بود .

و اما شاید برای شما پیش بیاید که چرا قایق های بادی را نیز از فایبرگلاس تولید کرده اند و چه بخش هایی از این قایق های بادی ساختار بادی دارد ؟ توجه داشته باشید که برای ساخت سایر قایق های موجود که عمدتا در سواحل مشاهده می کنید ، از بدنه تماما فایبرگلاس استفاده شده است که ضخامت بدنه آن ها نیز بسیار زیاد است . فایبرگلاس ها در واقع مواد خام نفتی و الیافی همچون پشم شیشه هستند که از برخی دیگر از ترکیبات تهیه شده و می تواند به خوبی دوام و استحکام بالایی را همچون فلزات داشته باشد ، از این رو به خوبی در برابر ضربه و فشار و حتی رطوبت و ... نیز مقاوم خواهد بود . این در حالی است که فایبرگلاس در کنار این ویژگی های بسیار خوب ، وزن بسیار سبکی نیز دارد ، این وزن سبک باعث شده است تا قایق ها پس از ساخت ، در کنار اینکه دوام و استحکام عالی داشته باشند ، از وزن سبک و پایینی نیز برخوردار باشند تا اینچنین شناوری بسیار عالی را از خود به نمایش بگذارند . این در حالی است که قایق های بادی معمولی دارای بدنه ای از جنس pvc و برزنت می باشند که در مقایسه با فایبرگلاس باز هم ضعیف تر هستند . بدین ترتیب شرکت های سازنده استخر های بادی به این فکر رسیدند که برخی از بخش های قایق بادی را همچون کف قایق ها به صورت فایبرگلاس تولید کنند و بخش هایی همچون لبه های بادی و بخش های بالایی را به همان صورت بادی ایجاد کنند . این طراحی باعث شد تا قایق های بادی فایبرگلاسی به خوبی بتوانند در برابر ضربه هایی که به کف قایق بادی وارد می شود ، به خصوص در زمان هایی که از موتور برای آن ها استفاده می شود ، موج و ضربه ها صدمه ای به قایق بادی نزند . همچنین در صورت برخورد قایق بادی با صخره ها و یا آوردن قایق بادی به سمت ساحل و ... قایق بادی به خوبی می تواند در برابر آسیب دیدگی ها مقاوم باشد . هر چند که استفاده از لایه هایی همچون پی وی سی در کنار برزنت و الیاف شمعی باعث شده است تا قایق های بادی نیز دوام بسیار عالی داشته باشند و تنها با جلوگیری از برخورد اجسام تیز و برنده به بدنه ، این نوع قایق های بادی نیز طول عمر بسیار بالایی را خواهند داشت . توجه داشته باشید که راه اندازی قایق های بادی بسیار ساده و آسان است و شما می توانید آن را به مانند هر محصول بادی راه اندازی و استفاده کنید . قبل از هر کاری بایستی به نوع قایق بادی توجه داشته باشید ، زیرا طراحی متفاوت قایق ها و شرکت های تولید کننده آن ها موجب شده است تا دریچه های باد متعددی بر روی بدنه وجود داشته باشد و یا نیاز باشد که شما طناب مهار به بدنه قایق بادی متصل کنید و حتی ممکن است نیاز به نصب صندلی های بادی بر روی بدنه قایق باشد که برخی از مدل ها این ویژگی ها را دارند و شما بایستی حتما به آن ها توجه ویژه ای را داشته باشید . قایق های بادی نیازمند مراقبت هستند تا آسیب نبینند ، اما با این وجود نیز شما می توانید در صورت آسیب دیدن و سوراخ شدن بدنه قایق بادی فایبرگلاس از بخش های بادی ، آن را تعمیر و به اصطلاح پنچرگیری کرده و دوباره استفاده کنید .

 

برای تعمیرات و پنچرگیری های جزئی و ساده شما می توانید با تهیه برچسب های تعمیراتی خودتان تعمیرات را انجام دهید ، ولی در زمان هایی ممکن است شدت آسیب دیدگی زیاد است و یا شما نمی توانید قایق بادی را تعمیر کنید ، در این حالت بهترین راه این است که قایق بادی خود را به فروشگاه تهران اینتکس یعنی نمایندگی فروش قایق بادی در ایران بدهید تا خود نمایندگی intex به بهترین شکل تعمیرات قایق بادی را انجام دهد و محصول را پس از تعمیرات تخصصی تحویل شما عزیزان بدهد . لذا توجه داشته باشید که عمده آسیب هایی که به قایق بادی می رسد ، از بخش کف است ولی با ساختار فایبرگلاسی قایق های بادی ، احتمال آسیب دیدن این مدل از قایق های بادی شرکتی ، بسیار کمتر شده و شما می توانید با خیالی راحت از این محصولات بهره مند شده و به دفعات از آن برای ماهیگیری و یا تفریحات آبی خود استفاده کنید .