قایق بادی جیمینی دست دوم

قایق بادی جیمینی دست دوم قایق بادی به عنوان یکی از محصولات جذاب و دوست داشتنی در میان تمامی محصولات می باشد که در رده های مختلفی تولید شده اند و هر کدام می توانند نیاز های شخص را به صورت ویژه ای برطرف کنند. در حالت کلی می توان اینگونه اذعان کرد که به دلیل جنس و کیفیت خوبی که قایق های بادی دارند می توان آنها را به صورت دست دوم نیز خریداری کرده و استفاده کرد . با توجه به کیفیت و قیمت قایق های رده پایین تا قیمت یک میلیون تومان خرید آنها به صورت دست دوم تا حدودی منطقی نیست مگر آنکه این قایق مدت زمان بسیار کمی عمر کرده باشد و استفاده مجدد از آن مانعی نداشته باشد و شخص از سلامت کامل آن مطلع باشد . در میان قایق های بادی بهترین قایق بادی دست دومی که می توان انتخاب کرد مدل جیمینی است که با توجه به قیمت بالایی که دارد و کیفیت بالای آن، طول عمر بالایی داشته و خرید قایق بادی جیمینی دست دوم منطقی تر به نظر می آید. 

در ادامه به ویژگی های قایق دست دوم جیمینی خواهیم پرداخت و معایب آن و مزیت های آن را در قسمت های مختلفی بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید. قایق بادی جیمینی به دلیل ضخامت لایه ها و کیفیت فوق العاده ای که دارد و تزریق مستقیم رنگ ها به لایه های بدنه آن از افت ظاهری بسیار کمی بعد از استفاده های طولانی مواجه می شود به همین دلیل رنگ های روی بدنه، چاپ هایی که برای لوگو و یا دیواره قرار گرفته طی طولانی مدت صدمه ای نمیبیند. قسمت های اصلی بدنه نیز که خاکستری بوده به همین شیوه تولید شده و هیچ افت ظاهری نخواهند داشت . تنها در صورت چسبیدن لایه های چربی و موارد مشابه به قسمت بیرونی بر روی رنگ بدنه تاثیر خواهد داشت . اما سایر قایق های بادی به ویژه محصولاتی که در رده زیر ۳۰۰ هزار تومان عرضه شده اند در صورت خرید انواع دست دوم از آنها ویژگی ثبات ظاهری این کالا را نداشته اند. علاوه بر ظاهر مقوله بعدی کیفیت و ماندگاری محصول است. قایق های جیمینی به طور متوسط در صورت استفاده صحیح بیش از یک دهه عمر دارند و برخی از مشتریان قایق های خود را حدود 14 تا 15 سال پیش تهیه کرده اند که برای سرویس و یا برخی تعمیرات جزئی به دفتر تهران اینتکس ارجاء می دهند. قایق بادی دست دوم جیمینی در مدل سه نفره ، چهار نفره و پنج نفره تولید شده است که همه آنها به یک اندازه کیفیت دارد. بخش های بالایی در صورت صدمه دیدن با استفاده از بسته تعمیر اینتکس و بست وی قابل تعمیر هستند و کیفیت محصول پس از تعمیر به هیچ وجه کاهش نمی یابد. زمان خرید قایق بادی جیمینی دست دوم می بایست حداکثر دو تا سه سال پس از اولین استفاده باشد .

در این دوره محصول باز هم برای چند سال قابل استفاده خواهد بود اما در صورتی که قایق بادی که قصد تهیه آن را دارید تولیدی بیش از ۴ یا ۵ سال داشته باشد بهتر است از خرید خود صرف نظر کنید. بنابراین عمر قایق بادی نیز بسیار مهم است ، حتی اگر از آن استفاده زیادی نشده باشد . زیرا در حالت عادی نیز محصولات بادی دارای تاریخ مصرف هستند که بایستی حتما به آن توجه داشته باشید و در خرید های خود به این موارد اهمیت دهید . توجه داشته باشید که برخی از قایق های بادی که اصلا استفاده نشده اند بسیار مناسب برای خریداری هستند ، حتی اگر از تاریخ تولید آن ها گذشته باشد . به واسطه جنسی که برای ساخت این نوع از محصولات بادی استفاده می شود ، طول عمر بالایی را می توان برای آن ها متصور بود ، بنابراین حتی شمایی که قصد دارید از قایق های بادی دسته دوم استفاده کنید ، در صورت صحت و سلامت فیزیکی محصول ، بهتر است با خیالی راحت آن را خریداری کرده و استفاده کنید . بدون اینکه نگران این محصولات باشید . در ضمن توجه داشته باشید که همواره قایق بادی جیمینی دست دوم خود را از فروشگاه های بزرگ و معتبر خریداری کنید و از تهیه کردن این محصولات از دست فروش ها و یا صفحات مجازی غیر معتبر جدا خودداری کنید . علاوه بر موارد فوق جنس بدنه این قایق پس از چند بار استفاده و برخورد با آب دریا کمی لیز شده که باید با استفاده از شوینده هایی که صدمه ای به لایه های پلاستیکی وارد نمی کنند شسته شود . این کار باید توسط دستمال های نرم و شوینده ها بهداشتی و استاندارد بهره گیرید. شرکت تهران اینتکس همواره برای رضایت مشتریان برخی مدل های دست دوم کالا ها را خریداری کرده تا به شیوه ساده تری به دست مشتریان برساند . از این رو دسته بندی محصولات بادی دست دوم ایجاد شده است که تمامی محصولات موجود در آن پس از خریداری توسط مشتریان مدتی تست شده و در قسمت ذکر شده قرار میگیرد. با این توضیحات می توانید با خیالی آسوده از محصولات دست دوم اینتکس خریداری کنید . عمدتا قایق بادی جیمینی دست دوم به چند شکل وجود دارد که بایستی به آن توجه داشته باشید .

 

در مواردی گفته شد که ممکن است قایق بادی تنها چند بار استفاده شده باشد و به دلیل عدم نیاز به محصول به فروش می رسد . بنابراین هیچ مشکلی را نداشته و شما می توانید به بهترین شکل از این محصولات بادی استفاده کنید . توجه داشته باشید که قایق های بادی این چنینی از بهترین قایق ها برای خرید خواهند بود . از سایر قایق های بادی جیمینی دسته دوم بایستی به قایق های بادی اشاره کنیم که حتی از آن ها استفاده نشده است ، ولی لوازم آن ها موجود نبوده و در داخل کارتن برخی از اقلام آن وجود ندارد . این نوع از قایق های بادی نیز به عنوان قایق بادی دست دوم به فروش می رسد . شاید یکی از بهترین و مناسب ترین قایق های بادی جیمینی دست دوم ، قایق هایی باشند که اصلا استفاده نشده اند و تنها لوازم و تجهیزات ضروری آن در کنار محصول قرار ندارد ، بدین ترتیب شما می توانید یک قایق بادی نو را خریداری کنید ، بدون اینکه هزینه زیادی را بابت این محصولات بادی پرداخت کرده باشید . نکته قابل توجه در رابطه با این قایق های بادی این است که شاید در کنار آن ها پارو وجود نداشته باشد و یا برخی دیگر از لوازم همچون لنسر یا برخی از بخش های بادی ، طناب مهار و ... نباشد که مسئله خیلی مهمی نبوده و شما می توانید این اقلام را به صورت مجزا از فروشگاه تهران اینتکس خریداری کنید و از قایق های بادی خود به بهترین شکل استفاده کنید . و اما یکی از موارد دیگری که ممکن است در قایق بادی دست دوم جیمینی وجود داشته باشد ، این است که قایق های بادی دسته دوم و موجود در بازار ، قایق های تعمیری هستند که پس از تعمیر برای فروش گذاشته اند ، شاید این نوع از قایق های بادی ، در درجه و گرید پایین تری نسبت به سایر قایق های بادی جیمینی دست و دوم باشند و ما نیز به شما موارد دیگری را پیشنهاد می کنیم ، ولی گاها در قایق های بادی دسته دوم جیمینی که تعمیر شده اند نیز . مواردی وجود دارد که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و وسعت اسیب دیدگی آن نیز بسیار کم بوده و پس از تعمیر نیز مشکلی برای محصول وجود ندارد ، بنابراین با خیالی راحت می توانید از قایق بادی استفاده کنید . بنابراین در خرید قایق بادی جیمینی دست دوم تعمیری سعی داشته باشید که قایق بادی را به صورت کامل تست کنید و بخش آسیب دیده را ملاحظه کنید تا ابعاد آسیب دیدگی را مشاهده کنید .

 

بهتر است که قایق های بادی دسته دوم را به دلیل اینکه از وکیوم شرکتی خارج شده اند و امکان تست و راه اندازی را دارند ، به صورت موقتی راه اندازی کنید تا در صورت وجود عیب و مشکل ، از خرید قایق بادی جیمینی دست دوم صرف نظر کنید . همچنین در هنگام راه اندازی کمی صبر کنید تا ببینید که باد از بدنه قایق بادی خارج می شود یا خیر . گاهی دیده شده است که وسعت پارگی و سوراخ شدگی در بدنه قایق های بادی بسیار ریز بوده و این نوع آسیب دیدگی ها عمدتا باعث خواهند شد که باد به آرامی خارج شود و در دقایق اول ، مشاهده نخواهید کرد که باد قایق تخلیه می شود . ولی در مواقعی ممکن است آسیب دیدگی زیاد بوده و به سرعت شما آسیب دیدگی را مشاهده کنید . بنابراین از فروشنده وقت بخواهید تا قایق مورد تست و ارزیابی شما قرار بگیرد . تمامی این موارد احتیاط بدین دلیل است که شاید شما قایق بادی جیمینی دست دوم خود را از مراکز غیر معتبر و ... خریداری بکنید . ولی شما مشتریان عزیز و گرامی می توانید قایق بادی جیمینی دست دوم خود را در صورت موجود بودن در فروشگاه تهران اینتکس بدون نگرانی با اطمینان کامل خریداری کنید . چرا که فروشگاه تهران اینتکس اولین و بزرگترین نمایندگی فروش قایق بادی جیمینی و سایر قایق های بادی اصل و اورجینال است که می توانید با اطمینان از صحت و سلامت فیزیکی کالا ، محصول را خریداری کنید . فروشگاه تهران اینتکس همواره مشتری مدار بوده و با توجه به سابقه درخشان خود توانسته خود را در میان مشتریان و دوست داران محصولات بادی محبوب کند ، بدین ترتیب شما می توانید با اطمینان کامل هر مدل از محصولات بادی دست دوم فروشگاه تهران اینتکس را خریداری کنید . قایق های بادی جیمینی ساخته شده توسط برند بزرگ بست وی هستند و به عنوان محصولات اصلی و اورجینال شناخته می شوند ، به همین علت نیز خرید قایق های بادی ساخته شده توسط برند های بزرگ همچون بست وی عاری از لطف نخواهد بود . چه بسا قایق های بادی حرفه ای جیمینی بست وی حتی در صورت دست دوم بودن ، باز هم از بسیاری قایق های بادی موجود در بازار بهتر و مقاوم تر هستند . شما می توانید با مراجعه به دسته بندی مربوطه در وبسایت فروشگاه تهران اینتکس ، قایق های بادی جیمینی را مشاهده کنید که کیفیت بسیار عالی دارند و از آن ها می توان برای بسیاری از کارها همچون تفریحات آبی ، ماهیگیری ، گشت زنی و ... استفاده کنید . توجه داشته باشید که قایق های بادی جیمینی قادر به نصب موتور نیز می باشند و این مورد بسیار مهم باعث محبوبیت بسیار بالای قایق های بادی جیمینی شده اند .

 

 

همچنین این نوع قایق ها دارای بدنه تقویت شده هستند و بخش زیرین آن ها از صفحات فایبرگلاسی تشکیل شده است که این موارد مهم باعث شده است که قایق های بادی جیمینی یکی از مقاوم ترین قایق ها در برابر ضربه ها و برخورد با موج و حتی صخره ها باشد . با این وجود شما حتی با به آب انداختن قایق بادی نیز مشکل نخواهید داشت و نگرانی از بابت ساییدگی کف قایق به جایی وجود ندارد . مدل های بزرگ قایق های بادی جیمینی می توانند وزن بسیار بالایی را تحمل کنند و از این نظر اگر دوست دارید که قایق های بادی را خریداری کنید که برای استفاده 3 یا 4 نفر و حتی بیشتر مناسب باشد ، ما به شما قایق بادی جیمینی را پیشنهاد می کنیم که از بهترین موارد برای شما خواهد بود . برای پاسخگویی به هر گونه سوال در رابطه با این قایق ها و موجود بودن قایق بادی جیمینی دست دوم می توانید با فروشگاه تهران اینتکس تماس بگیرید .