قیمت تخت خواب یک و نیم نفره 

تخت خواب های بادی یکی از پر فروش ترین محصولات بادی تولید شده بوده که همیشه از طرفداران بسیاری زیادی برخوردار بوده است . کیفیت ساخت بالای تخت خواب های بادی در کنار استاندارد بودن نوع طراحی تخت خواب بادی باعث شده است تا بسیاری از افراد از تخت خواب های بادی استفاده کنند و از ویژگی های بسیار خوب این محصولات بادی نیز بهره مند شوند . یک تخت خواب بادی به خوبی می تواند ابعاد کافی و استاندارد را برای استراحت کردن و خوابیدن فراهم کند . از سوی دیگر توجه داشته باشید که تخت خواب ها می توانند وزن افراد را به خوبی تحمل کنند و در برابر آسیب دیدگی ها مقاوم باشند . 

تخت های بادی توسط شرکت های بزرگی مانند اینتکس ، بست وی ، جیلانگ و کلمن تولید شده که از نظر ابعاد ، تحمل وزن ، طراحی بدنه ، جنس بدنه و ویژگی های تعبیه شده در آن در انواع مختلفی طراحی و ساخته شده اند . هر تخت خواب بادی بسته به ویژگی ها و طراحی هایی که دارند ، ممکن است از نظر قیمت نیز تفاوت هایی را داشته باشند ، بنابراین بایستی در خرید های خود به طراحی محصول ، جنس ، برند تولیدی و موارد های اینچنینی توجه داشته باشید زیرا مشخص کننده قیمت تخت خواب بادی می باشند . هدف از ارائه این مطلب نیز به شما عزیزان و کاربران فروشگاه تهران اینتکس نیز معرفی تخت خواب ها و قیمت تخت خواب یک و نیم نفره  Price bed one and a half men می باشد . پس در ادامه همراه ما باشید . 

همانطور که اشاره شد ، نوع برند تخت خواب بادی می تواند در قیمت قیمت تخت خواب یک و نیم نفره تاثیر گذار باشد . بنابراین برند هایی که شرکت آن ها آمریکایی است ، می تواند قیمت بالاتری نسبت به تخت خواب های بادی چینی باشد که شرکت های تولید کننده چینی آن را تولید کرده اند . برای اینکه بهترین برند های تولید کننده تخت خواب بادی را بشناسید ، در ادامه برخی از آن ها را معرفی خواهیم کرد . از جمله برند های معروف در زمینه ساخت و تولید تخت خواب بادی یک و نیم نفره می توان به برند هایی همچون اینتکس ، بست وی ، کلمن ، جیلانگ ، اینستا بد ، اتک سیتی ، ایر کلود ، واندر اسلیپ و ایروبد اشاره کنیم .

اما در میان این برند ها ، برند هایی همچون اینتکس ، بست وی ، کلمن و جیلانگ هستند که در مقایسه با سایر برند ها از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار هستند ، دلیل آن نیز اورجینال بودن برند ها می باشد . از سوی دیگر توجه داشته باشید که سایر برند های نام برده نیز از سایر برند های پر فروش دنیا هستند که در مقایسه با سایر شرکت های تولید کننده که اسامی آن ها برده نشده است ، سطح کیفیتی بسیار بالاتری دارند . بنابراین می توان گفت که هر گرانی بی حکمت نبوده و چه بسا به دلیل استفاده از اجناس درجه یک ، طراحی های بی نظیر باعث شده تا قیمت آن ها نیز کمی بالاتر باشد . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه تهران اینتکس ، از قیمت دقیق تخت خواب های بادی مطلع شوید . 

این محصولات در ظرفیت های 1 ، 2 و 3 نفره تولید شده اند که هر کدام دارای ابعاد خاصی می باشند . ابعاد استاندارد تخت های بادی یک نفره برابر (طول: 191 سانتی متر ، عرض: 99 سانتی متر) و تخت های بادی دو نفره نیز معادل (طول: 203 سانتی متر ، عرض: 152 سانتی متر) می باشد . اما از نظر ارتفاع در چنین مدل تولید می شوند تا متناسب با مقدار دلخواه خود اقدام به تهیه تخت بادی مورد نظر کنید . در میان تخت خواب های بادی، تخت هایی هستند که دارای ابعاد متفاوتی می باشند . این ابعاد باعث شده تا تختی با ظرفیت یک و نیم نفره به وجود آورد . 

این تخت ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند یک نفر در سنین بزرگسال و یک کودک را در خود جای دهند . قیمت تخت خواب یک نیم نفره به مراتب از نوع یک نفره کمی بیشتر بوده و نسبت به تخت خواب های بادی که دارای ظرفیت 2 الی 3 نفره دارند کمتر خواهد بود . این مدل از تخت خواب های بادی برای مادرانی مناسب خواهد بود که قصد دارند کودک خود را در کنارشان قرار داده و دسترسی بهتری را به آن داشته باشند . البته تنوع در تخت خواب بادی یک و نیم نفره بسیار کم تر از سایر مدل ها بوده و همانطور که گفته شد ، قیمت تخت خواب بادی یک و نیم نفره از یک نفره بیشتر و از دو نفره ارزان تر است .

یکی از این نوع تخت های بادی ، تخت بادی یک نفره زیپدار بوده که با وجود ذکر یک نفره بودن از ابعادی استاندارد برای ظرفیت یک و نیم نفره بهره مند می باشد . همچنین تخت بادی دو نفره تمام جیر با عرض 137 سانتی متر نیز نوعی دیگر از تخت خواب بادی یک و نیم نفره بوده که به صوت یک نفره و حتی دو نفره هم قابل استفاده خواهد بود . قیمت تخت خواب یک و نیم نفره بستگی به چند آیتم مهم در این محصولات خواهد داشت . برای مثال جنس بدنه یکی از مهمترین آیتم هایی بوده که همیشه اهمیت زیادی در زمان خرید و استفاده به آن داده می شود . 

استفاده از روکش های مختلف برای بدنه اصلی و همچنین داشتن ویژگی هایی مانند طبی یا ضد تعریق بودن و یا داشتن پمپ باد سرخود نیز می توانند در قیمت تاثیر گذار باشد . طبی بودن تخت خواب های بادی به چند عامل بستگی دارد که یکی از آن ها جنس و دیگری نوع طراحی می باشد . برای خرید تخت خواب بادی یک و نیم نفره بایستی به این موضوع مهم توجه داشته باشید ، زیرا چیزی که بر روی آن استراحت می کنید و می خوابید بسیار مهم است و می تواند در کیفیت زندگی شما و سلامت شما تاثیر گذار باشد .

عمدتا تخت خواب های بادی طبی ، دارای رویه ای مواج هستند که به آن رویه کامفورت نیز گفته می شود . در ساخت تخت خواب های بادی ممکن است این رویه به صورت مشبک ، به صورت موازی و یا استوانه ای و ... باشد که می توانید بر اساس سلیقه خود آن ها را خریداری کنید . ولی رویه مشبک در تخت خواب های بادی خاصیت طبی بیشتری را دارند . با توجه به اینکه شما در طول زندگی مدت های زیادی را در خواب سر خواهید کرد ، بهتر است با یک انتخاب درست و منطقی سلامت را به خود هدیه دهید . 

برخی از تخت خواب های یک و نیم نفره به شکل سرخود از یک بالش بادی بهره می برند که با باد کردن بدنه اصلی به صورت خودکار شکل می گیرد. این طراحی که در واقع به صورت یک برجستگی بر روی بدنه است ، می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد تا در زمان هایی که به بالش دسترسی ندارید ، بتوانید از همان بالش بادی سرخود استفاده کنید . البته برخی از افراد به دلیل اینکه تخت خواب های بادی خود را در لبه دیوار قرار نمی دهند ، این بالش بادی می تواند نقش ترمز را برای قرار دادن بالش های دیگر بازی کند و از این نظر نیز کاربرد فراوانی دارد . 

قیمت تمامی تخت خواب های یک و نیم نفره بر اساس قیمت گذاری شرکت تولید کننده بوده که توسط شرکت تهران اینتکس با احتساب هزینه های حمل و نقل به تمامی نقاط ایران عرضه می شوند . قیمت آنها نسبت به کیفیت و دوامی که دارند قیمتی مقرون به صرفه داشته و می توانند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در اتاق های خواب و نشیمن باشند . تخت بادی دو نفره تمام جیر نیز نوعی دیگر از تخت های بادی یک و نیم نفره بوده که توسط اینتکس با قیمتی بسیار مناسب عرضه شده اند . 

گفتنی است که بین تخت های بادی یک و نیم نفره و با سایر تخت خواب های بادی از لحاظ ساختار هیچ تفاوتی وجود نداشته و همگی با توجه به کیفیت و اندازه خود می توانند در فضای مختلف منزل استفاده شوند. تمامی تخت خواب های بادی بخصوص تخت خواب یک و نیم نفره نیز دارای لایه های نگهدارنده بدنه در قیمت درونی تخت بوده که نقطه اصلی مقاومت بدنه در برابر فشار های ناشی از اوزان بالا و همچنین باد زدن زیاد می باشد. این لایه ها به شکل موازی و پشت سرهم در درون بدنه اصلی طراحی شده اند که برخی از آنها جنس بدنه فایبرتک داشته و برخی نیز از نوع PVC ضخیم می باشند. 

این لایه ها به گونه ای طراحی شده اند تا هنگام نشستن یا خوابیدن روی تخت مورد نظر حالت فرو رفتگی پیدا نکند . این لایه ها که جزو اجزای اصلی بدنه بوده در قیمت تخت های بادی تاثیر گذار خواهد بود . توجه داشته باشید که بهترین طراحی ها برای ساخت تخت خواب بادی ، عمدتا توسط شرکت های سازنده معتبر دنیا صورت می گیرد و به دلیل اینکه برند های بزرگ دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار هستند ، این است که به این موارد مهم توجه داشته و تمامی طراحی های لازم را برای تولید تخت خواب بادی مناسب و استاندارد ، پیاده سازی کرده اند . 

موارد دیگری که می تواند در قیمت تخت خواب بادی یک و نیم نفره و یا سایر تخت ها موثر باشد ، فروشگاهی است که از آن قصد خرید تخت خواب بادی را دارید . فروشگاه های فعال در زمینه فروش تخت خواب بادی با در نظر گرفتن قیمت خرید محصولات خود ، استراتژی های فروش ، محل فروش تخت خواب بادی و ... قیمت های مختلفی را برای تخت خواب های بادی خود در نظر می گیرند ، به همین دلیل نیز شما باید به این موارد مهم توجه ویژه ای را داشته باشید و سعی کنید که حتما تخت خواب بادی خود را از فروشگاه های بزرگ و معتبر خریداری کنید تا از اصالت محصول و همچنین قیمت آن اطمینان کافی را داشته باشید . 

فروشگاه تهران اینتکس به دلیل فروش بدون واسطه تخت خواب های بادی ، قیمت تخت خواب یک و نیم نفره  Price bed one and a half men را کاهش داده و هیچ عاملی باعث افزایش قیمت بیهوده تخت خواب بادی نشده است ، به همین دلیل نیز شما می توانید محصولات بادی خود را با قیمت های بسیار مناسب تر از فروشگاه اینترنتی اینتکس تهیه کنید و اطمینان خاطر داشته باشید که محصول از اصالت و سلامت برخوردار است . البته فروشگاه اینتکس سعی داشته تا با کاهش قیمت تخت خواب بادی ، فروش بیشتری را داشته باشد که برای مشتری نیز بسیار خوب است . 

در میان مدل های مختلف تخت خواب های بادی طراحی شده ، مدل هایی همچون تخت خواب های بادی تاجدار ، تخت خواب بادی سلطنتی و ... طراحی شده اند که دارای طراحی بسیار زیبا و شیک تر هستند و می توان از آن ها به عنوان یک تخت لوکس استفاده کرد ، با توجه به ویژگی های متفاوت و طراحی منحصر به فرد ، انتظار قیمت بیشتر از ان ها را داشته باشید . هر چند از نظر طبی بودن و راحتی ، مشابه سایر تخت خواب های اصل و اورجینالی خواهد بود که از طراحی های ساده تری برخوردار هستند .