موضوع مقاله : قیمت وان بادی حمام

شاید برای اولین بار است که نام وان بادی حمام را می شنوید ، ولی وان های بادی بیش نزدیک به دو دهه است که در دنیا از محبوب ترین وان های حمام بوده که می توانید آن را با قیمت بسیار ارزان تری خریداری کرده و استفاده کنید . قیمت وان بادی حمام به دلیل پایین بودن نسبت به سایر وان ها ، از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و چه بسا همان کارایی را حتی با ویژگی های بسیار بیشتر در اختیار افراد قرار می دهد . به همین دلیل است که فروشگاه اینتکس نیز این وان های بادی را در مدل های بسیار متنوع موجود کرده است تا شما بتوانید آن را با قیمت بسیار ارزان تر و مناسب تر خریداری کنید . فروشگاه اینتکس بزرگترین فروشگاه وان بادی در کشور است که نمایندگی فروش وان بادی در ایران بوده و شما می توانید این محصولات را تنها از این طریق با ضمانت اصالت و سلامت کالا و حتی گارانتی تعمیر خریداری کنید . همچنین فروشگاه اینتکس این محصولات را به دلیل فروش بدون واسطه خود با قیمت های بسیار ارزان تری به فروش می رساند و از سوی دیگر تمامی محصولات جنس اصل بوده و کیفیت فوق العاده بالایی را دارند . 

جدا از بحث قیمت ارزان وان بادی ، می توان به سایر ویژگی های بسیار خوب این محصولات اشاره کنیم که از دلایل بعدی محبوبیت این محصولات بوده و بسیاری از دوست داران وان های خانگی را مجاب به خرید وان بادی و استفاده از آن کرده است . وان های بادی به راحتی جابجا می شود و یک محصول پرتابل و قابل حمل به شمار می رود . برای اینکه بدنه این محصولات به صورت بادی طراحی شده است و بیشتر حجم آن ها را باد تشکیل داده است . این محصولات طراحی متفاوتی داشته و شما باید برای استفاده از آن ، بدنه محصول را که قابلیت باد شدن را دارد ، راه اندازی کرده و سپس از آن استفاده کنید . بدین ترتیب اگر باد وان را خالی کنید ، حجم بسیار کوچکی را خواهد داشت و همچنین وزن آن نیز چندان زیاد نبوده و بیشترین وزن آن ها کمتر از 5 یا 6 کیلوگرم خواهد بود . بنابراین شما می توانید به راحتی از وان های بادی در هر جایی استفاده کنید . محدودیتی برای استفاده از وان بادی وجود نداشته و شما می توانید از آن در حمام و یا در حیاط خانه و هر جای دیگری استفاده کنید . 

قیمت وان بادی حمام بسته به سایز ، امکانات و همچنین برند تولیدی آن ها ممکن است قیمت های متفاوتی را نیز داشته باشند . به عنوان مثال وان های بادی در دو سایز ساخته شده اند که سایز کوچک آن ها برای استفاده یک نفره و مدل بزرگ تر برای استفاده دو نفره مناسب می باشد . بنابراین حتی شما می توانید وان های بادی خود را در مدل های یک نفره و یا دو نفره خریداری کرده و از آن استفاده کنید . مطمعنا قیمت وان بادی حمام دو نفره نسبت به مدل های یک نفره گران تر بوده و دلیل آن نیز کاملا مشخص است ، برای اینکه بدنه ای ضخیم تر و همچنین بزرگتر را داشته و از مواد بیشتری برای ساخت آن استفاده شده است . برند های تولید کننده وان بادی نیز بر روی قیمت این محصولات تاثیر دارند . به عنوان مثال وان بادی بی کیفیت که توسط برند های ناشناس طراحی شده است ، بدون شک از محبوبیت کمتری برخوردار بوده و برای همین قیمت پایین تری نیز دارند . ولی برند هایی همچون برند های اینتکس ، بست وی و اینتایم از بهترین برند هایی هستند که تفاوت قیمتی چندانی را نداشته و از مناسب ترین گزینه ها برای خرید خواهند بود .


وان های بادی بسیار نرم و راحت هستند و برای استراحت کردن و ریلکس کردن طولانی در داخل آب کاربرد بسیار خوبی را دارند . برای اینکه بدنه این محصولات بادی بوده و بدنه های بادی بسیار نرم و انعطاف پذیر هستند به همین دلیل به راحتی می توانید از آن استفاده کنید ، این طراحی حتی ایمنی وان را بالاتر برده است و حتی در صورت برخورد با وان صدمه ای به شما وارد نخواهد شد . نکته دیگری که در رابطه با وان های بادی به خصوص وان های بادی جدید ساخته شده توسط برند های معروف وجود دارد این است که این محصولات حتی دارای تکیه گاه و بالش های بادی سرخود می باشد که بسیار نرم و راحت هستند و حتی برخی دیگر دارای صندلی های بادی با تکیه گاه نرم هستند که در داخل وان قرار گرفته و شما می توانید در حالت نیمه دراز کش در داخل وان قرار بگیرید و لذت ببرید . برای همین است که گفته می شود تنها دلیل محبوبیت این محصولات ، قیمت وان بادی حمام در مقایسه با وان های سرامیکی نیست . حتی برای این وان ها دریچه تخلیه آب طراحی شده است . 

شاید بهترین دلیل کیفیت بالا در وان های بادی ، جنسی است که برای ساخت آن ها استفاده می شود . وان های بادی از جنس پی وی سی ساخته شده اند و با توجه به کیفیت فوق العاده ای که این جنس دارد ، باعث شده است تا وان های بادی تولید شده نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشند و در برابر آسیب ها مقاوم شوند . از سوی دیگر این وان ها با توجه به استفاده از لایه های ضخیم پی وی سی می توانند در برابر دمای آب نیز استحکام بسیار خوبی را داشته باشند . چرا که عمدتا برای پر کرد وان ها از آب گرم استفاده می شود . جدا از تمامی این مسائل می توان گفت که پی وی سی ها لایه هایی ضد آب هستند و همین موارد باعث شده است تا حتی برای ساخت استخر های بادی ، جکوزی بادی و ... نیز از همان جنس استفاده شود . بیشتر شرکت های تولید کننده وان بادی برای اینکه کف وان ها مقاوم تر باشد ، قسمت کف محصولات را به صورت چند لایه طراحی کرده اند و نسبت به سایر جاها ضخیم تر است . 

وان بادی حمام زیپ دار یکی از پر فروش ترین مدل هایی است که شما می توانید آن را خریداری کنید . حتی فروشگاه اینتکس نیز مدل های متنوعی از وان بادی حمام زیپ دار موجود کرده است تا دوست داران و علاقه مندان به این نوع وان های بادی بتوانند این مدل های پر فروش را نیز با قیمت ارزان از فروشگاه خریداری کنند . وان های بادی زیپ دار قابلیت پوشاندن روی وان بادی را داشته و برای همین می تواند از سرد شدن آب جلوگیری کند و همچنین می تواند از افتادن اشیاء به داخل وان جلوگیری نماید . با کشیدن زیپ وان بادی تا نصفه ، می توانید حتی لپتاپ و وسیله های خود را بر روی وان قرار دهید و زمانی که در داخل آب ریلکس کرده اید ، فیلمی تماشا کنید . استفاده کردن از وان ها بسیار کار ساده ای بوده و تنها نیاز است که به کمک پمپ های باد و از طریق دریچه های بادی که در بدنه وان بادی وجود دارد ، این محصولات را راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید . پمپ های باد متنوعی برای راه اندازی این محصولات طراحی شده اند تا کار شما برای استفاده از وان بادی حمام بسیار آسان تر شود .