ویژگی های تخت خواب بادی خوب

امروزه محصولات جدید بادی بسیار با کیفیت تولید شده اند که برای مصارف خانگی ساخته شده که برای استراحت کردن و خوابیدن تعبیه شده اند . این محصولات که تخت خواب بادی نامیده می شوند با پر شدن محفظه داخلی آن راه اندازی شده و مورد استفده قرار می گیرند . این تخت خواب ها با توجه به ویژگی های خارق العاده ای که دارند می توانند یکی از بهترین بستر ها برای استارحت کردن شما باشند . تولید کنندگان پس از مدت ها تولید با اعمال تغییراتی در نوع ساختار و جنس بدنه این تخت خواب ها ، موفق شدند تا تخت های بادی بسیار مدرن و کارآمدی را تولید کنند و بتوانند انتظارات مشتریان را بر آورده کنند . این محصولات بادی در ابتدای پیدایش ، به دلیل اینکه زیاد بر روی آن ها کار نشده بود و در ابتدای تولیدات بودند نمی توانستند تست های لازم را از تخت بگیرند تا آن ها را عیب یابی کنند ، اما به مرور و با آزمون و خطاهای انجام شده در نهایت توانستند تحت خواب هایی را تولید کنند که بتواند سطحی بسیار راحت داشته باشد و به سختی آسیب پذیر باشد . در این مقاله نیز می خواهیم با بیان ویژگی های تخت خواب بادی خوب را به شما عزیزان بگوییم و ساختار هر چه بهتر محصولات اصلی را شرح دهیم تا شما عزیزان با اطلاعات کافی و با اطمینان کامل اقدام به خرید تخت خواب بادی خود کنید . توجه داشتن به این ویژگی ها می تواند به شما کمک کند تا با در نظر گرفتن آن ها محصول با کیفیت خود را انتخاب کرده و نمونه مورد علاقه خود را در میان تولیدات انبوه و متنوع این محصولات بی نظیر بادی یافته و برای خرید آن ها اقدام کنید .


یکی از نکاتی که هموراه بایستی توجه داشت این است که جنس های اصلی تخت خواب های بادی را خریداری کنید تا بتواند به بهترین شکل کارآمد باشد و انتظارات شما را بر آورده سازد . تخت هایی که از جنس نامرغوب تولید شده اند و برای ساخت آن ها از دستگاه ها و لوازم مدرن استفاده نشده باشد ممکن است در فواصل استفاده از آن ها دچار مشکل شوند . از آنجا که برخی از فروشندگان برای اینکه به فروش خوبی دست یابند تخت خواب هایی را که از جنس های درجه 2 ساخته شده اند را با قیمت ارزان تر می فروشند و یا آن ها را با عنوان جنس اصلی به مردم معرفی می کنند ، در این شرایط بهتر است که بدانید از کجا محصول را خریداری کنید و یا ویژگی های جنس اصلی را بدانید . جنس های تقلبی که اغلب آن ها در کشور چین تولید می شوند با تحقیقات بر روی جنس های اصلی توانسته اند تخت خواب هایی کاملا مشابه اصلی تولید کنند به طوری که تشخیص آن ها بسیار سخت شده است ، به همین دلیل است که می گوییم خرید خود را از مراکز معتبر خریداری کنید . به عنوان مثال فروشگاه اینترنتی اینتکس که یکی معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کنندگان تخت خواب های بادی اصلی می باشد ، بهترین بستر برای خرید شما عزیزان می باشد . 

اجناسی که در این فروشگاه موجود هستند تولید شده توسط شرکت های بسیار معتبر intex و bestway می باشند ، این دو برند از اولین و معتبر ترین برند هایی هستند که اقدام به تولید تخت خواب می کنند ، به طوری که در دنیا به عنوان برند های شاخص و معروف فعال در زمینه تولید و فروش تخت خواب بادی شده اند . چرا که تولیدات آن ها از بهترین کیفیت برخوردار هستند . همچنین تخت خواب های تولید شده آن ها در بیشترین تنوع خود بوده و افراد می توانند بنا به سلیقه ای که دارند برای خرید اقدام کنند . در ادامه برخی از ویژگی هایی که این برند ها در ساختار تخت خواب های خود اعمال کرده اند را توضیح خواهیم داد تا ببینید که این تخت های بادی توانسته اند جایگزین بسیار خوبی برای تخت خواب های چوبی یا فلزی باشند . پس در ادامه همراه ما باشید با ویژگی های تخت خواب بادی خوب .


جنس و مقاومت بدنه تخت خواب بادی خوب

از مهم ترین ویژگی هایی که بایستی در هنگام خرید به آن توجه ویژه ای داشت ، جنس بدنه آن هاست . هر چه جنس بدنه با کیفیت باشد می توان انتظار داشت که تخت در برابر تحمل وزن و فشار های بسیار بالا مقاومت کند و بدون اینکه آسیبی ببیند مدت های زیادی به کار گرفته شود . از مهم ترین تغییراتی که تولید کنندگان برای بهبود رویه و بدنه این محصولات بادی کردند ، استفاده از pvc بود . این شرکت ها به دلیل خصوصیاتی که pvc دارد به این نتیجه رسیدند که از آن در ساخت تخت خواب بادی استفاده کنند ، چرا که این جنس قدرت بسیار بالایی در برابر فشار های وارده دارد . از خصوصیات بارز پی وی سی می تواند به قدرت انعطاف پذیری و کشسانی بالای آن اشاره کرد ، همچنین ضد آب بودن آن و نیز مقاومت در برابر حرارت هم از ویژگی های این جنس است . تولید کنندگان برای اینکه بدنه تخت بسیار مقاوم گردد بدنه را از ساختار چند لایه ( که اغلب بدنه و بخش کناری را دو لایه و قسمت کف تخت را برای اینکه تماس بیشتری با زمین دارد و امکان سایش آن بیشتر است از pvc ضخیم تر برای آن قسمت ها استفاده می شود ) می سازند . رویه کامفورتی برخی از مدل های تخت خواب بادی نیز می تواند در مستحکم تر شدن بدنه و رویه محصول کمک کند . 


وجود چنین جنسی باعث شده است تا تخت خواب ها بتوانند افراد سنگین وزن و بالغ را بدون هیچ مشکلی بر روی خود نگه دارند بدون اینکه پاره شوند و مشکلی پیش بیاید . مدل های جدید تر این تخت خواب ها از لایه های داخلی نخی تشکیل شده اند که وجود آن ها باعث شده تا pvc آسیب پذیر در برابر فشار های بسیار بالا بتواند به خوبی مقاومت کند . با پریدن ناگهانی بر روی تخت خواب ممکن است پی وی سی بترکد ، برای همین قسمت داخلی را از تار و پود های نخی ساخته اند تا مقاومت پی وی سی از این جهت نیز مطلوب شود . با توجه به همه این مسائل باز هم افراد باید از بدنه این تخت خواب ها مراقبت کنند چرا که بدنه آن ها در برابر اشیاء تیز و برنده آسیب پذیر است . 


طراحی مدرن جهت نرمی و راحتی تخت خواب بادی

تخت خوابی خوب است که سطح آن بسیار نرم و راحت باشد . تولید کنندگان برای اینکه محصولی نرم و راحتی را ایجاد کنند تغییراتی بر رویه تخت خواب ها ایجاد کرده اند . رویه هایی به شکل مواج ایده بسیار خوبی برای نرم و راحت تر شدن تخت خواب ها شد ، تولید کنندگان پس از تست ها و انجام آزمایش ها دریافتند که رویه مواج می تواند به فرم دهی هر چه بهتر تخت کمک کند ، چرا که پس از وارد شدن فشار بر روی تخت خواب ، این رویه حالت بدن را به خود میگیرد و در نتیجه بستری بسیار نرم و راحت را برای فرد استفاده کننده فراهم می کند . از این رو فرد نیز می تواند مدت های طولانی تری را بدون اینکه کمی به بدن و اندام های او فشاری ورد شود به استراحت کردن بپردازد . وجود این رویه مواج همچنین باعث می شود گردش خود در بدن و نیز جریان هوای عبوری در بین بدن فرد و سطح تخت به دلیل کاسته شدن محل های تماس بسیار بهبود یابد تا فرد بتواند خوابی راحت داشته باشد و در هنگام قرار گیری عرق کند . برای اینکه سطح تخت خواب لطیف تر شود اغلب محصولات جدید تر را با رویه جیر یا مخمل پوشش می دهند تا علاوه بر افزودن لطافت به رویه تخت ، از تماس مستقیم بدن با جنس پلاستیکی pvc جلوگیری کرده و به بهترین شکل از عرق کردن بدن ممانعت کنند .


این محصولات همچنین از نظر ابعاد و طراحی بسیار متنوع هستند که برخی از ویژگی های تخت خواب های بادی را از این نظر خواهیم گفت . تخت خواب ها از نظر ابعادی به یک نفره و دو نفره تقسیم بندی می شود ، به طوری که ابعاد در نظر گرفته شده در آن ها بسیار استاندارد بوده و می تواند محیطی مناسب را برای افراد فراهم کند . برخی از این تخت خواب ها فارغ از ابعاد و چند نفره بودن آن ها دارای بالش های سرخودی می باشند که خریداران می توانند در هنگام خرید به ویژگی ها و مشخصات هر یک از آن ها توجه کنند . داشتن بالش یا نبود بالش سرخود کاملا سلیقه ای است ، چرا که بسیاری دوست دارند بالش آن ها متحرک باشد و به همانگونه که دوست دارند بالش خود را قرار دهند . اما وجود این بالش ها نیز شما را از داشتن بالش جداگانه بی نیاز می کند و به دلیل داشتن ابعاد استاندارد می تواند سر و گردن را در بهترین حالت قرار دهد . تخت خواب هایی نیز وجود دارند که بسیار متفاوت هستند و چندی از آن ها را به طور مختصر معرفی می کنیم :  تخت خواب هایی با ساختار دو طبقه ای و قابل تبدیل به دو تشک بادی مجزا ، تخت خواب بادی دو تکه با بدنه تخت خوابی و رویه تشک مانند جدا شونده ، تخت خواب های بادی تاج دار و سلطنتی ( که از نظر شیکی می توانند بسیار عالی باشند و به دکوراسیون و دیزان داخلی اتاق شما کمک کنند ) ، تخت خواب با لبه بادی و ... همه و همه این محصولات را تنها می توانید در نمایندگی اینتکس پیدا کنید .