تشک بادی یک محصول بادی با طراحی خاص است که می تواند برای دراز کشیدن و خوابیدن افراد بسیار کاربردی و البته بسیار نرم و راحت باشد . برای همین است که شکل های مختلفی از تشک های بادی تولید شده اند که بیشتر آن ها برای استراحت کردن ساخته شده اند و برخی دیگر نیز جنبه تفریحی دارند . به عنوان مثال برخی از تشک های بادی ساخته شده برای استفاده خانگی یا مسافرتی هستند ، برخی دیگر با عنوان تشک بادی داخل ماشین ساخته شده اند و برای استفاده در ماشین کاربرد داشته و برخی دیگر که جنبه تفریحی دارند با عنوان تشک بادی روی آب شناخته می شوند که فروشگاه اینتکس آن را در دسته بندی دیگری به صورت مجزا قرار داده است و بیشتر به عنوان شناور شناخته می شوند . با توجه به تمامی موارد گفته شده ما قصد داریم تا در این مقاله به سراغ تشک بادی خانگی رفته و به ویژگی های تشک بادی خانگی و مزیت ها و ... آن بپردازیم تا بتوانید در صورت انتخاب این محصولات ، بهترین مدل ها را بشناسید و آن ها را خریداری کنید . 

از ویژگی های تشک بادی خانگی می توانیم در مرحله اول به راحتی و بسیار نرم بودن آن ها اشاره کنیم . یکی از اهداف بسیاری از دوست داران تشک ها و تخت ها این است که این محصولات را برای راحتی بیشتر خود در هنگام خوابیدن و استراحت کردن داشته باشند ، برای همین است که ما به شما یکی از راحتی ترین و خوشخواب ترین تشک ها یعنی تشک بادی را معرفی می کنیم که می تواند بسیار مفید واقع شود تا شما بتوانید با استفاده از آن ها خواب بسیار با کیفیت و ایده آلی را داشته باشید . در اولین قدم نیاز است که شما برای خوابیدن تشک ها و تخت هایی را انتخاب کنید که طبی باشند . طبی بودن تشک ها و تخت خواب ها می توانند خوابی آرام و با کیفیت را به دنبال داشته باشد تا شما نیز در طی روز بتوانید سرحال باشید و خستگی از تن شما کاملا خارج شده باشد . ولی آیا تشک بادی یک تشک طبی و استاندارد است ؟ با توجه به اینکه تشک های بادی جدید هستند و از بهترین و جدید ترین تکنولوژی های ساخت نیز برخوردار می باشند ، به عنوان بهترین و مناسب ترین موارد برای خوابیدن به شما می روند . 

برای ساخت تشک بادی به ویژه تشک بادی خانگی که بیشتر برای خوابیدن های روزمره و خواب های شبانه ساخته شده اند ، از تکنولوژی های بسیار عالی استفاده شده است که یکی از آن ها استفاده ازتکنولوژی کامفورت یا رویه مواج می باشد . شاید در جستجو های خود و یا مطالعه ویژگی های برخی از تشک های بادی در وبسایت فروشگاه اینترنتی اینتکس با این اسامی برخورد کرده باشید و یا موضوعاتی از آن ها را نیز مطالعه کرده باشید ، اما به صورت اجمالی به این ویژگی های بسیار خوب اشاره هایی خواهیم کرد . تشک های بادی به خصوص تشک های بادی که در فروشگاه اینتکس موجود هستند ، بیشتر به صورت مواج طراحی شده اند و این رویه مواج به این دلیل توسط طراحان و شرکت های سازنده تشک های بادی استفاده شده است تا سطح تشک بتواند انعطاف پذیری بسیار فوق العاده و خوبی را داشته باشد تا شما نیز بتوانید احساس خوشایندی را داشته باشید . این ویژگی باعث شده است تا سطح تشک ها نرم باشد . اگر این محصولات به صورت صاف و مسطح طراحی می شدند ، اینگونه انعطاف خوبی را از خود نداشته و احساس راحتی نداشتید ولی با این طراحی فرم پذیری سطح تشک بسیار عالی و چندین برابر شده است .

حتی ساخت تشک بادی خانگی به این روش می تواند فشار کمتری را بر روی اندام های شما وارد کند و از سوی دیگر می تواند از عرق کردن بدن نیز جلوگیری نماید . برای اینکه تشک بادی خانگی بتواند وزن های افراد و حتی بزرگسالان سنگین وزن را نیز تحمل کند ، لایه هایی را در قسمت های میانی تشک استفاده کرده اند تا محصول بتواند به خوبی وزن های بالا را تحمل کند . بدین ترتیب نگران آسیب دیدن تشک های بادی بر اثر وزن زیاد نباشید . همانطور که می دانید تشک های بادی به طور کلی در دو سایز ساخته می شوند که یکی برای استفاده یک نفره و دیگری برای استفاده دو نفره می باشد . معمولا تشک های بادی دو نفره عرض دوبرابری نسبت به تشک های یک نفره دارند . به طور معمول تشک های بادی یک نفره وزن هایی از 100 تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل کند و از سوی دیگر تشک های بادی دو نفره دو برابر آن یعنی از 200 تا 250 کیلوگرم وزن را می توانند تحمل کنند . 

تشک های بادی خانگی به دلیل اینکه بیشتر برای استفاده در خانه طراحی شده اند ، معمولا ابعاد بزرگتر و جاداری را دارند تا در هنگام استراحت کردن فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید و بتوانید به خوبی استراحت کنید . این ویژگی در هر دو سایز تشک های بادی وجود دارد . ولی در ساخت تشک های بادی کمپینگ برای اینکه این محصولات برای استفاده در مسافرت ها کاربرد دارند بیشتر به صورت کوچک تر ساخته می شوند تا حمل آسان تری را داشته باشند . حتی ارتفاعی که تشک بادی خانگی دارد بسیار بیشتر است . داشتن ارتفاع در تشک بادی می تواند احساس خوشایندی را به شما بدهد . مطمعنا شما نیز دوست دارید که ارتفاع تشک بادی بیشتر باشد . البته از نظر ارتفاع ، تشک های بادی متنوع هستند و شما می توانید آن ها را در مدل های مرتفع یا کوتاه خریداری کنید و این کاملا بسته به سلیقه شما خواهد داشت . 

وی

یک ویژگی بسیار عالی و منحصر به فردی که اغلب در تشک بادی خانگی وجود دارد و آن هم داشتن پمپ باد برقی در برخی از تشک ها بوده که به صورت سرخود در بدنه آن ها طراحی شده است و شما می توانید برای راه اندازی این محصولات بادی از همان پمپ باد استفاده کنید و با سرعت بیشتری اینکار را انجام دهید . با توجه به اینکه این تشک ها برای استفاده در خانه طراحی شده اند ، وجود این پمپ های باد برقی سرخود می تواند بسیار کمک کننده باشد تا به دفعات زیاد بتوانید تشک را راه اندازی کنید و یا باد آن را خالی کنید . این پمپ ها برای وکیوم کردن کامل تشک نیز کاربرد بسیار عالی دارد . 

تشک های بادی خانگی ممکن است دارای بالش بادی سرخود باشند که قابلیت بسیار خوبی را دارد و می تواند شما را از داشتن بالش بی نیاز کند . رنگبندی در تشک های بادی خانگی بسیار متنوع است و شما می توانید آن ها را در رنگ های مختلف انتخاب و خریداری کنید . رویه تشک های بادی عمدتا از مخمل و جیر می باشد که نرم و لطیف است و حتی در صورت کثیف شدن نیز قابلیت تمیز شدن و پاک شدن را دارا هستند . برند هایی که این تشک های بادی را تولید می کنند برند هایی همچون اینتکس و بست وی هستند که بسیار محصولاتی با کیفیت را تولید می کنند و از بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای خرید و استفاده خواهند بود . برای همین است که اگر در میان تمامی فروشگاه ها جستجویی را داشته باشید متوجه خواهید شد که این برند ها پر فروش ترین های بازار هستند .