آشنایی با استخر پیش ساخته intex

استخر پیش ساخته intex یکی از با کیفیت ترین نوع استخر های پیش ساخته بوده که در انواع مختلفی تولید شده اند. استخر های پیش ساخته یکی از مناسب ترین وسیله های تفریحی و حتی کاربردی برای استفاده در مکان های مختلف می باشد. این نوع استخر ها دارای ویژگی های بسیار خوبی در خود بوده که باعث می شود تا باعث افزایش مزیت این نوع محصولات نسبت به استخر های بتنی یا چوبی شود. استخر هایی که از لحاظ طراحی بدنه ، نوع استفاده و کاربری ، ابعاد و ظرفیت آب ، جنس بدنه و همچنین قیمت تنوع بسیاری زیادی دارند. این قابلیت باعث شده تا بازه انتخاب خریداران افزایش پیدا کند تا به محصول مورد نظر خود دست پیدا کنند. در این میان، شرکت اینتکس که بزرگترین و بهترین شرکت تولید کننده محصولات بادی و پیش ساخته بوده به عنوان برترین تولید کننده استخر های پیش ساخته شناخته می شود و تا کنون مدل های فراوانی از این نوع محصولات پیش ساخته تولید و عرضه کرده است. تمامی مدل های تولید شده می توانند علاوه بر انواع تفریحات آبی برای صنعت پروش ماهی یا ذخیره آب در کشاورزی استفاده شوند، به همین دلیل است که کاربرد استخر های پیش ساخته افزایش یافته است و نسبت به قیمتی که دارند خرید آنها بسیار مقرون به صرفه تر و منطقی تر از استخر های بتنی یا چوبی خواهد بود.

اما استخر های پیش ساخته intex در انواع 1- استخر های پیش ساخته مستطیلی بزرگ 2- استخر های پیش ساخته مستطیلی برزنتی 3- استخر های پیش ساخته گرد برزنتی 4- استخر های پیش ساخته گرد فایبرگلاس 5- استخر های پیش ساخته اوال فریم 6- استخر های پیش ساخته ایزی ست و همچنین استخر های پیش ساخته کودک تولید شده اند که هر کدام نیز دارای رنگبندی ، ابعاد و ظرفیت خاصی می باشد. گفتنی است که هر کدام از این استخر های پیش ساخته می توانند به تنهایی در موارد مختلفی برای رفع نیاز های مصرف کنندگان به کار برده شوند. این قابلیت سبب شده تا خیالی راحت بابت استفاده چند کاره از یک استخر داشته باشیم. در ادامه به معرفی کوتاهی از استخر های پیش ساخته اینتکس خواهیم پرداخت تا آشنایی کافی با این نوع محصولات پیش ساخته داشته باشید...

1- استخر های پیش ساخته مستطیلی بزرگ: این نوع استخر های پیش ساخته بزرگترین و با کیفیت ترین استخر های پیش ساخته بوده که دارای کیفیت و دوام بسیار بالایی می باشند. در واقع بزرگترین استخر های پیش ساخته از لحاظ ابعاد و ظرفیت تولید شده ، در این دسته از استخر ها قرار می گیرند. این نوع استخر تولید شده در 4 سایز مختلف بوده که بزرگترین آنها طولی معادل 10 متر و کوچکترین آنها نیز طولی برابر 4 متر دارد. ارتفاع آنها نیز 132 سانتی متر می باشند. استخر هایی که توسط فریم های قوی و ضد زنگ راه اندازی شده و قابلیت راه اندازی به صورت توکار (نصب در داخل زمین) را خواهد داشت. به همین دلیل به استخر های توکار نیز معروف می باشند. از دیگر ویژگی های این نوع استخر های پیش ساخته می توان به مقاومت آن در برابر ساییدگی ، داشتن لوازم و تجهیزات کامل اشاره کرد.

2- استخر های پیش ساخته مستطیلی برزنتی: این نوع استخر های پیش ساخته طراحی و ارگونومی بدنه ساده دارند اما همانند بسیاری از استخر های پیش ساخته دیگر توسط فریم های مخصوص خود راه اندازی می شوند. این نوع استخر ها نیز در 4 سایز متفاوت تولید شده اند که هر کدام می توانند بخوبی پاسخگوی نیاز های مصرف کنندگان برای استفاده در هر محل مورد نظری باشند. استخر هایی که وزن مناسبی دارند و حمل آنها نسبت به دیگر استخر های بزرگتر و با دوام تر آسوده تر خواهد بود. این نوع استخر های پیش ساخته بیشتر برای تفریحات آبی در فضای منزل به کار گرفته می شوند، به همین دلیل از فروش بسیار خوبی برخوردار بوده اند.

3- استخر های پیش ساخته گرد برزنتی: استخر های گرد برزنتی بدنه ای با کیفیت جنس بدنه استخر های مستطیلی برزنتی داشته و تنها در طراحی بدنه دارای تفاوت هایی در خود می باشند. تنوع تولید استخر های گرد برزنتی بسیار زیاد بوده و از لحاظ ابعاد و ظرفیت آب در 7 سایز مختلف تولید شده اند. البته نوع جدید تری از این نوع استخر ها وارد بازار شده اند که کیفیت و رنگ بدنه آنها با نوع قبلی تفاوت دارد. این دسته از استخر های پیش ساخته نیز می توانند برای تفریحات آبی و همچنین برای صنعت پرورش ماهی یکی از بهترین گزینه های مصرف باشد. استخر هایی که نسبت به ابعاد و اندازه خود دارای تجهیزات مخصوص به خود نیز می باشند.

4- استخر های پیش ساخته گرد فایبرگلاس: همانطور که از نام این نوع استخر های پیش ساخته پیداست، این استخر ها از بدنه ای با کیفیت تر و مقاوم تر و البته کمی سنگین تر بهره مند هستند. استخر های گرد فایبرگلاس دارای دو دسته معمولی و طرح چوب می باشند که هر کدام طبق سلیقه های شخصی خریداری می شوند. این نوع استخر ها همچنین در 3 سایز مختلف تولید شده اند که همگی ابعاد بزرگ و ظرفیت آب بالایی را دارند. ویژگی دیگر این استخر ها نیز داشتن تجهیزات و لوازم کامل می باشد که وجود هر کدام می تواند تاثیر بسزایی در استفاده از محصول مورد نظر بگذارد.

5- استخر های پیش ساخته اوال فریم: استخر های اوال فریم تنها نوع استخر های پیش ساخته بوده که ترکیبی از استخر های بادی ایزی ست و استخر های فریمی می باشند. این نوع استخر ها دارای لبه های بادی به همراه فریم های مخصوص برای راه اندازی می باشند که برای نصب باید از هر دوی این موارد استفاده کنید تا استخر مورد نظر خود را راه اندازی کنید. این نوع محصولات پیش ساخته نیز در دو سایز تولید شده اند که هر دوی آنها دارای ابعاد و ظرفیت بسیار بالایی می باشند. این نوع استخر های پیش ساخته نیز دارای تجهیزات کامل در خود می باشند. 

6- استخر های پیش ساخته ایزی ست: استخر های ایزی ست که به استخر های بادی پیش ساخته معروف هستند یکی از مقرون به صرفه ترین و سبک ترین استخر های پیش ساخته می باشند که از قابلیت های مهمی همچون راه اندازی اتوماتیک بهره مند می باشند. این نوع استخر ها در 10 سایز مختلف تولید شده اند که هر کدام می توانند به اقتضای سن مورد استفاده قرار گیرند. استخر هایی که بزرگترین مدل آنها دارای ابعادی معادل (قطر: 549 سانتی متر ، ارتفاع: 122 سانتی متر) و کوچکترین آنها نیز دارای ابعاد (قطر: 183 سانتی متر ، ارتفاع: 51 سانتی متر) می باشد. از این استخر های بادی پیش ساخته می توان در انواع مسافرت ها نیز استفاده کرد، زیرا حجم و وزن مناسبی برای حمل و جا به جایی دارند.

7- استخر های پیش ساخته کودک: این نوع استخر ها که در ابعاد و ظرفیت آب کمتری تولید شده و برای تفریحات آبی و همچنین توپی فرزندان شما طراحی و عرضه شده اند. استخر های پیش ساخته کودک در انواع مختلف با رنگبندی های متفاوتی ساخته شده اند که به راحتی قابل نصب و جمع کردن می باشند. برخی از آنها نیز دارای ویژگی هایی همچون سایه بان بوده که می توانند امکان استفاده در زیر نور آفتاب را به راحتی فراهم سازند.

شرکت اینتکس به عنوان نمایندگی رسمی محصولات اینتکس در ایران اقدام به عرضه انواع استخر های پیش ساخته اینتکس نموده است. فروشگاه اینتکس استخر های خود را با قیمت مناسب با محصول عرضه کرده و ویژگی خدمات پس از فروش نیز برای هر کدام از این محصولات در نظر گرفته است.