قایق بادی کایاک

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

قایق بادی کایاک

فروش و قیمت قایق بادی کایاک اینتکس یک نفره و دو نفره ورزشی تفریحی ارزان با انواع مارک های اینتکس و بست وی و سویلور امریکا در مرکز تخصصی فروش محصولات بادی تفریحی تهران اینتکس نمایندگی اینتکس در ایران برای دیدن عکس های بیشتر انواع قایق کایاک فایبرگلاس و بادی در این صفحه میتوانید تا انتها آنها را مشاهده نموده و خریداری نمایید ، از قایق های بادی کایاک بیشتر به عنوان یک وسیله ورزشی برای افراد آموزش دیده استفاده میشود و مکان استفاده از آنها نیز میتواند در آبهای کم عمق باشد ، با لحاظ کیفی این محصولات قابل رقابت با قایق های پلاستیکی فایبرگلاسی هستند و از نظر حجم نیز بسیار کوچک و کم جا هستند که بوسیله خودروی شخصی و سواری نیز امکان جابجایی آسانی دارند انواع قایق بادی کایاک 1 نفره و 2 نفره با پمپ و پارو و لوازم را از نمایندگی تهیه و سفارش دهید. 

قایق بادی کایاک حرفه ای از متفاوت ترین قایق های بادی ساخته شده است که در فروشگاه تهران اینتکس موجود بوده و کاملا طراحی متفاوتی دارد . این قایق ها بر اساس نوع طراحی و نحوه استفاده ای که دارند به عنوان قایق بادی ورزشی و قایق بادی حرفه ای نیز شناخته می شوند ، برای همین است که به آن ها قایق بادی کایاک حرفه ای نیز گفته می شود . با استفاده از قایق بادی حرفه ای مدل کایاک شما می توانید در آب های خروشان تر نیز از این محصولات استفاده کنید . زیرا نوع طراحی خاص آن ها باعث شده است تا تعادل خوبی را از این قایق های حرفه ای داشته باشیم . برای همین است که شما می توانید در صورت علاقه به قایق های کایاک این محصولات را خریداری کنید که به صورت بادی طراحی شده اند و ویژگی های بسیار خوب و زیاد دیگری را نیز دارند . نوع طراحی و ساخت این قایق ها برگرفته از قایق های کایاک ورزشی بوده که معمولا آن ها را در مسابقات دیده اید . ولی تفاوت عمده ای که در میان این دو مدل از سری قایق های کایاک وجود دارد این است که ، فروشگاه اینترنتی اینتکس برای اولین بار این قایق ها را به صورت بادی به فروش می رساند . 

تفاوت خیلی زیادی در عملکرد این دو نوع قایق وجود نداشته و حتی با توجه به ویژگی هایی که مدل های بادی دارند ، باعث شده است تا بسیاری از دوست داران قایق های کایاک ، مدل های بادی را انتخاب کنند و از آن ها استفاده کنند . از نظر ابعاد ، نوع طراحی و ... این محصولات کاملا استاندارد بوده و ویژگی های کامل یک قایق کایاک را دارند ، برای همین است که با اطمینان خاطر می توانید از آن ها استفاده کنید . توجه داشته باشید که قایق های بادی کایاک نیز به خوبی می تواند بر روی آب به سمت جلو عبور کرده و همچنین تعادل خوب و شناوری عالی را بر روی آب داشته باشد . یک ویژگی بسیار مهمی که قایق بادی کایاک حرفه ای داشته و شاید باعث شده است تا بسیاری از مشتریان مدل های بادی را برای استفاده های خود خریداری کنند ، این است که قایق بادی کایاک حرفه ای بسیار وزن سبک تری را دارد و برای همین بلند کردن و جابجا کردن آن کار بسیار ساده ای است . ولی اگر توجه داشته باشید قایق های کایاک معمولی وزن های بیشتری را دارند و معمولا حمل آن ها نیاز به تجهیزات خواهد داشت . 

از سوی دیگر بسته بندی که قایق بادی کایاک حرفه ای دارد بسیار کوچک است . برای اینکه شما می توانید باد بدنه قایق بادی را تخلیه کنید و آن را با خود به راحتی حمل و در هر جایی که دوست دارید قرار دهید . این ویژگی بسیار خوب باعث شده است تا بتوانید به راحتی قایق بادی کایاک حرفه ای را جمع کرده و در صندوق عقب ماشین قرار دهید ، با این شرایط شما حتی می توانید به مسافرت رفته و حتی در سفر های خود از این محصولات بی نظیر و فوق العاده محبوب استفاده کنید . بیشتر قایق های بادی کایاک طراحی شده وزن هایی کمتر از 20 کیلوگرم دارند و شاید برخی از مدل ها که از ابعاد و ظرفیت های بزرگتری ساخته شده اند دارای وزن بیشتر باشند . ولی هدف این است که این قایق ها حتی در بزرگترین حالت های خود باز هم در هنگام بسته بندی حجم کوچکی را به خود خواهند گرفت . این محصولات در داخل کارتن قرار دارند و حتی در صورت علاقه می توانید تصاویر محصولات را در فروشگاه اینتکس مشاهده کنید و یا از فروشگاه بخواهید تا تصاویر بیشتری برای شما ارسال کند .

قایق بادی کایاک حرفه ای که در فروشگاه قایق بادی کایاک اینتکس موجود است ، در سه ظرفیت می باشند که کوچک ترین آن ها برای استفاده یک نفره بوده که شاید پر فروش ترین مدل بازار و فروشگاه نیز همین مدل های تک نفره می باشد . همچنین فروشگاه مدل های دو نفره و سه نفره را نیز موجود کرده است تا آن دسته از مشتریانی که دوست دارند قایق های بادی مدل کایاک را برای استفاده دو یا سه نفره خود خریداری کرده و استفاده کنند . این قایق ها با توجه به ظرفیت هایی که دارند از ابعاد مختلفی نیز برخوردار هستند ، به عنوان مثال قایق بادی کایاک حرفه ای سه نفره بدنه ای کشیده تر و طولانی تر از مدل های یک نفره دارد و کمی بدنه آن پهن تر است ، تا اینچنین بتواند فضای بیشتری را برای نشستن تعداد نفرات بیشتر فراهم کند و از سوی دیگر باعث بزرگ تر شدن قایق شده تا بتواند وزن های بالاتری را بر روی آب نگه دارد . توجه داشته باشید که با بزرگ تر شدن هر محصول بادی ، شناوری آن بر روی آب بسیار بیشتر خواهد شد . برای قایق بادی کایاک حرفه ای پارو هایی متفاوت در نظر گرفته می شود . همانطور که می دانید ، پارو ها در قایق های بادی و سایر قایق های غیر بادی بر اساس مدل محصول می تواند متفاوت باشد . البته پارویی که برای قایق بادی و غیر بادی کایاک استفاده می شود شبیه به یکدیگر بوده و تشکیل شده از یک میله بزرگ با دو لبه پارویی می باشد . بنابراین شما می توانید از هر دو سمت پارو زده و قایق را به سمت جلو و اطراف حرکت دهید . معمولا برای قایق های بادی کایاک یک نفره از یک پارو دو لبه استفاده می شود و برای قایق های دو نفره کایاک از دو پارو دو لبه استفاده خواهد شد . شرکت ها نیز با توجه به این موضوع قایق ها را نیز به صورت استاندارد تولید کرده اند . ولی توجه داشته باشید که قایق های بادی خود را از برند های محبوب و پر فروش بازار انتخاب و خریداری کنید . تنوع این محصولات بادی بسیار زیاد است ولی با خرید قایق بادی کایاک حرفه ای اورجینال و اصل می توانید از نظر کیفیت اطمینان بیشتری را داشته باشید . 

برند هایی همچون اینتکس و بست وی از بهترین برند های سازنده قایق بادی کایاک و سایر قایق های بادی می باشند که مدل های بسیار پر فروشی را تولید کرده اند و شاید بتوان گفت بیشترین قایق های بادی بازار نیز قایق های ساخته شده توسط این دو برند بزرگ خارجی می باشد . محبوب ترین و حرفه ای ترین قایق های بادی حتی قایق های بادی موتوری و مقاوم نیز ساخته شده توسط این برند ها هستند . شما می توانید قایق های بادی کایاک اینتکس و بست وی را با ضمانت فروشگاه اینتکس نیز خریداری کنید . خدمات پس از فروش قایق بادی کایاک و سایر قایق های بادی نیز در فروشگاه اینتکس انجام می شود که می توان به تعمیرات این محصولات اشاره کرد . در دسته بندی قایق بادی شما می توانید مدل های متنوع این محصولات را مشاهده کرده و از قیمت آن ها مطلع شوید .

دسته‌بندی