موضوع مقاله : استخر آماده خانگی

استخر های خانگی و ویلایی یکی از بهترین و محبوب ترین استخر هایی هستند که در صورت داشتن یک فضای کافی برای ساخت و یا راه اندازی استخر می تواند شما را به دستیابی استخر های خانگی بیشتر کند . با توجه به اینکه استخر های خانگی در خانه و همواره در دسترس هستند و همچنین یک استخر شخصی به شمار می رود ، استفاده از آن ها بسیار لذت بخش تر از استفاده استخر های عمومی خواهد بود . یکی از مسئله هایی که شاید برخی از افراد را از ساخت استخر خانگی منصرف کند ، هزینه هایی است که باید بابت ساخت پرداخت کنند ، اما ما اینجا هستیم تا شما را با با یکی از بهترین استخر های خانگی یعنی استخر آماده خانگی آشنا کنیم که یکی از بهترین استخر هایی است که شما می توانید آن ها را تنها راه اندازی و نصب کنید .

قیمت استخر آماده خانگی به نسبت ساخت استخر های بتنی و ... بسیار ارزان تر بوده و از این بابت می تواند گزینه بسیار عالی برای شما باشد . این موارد بسیار خوب در رابطه با استخر های آماده خانگی و ویلایی و همچنین کیفیت بسیار بالایی که استخر ها در اختیار شما قرار خواهند داد مزید بر علت شده است که بسیاری از افراد این نوع از استخر ها را انتخاب و از آن ها استفاده کنند . استخر آماده خانگی که از نام آن مشخص است ، یک استخر آماده است که شرکت ها آن ها را تولید می کنند و شما تنها با خرید استخر آماده خانگی ، می توانید محصول خریداری شده را نصب کرده و از آن استفاده کنید . 

نام دیگر استخر آماده خانگی ، استخر پیش ساخته خانگی می باشد و دلیل آن نیز طراحی شدن استخر و بدنه آن از پیش می باشد . این استخر ها به طور کلی از بدنه و فریم تشکیل شده اند و این دو بخش از اصلی ترین بخش های یک استخر آماده و یا پیش ساخته است که به بهترین شکل توسط شرکت های تولید کننده طراحی شده است . فریم یا همان ستون ها و پایه های استخر بوده که بیشتر از جنس فلزات می باشد ، تا اینچنین شما بتوانید بدنه استخر را که معمولا از برزنت های چند لایه ساخته شده است ، بر روی فریم سوار کنید تا استخر راه اندازی شده و بتوانید از این استخر های آماده استفاده کنید . 

راه اندازی این استخر ها معمولا زمانبر نبوده و شما می توانید ظرف چند ساعت محصولات را راه اندازی کنید . برای راه اندازی استخر آماده خانگی عمدتا در کنار استخر دی وی دی آموزشی از نحوه نصب و راه اندازی محصولات قرار می گیرد که می توانید با مشاهده آن خود شما استخر را نصب و راه اندازی کنید . ولی توجه داشته باشید که راه اندازی استخر آماده خانگی باید به صورت کاملا اصولی باشد و بایستی مراحل به درستی انجام شود .زمینی که برای راه اندازی استخر آماده خانگی انتخاب می کنید باید کاملا صاف و هموار باشد . 

توصیه ما به شما این است که از خدمات پس از فروش استخر آماده خانگی فروشگاه اینترنتی اینتکس استفاده کرده و نصب استخر پیش ساخته خود را به نمایندگی اینتکس بسپارید تا به صورت کاملا اصولی و حرفه ای صفر تا صد راه اندازی استخر پیش ساخته شما را انجام دهد و در نهایت شما یک استخر راه اندازی شده را تحویل گرفته و با خیالی راحت تر از آن استفاده کنید . فروشگاه اینتکس از بزرگترین فروشندگان و نمایندگی های فروش استخر پیش ساخته و استخر های آماده می باشد که می توانید خرید های خود را با ضمانت و همچنین خدمات پس از فروش خریداری کرده و از محصولات به بهترین شکل استفاده کنید .

با توجه به اینکه شاید با این استخر های آماده شرکتی آشنایی کامل نداشته باشید ، در ادامه به صورت کلی به بررسی و معرفی استخر آماده خانگی پرداخت خواهیم کرد . همانطور که اشاره شد ، استخر آماده خانگی از بدنه و فریم تشکیل شده است . اگر قصد خرید استخر آماده خانگی را دارید ، بهتر است به سراغ استخر هایی بروید که پایه های آن ها از آلومینیوم ، استیل و یا فولاد گالوانیزه ساخته شده باشد ، این فلزات از بهترین ها بوده و فریم هایی که از این مواد ساخته شده اند ، می تواند باعث افزایش کیفیت استخر های پیش ساخته شده و آن را در برابر آسیب دیدگی ها مقاوم تر کند . 

نکته ای که در این میان مطرح است ، این است که تمامی فلزات نام برده شده ، کاملا عایق رطوبتی بوده و در برابر زنگ زدگی ها بسیار مقاومت خوبی را دارند ، برای همین است که شما می توانید با اطمینان خاطر از محصولات استفاده کنید ، بدون اینکه به مرور زمان به پایه های استخر پیش ساخته آسیبی وارد شود . از نظر ابعادی ، استخر های پیش ساخته بسیار متنوع هستند و چیزی که در میان همه آن ها مشترک است ، ابعاد بسیار بزرگی است که این استخر ها داشته و به دنبال آن ظرفیت بالایی از آب در درون آن جای می گیرد ، بنابراین استخر باید به خوبی بتواند که وزن آب داخل خود را تحمل کند . 


و اما بدنه های استخر های پیش ساخته و آماده خانگی از دیگر نقاط قوتی است که استخر های پیش ساخته دارند ، این استخر ها معمولا از برزنت ضخیم با لایه ها و الیاف های شمعی و همچنین پی وی سی ها ساخته شده اند و برای همین است که به خوبی می تواند وزن آب را تحمل کند و همچنین یک بدنه عایق را برای استخر های پیش ساخته ایجاد کند . این بدنه ها همچنین در برابر نور آفتاب نیز مقاوم بوده و شما می توانید استخر های پیش ساخته خانگی خود را حتی در فضاهای روباز مانند حیاط راه اندازی کرده و استفاده کنید . 

یک ویژگی بزرگی که استخر آماده خانگی دارد ، این است که شما می توانید استخر پیش ساخته را بر روی زمین راه اندازی کنید ، برای همین است که دردسری برای راه اندازی نخواهید داشت و بدون اینکه نیازی باشد که زمین را حفاری کنید ، بتوانید استخر را بر روی زمین نصب کرده و از آن استفاده کنید . تمامی استخر های آماده خانگی دارای پمپ تصفیه آب هستند تا شما بتوانید برای تصفیه کردن آب استخر و تمیز نگه داشتن آن ، از طریق همین پمپ های تصفیه آب استفاده کنید . در واقع استخر های آماده خانگی یک پکیج کامل بوده که درپوش ها و زیرانداز هایی را در کنار خود دارد و از آن جا که بر روی زمین راه اندازی می شود ، نردبان آلومینیومی نیز در کنار استخر ها قرار داده می شود .