موضوع مقاله : استخر بادی بزرگسال

در کنار تولیدات انبوه استخر های بادی مناسب برای کودکان ، برخی از استخر های بادی نیز برای استفاده بزرگسالان ساخته شده است که از نظر طراحی کمی با استخر های بادی کودک تفاوت داشته و مهم ترین تفاوت آن ها در ابعاد و اندازه تشک بادی بزرگسال است که به مراتب بزرگ تر بوده و همانطور که مشخص است ، از بدنه ای بسیار با دوام تر برای ساخت این محصولات بادی استفاده شده است . استخر های بادی سایز بزرگ برای ریلکس کردن و یا استراحت کردن در آب به خصوص در کنار خانواده می تواند بسیار عالی باشد و شما می توانید ساعت ها از این محصولات بادی استفاده کرده و لحظه های شادی را برای خود رقم بزنید . استخر بادی بزرگسال را می توانید در فضاهای رو باز راه اندازی کرده و از آن ها استفاده کنید . از آن جا که این استخر ها ابعادی بزرگ دارند ، بهتر است که از آن ها در محیط های روباز مانند حیاط خانه ، پشت بام ، پارکینگ و هر جای ایمنی که فضای کافی وجود دارد ، محصول را راه اندازی کرده و استفاده کنید .

از مهم ترین ویژگی هایی که یک استخر بادی بزرگسال دارد این است که اگر آن را جمع کنید متوجه خواهید شد که حجم بسیار کوچکی را داشته و شما می توانید در یک شرایط بسیار عالی از محصول استفاده کنید . توجه داشته باشید که این محصولات زمانی سایز بزرگی را دارند که راه اندازی شده باشند . در ساخت استخر بادی بزرگسال از هیچ پایه یا صفحه ای استفاده نشده است و بدنه آن ها کاملا به صورت بادی بوده و از موادی به نام پی وی سی ساخته شده اند ، برای همین شرایط برای استفاده کردن از محصول محیا بوده و شما می توانید به سادگی آن را راه اندازی کرده و استفاده کنید . پی وی سی ها کیفیت بسیار بالایی را دارند و به همین دلیل استفاده از آن ها در ساخت استخر بادی ، باعث شده است تا این محصولات بادی نیز کیفیت بسیار خوب خود را حفظ کنند ، نکته حائز اهمیت در رابطه با این جنس ، ضد آب بودن پی وی سی می باشد . همانطور که می دانید یک استخر بادی باید کاملا ضد آب باشد و بدنه آن بایستی قادر باشد که آب را در داخل خود برای مدت طولانی حفظ کند . 

برای همین کیفیت بالایی را می توانید از استخر بادی بزرگسال خود انتظار داشته باشید . این استخر ها قابلیت استفاده برای طولانی مدت را داشته و شما می توانید چندین روز تا چند هفته از آن استفاده کنید ، به طوریکه تنها نیاز باشد که آب آن را تعویض کرده و با آب تمیز آن را مجددا پر کنید . بنابراین رطوبت به خودی خود به آن آسیبی وارد نمیکند . معمولا شرکت های سازنده این محصولات از لایه های ضخیم تر پی وی سی برای ساخت استخر بادی بزرگسال نسبت به استخر های کودکان استفاده می کند . معمولا ضخامت لایه های استخر ها در جعبه محصول مشخص کرده است و در فروشگاه سنتر اینتکس نیز شما می توانید بسیاری از مشخصه های استخر های بادی بزرگسال را مطالعه کرده و با اطلاعات کامل تر خرید های خود را انجام دهید . یکی از نکته های مهم در خرید استخر بادی بزرگسال این است که به ابعاد محصول در حالت راه اندازی شده توجه داشته باشید . 

معمولا استخر های بادی سایز بزرگ دارای طول بیشتر 2 الی 3 متر را داشته و فضای بزرگی را در اختیار شما قرار خواهند داد . معمولا عمق آنها نیز از 60 سانتی متر بیشتر است . توجه داشته باشید که استخر های بادی سایز بزرگ و هر نوع استخر بادی دیگری دارای محدودیت از نظر ارتفاع می باشد ، برای اینکه این محصولات دارای دیواره یا پایه نیستند و تنها متکی به لایه های انعطاف پذیر پی وی سی بوده و برای همین در صورت ساخت استخری با ارتفاع نامتعارف ، آب موجود در استخر می تواند سنگینی زیادی را داشته باشد و موجب آسیب دیدن استخر بادی شود . لذا با در نظر داشتن این نکات بهتر است که خرید استخر بادی بزرگسال خود را انجام دهید . البته اگر دوست دارید که استخر هایی را خریداری کنید که برای شنا کردن مناسب باشند ، توصیه می کنیم که به سراغ استخر های ایزی ست بروید که یک نوع استخر نیمه بادی به شمار می رود . البته قیمت استخر بادی بزرگسال مدل ایزی ست با توجه به طراحی خاصی که دارد بسیار گران تر بوده اگر قصد هزینه های بیشتری دارید بهتر است که به سراغ آن ها بروید . 

برخی از استخر های بادی سایز بزرگ ، برای اینکه شرایط بهتری را برای استفاده کردن داشته باشید ، معمولا دارای سکو یا صندلی برای نشستن می باشند و شما میتوانید در شرایط بسیار ایده آل تر و بهتری از استخر استفاده کرده و داخل آن بنشینید . این استخر ها در واقع حوضچه هایی هستند که بیشتر برای اینکه تنی به آب بزنید ، مناسب هستند و نمی توانید داخل آن شنا کنید . حتی استخر بادی بزرگسال برای رده سنی کودکان نیز قابل استفاده خواهد بود . برای همین شما می توانید استخر های بادی بزرگسال را برای استفاده خانوادگی خریداری کنید تا کودکان شما در کنار شما از آن استفاده کنند . نام دیگر استخر بادی بزرگسال ، استخر بادی خانوادگی نیز می باشد و دلیل آن نیز بزرگ بودن ابعاد استخر است که ظرفیت های بالایی را دارد . استخر های بادی بزرگسال را بهتر است که از برند های معروف خریداری کنید ، برای اینکه با خرید استخر بادی بزرگسال از برند های معروف خیال شما از بابت کیفیت محصول راحت بوده و می توانید بدون نگرانی از آن استفاده کنید . 

به عنوان مثال استخر های بادی برند اینتکس و بست وی از معروف ترین موارد بوده که برای خرید پیشنهاد می شود . همچنین برند هایی مانند جیلانگ و اینتایم در رده های بعدی بوده و کیفیت محصولات بادی آن ها بسیار بالاست و شما می توانید با اطمینان خاطر آن ها را خریداری کنید . برای اینکه به این برند ها و استخر های بادی اینتکس و ... دسترسی داشته باشید ، می توانید به فروشگاه مرکزی اینتکس مراجعه کرده و محصولات بادی و استخر های بادی مد نظر خود را مشاهده کرده و با مطالعه مشخصات هر یک از آن ها ، بهترین مورد را انتخاب و محصول را با قیمت بسیار پایین و ارزان و همچنین با گارانتی خریداری کنید . معمولا در کنار استخر بادی بزرگسال برچسب های تعمیراتی نیز وجود دارد که درصورت بروز آسیب دیدگی می توانید آن را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید .