استخر بادی ویلایی استخر ها بسیار فضای مناسب و دوست داشتنی برای تفریحات آبی هستند که امروزه در مدل های جدیدی از استخر ها ، نمونه هایی به صورت بادی طراحی شده اند که با عنوان استخر بادی شناخته می شوند ، این استخر ها جدید بوده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار هستند و از این نظر کاملا می توانند انتظارات را برای آب تنی و آب بازی کودکان و حتی بزرگسالان بر آورده کنند . به دنبال این موضوع و ویژگی های بسیار خوبی که استخر های بادی دارند ، محبوبیت این محصولات بسیار فراتر رفته و شرکت های سازنده استخر های بادی نیز هر ساله مدل های جدید و با کیفیت بسیار عالی را تولید می کنند تا اینچنین رضایت افراد را جلب کنند . از ویژگی های بسیار خوبی که استخر های بادی دارند ، می توان به سهولت در راه اندازی و امکان جابجایی آسان اشاره کرد . در میان مدل های مختلف استخر بادی ، استخر بادی ویلایی طرفداران زیادی را دارد که ویژگی های منحصر به فرد آن باعث شده است تا بسیاری از افراد استخر هایی را با ابعاد بزرگ برای مصارف ویلایی خود خریداری کنند . استخر های بادی ویلایی تفاوتی که با سایر استخر ها دارند ، این است که ابعاد استخر ویلایی بزرگ بوده و می توان گفت بزرگترین استخر های طراحی شده به صورت بادی مخصوص ویلاها بوده و بیشتر از آن ها در حیاط خانه های ویلایی و حتی در باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد ، دلیل آن نیز نیاز داشتن به یک فضای بزرگ و باز است تا به سادگی بتوانید آن ها را راه اندازی کنید . 

این استخر ها بر روی زمین راه اندازی می شوند و تنها بایستی بدنه بادی آن ها را باد کنید ، بنابراین نیازی به کار دیگری نبوده و به بهترین شکل و در ساده ترین روش می توانید استخر های بای را راه اندازی کنید . استخر های بادی ویلایی اغلب برای استفاده خانوادگی و دوستانه کاربرد دارد و به دلیل بزرگ بودن عمق آن ها نیز بیشتر برای رده های سنی بزرگسالان بوده و بهتر است که کودکان زیر سنین 6 سال از آن ها استفاده نکنند . به طور کلی استخر های بادی برند های شناخته شده را می توان به دو دسته بندی استخر تماما بادی و یا استخر ایزی ست بادی اشاره کرد . استخر هایی که به صورت کامل ، بدنه بادی دارند ، استخر هایی هستند که ساخت آن ها با محدودیت همراه بوده و دارای عمق های مشخصی هستند . عمدتا استخر های بادی ویلایی دارای طول هایی بیش از 2 متر و کمتر از 3 متر می باشند که عمقی تقریبا زیر 60 سانتی متر دارند ، به همین دلیل بیشتر برای ریلکس کردن و استراحت کردن در آب کاربرد دارند . استخر های بادی ویلایی صندلی دار از محبوب ترین و پر فروش ترین مدل ها می باشد که می توانید از صندلی های موجود در استخر های ویلایی نیز استفاده کرده و ساعت ها در استخر بمانید و تفریح کنید . معمولا این نوع از استخر های بادی برای استفاده کودکان نیز مناسب بوده و شما می توانید با خرید استخر بادی ویلایی ، علاوه بر آب تنی خود ، کودکان را نیز با خود به بازی و تفریحات آبی ببرید . استخر های بادی ویلایی بسیار ساده و آسان راه اندازی می شوند و دردسر های یک استخر بتنی و پیش ساخته را ندارند ، به همین دلیل نزد مشتریان بسیار محبوب است . برای راه اندازی استخر بادی ویلایی تنها نیاز است تا بدنه بادی استخر را با استفاده از پمپ های باد راه اندازی کنید . استفاده از پمپ های باد روند راه اندازی را بسیار سریع تر خواهد کرد . پمپ های باد مدل های مختلفی را دارند که شما می توانید بسته به نیازی که دارید از مدل های مختلف آن استفاده کنید . یکی از این پمپ های بادی که برای راه اندازی استخر بادی ویلایی کاربرد دارد ، پمپ های باد دستی می باشد که نیازی به برق هم ندارد .

 

این در حالی است که شما می توانید از پمپ های پدالی و حتی پمپ های باد برقی یا شارژی استفاده کنید . لازم به ذکر است که استخر بادی ویلایی ابعاد بزرگی داشته و بهتر است که از پمپ های باد برای راه اندازی آن ها استفاده کنید . به طور حتم قیمت استخر بادی ویلایی نسبت به استخر هایی که برای کودکان ساخته شده اند ، کمی گران تر خواهد بود که دلیل آن نیز منطقی است ، زیرا این استخر ها ابعاد بزرگی را داشته و برای ساخت آن ها از مواد بیشتری نیز استفاده شده است ، به همین علت نیز کاملا منطقی می باشد که قیمت استخر بادی ویلایی بالا تر از سایر استخر های بادی باشد . در جدید ترین تولیداتی که برند های بزرگ محصولات بادی از استخر بادی ویلایی رونمایی کرده اند ، این استخر ها دارای سایبان نیز بوده و در برخی از آن ها دیواره های شفاف در نظر گرفته شده است که به عنوان یک پنجره رو به بیرون استخر است . از سوی دیگر کف اغلب استخر های بادی جدید ویلایی دارای طراحی سرامیکی است که باعث زیبایی وصف ناپذیر آن ها شده . عمدتا کف های سرامیکی در استخر های بتنی استفاده می شود ، ولی تولید کنندگان استخر های ویلایی با بهترین نوع طراحی ، طرح سرامیکی را درکف استخر نقش بسته اند . استخر های بادی ویلایی عمدتا به صورت چند لایه ساخته می شوند و اگر در هنگام خرید به آن ها توجه داشته باشید ، متوجه خواهید شد که استخر بادی از بدنه ای چند لایه یا چند طبقه برخوردار است که به خوبی می تواند در برابر وزن آب و برخورد ها و سایر فشار های متحمل بر بدنه می تواند به خوبی دوام داشته باشد . همچنین اکثر استخر های بادی ویلایی دارای کف دو لایه می باشد ، یعنی از پی وی سی دولایه برای ساخت آن ها استفاده می شود تا ضخامت کف استخر زیاد شده و بتواند به خوبی در برابر ساییدگی ها و آسیب دیدگی ها در امان بماند .

 

بخش کف استخر به دلیل تماسی که با زمین دارد ، در معرض آسیب دیدگی می باشد که با این نوع طراحی ، امکان آسیب دیدگی استخر بسیار کاهش یافته است . در میان استخر های بادی ویلایی ، برخی از استخر ها نیز به صورت نیمه بادی ساخته شده اند که پیش تر آن ها را با نام استخر ایزی ست بادی معرفی نمودیم . این استخر ها تنها دارای لبه بادی بوده و دیواره های آن به صورت غیر بادی و عمدتا از لایه های برزنتی ساخته شده اند ، این استخر ها که به نوعی استخر پیش ساخته شناخته می شوند ، در ابعاد بسیار بزرگی ساخته شده اند ، به طوریکه حتی برای شنا کردن نیز مناسب خواهند بود . لذا در صورتی که استخر بادی ویلایی در ابعاد بسیار بزرگ هستید ، بهترین پیشنهاد برای شما خرید استخر بادی ایزی ست ویلایی می باشد . این استخر ها عمدتا به صورت گرد ساخته می شوند و طراحی آن ها مشابه یکدیگر می باشد ، بنابراین تنها ابعاد و طرح بدنه متفاوت هستند ، این در حالی است که استخر بادی ویلایی معمولی در طرح های مستطیلی ، دایره و ... ساخته شده است .

راه اندازی هر دو مدل بسیار ساده و آسان است . بهترین تولید کنندگان و برند های استخر بادی ویلایی در دنیا ، برند هایی همچون اینتکس و بست وی هستند که کیفیت محصولات آن ها بسیار بالا تر و بهتر نسبت به سایر برند ها بوده و از پر فروش ترین مدل ها نیز می باشند . به طوریکه فروشگاه اینترنتی اینتکس نیز به نمایندگی از برند اینتکس و سایر محصولات بادی ، انواع استخر های ویلایی این برند را با بهترین قیمت ها موجود کرده است . به دنبال این برند برخی دیگر از برند ها نیز کیفیت بالایی در تولیدات خود دارند که می توان به برند های جیلانگ و اینتایم نیز اشاره کرد . شما می توانید در دسته بندی استخر بادی فروشگاه اینتکس انواع این محصولات را مشاهده کرده و مشخصات آن ها را مطالعه کنید .