استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها استخر بادی از محصولات باد شو بسیار خوبی است که در شرایط گوناگون کاربرد های متفاوت و مفیدی دارند، برخی از آنها برای کودکان در سنین کم مناسب بوده اما برخی دیگر را می توان در بازه های سنی بالاتر و بزگسالان نیز استفاده نمود . از نظر ظاهری نیز تمامی موارد فوق صادق هستند و بسته به ظاهر مخاطبان خاصی به سوی یک محصول روانه می شوند. تمامی ویژگی های کوچک یک استخر در کل باعث می شوند که محصول مورد نظر مخاطبان و محبوبیت بیشتری داشته باشد و دررصد رضایتمندی مشتریان نیز افزایش یابد . در این مقاله از سری توضیحات تکمیلی تهران اینتکس قصد داریم تا به ناگفته ها و مشخصات کلی استخر بادی جدید 57437 اینتکس بپردازیم ، استخری که با برخی ویژگی های خوب خود گزینه بسیار مناسبی برای کودکانتان می باشد ، در ادامه با ما همراه باشید .

این محصول ابعاد به نسبت بزرگی در میان اکثر استخر های بادی دارد اما از بسیاری از مدل ها نیز کوچک تر می باشد . به همین دلیل می توان آن را در دسته محصولات متوسط قرار داد، این استخر بادی به صورت کلی بیضی شکل می باشد . درست است که اجزاء بسیاری به بدنه اصلی  متصل هستند اما محلی که از آب پر می شود و برای بازی کودک در نظر گرفته شد است فرم بیضی شکل دارد . قطر طولی این محفظه 229 سانتی متر و قطر عرضی آن 165 سانتی متر می باشد ، ارتفاع آن نیزتا بالای تاج اژدها 117 سانتی متر می باشد . ابعاد این محصول کاملا ایده آل بوده و برای بازی یک یا دو کودک به صورت همزمان مناسب می باشد . عمق خود استخر آب نیز تا لبه پایینی 17 سانتی متر می باشد . طبق اطلاعات بالا و با محاسبات فیزیکی درون این محصول می توان 170 لیتر آب را جای داد . وزن کلی محصول نیز تنها 2.8 کیلو گرم است که به سادگی قابل حمل و نقل می باشد.  از ویژگی های این استخر می توان به ظاهر رانگارنگ و جذاب آن اشاره کرد، موردی که در کنار طراحی خوب محصول برترین مزیت برای کودکان محسوب می شود. در نظر داشته باشید که کف این محصول همانند بسیاری از استخر های بادی قابل باد شدن نیست که خود یک مزیت و یک عیب به همراه خود دارد . بزرگ ترین عیبی که می توان به آن وارد نمود عدم وجود بخشی نرم و راحت است که خودتان می بایست به واسطه قرار دادن استخر در محلی مناسب آن را بر طرف کنید اما خود این موضوع یک مزیت بسیار بزگ دارد و آن هم عمق مفید بیشتر استخر است . در صورتی که بخش کف این استخر بادی نیز قابلیت باد شدن را داشته باشد بدون شک عمق آن تا حدود 5 سانتی متر یا حدود 23.5% کاهش می یافت که کارایی آن را تا حدود بسیاری کاهش می داد .

 

در قسمت پیشتی این استخر بادی یک محفظه برای ورود آب به واسطه شلنگ میسر شده است که آب را تا قسمت تاج میانی استخر به صورت خودکار منتقل می کند. در این محل یک فواره و آب پاش خودکار قرار داده شده که همانند دوش حمام عمل می کند و حس بسیار خوبی را به کودک منتقل می کند. برای مشاهده توضیحات کلی و خرید نهایی می توانید از صفحه استخر بادی اژدها استفاده کنید. برای ساخت و تولید استخر بادی کودک اژدها از لایه های ضخیم PVC استفاده شده است ، این لایه ها را می توان یکی از بهترین و شاید مناسب ترین و پر استفاده ترین جنس برای تولید استخر های بادی به شمار بیاوریم ، زیرا ساختار آن بسیار عالی و مناسب بوده و می تواند به شما این اجازه را بدهد که از محصولات بادی که از لایه های پی وی سی استفاده شده است به عنوان یک محصول بادی ضد آب استفاده کنید ، زیرا این جنس ضد آب است و لازمه استخر های بادی نیز این است که دارای بدنه ضد آب باشند تا اینچنین بتوانید به خوبی از استخر های بادی برای تفریحات ابی خود استفاده کنید . توجه داشته باشید که استخر های بادی به خوبی می توانند دربرابر وزن بالای آب نیز مقاوم باشند . هر چند که ظرفیت استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها کم بوده و 170 لیتر است ، اما این جنس و دیواره هایی که برای استخر بادی در نظر گرفته شده است به خوبی می تواند وزن های بسیار بالا را به خوبی تحمل کرده و لحظات شاد و دوست داشتنی را برای استفاده کردن رقم بزند . توجه داشته باشید که استخر های بادی را می توانید در بیرون از خانه و در فضاهای باز نیز استفاده کنید . بدین ترتیب شما نیز می توانید به دلخواه کودکان استخر بادی کودک اژدها را در فضای باز نیز استفاده کنید . علت اینکه شما می توانید اینکار را انجام دهید و نگران آسیب دیدن استخر بادی نباشید ، جنس بدنه محصول است که در برابر نور آفتاب نیز مقاوم است ، به طوریکه پرتو های مضر و فرابنفش خورشیدی و حتی حرارت خورشید نیز صدمه ای را به استخر بادی وارد نخواهد کرد . با توجه به اینکه این استخر بادی در برابر دماهای مختلف مقاوم است ، شما می توانید بر اساس نیاز و دلخواه خود حتی داخل استخر را با آب گرم و یا سرد پر کنید ، بدون اینکه نگران آسیب دیدن استخر بادی باشید .

از ویژگی های بسیار خوبی که می توان در رابطه با استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها اشاره کرد ، ضد حساسیت بودن این استخر است که برای پوست به خصوص پوست کودکان که لطیف و حساس است ، بسیار مناسب بوده و شما می توانید با خیالی راحت این محصول بی نظیر را برای فرزندان خود خریداری کنید . توجه داشته باشید که در خرید استخر های بادی حتما به رده سنی این محصولات بادی توجه داشته باشید . این استخر بادی برای کودکان سنین 3 تا 6 سال مناسب است . توجه داشته باشید که عمق کم استخر بادی می تواند این اجازه را به کودکان سنین پایین تر نیز بدهد که بتوانند به راحتی در استخر نشسته و به بازی و تفریحات آبی خود بپردازند . عمق این استخر تقریبا 15 سانتی متر می باشد که یک عمق ایده آل برای کودکان سنین پایین است . ارتفاع 117 سانتی متری استخر در واقع ارتفاع کف استخر تا آبپاش آن است و نگران عمق زیاد این استخربادی نباشید . یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوبی که استخر های بادی همچون استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها دارند ، ایمنی بسیار خوب آن هاست ، زیرا این استخر های بادی به خوبی می توانند فضای ایمن و نرمی را برای کودکان فراهم کنند ، زیرا بدنه آن به صورت بادی بوده و این ساختار بادی می تواند سطحی نرم و خوبی را برای استفاده فراهم کند ، تا در صورت برخورد کودکان و یا سر خوردن آن ها و برخورد با لبه استخر بادی صدمه ای به محصولات بادی وارد نشود . از دیگر ویژگی های بسیار خوب این استخر های بادی می توان به عدم اشغال فضای زیاد در صورت جمع آوری اشاره کرد . اگر که این استخر بادی دارای طول بیش از 2 متر می باشد ، ولی در نظر داشته باشید که این محصولات ، ساختار بادی دارند و در صورت تخلیه باد آن ها ، در ابعاد بسیار کوچکی بسته بندی شده و می تواند فضای بسیار کمی را اشغال کند . بنابراین شما می توانید به صورت موقتی این استخر های بادی را راه اندازی کنید و یا در صورتی که فضای زیادی را در اختیار دارید و حیاط شما بزرگ است حتی می توانید به صورت دائمی و هفته ها استخر بادی را راه اندازی کنید تا کودکان به بازی و تفریح بپردازند .

 

با توجه به ظرفیت کمی که استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها دارد به سادگی می توانید در صورت کثیف شدن استخر های بادی ، آب آن را تعویض کنید و آب تمیز را جایگزین کنید . این محصول بسیار مناسب برای استفاده در حیاط است ، زیرا شما می توانید با اتصال شلنگ آب به آبپاش استخر بادی ، فوران آب ایجاد کنید تا کودکان از این ویژگی بسیار خوب بهره مند شده و بتوانند لحظات خوشی را برای خود رقم بزنند . وجود آبپاش در استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها می تواند فضای خنک تری را برای بازی آن ها فراهم کند و از گرما زدگی کودکان جلوگیری نماید . و اما برای راه اندازی این استخر بادی شما راه ساده ای را در پیش دارید ، چرا که برای راه اندازی محصولات بادی پمپ های باد طراحی شده است که فروشگاه اینتکس نیز آن ها را به فروش می رساند تا افرادی که دوست دارند با سرعت بالاتری محصولات بادی خود را راه اندازی کنند بتوانند با استفاده از این پمپ های باد با سرعت بیشتری محصولات بادی را راه اندازی کرده و استفاده کنند . توجه داشته باشید که شما می توانید از تمامی پمپ های باد برای راه اندازی استفده کنید ، زیرا پمپ های باد دارای نازل های مختلف هستند که بر اساس دریچه باد استخر بادی می توانید به سرعت راه اندازی را انجام دهید . توجه داشته باشید که استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها توسط بهترین شرکت تولید کننده محصولات بادی یعنی برند اینتکس تولید شده است ، این برند یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت ها در حوزه ساخت و تولید محصولات بادی در دنیا می باشد که با توجه به تولیدات موفق خود در کنار طراحی های مدرن تر و با کیفیت بالا تر ، به محبوبیت بسیار بالایی نزد مشتریان رسیده است . این برند با استفاده از لایه های ضخیم پی وی سی و استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته و به روز با به کار گیری طراحان برجسته توانسته است تا علاوه بر تولیدات با کیفیت محصولات بادی ، تنوع استخر های بادی و سایر محصولات بادی خود را نیز بالا تر ببرد .

شرکت اینتکس استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها را به مانند هر محصول بادی دیگر مورد تست و ارزیابی قرار داده است و پس از سلامت کالا آن را به مرحله تولید رسانده است . از سوی دیگر توجه داشته باشید که این محصولات به صورت وکیوم شده به فروش می رسد و فروشگاه تهران اینتکس که نمایندگی فروش استخر بادی اینتکس را بر عهده دارد ، این محصول بادی را با ضمانت 48 ساعته تعمیر برای فروش گذاشته است که می توانید در صورت بروز مشکل و یا آسیب دیدگی از فروشگاه برای تعمیر محصول خود کمک بگیرید . همانطور که برای شما مشخص شده است ، محصولات بادی همچون استخر بادی 57437 اینتکس طرح اژدها در صورت آسیب دیدن قابلیت تعمیر داشته و شما می توانید با رفع مشکل آسیب دیدگی مجدد از این محصولات بادی استفاده کنید . شما می توانید برای تعمیرات از فروشگاه تهران اینتکس کمک بگیرید و حتی می توانید برای اینکار خودتان دست به کار شده و با تهیه برچسب های تعمیراتی مخصوص ،استخر بادی را تعمیر کرده تا کودکان مجدد از استخر آسیب دیده بتوانند استفاده کنند . این برچسب تعمیراتی گاها توسط شرکت در داخل جعبه محصول قرار می گیرد و در صورت نبودن می توانید آن را از فروشگاه تهران اینتکس تهیه کنید .