استخر پیش ساخته تفریحی اینتکس، محصولی فوق العاده است که در مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گرد. برای مثال عده ای آن را به قصد پرورش ماهی و عدی ای نگاهی تجاری به آن دارند، اما مهم ترین کاربردی که می توان به آن اختصاص داد جهت مصارف تفریحی است، مصارفی که برای دست یابی به آنها تا سالها قبل می بایست هزینه چند ده میلیونی صرف می کردید اکنون می توانید تنها با پرداخت کمتر از 7 میلیون تومان صاحب استخری فوق العاده و کامل شوید که تمامی نیاز های شما را پاسخگوست. از این رو تصمیم گرفتیم تا مقاله ای اختصاصی در باب استخر های پیش ساخته تفریحی منتشر کنیم. مقاله ای که راهنمایی بسیاری در خرید این استخر ها به شما خواهد کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید دانش خود را در ضمینه این دسته از استخر های پیش ساخته افزایش دهید.

اصولا محصولاتی که قیمت ارزان با کارایی بالا دارند می توانند برای استفاده های تفریحی مناسب باشند. این سری از محصولات می بایست از همه لحاظ تعادل داشته باشند و ابعادی به تعادل تعداد خانواده داشته بانشد. برای این کار اولین بار باید تعداد افرادی که به صورت همزمان از این محصول استفاده می کنند را در نظر بگیرید. برای مثال شما یک خانواده 5 نفری هستید که در نهایت با حضور یک خویشاوندانتان به صورت 6 نفری قصد استفاده از استخر را دارید. در این حال شما حداقل برای هر نوک کاربری اعم از آبتنی و شنا نیاز به استخر پیش ساخته 7 و یا 10 متری دارید اما اگر استخر را برای استفاده دو یا سه نفره مورد استفاده قرار می دهید پیشنهاد ما به شما محصولاتی کوچکتر از این دسته بندی هستند که می توانند در شرایط متفاوت و یا با تعداد افراد پیش بینی نشده بیشتر نیز به صورت موقت کنار آید.

انتخاب نوع استخر برای استفاده کمی نیاز به بررسی از سوی شما نیز دارد، برای مثال اینکه از سری محصولات ایزی ست استفاده کنید با اینکه از محصولاتی همانند اولترا فریم استفاده کنید به محل و شرایط استفاده شما بستگی دارد. برای مثال برخی قصد دارند برای منزل تهران و ویلای شمال تنها یک استخر داشته و در حالت سکونت در هر محلی از همان استخر پیش ساخته استفاده کنید می توانید از محصولاتی همچون سری ایزی ست اینتکس استفاده کنید و اگر مقاومت و طول عمر بیشتر در یک محل خاص بدون جا به جایی از بیشترین اهمیت برخوردار است می توانید از استخر های فایبر گلاس استفاده کنید. در صورتی که به فکر استخری متعادل نیز هستید می توانید از استخر پیش ساخته فریمی و یا اولترا فریم استفاده کنید که به نوبه خود محصولی فوق العاده و کامل می باشد.

در صورتی که ظاهر استخر برای شما از اهمیت برخوردار می باشد و می خواهید در محل عبود و مرور مثل حیاط ویلا از استخر استفاده کنید می بایست محصولاتی در رده استخر فایبر گلاس طرح چوب را انتخاب کنید که علاوه بر ظاهر و قیمت مناسب ابعاد کافی از نظر اندازه ای نیز دارد. این استخر ها دقیقا همان محصولات فریمی معمولی هستند اما دور تا دور آنها به وسیله ورقه های فایبر گلاس فوق العاده ای پوشیده شده که به هیچ وجه خم نمی شود و باعث جلوگیری از پوسیدگی استخر و سوراخ شدن های بی مورد آن شود. تفاوت استخر فریمی و ایزی ست را می توانید در مقاله ای جداگانه در تهران اینتکس مطالعه کنید.

اما برای آبتنی های موقت و گذرا به همراه خانوادتان و در صورتی که به هیچ وجهه قصد شنا نداشته باشید می توانید از استخر های پیش ساخته فریمی قابل حمل استفاده کنید، این محصول عمقی برابر با 50 تا 75 سانتی متر داشته و در شرایط متفاوت پاسخگوی نیاز هایی در حد آبتنتی خانواده می باشد. برای مثال می توان درون استخر نشست که در این حالت آب تا بالای سینه شخص را پوشش می دهد. استخر های پیش ساخته قابل حمل وزن کمی نیز دارند و در کمتر از 15 دقیقه نصب می شوند.

انتخاب بین استخر های پیش ساخته گرد و یا مستطیلی کاملا به نیازتان و محل نصب استخر بستگی دارد، در صورتی که می خواهید شنا کردن را تجربه کنید می توانید از استخر 10 متری اینتکس استفاده کنید اما اگر برای شما نوع استخر از اهمیتی برخوردار نیست می توانید از محصولاتی همچون پیش ساخته گرد هفت متری استفاده کنید. که در همه زمینه ها در خد و اندازه های سایر محصولات می باشد. 

در صورتی که سوالات بیشتری در این باره داشته باشید می توانید با شماره تلفن 44221970 تماس بگیرید و یا اینکه سوال خود را به آدرس ایمیل iranintex@yahoo.com ارسال کنید تا در کمتر از 12 ساعت یا به واسطه ایمیل و یا با تماس مستقیم همکاران ما پاسخ به سوالتان را ارسال کنند.

استخر پیش ساخته عمیق

همواره استخر هایی دوست داشتنی و محبوب هستند که دارای عمق بالایی باشند تا بهتر بتوان در داخل آب شناور ماند . البته افرادی که شنا کردن بلد نیستد به دنبال استخر های کم عمق می باشند ، اما افراد تقریبا حرفه ای که قصد شنا دارند ، نیاز است تا استخر هایی را تهیه کنند که عمق مناسبی را برای شنا کردن داشته باشد . استخر های پیش ساخته یکی از مناسب ترین گزینه ها برای تفریحات آبی و شنا می باشد که عمقی مناسب داشته و می تواند برای هر فرد با هر سنی قابل استفاده باشد . اما به این نکته توجه داشته باشید که استخر های پیش ساخته نیز در ابعاد مختلفی ساخته شده اند و عمق های متفاوتی دارند . 

 

با این وجود در مدل های مختلف می توانید استخر پیش ساخته عمیق را انتخاب کنید ، زیرا این نوع از استخر ها اگرچه پرتابل و قابل حمل هستند و حتی برای استفاده نیازی به حفاری زمین نیست ، اما عمق مناسبی را دارند . بر همین اساس قصد داریم تا در ادامه مطلب به بررسی استخر پیش ساخته عمیق بپردازیم و شما را با این محصولات پر فروش آشنا کرده و شما را در خرید مدل مد نظر خود راهنمایی کنیم .

استخر پیش ساخته در چه ابعادی ساخته شده است ؟

تنوع ابعادی در استخر های پیش ساخته بسیار بالا بوده و همین موضوع دستان مشتریان را برای انتخاب و خرید مدل مد نظر خود باز گذاشته است ، بنابراین شما می توانید با در نظر داشتن ابعاد و فضایی که در اختیار دارید ، استخر پیش ساخته خود را خریداری کنید . توجه داشته باشید که تنوع بسیار بالای این محصولات را می توانید تنها در فروشگاه تهران اینتکس مشاهده کنید ، فلذا فروشگاه مرکزی استخر پیش ساخته یعنی فروشگاه تهران اینتکس است که این تنوع بسیار بالا را برای مشتریان خود موجود کرده است تا بتوانند به آسانی مدل مد نظر خود را انتخاب کنند .

استخر پیش ساخته تفریحی : استخر های پیش ساخته از نظر ساختاری به شکل های مختلفی تقسیم می شوند و شما می توانید به دلخواه خود استخر هایی را خریداری کنید که ساختاری گرد ، مربعی ، مستطیلی و یا چند ضلعی داشته باشند ، اما محبوب ترین و پر فروش ترین آن ها استخر های پیش ساخته گرد و مستطیلی است که کارایی بسیار خوبی را نیز برای مصارف خانگی و ویلایی دارد ، تا از این طریق بتوانید برای شنا خانواده از آن استفاده کنید و لحظات خوشی را با خانواده رقم بزنید . 

عمده استخر های پیش ساخته از طول 2 متر شروع می شوند و بزرگ ترین آن ها نیز دارای طولی 10 متری دارد ، به همین علت نیز به این نوع استخر ها ، استخر های پیش ساخته گفته می شود . همچنین مدل های گرد نیز معمولا از طول 2 متر تولید شده و تا 6 متر و حتی بیشتر قطر آن ها می شود که می توانند گزینه بسیار خوبی برای شما باشند . استخر های پیش ساخته را به دلیل اینکه از قبل توجه شرکت طراحی شده اند و تنها نیاز است تا آن ها را راه اندازی کنید ، با نام استخر پیش ساخته یا از قبل ساخته شده می نامند . بنابراین شما پس می بایست آن ها را به سادگی راه اندازی کرده و استفاده کنید .

بیشترین ارتفاع در استخر پیش ساخته

سوال بسیاری از مشتریان این است که استخر های پیش ساخته دارای چه عمقی هستند و بیشترین ارتفاع در استخر پیش ساخته چقدر است ؟ شرکت های سازنده ایرانی و خارجی استخر پیش ساخته ، با در نظر داشتن ابعاد استخر ، عمق آن ها را نیز متفاوت در نظر گرفته اند ، به همین دلیل استخر هایی که طول و عرض بیشتری دارند ، از ارتفاع بالاتری نیز برخوردار بوده و به همین علت عمیق تر نیز می باشند و مقدار زیادی آب را می توانند در درون خود جای دهند . معمولا عمق استخر های پیش ساخته خارجی از 60 سانتی متر شروع شده و بزرگترین آن ها دارای عمقی 132 سانتی متری می باشد که می توان گفت عمق استانداردی برای این نوع از استخر ها می باشد .

این در حالی است که استخر های پیش ساخته بسیار عالی و پر فروش ایرتکس که از جدید ترین استخر های پیش ساخته تولید داخل می باشد ، دارای عمقی 150 سانتی متری است که می تواند عمق بیشتری نسبت به استخر پیش ساخته خارجی در اختیار شما قرار دهد . لازم به ذکر است که تولیدات استخر پیش ساخته ایرتکس عمیق با بهترین طراحی و استفاده از سازه و فریم قدرت مند ، توانسته به خوبی عمق مناسبی را داشته باشد و بتواند وزن زیاد آب را به خوبی تحمل کند . لذا لازمه هر استخر پیش ساخته ای در هر ابعاد این است که بتواند وزن آبی که داخل آن قرار دارد را به خوبی تحمل کند . 

نکته ای که بهتر است به آن اشاره کنیم این است که استخر های پیش ساخته از نظر عمق نسبت به استخر های بتنی دارای محدودیت هستند ، زیرا استخر های بتنی در داخل زمین قرار دارند و با حفاری زمین ایجاد می شوند ، در نتیجه دیوار های استخر که همان زمین است ، استحکام بالایی را به استخر بخشیده است ، بنابراین تنها با عایق بندی و زیبا سازی بخش داخلی استخر ، شما می توانید هر عمقی که دلخواه شماست ، اقدام به حفاری زمین کنید . این در حالی است که استخر های پیش ساخته بر روی زمین قرار می گیرند و دیگر نیازی به حفاری ندارند ، به همین علت محدودیتی برای آن ها وجود داشته و شرکت ها نیز نمی توانند عمق زیادی را حتی برای استخر پیش ساخته عمیق در نظر بگیرند . 

البته ویژگی های بسیار خوب استخر های پیش ساخته از جمله قابلیت جابجایی و حمل آسان آن ها و همچنین عدم نیاز به ساخت و احداث و راه اندازی سریع سبب شده است تا بسیاری از مشتریان از عمق های بسیار بالا چشم پوشی کنند و به عنوان یک استخر خانگی ایده آل و دوست داشتنی از استخر های پیش ساخته استفاده می کنند . رسیدگی و نگهداری استخر های پیش ساخته نیز بسیار ساده است و همچنین می توانید از خدمات پس از فروش فروشگاه تهران اینتکس نیز برای استخر پیش ساخته خود بهره مند شوید .

عمق مناسب استخر پیش ساخته برای شنا

برای شنا کردن نیازی به عمق بسیار بالا نبوده و شما می توانید در در آب هایی با عمق تقریبا 1 متر نیز به راحتی شنا کنید . هدف از عمق مناسب برای شنا کردن این است که در هنگام دست و پا زدن و حرکت رو به جلو ، دست یا پا برخوردی با کف استخر نداشته باشد ، از این رو می توان گفت که حتی عمق های پایین تر نیز مناسب برای شنا کردن هستند ، با این وجود عمق مناسب همان 1 متر یا بیشتر می باشد . این در حالی است که عمق استخر های پیش ساخته حتی به 1 متر و نیم می رسد ، از این رو شرایط کاملا مناسب برای شنا کردن مناسب خواهد بود ، حتی اگر شخصی هستید که خیلی شنا بلد نیستید و نیاز است تا در صورت خسته شدن در محل حضور خود به صورت ایستاده قرار گرفته و استراحت کنید . استخر عمیق برای افراد مبتدی بسیار خطرناک بوده و نیاز است تا از وسایل کمک آموزشی استفاده کنند که مواردی از آن ها همچون حلقه های شنا بادی نیز در فروشگاه اینتکس موجود است که می توانید از آن ها نیز برای یادگیری شنا استفاده کنید .

 

آیا می توان در استخر پیش ساخته شیرجه زد ؟

سوالی که معمولا پرسیده می شود این است که آیا می توان در استخر پیش ساخته شیرجه زد ؟ شیرجه زدن حرکتی نسبت دشوار و حرفه ای است که لازمه تبهر بالا می باشد ، اما به این نکته توجه داشته باشید که باید در آب های عمیق شیرجه بزنید و شیرجه زدن در استخر ها به خصوص در عمق های کم اصلا توصیه نمیشود ، به همین دلیل نیز حتی در استخرهای عمومی نیز مشاهده می کنید که شیرجه زدن به طور کلی از سوی نجات غریق منع شده است ، زیرا ممکن است با کف استخر برخورد داشته باشید و آسیب ببینید . با توجه ارتفاع استخر پیش ساخته عمیق در مدل های مختلف و حتی عمیق ترین آن ها نیز توصیه نمی شود که شیرجه یا پشتک بزنید . اما برای شنا کردن استخر های پیش ساخته عمیق مناسب ترین مکان خواهند بود .