استخر پیش ساخته خانگی

امروزه استفاده از استخر برای بسیاری از افراد امری ضروری شده است و برخی نیز حتی برای ورزش از استخر استفاده می کنند . استفاده از استخر کاربرد های درمانی نیز دارد که توسط بسیاری از پزشکان توصیه می شود . به طبع ساخت یک استخر بتنی علاوه بر هزینه بالا و همچنین مشکلاتش ، بسیار زمان گیر نیز بوده و بسیاری از افراد از این استخر ها دوری می کنند . بنابراین بسیاری از افراد روی به خرید و استفاده از استخر های پیش ساخته آورده اند و تقریبا می توان گفت تمامی استفاده کنندگان نیز رضایت کامل از این محصولات را دارند . دلیل استفاده از استخر های پیش ساخته هزینه بسیار کم این استخر ها در مقابل استخر های بتنی می باشد که این هزینه حدود یک پنجم استخر های بتنی بوده و به این دلیل بسیاری از افراد به سمت استخر های پیش ساخته روی آورده اند . همچنین دلیل دیگر استفاده از استخر های پیش ساخته زمان سریع نصب آنها می باشد که این استخر ها در زمان کمتر از 1 ساعت آماده استفاده می باشند . همچنین استخر های پیش ساخته مشکلات استخر های بتنی همانند حفاری ، سیمان کاری و یا استفاده از کاشی و سرامیک را نداشته و می توانید به راحتی و حتی بر روی زمین نیز از آن استفاده کنید . 

استفاده از استخر پیش ساخته خانگی برای بسیاری از افراد بسیار لذت بخش تر از دیگر استخر ها می باشد . دلیل این امر ، زیبایی این محصول ، طراحی های جذاب و همچنین اندازه های مختلف می باشد که می توانید بسته به نیاز خود ابعاد مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید . بدنه این استخر های پیش ساخته از پارچه های برزنتی بوده و در داخل این محصولات از الیاف ابریشمی استفاده شده است . بدنه مستحکم این محصولات موجب این شده است تا بتوان از این استخر ها در همه شرایط جوی استفاده نمود و استفاده از آن ها در فضاهای سرد ، مشکلی برای بدنه این محصولات پیش نخواهد آورد . همچنین پایه های آهنی بسیار مستحکم این محصولات سبب این شده است تا استخر مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار آب و همچنین وزن شما نیز داشته باشد و بتوانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید . این پایه های آلومینیومی به طور کامل ضد آب و فرسایش بوده و زنگ نمیزنند . به همین دلیل می توان از این استخر ها در فضاهای مرطوب نیز استفاده نمود و مشکلی برای بدنه و همچنین پایه ها پیش نخواهد آمد . 

استخر پیش ساخته را می توانید به راحتی در منزل و یا ویلا خود استفاده کنید و مشکلی برای مکان استفاده نخواهید داشت . محل مورد نیاز برای قرار دادن استخر پیش ساخته باید مسطح باشد و شیب نداشته باشد . البته همکاران ما می توانند در هنگام نصب این شیب را برای شما برطرف کنند و مشکلی از این نظر نخواهید داشت . استخر پیش ساخته خانگی را می توان به راحتی در پارکینگ و زیر زمین نیز استفاده نمود . به همراه این محصول اقلام اضافی نیز وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید تا استخر کامل و کاربردی داشته باشید . از اقلام اضافی این محصول می توان به پمپ تصفیه اشاره نمود که برای تصفیه آب استفاده می شود و با استفاده از این پمپ تصفیه ، دیگر نیاز به تعویض آب نبوده و می توانید به راحتی و مدت های بسیار زیاد از آب استخر استفاده کنید و نیاز به خالی کردن آن نباشد . از دیگر اقلام این محصول می توان به نردبان مخصوص برای رفتن به داخل استخر نیز اشاره نمود . 

همچنین اقلام دیگر همانند درپوش برای جلوگیری از ورود زباله و گرد و خاک به داخل استخر ( در مواقعی که از استخر استفاده نمی کنید ) نیز وجود دارد . زیر انداز مخصوص نیز همراه این محصولات وجود دارد که می توانید از آن برای جلوگیری از فرسایش کف استخر استفاده کنید . پمپ تصفیه همراه این محصولات نیز دارای مدل های مختلفی می باشد که بسته به نوع استخر شما ، این پمپ نیز تغییر می کند که این پمپ های تصفیه دارای دو نوع شنی و فیلتری می باشند . هر دو پمپ با کیفیت بوده و می توانید به صورت جداگانه پمپ قوی تری نسبت به پمپ خود را خریداری کنید و آن را بر روی استخر خود قرار دهید . 

اقلام اضافی بسیاری وجود دارد که می توانید در استخر پیش ساخته خانگی از آن استفاده کنید که برخی از این اقلام عبارتند از : آبشار مخصوص ، ال ای دی های مخصوص برای روشن کردن استخر ، شناور و قرص کلر ، تشک های مخصوص داخل و کنار استخر که می توانید بسته به نیاز خود این محصولات را نیز حریداری کرده و از آن ها استفاده کنید . از دیگز ویژگی این استخر های پیش ساخته می توان به سرعت در نصب این محصول نیز اشاره کرد که کمی توان این محصول را در کمتر از 1 ساعت نصب و راه اندازی نمود که این کار را همکاران و متخصصان ما برای شما انجام خواهند داد . شما خریداران عزیز نیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصولات نیز می توانید با برقراری ارتباط با همکاران ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید و سوالات خود را نیز در میان بگذارید .