استخر پیش ساخته در مشهد

استخر پیش ساخته در شهر مشهد : محصولات اینتکس به لطف بهره گیری از خدمات شرکت اینتکس با نمایندگی تهران اینتکس در تمامی شهر ها قابل دستیابی بوده و به سادگی می توانید با سفارش محصولات از منزل خود و از فروشگاه آنلاین اینتکس در هر محلی که تمایل داشته باشید محصول را تحویل بگیرید . این خدمات بسیار خوب که طی سالهای اخیر به شکل قابل توجهی بهبود یافته اند می توانند لذت یک خرید خوب را برایتان تداعی کنند . اما برای بسیاری از شما این سوال به وجود می آید که استخری با این ابعاد و بزرگی چگونه حمل شده و به شهر شما یعنی مشهد می رسد . پیش از پاسخ دادن به این سوال باید به این نکته توجه کنید که ابعاد ذکر شده در سایت برابر ابعاد نصب شده استخر ها می باشد و برای حمل آنها نیاز نیز حدود 10 متر طول و 5 متر عرض را جابجا کنید بلکه ابعاد بسته بندی استخر ها به اندازه دو جعبه به نسبت بزرگ در برخی مدل های طویل و عریض و تا یک جعبه کوچک متغیر است و قابل جابجایی توسط اتومبیل های معمولی و حتی خودرو های کوچکی مانند پراید است. در بسته بندی استخر پیش ساخته مشهد تمامی لوازم جانبی قرار داده می شود . لوازمی اعم از پایه های استخر ، زیر انداز ، درپوش استخر ، پمپ تصفیه و ... وجود دارد که البته در برخی مدل ها متفاوت است . هر یک از این اقلام نام برده از ضروری ترین لوازم مورد نیاز استخر پیش ساخته است که در کنار آن موجود بوده و باعث شده است تا استخر های پیش ساخته به عنوان یک پکیج کامل به فروش برسد و شما بدون نیاز به هیچ وسیله دیگری بتوانید از استخر پیش ساخته خریداری شده خود در مشهد و یا سایر شهر ها استفاده کنید . در حالت کلی می توان گفت تمامی مشخصه هایی که برای استخر پیش ساخته در سایر شهر ها وجود دارد در مشهد نیز وجود دارد و مشتریان عزیز مشهدی می توانند به سادگی استخر را سفارش داده و تحویل بگیرند .

البته در نظر داشته باشید که می توانید در این شهر سفارش نصب را نیز به صورت جداگانه ثبت کنید تا همکاران ما با حضور در محل مورد نظر شما استخر را نصب کرده و در کمال سلامت به شما تحویل دهند . برای اینکه با این روش بیشتر آشنا شوید می توانید با شماره تلفن های فروشگاه اینتکس تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید . استخر پیش ساخته گرد استخر پیش ساخته گرد در تمامی مدل ها بسته بندی های آن یا یک جعبه بوده که در مدل های بزرگ تر این بسته بندی بزرگ بوده ولی در برخی مدل های کوچک بسته بندی آنها بسیار کوچک بوده و به سادگی قابل حمل است . اما برخی استخر های گرد با رویه کامپوزیتی و طرح چوب کمی سخت تر حمل می شوند و لایه های آن را باید به ابعاد اصلی بسته بندی آن اضافه کنید.  خرید این استخر ها کاملا سلیقه ای بوده و از نظر دوام و کیفیت تفاوتی با مدل های مستطیلی و ... ندارند ، بنابراین اگر محیطی که در اختیار دارید به صورت گرد بوده و یا دوست دارید که استخر پیش ساخته ای به صورت گرد داشته باشید ، می توانید استخر های پیش ساخته گرد فروشگاه تهران اینتکس را خریداری کنید . استخر پیش ساخته فریمی مستطیلی استخر پیش ساخته در این ابعاد در دو حالت تولید شده است . نوع اول آن که در یک جعبه قرار دارد ممکن است در ابعاد کوچک و یا بزرگ تولید شده باشد که در نوع 5.49 متری به بزرگترین حالت خود می رسد . اما در نوع دو جعبه ای که در حال حاضر محصولاتی همانند استخر پیش ساخته با طول 9.75 و 7.32 متری به این صورت عرضه می شوند که حمل دشوار تری داشته اما در صورت تمایل شما به سادگی تحویل مشتریان مشهدی می شود.  توجه داشته باشید که در مدل های جدید استخر پیش ساخته در هر دو مدل یعنی گرد و مستطیلی ، ابعاد مختلفی از این محصولات بادی تولید شده اند تا شما بتوانید به راحتی از آن ها استفاده کنید . در خرید استخر پیش ساخته چه به صورت اینترنتی و یا به صورت حضوری بایستی به ابعاد محصول توجه داشته باشید . نکته مهم این است که قبل از خرید فضایی که در اختیار دارید را در نظر داشته باشید و سعی کنید که استخر های پیش ساخته خود را حدودا یک متر از هر طرف نسبت به فضایی که در اختیار دارید خریداری کنید . چرا که استخر های پیش ساخته دارای فریم بوده و این فریم کمی از بدنه استخر بیرون زدگی دارد و همچنین برای نصب و راه اندازی نیاز است تا فضایی برای نصب باشد ، از این رو حتما به این نکته مهم توجه داشته باشید . در رابطه با دو مدل قبل یعنی استخر پیش ساخته گرد و مستطیلی بایستی اشاره کنیم که ساختار آن ها به صورت فریمی بوده و از فریم برای تولید آن ها استفاده شده است . فریم در واقع پایه ها و چارچوب استخر پیش ساخته هستند و دلیل ایستاده بودن استخر های پیش ساخته فریمی نیز همین موضوع است . این نوع محصولات از پایه و بدنه تشکیل شده اند که بخش پایه ها وارد بدنه شده و می تواند آن را به صورت ایستاده قرار بدهد .

در هر دو مدل این طراحی یکسان بوده و تنها از نظر ظاهری و نوع فریم تفاوت دارند . به همین جهت است که دوام و استحکام تقریبا مشابهی دارند . استخر پیش ساخته ایزی ست استخر هایی هستند که هیچ پایه فلزی ندارند و به وسیله لبه های بادی ان تعادل خود را حفظ می کنند به این صورت که ابتدا لبه آن را باد کرده و درون ان را با آب پر می کنید به این صورت به سادگی استخر آماده استفاده می شود . این سادگی در راه اندازی در حمل نیز همراه این دسته از استخر ها بوده و در بسته بندی کوچکی که حتی بزرگ ترین اسنخر های پیش ساخته دارند می توانید به سادگی آنها را در اتومبیل حمل کنید.  با توجه به سهولت در راه اندازی این نوع از استخر های پیش ساخته ، نام آن با استخر پیش ساخته ایزی ست شناخته می شود که معنی آن در واقع همان راه اندازی ساده و سریع را دارد . این محصولات را با نام دیگر یعنی استخر فست ست نیز می شناسند . شما عزیزان می توانید خرید های خود را از نمایندگی استخر پیش ساخته در مشهد خریداری کنید . خریده ای شما می تواند به صورت حضوری ، اینترنتی و یا تلفنی صورت گیرد . فروشگاه تهران اینتکس استخر های پیش ساخته خود را با ضمانت به فروش می رساند . شما می توانید پس از خرید ، از خدمات پس از فروش ارائه شده فروشگاه تهران اینتکس نیز بهره مند شوید . خدماتی همچون نصب استخر پیش ساخته در مشهد ، توسط فروشگاه اینتکس ارائه گردیده است تا مشتریان ساکن در شهر مشهد نیز بتوانند خرید های خود را به راحتی انجام داده و حتی نصب استخر در محل مورد نظرشان را نیز به فروشگاه اینتکس بسپارند . توجه داشته باشید که شما خودتان نیز می توانید راه اندازی استخر پیش ساخته را انجام دهید و با توجه به دی وی دی های آموزشی که در کنار محصول قرار داده شده است ، به راحتی محصول را راه اندازی کنید . ولی توجه داشته باشید که یک اشتباه کوچک و عدم راه اندازی صحیح استخر پیش ساخته می تواند موجب آسیب دیدن استخر پیش ساخته شود . توجه داشته باشید که فروشگاه اینتکس نصاب های حرفه ای و با تجربه ای را استخدام کرده است که تمامی آن ها تجربه بسیار زیادی در نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته دارند . بنابراین با خیالی راحت می توانید صفر تا صد راه اندازی را به فروشگاه سپرده تا استخر پیش ساخته شما را در مشهد و هر شهر دیگری انجام دهد . در صورتی که راه اندازی به خوبی انجام نشود و یا استخر در جای نادرست قرار بگیرد و حتی یکی از پایه ها به خوبی متصل نشده باشد ، در صورت پر کردن استخر با آب می توانید شاهد بروز مشکل از سوی آن باشید . لذا گاهی آسیب دیدگی ها ممکن است به مرور اتفاق بیوفتد و در روز های اول با مشکل خاصی مواجه نشوید .

 

نصب استخر شامل پمپ تصفیه آب نیز شده و شما می توانید آن را نیز نصب کنید . پمپ های تصفیه آب از نمونه دستگاه های لازم و ضروری برای استخر های پیش ساخته و یا سایر استخر هایی هستند که ابعاد بزرگی دارند ، زیرا کار آن ها این است که بدون هدر رفتن آب و نیاز به تعویض ، آب موجود را تصفیه کرده و آب تمیز را به استخر باز گرداند . استخر های پیش ساخته را می توانید به دو صورت روکار و یا توکار راه اندازی کنید . یعنی آن را بر روی زمین یا در داخل زمین راه اندازی کنید . چرا که این دو روش برای راه اندازی استخر های پیش ساخته میسر است . البته روش راه اندازی به صورت روکار راحت تر و ساده تر خواهد بود . در حالت کلی این استخر ها نیز بسته به مشکل و یا آسیبی که می بینند ، ممکن است قابلیت تعمیر داشته باشند و چه بسا در صورت بروز مشکل بهتر است که با فروشگاه تماس بگیرید و مشاره شوید . به عنوان مثال سوراخ شدگی های بدنه قابلیت رفع شدن را دارند و از این رو می توان گفت که استخر های پیش ساخته نیز قابل تعمیر هستند . توجه داشته باشید که استخر های فروشگاه اینتکس با توجه به ظرفیتی که دارند ، از پمپ های متناسب با آن استفاده شده است و در کنار استخر قرار گرفته است . از محبوب ترین برند های استخر پیش ساخته در دنیا و در ایران می توان به استخر پیش ساخته اینتکس ، بست وی ، جیلانگ و ایرتکس اشاره کنیم . دو برند اینتکس و بست وی آمریکایی هستند که خط تولید آن ها در کشور چین قرار دارد . انتقال خط تولید این استخر پیش ساخته به چین برای کاهش هزینه های تولیدات بوده و از این نظر اینتکس و بست وی توانستند تولیدات خود را افزایش و هزینه های خود را کاهش دهند .

 

این در حالی است که استخر پیش ساخته ایرتکس از نمونه استخر های تولید شده داخل بوده و از ویژگی های دیگری نسبت به استخر های خاری اینتکس و بست وی دارد . از نظر ابعاد و سایز استخر های پیش ساخته در برند های مختلف ، برند ایرتکس دارای تنوع بیشتری بوده و حتی ارتفاع آن نیز بیشتر از استخر های خارجی می باشد . از سوی دیگر خدمات پس از فروش این برند بیشتر بوده و ساکنین مشهد نیز می توانند به راحتی از این خدمات بهره مند شده و حتی بتوانند لوازم جانبی و یدکی استخر های خود را نیز به سادگی تهیه کنند . از سوی دیگر خرید استخر پیش ساخته ایرتکس از نظر قیمت نیز بسیار ارزان تر بوده و به دلیل تولیداتش در ایران و عدم وجود واسطه در این میان ، هزینه پایانی بسیار کمتری دارد و برای کسانی که قصد دارند که هزینه کمی بپردازند نیز مناسب است . شما دوست داران استخر پیش ساخته در مشهد می توانید سایر لوازم یدکی استخر پیش ساخته را از فروشگاه اینتکس به سادگی تهیه کنید .