توجه داشته باشید که ابعاد استخر های پیش ساخته به صورت دقیق در بخش مشخصات و توضیحات محصول درج گردیده است که خرید را برای شما بسیار ساده و راحت تر خواهد کرد . ولی راه دیگر که خرید حضوری از فروشگاه است نیز به سادگی و با دسترسی آسان امکان پذیر است به خصوص در شهر های شمالی و گیلان و مازندران کشور شما می توانید به سادگی از دفاتر فروشی که در گیلان و یا مازندران قرار دارد ، خرید های خود را به صورت حضوری انجام دهید و اینچنین محصول خود را سریعا تحویل گرفته و نصب کنید . توجه داشته باشید که فروش استخر پیش ساخته در گیلان و سایر شعب فروشگاه تهران اینتکس ، با ضمانت بوده و همچنین شما می توانید از خدمات پس از فروش این محصولات یعنی نصب استخر پیش ساخته در محل مورد نظر نیز برخوردار شوید . شما مشتریان عزیز می توانید پس از خریداری استخر پیش ساخته خود از فروشگاه بخواهید تا نصب استخر را از صفر تا صد برای شما انجام دهند و با انتقال محصول به محل شما ، آن را به صورت تخصصی و در بهترین حالت راه اندازی کنند تا بتوانید به راحتی و بدون نگرانی از محصول استفاده کنید . این محصولات بادی نیازمند تخصص و تجربه در راه اندازی هستند و بهتر است که برای اولین بار راه اندازی توسط نصاب های فروشگاه اینتکس انجام شود ، سپس شما نیز با مشاهده روند راه اندازی می توانید نصب و جمع آوری استخر پیش ساخته خود را یاد بگیرید . نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته خیلی زمانبر نبوده و تنها 2 ساعت و یا کمترزمان نیاز دارد تا راه اندازی شود . به همین دلیل این راه اندازی در مقایسه با احداث استخر بتنی قابل مقایسه نبوده و بسیار سریع تر و ساده تر است .

 

از این رو کاملا مناسب برای راه اندازی در خانه بوده و شما می توانید به راحتی از این محصولات بادی به صورت موقتی و یا دائم استفاده کنید . چه بسا ویژگی ها و خصوصیات استخر های پیش ساخته بیش از این بوده و در ادامه به بررسی بیشتر این استخر پیش ساخته و راهنمای خرید استخر پیش ساخته شما در گیلان خواهیم پرداخت . استخر های پیش ساخته در حالت کلی سه دسته بندی دارند که هر کدام بسته بندی های متفاوتی دارد. دسته بندی اول که کوچکترین دسته بندی را در میان استخر پیش ساخته به خود اختصاص داده است نوع ایزی ست است که در هر دو مدل اوال فریم و  گرد بسته بندی بسیار کوچکی دارد که قابلیت حمل بالایی داشته و حمل آن به سادگی امکان پذیر است . از این رو می توان آن را پرتابل ترین استخر اینتکس دانست که بدون پایه های فلزی و تنها با فشار آب استحکام خود را حفظ می کند. نوع دوم استخر های پیش ساخته نوع فریمی گرد می باشد که بدنه اصلی آن مشابه استخر های ایزی ست می باشد اما به دلیل وجود پایه های فلزی و پمپ تصفیه قدرتمند تر بسته بندی حجیم و سنگین تری در ابعاد مشابه با استخر ایزی ست دارند .

وزن بزرگترین استخر پیش ساخته فریمی گرد بیش از 100 کیلوگرم بوده که البته به اجزائ کوچکتر کمتر از 3 کیلوگرم تقسیم می شود و حمل ساده ای دارد. اما بزرگ ترین ابعاد بسته بندی مربوط به نوع مستطیلی می باشد که در مدل های با ابعاد بزرگتر دو جعبه بسیار بزرگ دارند . اما مدل های کوچک مستطیلی ابعادی مشابه نوع گرد دارند . ابعاد بزرگتر استخر های پیش ساخته مسطیلی گیلان به دلیل ساختار U پایه های ان می باشد که باعث می شود فضای بیشتری اشغال کرده و بسته بندی بزرگتری داشته باشد.  در نظر داشته باشید که به منظور راه اندازی استخر پیش ساخته و وجود پایه هایی که تا حدودی بیرون زدگی دارد ، بهتر است که برای راه اندازی استخر پیش ساخته ؛ فضایی بیشتر از ابعاد استخر را در نظر داشته باشید . عمدتا از هر طرف بایستی یک متر بزرگ تر از ابعاد استخر پیش ساخته باشد تا راه اندازی نیز به درستی انجام شود . به همین دلیل نیز قبل از اقدام به خرید استخر پیش ساخته خود ، به این نکته مهم توجه داشته باشید . در شهر گیلان علاوه بر استخر های پیش ساخته اینتکس استخر پیش ساخته بست وی نیز عرضه می شود که می توانید با سفارش محصول یا مراجعه به بخش تماس با ما سفارش خود را ثبت و نهایی کنید.  هر دو برند های نام برده از پر فروش ترین و بهترین استخر های اورجینال خارجی هستند که می توانید از آن ها با خیال راحت استفاده کنید . این دو برند ، برند های آمریکایی هستند که در بالاترین کیفیت ممکن ساخته شده اند و دوام بالای آن باعث شده است تا استخر های سایز بزرگ آن نیز به خوبی بتواند وزن بالا را تحمل کند . استخر های پیش ساخته اینتکس و بست وی از متراژ های 2 متر تا 10 متر ساخته شده اند و برخی از سایز های خاصی از آن ها موجود است که شما می توانید آن ها را انتخاب و خریداری کنید . ولی این در حالی است که استخر پیش ساخته ایرتکس که تولید ایران می باشد را نیز می توانید در ابعاد متنوع تری از فروشگاه تهران اینتکس خریداری کنید .

فروشگاه تهران اینتکس به صورت انحصاری این برند از استخر پیش ساخته را از فروشگاه تهران اینتکس خریداری کنید که از نظر قیمت نیز بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه خواهد بود . چه بسا شما عزیزان با خرید حضوری استخر پیش ساخته در گیلان یا مازندران می توانید از تخفیفات ویژه تری نیز برخوردار و بهره مند شوید . توجه داشته باشید که این محصول را نیز به صورت اینترنتی می توانید سفارش دهید . استخر پیش ساخته ایرتکس قابلیت سفارش در ابعاد دلخواه شما را دارد و از این نظر برتر از سایر برند ها بوده که سایز مشخصی دارند . در رابطه با استخر پیش ساخته و نحوه راه اندازی آن بایستی به این نکته اشاره کنیم که نوع طراحی استخر پیش ساخته باعث شده است تا از آن بر روی زمین استفاده شود . به این نوع راه اندازی ، راه اندازی روکار گفته می شود و شما به دنبال آن می توانید استخر پیش ساخته خود را بر روی زمین راه اندازی کنید . دلیل آن نیز در اواسط مطلب گفته شد و وجود پایه هایی است که استخر از آن برخوردار می باشد . بنابراین شما نیز می توانید استخر های پیش ساخته خود را به راحتی و در کمترین زمان بر روی زمین راه اندازی کنید . دوام بالای پایه استخر می تواند به خوبی استخر را به صورت ایستاده قرار دهد . دوام این پایه ها بسیار زیاد است به طوریکه به خوبی میتواند وزن های چند تنی آب را تحمل کند . زیرا ابعاد استخر های پیش ساخته سایزبزرگ تا 10 متر رسیده و می توانند چندین هزار لیتر آب را در درون خود جای دهند . برای ساخت استخر پیش ساخته از پایه های آلومینیومی استفاده می شود که عمدتا در تمامی برند ها نیز از همین جنس و متریال استفاده شده است . شاید از خود بپرسید که چرا از آهن یا فولاد که مقاوم تر هستند در ساخت استخر پیش ساخته استفاده نشده است ، ولی توجه داشته باشید که آلومینیوم برخلاف فلز های دیگر از وزن بالایی برخوردار نبوده و سبک است ، در عین حال نیز قوی بوده و می تواند وزن بالا را تحمل کند . با توجه به پرتابل بودن استخر های پیش ساخته و قابلیت حمل آسان نیز ، استفاده از آلومینیوم می تواند باعث سبک تر شدن فریم استخر پیش ساخته شود . همچنین یک ویژگی بسیار خوبی را آلومینیوم دارد که آن هم ضد زنگ بودنش است .

شما می توانید در کنار خرید استخر پیش ساخته ، به همراه آن پمپ تصفیه آب استخر را که بسیار کاربردی است را نیز دریافت کنید . استخر های پیش ساخته فروشگاه تهران اینتکس دارای پمپ تصفیه آب می باشند و شما می توانید پس از خرید آن را نیز دریافت کرده و در کنار استخر راه اندازی کنید تا بتوانید به دنبال آن از این پمپ ها نیز استفاده کنید تا آب موجود در استخربه صورت مداوم و منظم تصفیه شود . چیزی که در استخر های پیش ساخته و هر نوع استخر بزرگی از اهمیت بالایی برخوردار است ، پمپ تصفیه آب می باشد که شما می توانید با راه اندازی آن در مصرف آب صرفه جویی کرده و همچنین هزینه های نگهداری از استخر را نیز کاهش دهید . پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته در گیلان متناسب با نوع استخر در نظر گرفته شده است و شما می توانید با خیالی راحت از همان پمپ قرار گرفته در کنار استخر برای تصفیه آب استفاده کنید . نکته مهم این است که قدرت پمپ تصفیه با ظرفیت استخر مطابقت داشته باشد . فروشگاه تهران اینتکس که نمایندگی فروش استخر پیش ساخته در گیلان و شهر های دیگر را دارد بهترین راهنما برای شما در خرید استخر پیش ساخته و پمپ های تصفیه آب و سایر لوازم یدکی و جانبی استخر پیش ساخته خواهد بود .