استخر پیش ساخته سیمانی

استخر پیش ساخته سیمانی

امروزه استفاده از استخر برای ورزش و تفریح بین بسیاری از افراد به یک امر محبوب تبدیل شده است و بسیاری از افراد استخر را برای ویلا و منزل خود نیز تهیه می کنند . برای داشتن یک استخر مناسب برای شنا و تفریح ، استخر های بتنی و پیش ساخته وجود دارد که بسته به نیاز خود می توانید استخر مورد نظر خود را انتخاب کنید . در ادامه به بررسی این دو استخر خواهیم پرداخت و تفاوت های آن ها را نیز بیان خواهیم نمود . 

استخر پیش ساخته سیمانی را می توانید برای باغ و ویلای خود استفاده کنید . هزینه ساخت این استخر های نسبت به استخر های پیش ساخته بالاتر بوده و ساخت آن نیز دشواری های خود را دارد و همچنین زمانگیر می باشد . برای داشتن یک استخر بتنی یا سیمانی نیازر به حفاری زمین دارید . ابعاد این محل حفاری شده بستگی به نیاز شما دارد . پس از حفاری می بایست بخش کف و دیواره های آن را از سرامیک و یا هر کفپوش دیگری که به آن علاقه دارید استفاده کنید . 

از مزیت های استخر های سیمانی و بتنی می توان به ساختن به ابعاد دلخواه اشاره نمود که به کمک این ویژگی می توانید استخری با ابعاد ایده آل در اختیار داشته باشید . البته باید به این نکته نیز توجه داشت که استخر های پیش ساخته نیز دارای اندازه های متفاومتی می باشند و تقریبا نیاز همه افراد را برآورده خواهد کرد . 

از دیگر ویژگی های این استخر های بتنی می توان به داخل زمین بودن آن نیز اشاره نمود که البته استخر های پیش ساخته را نیز می توان به راحتی در داخل زمین استفاده نمود و مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد . استخر های پیش ساخته شرکت اینتکس دارای بدنه ای جنس پی وی سی با الیاف ابریشمی ساخته شده اند و بدنه با مقاومتی در اختیار شما قرار خواهد داد . همانطور که گفته شد شما می توانید با حفاری زمین به مقدار دلخواه ، استخر پیش ساخته خود را درون آن قرار دهید و از ان استفاده کنید . تمامی فرآیند این کار را همکاران ما برای شما انجام خواهند داد و نیاز به نگرانی از نظر اجرای آن نخواهید داشت . 

استخر های پیش ساخته اینتکس دارای پایه هایی از جنس آلومینیوم بسیار مستحکم می باشند که این پایه ها وزن استخر را به خوبی تحمل خواهند کرد و می توان با خیال آسوده از این استخر استفاده نمود . این پایه ها علاوه بر شکل دادن به استخر و همچنین تحمل وزرن استخر ، به زیبایی آن نیز کمک بسزایی نموده اند و به کمک این پایه ها استخر به یک محصول زیبا و عامه پسند تبدیل شده است . همچنین استخر های پیش ساخته اینتکس در ابعاد مختلفی تولید شده اند که این ابعاد از 2 الی 10 متر متغیر هستند . 

از ویژگی ها و همچنین مزیت های استخر پیش ساخته نسبت به استخر های بتنی می توان به اقلام اضافه همراه آن نیز اشاره نمود که این اقلام عبارتند از پمپ تصفیه همراه که به کمک این پمپ تصفیه می توانید به راحتی آب استخر را تصفیه نموده و از آن استفاده نمود . تعویض آب استخری با ظرفیت 30 هزار لیتر کار ساده ای نبوده و زمان بر نیز می باشد . اما شما می توانید با روشن کردن روزانه 3 الی 4 ساعته پمپ تصفیه ، آبی شفاف و تمیز داشته باشید . نردبان همراه این محصول نیز به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی به داخل استخر رفته و از آن خارج شوید . 

زیرانداز مخصوص این استخر پیش ساخته نیز به شما کمک می کند تا از کف استخر به خوبی محافظت کنید و مشکلی برای بدنه این محصول پیش نیاید . درپوش مخصوص استخرنیز از اقلام اضافه همراه این محصول به شمار می آید که می توانید آن را در مواقعی که از استخر استفاده نمی کنید بر روی استخر قرار دهید تا زباله و گرد و خاک به داخل استخر نفوذ نکند . 

راه اندازی استخر های پیش ساخته کار ساده ای می باشد که با چندین بار مشاهده این کار ، خود شما می توانید این کار را به راحتی انجام دهید . البته در صورت نیاز ، همکاران ما در شرکت تهران اینتکس این کار را برای شما انجام خواهند داد و نیاز به نگرانی بابت راه اندازی آن وجود ندارد . همچنین دفترچه و DVD راهنمای محصول نیز در داخل جعبه محصول وجود دارد که برای راه اندازی می توانید از آن نیز کمک بگیرید . برای درافت اطلاعات بیشتر درباره استخر های پیش ساخته و یا محصولات دیگر و همچنین دریافت مشاوره درباره فضای قرار گیری استخر و دریافت راهنمایی ، می توانید از طریق تماس با همکاران ما ، اطلاعات مورد نیار را کسب کرده و به طور رایگان مشاوره های لازم را دریافت کنید .