استخر پیش ساخته پلاستیکی چیست ؟

استخر پیش ساخته پلاستیکی همان طور که از نام آن پیداست استخری است که پایه های فلزی دارد و بدنه آن به شکل پلاستیک پی وی سی pvc میباشد که در سایز ها و اشکال مختلف تولید و ساخته میشوند.

استخر های پیش ساخته پلاستیکی برای مصارف مختلفی همچون استخر پلاستیکی شنا ، استخر ماهی ، استخر ذخایر آبی ، و استخر های آبیاری باغات و کشاورزی بکار میرود .

این نوع از محصولات جزو دسته استخر های پرتابل با حمل آسان و آماده بشمار میروند که هم از دید هزینه و هم کیفیت کار بسیار بهتر از ساخت استخر های بتنی و سیمانی میباشند. استخر های پلاستیکی از ورقه ها و پلاستیک های ژئو ممبران و همچنین پارچه های برزنتی تولید و ساخته میشوند که در یک کلمه بسیار بهتر از استخر های سنتی میباشند.

استخر پلاستیکی در مقابل یخ زدگی مقاومت بالایی دارند و و چنانچه در فصل زمستان دچار یخ زدگی شوند آسیبی به آنها نخواهد رسید حتی تا ۲۵- زیر صفر هم مقاوم هستند.

اگر در منزل یا ویلای خود به فکر راه اندازی یک استخر پلاستیکی خانگی را دارید به شما تبریک میگوییم زیرا در میان استخر ها با سازه های فلزی و آهنی و استخر های پیش ساخته بتنی و آجری و یا سرامیکی بهترین گزینه را انتخاب کرده اید ، افرادی که وقت و زمان کافی برای صرف ساخت استخر با بتن و مصالح بلوکی را ندارند میتوانند از استخر های پیش ساخته پلاستیکی استفاده کنند که شاید به لحاظ ظاهری و هم کیفیت بسیار بهتر و برتر باشد تنها موردی که میتواند استخر های پلاستیکی داشته باشد این است که روی زمین قرار میگیرد اگر چه این مدل بروز تر و جدید هست و این که روی زمین قرار میگیرد از نظر بسیاری از افراد حتی زیبا تر و شکیل تر استخر های سنتی میباشند در این مدل استخر پیش ساخته فضا سازی و محوطه سازی استخر پلاستیکی نیز طبق سلیقه و نظر مشتری صورت میگیرد و حتی میتوانید آنرا نادیده بگیرید