استخر کوچک در حیاط خانه

قطعا این  روز ها افراد قصد دارند تا با توجه به شروع فصل گرما و نیاز و احتیاج به استخر پیش ساخته این محصول را در داخل خانه های خود در اختیار داشته باشند. در همین  خصوص هم باید عنوان کرد که استخر ها انواع مختلفی دارد که باید با توجه به  فضایی که قصد دارید از ان بهره مند شوید بهترین نمونه را خریداری نمایید.  هم چنین دلایل دیگری هم در انتخاب شما تاثیر گذار خواهد بود که قصد داریم  تا در این مقاله به هر یک از ان ها اشاره کرده و سعی کنیم تا یک انتخاب فوق  العاده را به شما ارائه کنیم.

اولین  نکته در خرید یک استخر فضای مورد نیاز در اختیار شما می باشد که باید با  توجه به ان اقدام به انتخاب و خرید یک محصول کنید. در همین خصوص هم معمولا  افرادی که قصد دارند تا یک محصول را در حیاط خانه خود قرار دهند معمولا  دوست دارند تا استخر ان ها فضای زیادی را از حیاط اشغال نکند . هم چنین  باید شکل و ارگونومی استخر شما هم به گونه ای باشد که بتواند به راحتی در  داخل حیاط جا شود و نیاز نداشته باشید تا ان را تغییر داده و به سختی از ان  استفاده کنید. در همین منظور هم معمولا پیشنهاد می شود تا از استخر های بادی استفاده کنید که بتوانید یک استخر مناسب را در اختیار داشته باشید. معمولا  استخر های بادی دارای ابعاد کوچک و بزرگ هستند که استخر های در ابعاد بزرگ  ان نیز معمولا بیشتر از ۳ متر نخواهد بود. همین عامل سبب شده تا شما که  قصد دارید یک استخر کوچک را در اختیار داشته باشید با اطمینان خاطر به سمت  این محصولات روی اورده و ان را در سبد خرید خود قرار دهید. نکته مهمی که  معمولا یک سری از افراد با ان مشکل خواهند داشت دارا بودن ارتفاع کم بیشتر  محصولات و استخر های بادی است که این عامل برای افراد قد بلند و هم چنین  خانواده ها و بزرگسالان به نوعی مهم ترین و اساسی ترین مشکل خواهد بود.

قطعا دارا  بودن ارتفاع کم یک ضعف بزرگ در استخر های بادی خواهد بود. شاید بتوان گفت  که بیشترین ارتفاع و عمق یک استخر بادی ۶۵ یا ۷۵ سانتی متر است که خب این  اندازه قطعا برای شنا کردن افراد بزرگسال مناسب نخواهد بود. البته اگر از  استخر تنها برای قرار گیری در داخل ان و یا تفریح و اب بازی قصد دارید  استفاده کنید ، این ابعاد مناسب خواهد بود ولی قطعا برای شنا کردن و  گذراندن زمان زیاد به هیچ عنوان مناسب نیست. البته استخر های بادی معمولا  برای کودکان و خردسالان تولید شده است و بیشتر توسط خانواده ها برای این  رده سنی خریداری می شود اما شرکت های سازنده استخر های بادی اخیرا محصولاتی  را هم برای بزرگسالان تولید کرده اند که مزایای مختلفی هم چون دارا بودن  تکیه گاه و یا نشیمنگاه بادی در گوشه های این محصولات است ولی هم چنان این  شرکت ها ضعف بزرگ این محصولات یعنی ارتفاع کم را بر طرف نکرده اند.

نمونه  دیگری از استخر ها که ان ها هم بادی می باشد ، استخر های ایزی ست است که  البته تنها لبه های این محصول بادی بوده و بدنه اصلی ان  مقاوم تر از نمونه  های استخر بادی خواهد بود. این محصولات ضعف بزرگ استخر های بادی را جبران  کرده اند و هم از نظر کیفیت و جنس بدنه و هم از نظر ارتفاع ، دارای ابعاد  مناسب تری هستند. در همین خصوص هم باید گفت که این دسته از محصولات از  ظاهری گرد و یا مستطیلی و حتی مربعی بهره مند هستند که خب فضای کافی را  باید برای نصب ان ها در اختیار داشت. این محصولات معمولا از یک متر شروع  شده و تا پنج متر ادامه دار هستند که خب این عامل هم در قدرت انتخاب شما می  تواند تاثیر گذار بوده و خیال شما را هم تا حدود زیادی راحت کند زیرا قدرت  انتخاب شما قطعا بالا تر خواهد رفت.

بزرگ ترین  ضعف این محصولات همان لبه بادی این دسته از کالاهاست که خب امکان اسیب  پذیری را مجدد افزایش داده است زیرا این قسمت در بالا ترین بخش استخر قرار  دارد و ممکن است تا در معرض خطر بیشتری باشد. البته راه اندازی این محصولات  بسیار ساده تر از نمونه های دیگر خواهد بود و تنها کافی است که لبه بالایی  را با پمپ باد ، باد کنید و سپس داخل این محصول را با اب پر کنید که خب  قطعا راحت و اسان خواهد بود و می تواند یک گزینه مناسب برای استفاده و قرار  گیری در داخل حیاط خانه شما باشد.

نمونه دیگری از استخر ها که برای قرار گیری در داخل حیاط خانه می توانید از ان استفاده کنید استخر پیش ساخته است. این دسته از محصولات معمولا از ۳ متر شروع شده و تا ۱۰ متر نیز در  بازار ایران وجود دارند که خب قطعا برای افرادی که فضای زیادی را در اختیار  دارند این عامل یک پیشنهاد فوق العاده خواهد بود. البته چون ما در این  مقاله قصد داریم تا در مورد محصولاتی که فضای کمی را در داخل حیاط خانه  اشغال می کنند صحبت کنیم ، به همین دلیل از توضیح اضافی در خصوص استخر های  پیش ساخته امتناع خواهیم کرد.

نمونه های  دیگری از استخر ها هم وجود دارد که خب از ان ها به عنوان استخر بتنی ،  استخر چوبی ، استخر گالوانیزه و یا از این قبیل جنس ها یاد می شود که خب  این دسته از محصولات معمولا نیاز به زیر سازی و ساخت استخر روی زمین کامل دارند. البته برای افرادی هم که قصد دارند تا یک استخر در فضای کم را  در اختیار داشته باشند هم این دسته از محصولات توصیه نخواهد شد. البته  باید به این نکته هم اشاره کرد که استخر های بتنی اماده در ابعاد کوچک در  بازار موجود است اما کاربرد اصلی ان ها بیشتر به عنوان حوض می باشد و برای  شنا کردن پیشنهاد نخواهد شد.

با یک  مقایسه ساده و خواندن کامل این مقاله قطعا به این نکته پی خواهید برد که  نمونه های گوناگونی از استخر ها وجود دارد که در ابعاد گوناگون و شرایط  مختلف به بازار عرضه شده اند. اگر بخواهیم به یک جمع بندی کلی در خصوص  انتخاب یک استخر کوچک در حیاط خانه برسیم باید گفت که شما سعی کنید تا در  ابتدا بسته به افرادی که قصد دارند تا از این محصول استفاده کنند اقدام به  خرید کنید. در تکمیل این جمله باید گفت که اگر شما قصد دارید تا تنها  کودکان شما از یک استخر استفاده کنند ، در این صورت بهترین انتخاب خرید یک استخر بادی کودک می باشد.

در دومین  گام باید دقت کنید که اگر ارتفاع برای خود شما هم جزو اولویت نمی باشد و  فرقی به حالتان نخواهد داشت که یک استخر با ارتفاع حداکثر ۷۵ سانتی متری را  در اختیار داشته باشید و تنها فضای اشغالی توسط محصول مورد نظر شما خواهد  بود هم باز پیشنهاد می کنیم تا استخر بادی مخصوص بزرگسالان را خریداری  نمایید. اما اگر هم فضای کافی را برای قرار گیری استخر در داخل حیاط در  اختیار دارید و هم ارتفاع و ابعاد یک محصول برای شما مد نظر است در این  صورت پیشنهاد می کنیم تا بین استخر های ایزی ست و استخر های پیش ساخته دست  به انتخاب بزنید. در مقایسه بین این دو هم اگر جنس بدنه برای شما اهمیت  بیشتری دارد باید به سمت استخر پیش ساخته رفته وگرنه می توانید از یک استخر  ایزی ست هم بهره مند شوید. امید واریم توانسته باشیم تا در این مقاله یک  انتخاب درست را به شمامعرفی کنیم تا بهترین تصمیم را برای خرید یک استخر  بگیرید.

هم چنین  شما می توانید با مشاورین ما در شرکت تهران اینتکس هم در ارتباط باشید تا  یک محصول با کیفیت بالا را به شما معرفی کنند و با خیال راحت و با قیمت  مناسب از ان بهره مند شوید. البته دارا بودن خدماتی هم چون ارسال رایگان  محصول درب منزل و همین طور ضمانت و خدمات پس از فروش هم از دیگر موارد مهمی  است که نمایندگی اینتکس ان را به شما عرضه خواهد نمود.