هپی چیر یکی از باکیفیت ترین و در عین حال کاربردی ترین محصولات طبی به شمار رفته که با تنوع طراحی بدنه گسترده و برای استفاده تمامی سنین به شمار معرفی می شود. این گروه از محصولات که در واقع زیر مجموعه ای از مبل های شنی به شمار رفته که به همان میزان کیفیت و کارایی داشته و از تنوع نسبتا مناسبی در مورد طراحی ظاهری برخوردار می باشد. این گروه از محصولات را به منظور جایگزین کردن با کاناپه و مبل های راحتی طراحی کرده تا با استفاده از آن ها بتوانید احساس راحتی ایده آلی را تجربه کنید

امروزه به دلیل تغییر فرهنگ زندگی مردم اغلب افراد تایم طولانی را به صورت نشسته در محیط منزل و یا محل کار سپری کرده پس همواره تحت فشار های بالا در زمینه ستون فقرات خود بوده و نیاز به یک محیط مناسب برای رفع خشتگی ناشی از فعالیت های روزمره خود دارند. هپی چیر به دلیل نوع خاص طراحی ظاهری می تواند برای رفع خستگی ناشی از فعالیت های گوناگون یک نشیمن راحت و مناسب را برای شما فراهم آورد. هپی چیر هایی که در تولیدی مبل شنی فروشگاه اینتکس تهران طراحی و تولید شده محصولاتی طبی و استاندارد بوده و با در نظر گرفتن تنوع بالایی که داشته می تواند نیاز تمامی اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن سن و یا حتی وزن افراد به طور کامل برطرف سازد.

از سوی دیگر به دلیل رعایت اصل سادگی در ظاهر این گروه از محصولات بوده که فروشگاه اینتکس تهران امکانی ایجاد کرده شما بتوانید در زمان رنگ ظاهری هپی چیر خود ازادی عمل داشته و یک محصول زیبا را با رنگ بدنه ای دقیقا متناسب با سلیقه خود سفارش بدهید. در پروسه اولیه انتخاب و خرید هپی چیر نیاز بوده تا به برخی نکات مهم و اساسی توجه بالایی داشته تا بتوانید یک خرید متفاوت و ایده ال را تجربه نمایید. در این مطلب با موارد مهم و اساسی از جمله مدل های متنوع ظاهری ، جنس رویه و متحویات داخلی ، حمل ساده و توان تحمل وزن بالا و همچنین ساده ترین راه برای خرید هپی جیر طبی اشنا خواهید شد. پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این بخش ما را همراهی نمایید. طراحی ظاهری هپی چیر انواع مختلف هپی چیر که در تولیدی مبل شنی فروشگاه اینتکس تهران طراحی شده می توانید هر شخصی را با توجه به نیاز و سلیقه خود برای خرید مناسب ترغیب نماید.

تمامی این محصول تولید شده در این تولیدی دارای کیفیت بسایر عالی با ضمانت نامه دوساله بوده که با در نظر گرفتن استاندارد های موجود طراحی می شوند. در سال های اخیر انواع مختلف و جذابی از این گروه محصولات به بازار معرفی شده که مورد توجه تمامی سنین مخصوصا رده سنی جوان واقع شده زیرا افراد می توانید از تمامی این تولیدات در فضاهای داخلی منزل ، محل کار ، مهد کودک ، کافی شاپ .... برای رضایتمندی خود فرد و همچنین مراجعین مختلف استفاده کرده و لذت ببرند. نکته مهمی و مشترکی که در تولید محصولاتی تحت عنوان هپی چیر رعایت شده طراحی ساده و راحت و در عین حال فانتزی این گروه از محصولات به شمار رفته که موجب می شود تمامی آن ها بدون در نظر گرفتن ساختمان ظاهری و طراحی های متنوع بتوانند یک گزینه عالی برای استراحت شما به شمار روند. در زمان خرید هپی چیر مانند تمامی محصولات اولین بخش که نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کرده بدون شک بخش ظاهری آن ها بوده که فرد ابتدا با آن برخورد خواهد داشت. همانطور که گفته شده هپی چیر ها ظاهری ساده داشته اما در انواع مختلف مانند گرد ، مثلثی ، بیضی شکل ، طرح کاناپه و.... به دست شما می رسند. وجه اشتراک تمامی این محصولات متنوع نوع خاص فرم بدنه بوده که موجب شده تا یک نشیمن نرم و طبی را برای شما مهیا سازد. اولین ایرادی که می تواند به کاناپه و مبل های راحتی وارد ساخت مربوط به ارتفاع نشیمن آن ها بوده که تمامی  محصولات از یک ارتفاع یکسان و یکنواخت برخوردار شده پس اگر فردی با قد بلند و یا حتی قد کوتاه قصد استفاده از آن ها داشته احساس راحتی نخواهد داشت. به همین دلیل بوده که خرید هپی چیر را به شما توصیه می کنیم. ساختار اصلی هپی چیر از دو قسمت رویه و محتویات داخلی آن تشکیل می شود.

 

 

رویه اصلی این محصول معمولا قدری بزرگتر دوخته شده تا با قرار دادن محتویات داخلی به راحتی حرکت داشته باشد. این نوع طراحی به این منظور بوده که شما از رویه منعطف و حالت پذیر هپی چیر خود نهایت استفاده را ببرید. در نظر داشته باشید که که بخش تکیه گاه و نشیمن تمامی انواع هپی چیر به طور کامل به یکدیگر متصل بوده ، شما با نگاه کردن به میانه این گروه از محصولا متوجه بخش اندکی فرو رفتگی خواهید شد. این بخش در واقع نشیمن هپی چیر به صورت پیش فرض بوده که توسط تولید کننده برای شما در نظر گرفته شده است. برای استفاده اسان و مناسب از این گروه محصولات نیاز بوده تا شما در این بخش نشسته و سپس در اثر وزن و فشار وارده از طرف بدن شما حالت اصلی بدنه هپی چیر متناسب با فرم ستون فقرات فرد شکل گرفته و موجب یک استراحت ایده آل و راحت برای شما می شود. با در نظر گرفتن بدنه منعطف و حالت پذیر هپی چیر بوده که آن را یک محصول استاندارد و طبی برای تمامی افراد حتی افرادی که از درد های کمری رنج برده معرفی می کنیم. جنس رویه هپی چیر در تولیدی مبل شنی فروشگاه اینتکس تهران برای بخش رویه همواره از مرغوب ترین پارچه ها استفاده شده تا طول عمر و دوام محصول تضمین شده بوده و پاسخگوی اعتماد شما گردد. از این بین پارچه های مخمل ، جیر ، چرمی مصنوعی و برزنتی از پرکاربردترین انواع رویه به شمار رفته که هریک دارای ویژگی های مختلفی بوده تا شما بتوانید متناسب با نیاز خود و محلی که قصد استفاده از آن را دارید یک پارچه را در زمان خرید انتخاب کنید. پارچه های مخمل و جیر رویه هایی نرم و منعطف داشته و تشابه بالاتری به پارچه های مبلی داشته به همین دلیل بوده که در مواردی که مصرف کنندگان قصد استفاده از هپی چیر را در ضفای داخلی منزل داشته بدون شک این رویه را انتخاب خواهند کرد. رویه چرم مصنوعی و برزنتی درخشندگی بالاتری داشته اما از خصوصیت ضدآب بودن نیز برخوردار می باشد.

 

این نوع رویه موجب شده تا شما به راحتی بتوانید هپی چیر را در فضاهایی نظیر دفتر کار ، باغ ، ویلا و.... در نظر بگیرید. تمامی این رویه طول عمر بالایی داشته و کاملا ضدتعریق بوده پس اگر در زمان طولانی بر روی هپی چیر نشسته احساس مشکل نکرده و بدن شما دچار تعریق بالا نخواهد شد. این رویه ها همچنین قابلیت شستشو با اب و موارد شوینده را دارا بوده پس در صورت بروز هر گونه الودگی می توانید این رویه را از بدنه اصلی و آستر داخلی جدا کرده و به صورت دستی و یا با استفاده از ماشین لباسشویی تمیز نمایید. توجه داشته باشید شستشو رویه هپی چیر موجب تغییر رنگ ظاهری و یا افت کیفیت در این پارچه ها نخواهد شد. محتویات داخلی هپی چیر همانطور که بیان شده بدنه اصلی هپی چیر نرم و منعطف بوده تا شما بتوانید از این محصول طبی و راحت نهایت استفاده را ببرید. دلیل اصلی این خصوصیت هپی چیر بدون در نظر گرفتن بخش رویه آن مربوط به محتویات داخلی محصول و خصوصیت های این بخش می باشد. برای بخش داخلی هپی چیر از محتویاتی تحت عنوان فیبر مصنوعی استفاده شده که مانند دانه های شن در کنار یکدیگر قرار داشته و سپس به آستر داخلی هپی چیر منتقل می شوند. این نوع مواد از ویژگی های مختلفی برخوردار بوده که موجب شده تا آن ها را برای این بخش در نظر بگیرند. مهم ترین ویژگی محتویات داخلی هپی چیر مربوط به حالت منسجم نبودن آن ها و ویژگی نرمی و منعطف بودن آن می باشد. شما با نشستن بر روی آن می توانید کاملا احساس راحتی داشته و بدنه اصلی محصول متناسب با فرم بدن شما شکل بگیرد. این مواد همچنین وزنی کم داشته که موجب می شود در خلاف ظاهر بزرگ محصولات در این گروه شما بتوانید به سادگی و به صورت تک نفره آن ها را حمل و یا جا به جا کنید. البته در نظر داشته باشید که وزن کم محتویات داخلی تاثیری بر کیفیت و استحکام آن ها نداشته و این گروه از محصولات با در نظر گرفتن ابعادی که داشته می توانند بین 90 کیلوگرم تا 280 کیلوگرم را به راحتی بر روی خود تحمل نمایند. همانطور که در قسمت قبل بیان شده رویه نشیمن هپی چیر ضدتعریق بوده که یکی از دلایل آن مربوط به جنس محتویات داخلی بوده زیرا این مواد از ساختاری شن مانند بهره مند شده تا هوا در این بین به راحتی در گردش بوده و تا میزان کافی رضایتمندی شما را مهیا سازد. 

 

بدیهی بوده در صورت استفاده مدوام و همچنین در اثر وارد شدن وزن و فشار بالا در طی سال ها ممکن بوده در بخش بدنه شما شاهد میزان قابل توجهی افت حجم باشید. در این زمان تنها کافی بوده از طریق فروشگاه اینتکس تهران اقدام به خرید این محتویات داخلی نمونده و بخش داخلی مبل شنی خود را به راحتی تعویض و یا حتی مجدد شارژ نمایید. سفارش هپی چیر امروزه با در نظر گرفتن تغییرات اساسی در سبک زندگی مردم در ایران بدون شک شاهد تغییراتی در پروسه خرید نیز خواهیم بود. به دلیل مشغله های فراوان فردی و همچنین هزینه بالا ی تردد و با در نظر گرفتن ترافیک فوق العاده زیاد در سطح شهر بوده که تمایل به خرید اینترنتی روز به روز در حال افزایش می باشد. هپی چیر نیز که یک محصول جذاب با طراحی ساده بوده امکان خرید اینترنتی و تلفنی آن در کنار خرید حضوری از فروشگاه تهران اینتکس در سراسر ایران مهیا است. شما می توانید به وب سایت اینتکس تهران مراجعه کرده و یا از شماره های درج شده داخل سایت استفاده کرده همچنین در نهایت می توانید به صورت حضوری به این مرکز تولید مبل شنی و هپی چیر مراجعه کرده تا با انتخاب رنگ بدنه بتوانید یک هپی چیر طبی و باکیفیت را با کمترین قیمت در سراسر ایران دریافت نمایید.