تخت خواب بادی می تواند یک تخت بسیار عالی برای استفاده و استراحت کردن باشد ، به ویژه مدل های جدید تخت خواب بادی که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و ویژگی های خاصی را داشته و می توانند یک بستر بسیار خوب برای خوابیدن ها باشند . تخت خواب های بادی برند بزرگ و معروف بست وی یکی از بهترین مدل ها بوده که می توانید برای خوابیدن از آن ها استفاده کنید . زیرا تولیدات برند بست وی بسیار عالی بوده و می تواند راحتی را برای شما به همراه داشته باشد . به خصوص اگر بهترین مدل های آن را بشناسید و بتوانید آن ها را خریداری کنید . تخت خواب های بادی بسیار نرم و طبی هستند و شرکت بست وی نیز برای اینکه مشتریان بتوانند پس از خرید تخت خواب بادی خود بهترین شرایط را برای خوابیدن خود فراهم کنند ، این تخت ها را به صورت طبی و با طراحی آرگونومیک تولید کرده است . 

به همین منظور قصد داریم تا در این مطلب انواع تخت خواب بادی بست وی را به شما عزیزان معرفی کنیم و ویژگی های هر یک از آن ها را بیان کنیم تا با در نظر داشتن این ویژگی ها بتوانید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید . تخت خواب های بادی برند بست وی با توجه به ابعاد و انواعی که دارند ، به طور کلی به دو دسته تخت خواب بادی یک نفره و تخت خواب بادی دو نفره تقسیم می شوند . این طراحی و ساخت مدل های یک نفره و دو نفره ، در سایر تخت خواب ها نیز دیده می شود و شما می توانید تخت های پایه دار فلزی و یا چوبی را نیز حتی در این مدل ها خریداری کنید . با توجه به علاقه مندی بسیاری از مشتریان تخت خواب ها ، شرکت بست وی نیز مدل های یک نفره و دو نفره را نیز تولید کرده است تا شما بتوانید با در نظر داشتن نیاز خود ، مدل های یک نفره یا دو نفره را انتخاب و از آن ها استفاده کنید . تخت خواب های بادی یک نفره و دو نفره از نظر طول تقریبا برابر هستند ، ولی از نظر عرض ، مدل های دو نفره عرضی بیشتر داشته و می تواند شرایط را برای استفاده دو نفر به صورت همزمان فراهم کند . همچنین تخت خواب های بادی دو نفره می توانند وزن بیشتری را تحمل کنند . به طور میانگین تحمل وزن تخت خواب های بادی یک نفره 120 تا 150 کیلوگرم و مدل های دو نفره ، 270 تا 300 کیلوگرم می باشند . در این میان می توان به بهترین تخت خواب های بادی اشاره کرد که دارای بالش بادی سرخود می باشند . تخت خواب ها مدل های مختلفی را دارند ، ولی شرکت بست وی برخی از این مدل ها را به صورت بالش دار طراحی کرده است تا شما دیگر بی نیاز شوید و در صورت نداشتن بالش ، بتوانید از بالش خود تخت خواب بادی استفاده کنید .

این بالش ها جداگانه نیستند ، بلکه در بدنه خود تخت خواب بادی طراحی شده اند و به صورت سرخود می باشند ، اگر به برخی از تخت خواب های بادی بست وی توجه داشته باشید ، متوجه یک برجستگی و برآمدگی در رویه و در قسمت بالایی تخت خواب خواهید شد که ارتفاع بیشتری نسبت به سایر سطح تخت خواب دارد ، این قسمت در واقع یک بالش بوده که می تواند سر و گردن شما را نسبتا بالاتر از بدن قرار دهد تا شما بتوانید بهتر و راحت تر از تخت خواب بادی استفاده کنید . توجه داشته باشید که تخت خواب های بادی برند بست وی بسیار استاندارد بوده و از نظر بدن نیز می تواند شرایط را بسیار مناسب برای استراحت کند ، زیرا تخت خواب می تواند فرم بدن را به خود بگیرد . البته بست وی از یک تکنولوژی ساخت بسیار خوبی برای تولید و ساخت تخت خواب های بادی خود بهره برده است که باعث شده تا تخت خواب ها بتوانند به خوبی انعطاف پذیری بسیار عالی را از خود داشته باشند و به خوبی بتوانند فرم بدن را به خود گرفته و راحتی را به همراه داشته باشند . این طراحی که به رویه مواج نیز معروف است ، در واقع رویه کامفورت و برجسته می باشد که در سطح تخت خواب بادی ایجاد شده و می تواند باعث فرم گیری بسیار بهتر تخت خواب بادی شود . البته این طراحی مواج ممکن است در سایر تخت خواب های غیر بادی نیز وجود داشته باشد ، ولی در تخت خواب های بادی این طراحی بسیار بهتر شده و می تواند تخت ها را از نظر شرایط راحت بودن بسیار بهتر کند .

زیرا این محصولات به دلیل طراحی بادی که دارند ، تا حدودی انعطاف پذیر بوده و می تواند حس خوشایندی را به مصرف کننده بدهد ، با این حال شرکت بست وی برای تولید تخت های طبی ، از رویه مواج نیز استفاده کرده است . شاید برخی از شما انتظار این را داشته باشید که تخت خواب های بادی بسیار نرم هستند و ممکن است به داخل فرو بروند و شرایط بد تری را برای شما ایجاد کنند ، ولی اصلا اینچنین نبوده و چه بسا بخش های داخلی تخت خواب بادی به صورت لایه لایه بوده که به خوبی هوا را در تمامی سطح تخت پخش کرده و می تواند خاصیتی فنری و نسبتا محکم و سفت را برای تخت خواب ایجاد کند . شرکت بست وی برای ساخت تمامی تخت خواب های بادی خود از جنس پی وی سی استفاده کرده است ، زیرا این جنس به تنهایی بسیار مقاوم بوده و حتی در لایه های نازک خود هم به خوبی می تواند وزن های بالا را تحمل کرده و در تمامی شرایط مقاومت خود را حفظ کرده و طول عمر بالایی داشته باشد ، با این حال شرکت بست وی از لایه های ضخیم پی وی سی برای ساخت تخت خواب بادی بست وی استفاده کرده است ، از سوی دیگر در بسیاری از مدل ها ، تخت خواب های بادی خود را به صورت دو لایه طراحی کرده است تا اینچنین بسیار مقاوم تر نیز شوند . 

از انواع تخت خواب بادی بست وی از نظر جنس می توان به تخت خواب های بادی با رویه مخملی و جیر اشاره کنیم . بست وی سعی کرده است تا تخت خواب های بادی خود را با استفاده از اجناسی همچون پارچه های جیر ، بسیار زیبا و شکیل تر کند ، از سوی دیگر بدنه ای نرم و لطیف تر را به تخت خواب های بادی خود ببخشد . استفاده از لایه های دیگر حتی می تواند در کیفیت تخت خواب بادی نیز تاثیر گذار باشد و تخت را چند لایه کند . حتی بست وی برای ساخت برخی از مدل های خود از رویه های برزنتی نیز استفاده کرده است که این مدل ها حتی برای استفاده در بیرون از خانه نیز مناسب خواهند بود .

و اما از معروف ترین انواع تخت خواب بادی بست وی و البته مدل های پر فروش تخت خواب بادی بست وی می توان به مدل هایی اشاره کرد که دارای پمپ باد برقی هستند . شرکت بست وی تخت خواب های بادی خود را سعی کرده است تا با پمپ های باد برقی سرخود تولید کند و آن ها را مجهز به پمپ های باد قدرتمند برقی نماید تا شما بتوانید در صورت نیاز تخت خواب های بادی را با سرعت بیشتری باد کرده و از ان ها استفاده کنید . این پمپ ها می توانند دو کاره باشند و حتی برای تخلیه کردن باد تخت خواب ها نیز کاربرد داشته باشند . برخی از تخت خواب های بادی شرکت بست وی که در فروشگاه INTEX نیز موجود می باشند ، مناسب برای استفاده در مسافرت ها بوده و شما می توانید از آن ها به راحتی در سفر ها استفاده نمایید .