اینتکس بادی

شرکت اینتکس را می توان بهترین تولید کننده محصولات بادی در سراسر دنیا دانست . این شرکت با تولید محصولات با کیفیت و با مقاومت بالا و همچنین استفاده از مواد اولیه درجه یک باعث این شده است که محبوبیت بسیاری را کسب کند و بتواند محصولات پرفروشی را داشته باشد . این شرکت محصولات بسیاری دارد که در این مقاله به توضیح درباره این محصولات خواهیم پرداخت . از اصلی ترین محصولات شرکت اینتکس تخت خواب های بادی می باشد که این تخت های بادی از پرفروش ترین محصولات این شرکت می باشد . تخت خواب بادی اینتکس دارای مدل های یک نفره و دو نفره می باشد که بسته به نیاز خود می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید . رویه های این تخت های بادی نیز به صورت کامفورت ، طبی ، جیر ، مخملی و چرمی می باشد که این جنس رویه نیز بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد که می توانید تخت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید .

 

بدنه تخت خواب های بادی شرکت اینتکس از پی وی سی بوده و بخش کف این محصولات عموما از پی وی سی دولایه می باشد تا توانایی تحمل وزن بالا را داشته باشد و مشکلی برای بدنه این محصول پیش نیاید . تخت های بادی دو نفره شرکت اینتکس حدودا  200 سانتی متر ، 150 سانتی متر عرض و 40 سانتی متر ارتفاع می باشند که البته در همه ی تخت خواب ها این اعداد یکسان نبوده و متفاوت می باشند اما همه ی تخت های دو نفره شرکت اینتکس تقریبا در حدود همین ابعاد هستند . تحمل وزن تخت های دو نفره اینتکس نیز حدود 350 کسلوگرم می باشد که این تحمل وزن نیز در تخت های مختلف متغیر است . 

تشک های بادی نیز از محصولات شرکت اینتکس می باشد که مناسب برای استفاده های روزمره بوده و حتی می توان به صورت دائمی نیز بر روی آن استراحت نمود . برخی از این تشک های بادی اینتکس دارای رویه های طبی می باشند که مناسب برای بیمارانی می باشد که دارای درد های کمر و عضلانی می باشند . بدنه این تشک های بادی نیز از عموما از پی وی سی بوده و در بخش کف این محصولات نیز از پی وی سی دولایه استفاده شده است . رویه این تشک های بادی نیز دارای انواع چرم ، کامفورت ، جیر و مخملی می باشد که تمامی این رویه ها ضد تعریق بوده و در هنگام استفاده از آن ها بادی شما دچار تعریق نخواهد شد .

ابعاد تشک های بادی اینتکس نیز در حدود تخت خواب ها این شرکت می باشد و تفاوت این دو در ارتفاع آن ها می باشد که ارتفاع تشک های بادی در حدود 25 سانتی متر می باشد . وزن تشک های بادی شرکت اینتکس در حدود 3 کیلوگرم می باشد که ب سبب این وزن کم ، می توان به راحتی آن را به هر مکانی انتقال داده و از آن استفاده نمود . 

استخر پیش ساخته اینتکس نیز محصولات محبوب و معروفی می باشند که مناسب برای فصل های گرم بوده و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای استخر های بتنی باشد . در بررسی های قبل به تفاوت استخر های پیش ساخته و بتنی پرداختیم و مزایای استخر های پیش ساخته را نسبت به دیگر استخر ها بیان نمودیم . استخر های پیش ساخته دارای بدنه های مستحکمی می باشند که می توان حتی از آن ها به عنوان استخر های صنعتی و کشاورزی نیز استفاده نمود . برخی نیز از استخر های پیش ساخته برای ذخیره آب استفاده می کنند . 

استخر های پیش ساخته اینتکس دارای ابعاد مختلفی می باشند از بارزترین مئدل های این استخر ها می توان به ابعاد 3 متری ، 5 متری ، 7 متری و 10 متری اشاره نمود که این استخر ها به سبب ابعاد و ارتفاع مناسب ، از محصولات محبوب این شرکت محسوب می شوند و طرفداران بسیاری نیز دارند . 

قایق بادی اینتکس نیز از کالاهای محبوب این شرکت می باشد که افراد زیادی از این قایق ها برای مسافرت های خود به سمت مناطق ساحلی استفاده می کنند . بدنه این قایق های بادی اینتکس نیز از پی وی سی بوده و به خوبی در برابر فشار آب و همچنین ضربه های موج آب مقاومت می کند و مشکلی برای بدنه قایق پیش نخواهد آمد . بر روی بدنه این محصول محل های مخصوصی برای قرار دادن پارو وجود دارد که به کمک آن می توانید به راحتی قایق را به حرکت درآورید و از آن لذت ببرید . 

همچنین در اطراف این قایق های بادی اینتکس طناب نجاتی کشیده شده است که می توانید از ان در مواقع اضطراری استفاده کنید . در برخی از مدل های این قایق ها نیز پمپ باد مخصوص و همچنین پارو وجود دارد که می توان از آن استفاده نمود . ابعاد قایق های اینتکس نیز با هم تفاوت های زیادی دارند که در بخش قایق های بادی می بتوانید این ابعاد را مشاهده کنید . 

اینتکس محصولات بسیاری در زمینه محصولات بادی دارد که در بخش دسته بندی سایت می توانید آن ها را مشاهده کنید . همچنین با ورود به داخل دسته بندی مربوطه می توانید انواع محصولات آن دسته بندی را مشاهده کنید و بسته به سلیقه و نیاز خود محصول مورد نیاز را انتخاب کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصولات اینتکس ، می توانید با مشاوران ما در شرکت تهران اینتکس تماس برقرار کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید .