برای مسافرت شاید با شنیدن استفاده از تخت خواب مسافرتی برای شما ناملموس باشد و به این فکر کنید که چطور ممکن است که بتوانید از تخت خواب ها برای مسافرت بتوانید استفاده کنید ؟ ولی ما قصد داریم تا شما را با تخت خوابی آشنا کنیم که مناسب برای استفاده در مسافرت ها بوده و شما می توانید با خرید آن ، یک تخت خواب پرتابل و قابل حمل داشته باشید که به سادگی بتوانید از آن در هر جایی استفاده کرده و لحظه های شاد و خوشی را برای خود رقم بزنید . این تخت خواب ها با عنوان تخت خواب بادی شناخته می شوند که از تنها و البته بهترین تخت خواب برای مسافرت خواهد بود ، زیرا به سادگی می توانید آن را حمل کرده و در هر جایی حتی در مسافرت از آن استفاده کنید .

تخت خواب های بادی تخت هایی هستند که می توانید از آن ها حتی برای استفاده دائمی در خانه نیز استفاده کنید ، زیرا کیفیت ساخت این محصولات بادی بسیار بالا بوده و از سوی دیگر به خوبی می تواند یک تخت طبی و ایده آل برای شما باشد تا بتوانید برای مدت طولانی و حتی برای خوابیدن از آن استفاده نمایید . این تخت خواب ها نسبت به سایر تخت خواب ها جدید تر هستند ، ولی با این وجود بیش از ده سال است که تخت خواب های بادی تولید می شوند و به دلیل کیفیت بالای تولیدات این محصولات ، طرفداران زیادی حتی برای استفاده دائمی از تخت خواب بادی استفاده می کنند . چه بسا این محصولات به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند برای استفاده در مسافرت ها نیز کارایی دارند . همانطور که از نام این محصولات بادی مشخص است ، تخت خواب های بادی به صورت بادی طراحی شده اند و بدنه آن ها نیاز به باد برای راه اندازی داشته و شما می توانید از طریق دریچه بادی که بر روی بدنه تخت ها وجود دارد آن را باد کنید تا تخت خواب راه اندازی شده و بتوانید از آن استفاده کنید . به دلیل اینکه این محصولات به صورت بادی طراحی شده اند و بیشتر حجم آن ها را باد تشکیل می دهد ، شما می توانید تخت خواب های بادی خود را به سادگی حمل کرده و به همین دلیل است که گفته می شود می توانید از آن ها در مسافرت ها استفاده نمایید . تخت خواب های بادی حتی از نظر دسته بندی نیز بسیار کوچک هستند و شما می توانید آن ها را بسته بندی کنید تا حجم بسیار کوچکی را پیدا کنند و به همین ترتیب آن را در صندوق عقب ماشین قرار دهید و با خود به مسافرت ببرید . تخت خواب های بادی در دو مدل ساخته شده اند که یکی از آن ها برای استفاده یک نفره و دیگری برای استفاده دو نفره می باشد . این محصولات از نظر ظاهری نیز بسیار متنوع بوده و به همین دلیل شما می توانید هر تخت خواب بادی چه یک نفره وچه دو نفره را در صورت علاقه خریداری کرده و از آن ها در مسافرت ها استفاده کنید . ولی بهترین تخت خواب برای مسافرت کدام موارد هستند و بهتر است که از کدام یک از تخت خواب های بادی برای مسافرت استفاده کنید ؟ تخت خواب هایی برای مسافرت مناسب هستند که دارای ابعاد بسته بندی کوچک و همچنین وزن سبک باشند . زیرا هر چه یک تخت بادی مسافرتی حجم بسته بندی کوچک تر داشته باشد و همچنین وزن آن سبک باشد ، حمل آن نیز آسان تر بوده و در نتیجه بهترین تخت خواب برای مسافرتی خواهد بود . پس حتما در خرید تخت خواب بادی به این نکته مهم توجه داشته باشید .

 

نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بیشتر تخت خواب های بادی دارای پمپ باد برقی می باشند ، به همین جهت شما می توانید در مواقعی از آن ها استفاده کنید که برق وجود داشته باشد ، به همین منظور اگر قصد دارید که از تخت خواب های بادی خود در ویلا یا سوئیت های شخصی یا اجاره ای در شهر های دیگر استفاده کنید می توانید از تمامی تخت خواب های بادی استفاده کنید ، زیرا به برق دسترسی داشته و می توانید از پمپ باد برقی تخت بادی کمک بگیرید و آن را سریع تر راه اندازی کرده و استفاده کنید . این در حالی است که تخت خواب های بادی دیگری نیز طراحی شده اند که دارای پمپ باد برقی سرخود نیستند و شاید این مدل ها یکی از بهترین تخت خواب برای مسافرت باشد که می توانید انتخاب کنید . دلیلش این است که تخت خواب های بادی که فاقد پمپ باد برقی سرخود هستند وزن سبک تری داشته و همچنین دیگر برای روشن کردن پمپ باد نیازی به برق نخواهید داشت . بنابراین بهتر است که این نوع از تخت ها را انتخاب و از آن ها برای مسافرت های خود استفاده کنید . در نظر داشته باشید که شما می توانید برای راه اندازی این نوع از تخت خواب ها از پمپ های باد دستی و پدالی یا فندکی و شارژی و حتی برقی مجزا استفاده کنید . بنابراین دست شما برای راه اندازی تخت خواب های بادی که فاقد پمپ می باشد باز تر خواهد بود . ولی برای استفاده در منزل یا سوئیت ها و ویلا ها بدون شک تخت خواب های بادی پمپ دار بهترین گزینه برای استفاده خواهند بود . 

از بهترین تخت خواب برای مسافرت می توان به تخت خواب بادی با پمپ باد باتری خور اشاره کنیم . شما حتی می توانید از تخت خواب بادی با پمپ باد باتری خور در مسافرت و حتی در مسیر و در طبیعت نیز استفاده کنید . گاهی اوقات ممکن است که شما دوست داشته باشید در طول سفر ، در دل طبیعت و یا در هر جایی که دارای مناظر زیبای طبیعی می باشد ، بایستید و در آن منطقه استراحت کرده و از دیدن مناظر لدت ببرید ، در این حالت استفاده از یک تخت خواب بادی برای شما بسیار خوشایند و دوست داشتنی خواهد بود ، اینجاست که تخت خواب بادی باتری خور می تواند بهترین تخت خواب برای شما باشد که این کاربرد بسیار خوب را دارد . شما می توانید حتی از تخت خواب هایی که شبیه به تشک هستند نیز استفاده کنید که با نام تشک بادی شناخته می شوند و در فروشگاه اینترنتی اینتکس نیز موجود بوده و می تواند تمامی ویژگی های بسیار خوب برای استفاده در مسافرت را داشته باشد . در بررسی میان بهترین تخت خواب برای مسافرت می توان به تخت خواب هایی نیز اشاره کرد که دارای بالش بادی سرخود می باشد تا شما دیگر نیازی به بالش نداشته باشید و بتوانید از همان تخت بادی که بالش دارد استفاه کنید . تنوع تخت خواب های بادی بسیار زیاد بوده و شما می توانید انواع این محصولات بادی را با تنوع بسیار بالا در فروشگاه تخت بادی اینتکس مشاهده کرده و خریداری کنید .


فروشگاه اینتکس بزرگترین فروشگاه تخت بادی در ایران است که تنوع بسیار زیادی از این محصولات را موجود دارد که تمامی آن ها ساخته شده توسط برند های معروفی همچون اینتکس ، بست وی و کلمن می باشند ، بنابراین با خیال راحت می توانید تخت خواب های بادی اصل و با کیفیت را انتخاب کرده و آن را با قیمت ارزانی از فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری کنید . شما می توانید خرید های خود را به صورت حضوری و یا اینترنتی انجام دهید . در وبسایت فروشگاه آدرس دفاتر فروش حضوری آورده