بهترین و پرفروش ترین وان های بادی

وان های بادی یکی از بهترین وسایل و محصولات برای استفاده ی عموم می باشد و به دلیل ساختار مناسب و کاربردی بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند . وان های بادی همانطور که از اسم آن ها پیداست دارای بدنه ی بادی می باشد و توسط باد راه اندازی شده و مورد استفاده قرار می گیرد . این وان ها می تواند به مانند وان های معمولی کارایی داشته باشند بستری مناسب برای استحمام شما فراهم کنند . حال یکی از سوالاتی که برای افراد به وجود می آید این است که چگونه یک وان بادی خوب تهیه کنیم و ویژگی های وان بادی خوب چیست و چه کاربرد هایی می تواند داشته باشد . در ادامه ی این مقاله می خواهیم ویژگی های وان های بادی خوب را شرح دهیم و به توضیح آن بپردازیم تا شما عزیزان با کسب اطلاع بیشتر از این محصولات اقدام به خرید وان بادی خوب و با کیفیت کنید . پس در ادامه همراه ما باشید .

وان های بادی در ابعاد مختلف طراحی شده اند و هر شخصی می تواند بنا به نیاز خود این وان ها را خریداری کند . برخی از وان ها که دارای ابعاد کوچک تر می باشند برای استفاده ی کودکان طراحی شده و اغلب دارای رنگ های متنوع هستند ، به گونه ای که بتواند محیطی شاد و دلچسبی را برای آنان فراهم کند . همچنین وان هایی با ابعاد بزرگ تر موجود می باشند که برای سنین بالاتر طراحی شده اند . این وان ها با توجه به ابعاد حمام شما می توانند درون آن قرار گیرد و با استفاده ی از آن ها حمام دلپذیری را انجام دهید و از داشتن چنین محصولی خشنود باشید . این وان ها همانطور که گفته شد با استفاده ار باد راه اندازی می شوند ، به همین دلیل بسیار سبک و قابل جابجایی می باشد از این رو می توانید آن را در هر لحظه ای جابجا کرده و به محل دلخواه حمل کنید . همچنین می توانید در صورت عدم نیز آن را در ابعاد بسیار کم بسته بندی و نگهداری کرده و از اشغال شدن فضا به خوبی جلوگیری کنید . راه اندازی این وان ها نیز بسیار ساده است و می توانید به راحتی با استفاده از پمپ های بادی دستی و یا برقی آن ها را به سرعت راه اندازی و تخلیه کنید . اگر وان بادی شما از ابعاد کوچکی برخوردار است پمپ های دستی کاربردی تر و مناسب تر است ، اما اگر وان شما از ابعاد بسیار بزرگی برخوردار می باشد بهتر است پمپ باد های برقی را تهیه کنید تا به سرعت و بدون کمک ، وان خود را راه اندازی کنید . 

در ادامه چندی از بهترین و پرفروش ترین وان های بادی را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهیم تا شما عزیزان ویژگی های هر یک را بدانید و با اطلاعات بسیار بیشتر خرید خود را انجام داده و از استفاده ی آن ها لذت کامل را ببرید . 

وان های بادی نوزاد اینتایم ، اینتکس و بست وی

این دو وان بادی که مخصوص نوزاد طراحی شده اند یکی از برترین وان های بادی می باشند که برای استفاده ی کودکان و نوزادان بسیار مناسب هستند . علت استقبال مشتریان از این وان ، طراحی و ساختار بسیار زیبا و مدرن بدنه آن است . این وان دارای ابعاد کوچکی به نسبت دیگر وان های بادی دارد . شکل هندسی آن بیضی بوده و  و بدنه ای تمام بادی دارد . از مهم ترین خصوصیات این وان  می توان به سطح شیب دار آن اشاره کرد . وجود این شیب باعث می شود تا نوزاد در شرایط بهتری قرار گیرد و سر و گردن آن بیرون از آب باقی بماند . به دلیل اینکه نوزادان برای حفظ تعادل نیاز به کمک دارند ، این شیب می تواند کمک حال آن ها باشد و دیگر والدین را از این نظر راحت کند تا بدون درگیر شدن دست ها برای نگهداری کودک ، مشغول استحمام آنان شوید . این وان ها دارای کف بادی می باشند که این خصوصیت نیز یکی از ویژگی های این وان هاست . کف بادی موجب می شود تا کف آن بسیار نرم و راحت باشد و کودک با نشستن و دراز کشیدن حس بهتری داشته باشد و اگر تعادلش بهم خورد با زمین خوردن اتفاقی برای کودک نیوفتد . رویه وان بادی اینتایم و بست وی دارای سطح مواج می باشند و در وسط آن تکیه گاه و نشیمنگاهی برای بهتر قرار گرفتن نوزاد طراحی شده است که این امر بتواند به خوبی از لیز خوردن کودک جلوگیری کند . این وان ها دارای حجم بسیار کمی هستند و به راحتی قابل راه اندازی در حمام می  باشند . همچنین حجم کمی هوا را برای راه اندازی نیاز دارند و از این رو والدین می توانند به سرعت آن ها را راه اندازی و مورد استفاده قرار دهند و در صورت عدم نیاز ، آن ها در ابعاد بسیار کوچک بسته بندی و نگهداری کرد . ظرفیت آب آن ها نیز تقریبا ما بین 10 تا بیست لیتر است و آب زیادی را برای استفاده صرف نمی کند . 

این وان بادی دارای بدنه بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است و از مواد فشرده شده ی pvc  ساخته شده اند . این جنس می تواند دوام خوبی را در مجاورت آب داشته باشد و در گذر زمان به هیچ عنوان پوسیده نمی شود . این وان های نوزاد با کیفیت در فروشگاه اینترنتی اینتکس موجود می باشد و شما عزیزان می توانید با صرف هزینه ی بسیار کمتر این محصولات بسیار کاربردی و دوست داشتنی را خریداری کرده تا علاوه بر راحت تر شدن حمام کودکان و نوزادان خود ، وسایل تفریحات آبی آن ها را نیز براهم کنید و باعث لذت بردن آن ها شوید .

وان بادی بزرگسال

این وان های بادی که از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند برای استفاده ی تمامی سنین طراحی شده اند و با ابعاد بزرگی که دارند ممکن است چند نفر دیگر را نیز درون خود جای دهند . این وان ها معمولا در حمام هایی که از ابعاد بزرگ تری ساخته شده اند می توان استفاده کرد ، همچنین بنا به دلخواه مشتریان حتی می توان آن ها را در حیاط و روی بام و هر جای دیگری راه اندازی کرد و مورد استفاده قرار داد . اغلب وان های بزرگ تر ساختار طبقانی دارند و برای سرعت بخشیدن به روند باد شدن آن از دریچه های جداگانه در هر طبقه استفاده می شود . این وان ها با توجه به ظرفیت آب بیشتری که لازم دارند ، دارای بدنه ی مقاوم تری نیز می باشند . بدنه ی این وان ها نیز از pvc فشرده شده می باشد اما به نسبت وان های کودک از ضخامت بیشتری برخوردار می باشند . اغلب این وان های بزرگسال ضخامت لایه ای ما بین 0.30 تا 0.50 میلی متر دارند که هر چقدر ضخامت بیشتر باشد ، بدنه نیز محکم تر خواهد بود و دیر تر آسیب می بیند . همواره شما عزیزان می بایست در هنگام خرید وان بادی به حنس بدنه ی آن ها دقت کنید ، چرا که مهم ترین فاکتور در خرید وان های بادی جنس بدنه ی آن ها می باشد . 

همانطور که گفته شد ابعاد وان های بادی بزرگسال به گونه ای است که افراد بالغ بتوانند بطور کامل در آن دراز بکشند که این وان به خوبی می تواند محیط باز و استانداری را برای استفاده ی هر شخصی فراهم اورد . شکل زیبا و طراحی فوق العاده ی این وان می تواند نظر هر فردی را از کودک گرفته تا افراد بزرگسال به سوی خود جلب کند و با ساختار بسیار مقاومی که دارد دیگر خیال همه را از لحاظ کارایی راحت کرده است. این ویژگی ها باعث شده تا این وان بادی در لیست بهترین وان ها قرار بگیرد و بتواند به فروش عالی دست یابد . وان هایی با ابعاد کمی کوچکتر ساختار مشابه نیز موجود می باشند که برای استفاده نوجوانان کاربردی هستند و می توانند نیاز های آنان را برطرف کنند . وان های سایز متوسط به دلیل اینکه می توان آن ها را به راحتی درون حمام جای داد از محبوبیت بالایی برخوردار هستند .

همچنین وان های بادی خانوادگی نیز موجود می باشند که طرفداران زیادی را به علت ابعاد بزرگ و نوع ساخت بسیار مقاوم آن داشته باشند . این وان ها نیز یکی از برترین و پر فروش ترین وان های بادی در بین انواع مختلف وان ها را دارند .

جمع بندی

ما در این مقاله به شرح چند وان بادی برتر و پر فروش در سال های اخیر و سال جاری بسنده کردیم و چه بسا وان های بسیار با کیفیت و متنوعی موجود می باشد که شما عزیزان می توانید بنا به سلیقه ی خود اقدام به خرید آن ها کنید . اما در این مقاله انواعی از وان های پر کاربرد را برای شما عزیزان بازگو کردیم تا ویژگی های مختلف آن ها را بدانید و ببینید که چرا این مدل ها یکی از بهترین مدل ها می باشند تا با مقایسه هر چه بهتر خرید وان بادی خود را انجام دهید . وان های نام برده شده در این مطلب ، به همراه وان های متنوع دیگر در نمایندگی فروش وان بادی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است تا به راحتی بتوانید خرید خود را با قیمتی بسیار پایین تر انجام دهید .