بین بگ چیست ؟

بین بگ ها را می توان یکی از راحت ترین مبل ها برای استراحت های کوتاه و یا طولانی مدت معرفی کرد . بین بگ ها دارای بدنه ای از جنس پارچه ترک و روکش نانو و برخی نیز دارای روکش های چرم می باشند که این بدنه ها کاملا ضد تعریق بوده و می توانید ساعت های طولانی بر روی آن ها استراحت کرده و یا به تماشای تلویزیون بپردازید . ضخامت این بین بگ ها مناسب بوده و به سبب استفاده از پارچه های ضخیم و مقاوم ، تحمل وزن بالایی نیز دارند و می توانید بدون نگرانی درباره بروز مشکل و یا پاره شدن ، از آن ها استفاده کنید . بین بگ ها کارایی بسیار عالی دارند و به مانند یک مبل راحتی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند ، به همین دلیل نیز برای افرادی که دوست دارند مدت زمان زیادی را در طی روز بنشینند ، بدون شک بین بگ انتخاب خوبی برای آن ها خواهد بود . تنوع در بین بگ ها بسیار بالاست و ما در این مقاله سعی داریم تا تمامی ویژگی ها و موارد مهم را در رابطه با بین بگ ها به شما کاربران فروشگاه تهران اینتکس بدهیم تا بیش از پیش با این محصولات پر فروش و دوست داشتنی آشنا شوید . بدنه تمام این محصولات به طور کامل ضد آب بوده و از اکثر این بین بگ ها می توان بر روی آب استفاده کرد . البته برخی از این بین بگ ها مناسب برای استفاده بر روی آب نمی باشند اما دارای بدنه ای ضد آب می باشند . بدنه این محصولات به طوری طراحی شده اند که می توان ساعت ها آن را بر روی آب قرار داد و آب به داخل آن نفوذ نخواهد کرد .

و اما در کنار بین بگ های ضد آب موجود در بازار ، برخی دیگر از این بین بگ ها ضد آب نیستند و بدنه آن ها از سایر پارچه ها ساخته شده اند که ضد اب نیستند ولی کارایی های دیگر و ویژگی های متفاوت تری را نیز دارند . بین بگ هایی که از لایه های پلی استری ، یا پارچه های ترک نانو ساخته شده اند ، ضد آب هستند و رطوبت به آن ها صدمه ای وارد نمی کند ، این در حالی است که برخی دیگر از بین بگ ها از لایه های پارچه ای نظیر پارچه های مخملی یا جیر ، پارچه های چرمی ، پارچه های خز دار ، پارچه های کتان ، پارچه های جین و ... ساخته شده اند که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را داشته و می توانید انتخابی کاملا سلیقه ای داشته باشید . برخی از این پارچه ها نرم و لطیف هستند ، برخی دیگر شیک و با کلاس بوده و برخی نیز دوام بیشتر دارند و ضد آب هستند . عمدتا بین بگ ها به صورت سه لایه تولید می شوند و طراحی آن ها از سه لایه تشکیل شده است که در هیچکدام از این لایه ها ، نه از پایه ای استفاده شده است و نه چارچوپ و یا ساختاری با جسم های سخت دارد ، به همین دلیل است که بسیار نرم و راحت هستند و چه بسا بسیاری از آن ها فرم پذیر بوده و تنها با نشستن و یا با دست می توانید آن ها فرم های لازم را بدهید تا بتوانید به بهترین شکل و در راحت ترین حالت از بین بگ ها استفاده کنید . همانطور که پیش تر نسبت به راحتی این مبل بین بگ ها اشاره شد ، افرادی که دوست دارند زمان زیادی را صرف نشستن و استراحت کردن ، کنند ، بین بگ ها انتخاب درست و صحیح برای آن ها خواهد بود . شما حتی میتوانید از بین بگ ها به عنوان مبل میزبان استفاده کرده و در هنگام مهمانی بر روی آن نشسته و در صورت نیاز حتی بتوانید بین بگ خود را جابجا کنید و در یک قسمت دیگری در خانه بنشینید . 

از کاربرد های دیگر این محصولات می توان به استفاده به عنوان زیرپایی اشاره کرد که می توانید آن را در جلوی مبل قرار داده و پاهای خود را بر روی آن ها قرار دهید ، البته این نوع بین بگ ها ، انواع بین بگ هایی هستند که دارای طراحی شبیه به کوسن بوده و طراحی استوانه ای دارند ، از این رو می توان از آن ها علاوه بر نشستن به روش های مختلف دیگری نیز استفاده کرد . همچنین از دیگر کاربرد های این محصول می توان به استفاده به عنوان جلو مبلی اشاره کرد که می توان با قرار دادن شیشه بر روی آن به عنوان یک میز از آن استفاده کرد و وسایل خود را بر روی آن قرار داد . مواد استفاده شده در داخل این محصولات از مواد اولیه درجه یک بوده و در استفاده طولانی مدت دچار مشکل نخواهد شد و یا نشست نخواهد کرد . البته نشست کردن مبل بین بگ و مبل های شنی یک امر طبیعی می باشند که می توان به راحتی آن ها را شارژ کرده و از آن استفاده کرد .  همچنین از دیگر ویژگی های بین بگ می توان به وزن کم آن اشاره نمود . وزن این محصولات حداکثر 3 الی 4 کیلوگرم می باشند که به سبب این وزن کم می توان به راحتی این بین بگ ها را جابجا کرده و یا به همراه خود به سفر برد و یا داخل خودرو قرار داد . مزیت بین بگ نسبت به مبل های بادی سوراخ نشدن آن می باشد . مبل های بادی در اثر برخورد اشیاء تیز با آنها ممکن است سوراخ شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند که بین بگ به طور کامل در برابر اشیاء تیز مقاوم می باشد و در اثر برخورد مشکلی برای محصول پیش نخواهد آمد .  طرح ها و رنگ های بسیار زیاد این بین بگ ها نیز سبب این شده است که هر شخصی و با هر سلیقه ای محصول ایده آل خود را پیدا کند و خریداری کند . 

 

این بین بگ ها به صورت یک نفره ، دو نفره و حتی سه نفره نیز عرضه می شوند و می توان نسبت به نیاز خود یک محصول را انتخاب کرد . از دیگر ویژگی های این محصولات استفاده از آن ها بر روی آب می باشد که در قسمت های بالا به آن اشاره کردیم . بین بگ طوری طراحی شده است تا همانطور که از آن استفاده می کنید شکل بگیرد . شما می توانید با چرخاندن بین بگ و نشستن بر روی آن شکل آن را تغییر دهید و از آن استفاده کنید . از مزیت های بین بگ نسبت به مبل های شنی می توان به استفاده از مواد اولیه بهتر و الیاف مستحکم تر و همچنین قابلیت استفاده بر روی آب اشاره کرد . همچنین بین بگ دارای مزیت های بسیاری نسبت به مبل های بادی می باشد که مقاومت بالا در برابر اشیاء نوک تیز و همچنین تغییر شکل محصول به حالت دلخواه را می توان از این مزیت ها برشمرد . بین بگ ها به طور کلی از چند لایه ساخته شده اند که بیرونی ترین لایه و بخش آستری آن از پارچه ساخته شده است و ضخامت لایه های استفاده شده بسیار بالاست به همین دلیل نیز مشکلی برای بین بگ به وجود نخواهد آمد ، توجه داشته باشید که بین بگ ها از مواد شنی پر شده اند و حتی به ان ها مبل شنی نیز گفته میشود . به طورعمده بیشتر بین بگ ها از محتوای شنی و مواد داخلی از جنس یونولیت ساخته شده اند ، همانطور که یونولیت ها و فیبر ها را می شناسید ، می دانید این محتوا انعطاف پذیر و نرم هستند ، به خصوص که اگر به صورت خورد شده و شن شده باشند . 

از این رو داخل بین بگ ها از یونولیت ها با دانه های ریز و درشت ساخته شده است که علاوه بر نرمی و راحتی بسیار فرم پذیر بوده و شما می توانید به دلخواه خود بین بگ ها را فرم بدهید ، به خصوص بین بگ هایی که به صورت گرد و یا به صورت مخروطی ساخته شده اند . بین بگ ها خصوصیات بسیار زیاد دیگری نیز دارند که می توان به قابلیت تعمیر پذیری آن ها اشاره کرد . بین بگ ها قابل تعمیر بوده و شما می توانید در صورت نیاز ، آن ها را تعمیر کرده و مجددا استفاده کنید . همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد ، بین بگ ها ممکن است پس از مدتی افت داشته باشند و آن نیز به دلیل این است که محتوای داخلی بین بگ ها کمی فشرده شده و در این حالت ، کمی خلا در مبل بین بگ ایجاد میشود ، با توجه به اینکه دسترسی به لایه های زیرین مبل بین بگ وجود دارد شما می توانید با تهیه محتوای شنی یونولیتی آن را مجددا شارژ کنید . فروشگاه تهران اینتکس که فروش بین بگ را انجام می دهد ، خدمات پس از فروش این محصولات را نیز ارائه داده است و شما می توانید برای مثال محتوای شنی از فروشگاه تهیه کنید و خودتان بین بگ را شارژ کنید یا برای اینکار از فروشگاه تهران اینتکس کمک گرفته و محصول را برای تعمیرات تحویل فروشگاه بدهید . در بدنه رویه و آستری زیپ قرار داده شده است تا از آن طریق بتوانید به لایه های زیرین تر دسترسی داشته باشید . توجه داشته باشید که وجود آستری در لایه میانی بین بگ می تواند به شما اجازه دهد تا بدون نیاز خارج کردن محتوای شنی ؛ تنها رویه یا همان پوسته را جدا کرده و نسبت به شستشوی آن اقدام کنید . توجه داشته باشید که بین بگ هایی که پارچه ای بوده و پارچه آن ها از جیر ، مخمل و موارد مشابه است ، می توانید آن ها را بشویید ، ولی اگر بین بگ شما چرمی است ، بهتر است که آن را نشویید و تنها به دستمال کشیدن بسنده کنید . فروشگاه تهران اینتکس علاوه بر این موضوع ، رویه بین بگ ها را نیز به صورت مجزا به فروش می رساند تا افرادی که دوست دارند ، پس از مدتی ، رویه مبل بین بگ خود را تعویض و آن را نو کنند می توانند از فروشگاه تهران اینتکس کمک بگیرند .

شما می توانید بین بگ های خود را به صورت سفارشی نیز از فروشگاه تهران اینتکس خریداری کنید . برای اینکار می توانید به صورت حضوری و یا به صورت تلفنی با فروشگاه اینتکس ارتباط بگیرید و راهنمایی های لازم را از فروشگاه دریافت کرده و پارچه بین بگ خود را همراه با رنگ های موجود انتخاب و محصول را خریداری کنید . سایر ها در بین بگ ها نیز مختلف بوده و به مانند طراحی که بدنه آن ها دارد ، شما نیز می توانید به نسبت سلیقه خود آن ها را خریداری کنید . بهتر است که در خرید بین بگ های خود ، مدل هایی را انتخاب کنید که دارای پشتی و تکیه گاه است .