تخت بادی تاجدار دو نفره بست وی

 تخت بادی تاجدار دو نفره 68397 بست وی محصولی جدید و متفاوت از شرکت بست وی است که می توان آن را از محصولات متفاوت در دنیای تخت ها و تشک های بادی قرار داد . این محصول با لبه های گرد و شیک خود مشتریان بسیاری دارد، برای اطلاع از ویزگی های منحصر به فرد آن می توانید در ادامه با ما همراه باشید . آیا ظاهر و زیبایی تخت برای شما از اهمیت برخوردار است ؟ آیا کیفیت و راحتی در انتخابتان موثر است ؟ تخت بادی 68397 از شرکت بست وی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که به دنبال یک تخت منحصر به فرد، زیبا، شیک و راحت می گردند. این محصول می تواند تمامی نیاز ها و انتظارات شما را از یک تخت بادی بر طرف کند . با داشتن این محصول یک کالای کاملا متفاوت دارید که ظاهر مناسبی نیز دارد . طبق تحقیقی که از مشتریان و خریداران این محصول بدست رسیده ، درصد رضایتمند مشتریان بالاتر از سایر محصولات می باشد. یک تخت بادی به خوبی می تواند نرمی و انعطاف پذیری خوبی را از خود داشته باشد و به عنوان یک تخت بادی استاندارد مورد استفاده قرار بگیرد . توجه داشته باشید که تخت خواب های بادی به خوبی می تواند نرمی و راحتی را به مانند یک تخت فنری و ابری در اختیار شما قرار بدهد . شاید بسیاری از مشتریان بر این باور باشند که تخت خواب های بادی مناسب برای استفاده دائمی نبوده و بیشتر برای استفاده موقتی ساخته شده اند ، ولی این یک تصور اشتباه بوده و چه بسا از تخت خواب های بادی می توان برای خواب های شبانه و به صورت دائمی استفاده کرد . 

یک تخت بایستی از استاندارد های لازم برخوردار باشد و به اندازه ای سفت باشد که احساس خشکی نداشته باشید و یا به اندازه ای نرم نباشد که احساس شناوری بر روی آن را داشته باشید . این تخت خواب ها به دلیل ثبات بسیار خوب و انعطاف پذیری ایده آلی که دارد می تواند برای استفاده مداوم و شبانه خوب باشد تا بتوانید از آن برای خواب های شبانه خود استفاده کرده بدون اینکه فشاری را بر روی اندام های خود احساس کنید ، به دلیل اینکه این تخت خواب ها از ویژگی های خاصی برخوردار بوده و طراحی های منحصر به فردی در ساخت آن ها استفاده شده است ، به همین دلیل است که در صورت استفاده از محصول ، می توانید به کیفیت و کارایی بسیار عالی و بی نظیر آن پی ببرید . در تصاویری که در مورد این تخت بادی منتشر شده، محصولی کوچک و با ارتفاع کم نسبت به زمین دیده می شود اما در حقیقت کاملا متفاوت بوده و از سایر محصولات مشابه نیز برتری های بسیاری دارد. ابعاد این تشک عبارت است از 234 سانتی متر طول 163 سانتی متر عرض، ارتفاع 78 سانتی متر، به علاوه عدد اعلام شده از سوی بست وی برای مقاومت وزن نیز 300 کیلوگرم است که در مقایسه با تحمل وزن 273 کیلوگرمی محصولات اینتکس قدرتمند تر به حساب می آید. 

وزن خود تخت نیز 8.5 کیلوگرم است که با محاسباتی ساده می توانید دریابید که بیش از 30 برابر وزن خود را می تواند تحمل کند. به طور متوسط بیشتر تخت خواب های بادی می توانند 273 کیلوگرم را تحمل کنند و تخت خواب بادی تاجدار فوق یکی از معدود تخت خواب های بادی دو نفره است که می تواند تا 300 کیلوگرم وزن را تحمل کند ، بدون اینکه مشکلی برای آن پیش بیاید . توجه داشته باشید که در صورت حساب کردن وزن هر فرد به صورت میانگین در حدود 70 کیلوگرم تا 80 کیلوگرم ، می توان گفت که وزن دو فرد بزرگسال به طور متوسط به 160 کیلوگرم می رسد ، این در حالی است که تحمل وزن تخت بادی فوق تا وزن 4 فرد بالغ رسیده و این موضوع نشان از کیفیت بی نظیر تخت خواب بادی دارد که می توانید با خیالی راحت از آن استفاده کنید . به همین دلیل است که پریدن و تکان خوردن بر روی تخت بادی نیز صدمه ای را به آن وارد نخواهد کرد . در صورتی که اطلاعات مربوط به تخت های بادی را خوانده باشید به سادگی متوجه ویژگی های ابعادی این محصول خواهید شد . حتما با خود می گویید که چرا قیمت آن بالا تر از سایر محصولات است ، پاسخ آن ساده است، محصولی بهتر، قیمت بهتری نیز خواهد داشت. قسمت های بالایی این تخت بادی رویه مخملی یا جیر دارد، اما بخش های کناری آن به همراه قسمت زیرین برای مقاومت بیشتر و راحتی تمیز کردن پس از آن از پی وی سی براق استفاده شده که کاملا کاربردی و مفید محسوب می شود . این رویه یکی از بهترین رویه ها برای ساخت محصولات بادی می باشد که عمدتا در تولید محصولات بادی همچون تخت بادی ، تشک بادی ، مبل یا کاناپه بادی استفاده می شود ، زیرا برای نشستن و یا خوابیدن طراحی شده است و بدن در مدت زمان طولانی با آن در تماس خواهد بود .

رویه جیر می تواند سطح لطیف تری را در اختیار مصرف کننده قرار دهد . از سوی دیگر این رویه می تواند از عرق کردن بدن نیز جلوگیری کند ، زیرا خاصیت جیر اینگونه بوده و از عرق کردن بدن جلوگیری خواهد کرد . این در حالی است که تخت بادی تاجدار دو نفره از بدنه کاملا پی وی سی ساخته شده است و این جنس به خوبی خود می تواند در صورت تماس با بدن برای مدت طولانی سبب عرق کردن شود زیرا جنسی شبیه به لاستیک دارد . در بالای آن یک تاج سلطنتی تعبیه شده که برای تماشای تلویزیون و نشستن های نیمه خیز مورد استفاده قرار می گیرد، این پشتی تنها در برخی محصولات قرار داده شده است که قیمتی به مراتب بالا تر دارند. در حالت کلی تخت بادی 68397 از یک تشک بادی درونی و یک تخت بادی  تشکیل شده است که در زمان های لازم آن را به محصولی دو و یا چهار نفره تبدیل می کند ، گرچه تخت بادی به تنهایی راحتی همراه با تشک را ندارد اما در شرایط اجباری فوق العاده کارایی بالایی دارد . طرح روی بدنه آن موازی است ، این طرح با جریان دادن هوا از قسمت درونی و روی خود موجب ضد تعریق شدن کالا می شود ، علاوه بر آن استفاده از تخت های بادی طرح دار راحت تر از تشک های ساده و معمول است که مدت زمان کوتاهی را برای خوابیدن همراه شما خواهد بود . این طراحی با عنوان طراحی کامفورت در تخت بادی شناخته می شود و به دلیل اینکه می تواند سطح تخت را نرم تر و انعطاف پذیری آن را بیشتر کند ، در تمامی تخت خواب های بادی از آن استفاده شده است . حال ممکن است نحوه طراحی و شکل آن متفاوت باشد . به عنوان مثال تخت خواب بادی دو نفره تاجدار دارای رویه موازی است ، ولی برخی دیگر دارای طراحی مشبک بوده و طراحی متفاوت دارد . البته نحوه طراحی و شکل ظاهری تخت بادی در عملکرد آن تفاوتی ندارد ، ولی وجود آن ها بسیار تاثیر گذار و کاربردی خواهد بود . 

این رویه ها نیز به دلیل اینکه شیار ها و چاله هایی را بر روی خود دارد ، می تواند در هنگام استفاده ، هوایی را در میان بدن و رویه تخت بادی قرار بدهد تا اینچنین بدن در هنگام استفاده طولانی مدت عرق نکند . لذا این طراحی در کنار رویه جیر می تواند بسیار کمک کننده باشد . محفظه خروج هوا به خوبی خود را در قسمت بالایی تخت مخفی ساخته ، با استفاده از آن پر کردن باد این تخت بادی کمتر از 2.5 دقیقه زمان می برد که کاملا معقول و بهتر از سایر محصولات است. لازم به ذکر است تشک درونی کاملا مجزا می باشد و برای پر کردن باد آن می بایست از عملیاتی متفاوت استفاده کنید . برای اینکه بتوانید سریع تر تخت بادی را راه اندازی کنید ، یک پمپ باد در کنار تخت بادی قرار داده شده است که می توانید از آن طریق با سرعت بسیار بالایی محصول را راه اندازی کنید . توجه داشته باشید که تخت خواب های بادی دارای دریچه های بادی هستند که می توانید با هر نوع پمپ باد مخصوص محصولات بادی در سریع ترین زمان ممکن تخت بادی را نصب و راه اندازی کنید . هر پمپ باد دارای نازل های مختلف هستند که می توانید با در نظر گرفتن نوع دریچه باد ، نازل را تغییر داده و تخت بادی را راه اندازی کنید . دریچه تخلیه باد قرار گرفته بر روی بدنه می تواند روند تخلیه باد را سرعت بخشیده و به شما اجازه دهد تا در صورت عدم نیاز به محصول بتوانید با سرعت بسیار بیشتری تخت بادی را تخلیه و آن را جمع آوری کنید . همراه این تخت بادی پمپ، برچسب تعمیرات که در هنگام سوراخ شدن تخت با یاری شما می آید و کیف حمل فوق العاده شیک و زیبا که یک پکیج کامل را تشکیل داده اند.

ساک حملی نیز برای تخت بادی در نظر گرفته شده است تا پس از هر بار استفاده بتوانید باد آن را خالی کرده و تخت بادی را بسته بندی و در آن قرار دهید . توجه داشته باشید این تخت خواب های بادی و هر تخت بادی دیگری پس از راه اندازی و تخلیه به مانند روز اول تخلیه و وکیوم نخواهد شد به همین دلیل نیز داخل جعبه و کارتن خود جای نشده و بهترین راه این است که از ساک حمل مخصوص استفاده کنید . همانطور که اشاره شد در کنار این تخت بادی برچسب تعمیرات قرار داده شده است تا در صورت نیاز بتوانید تخت بادی آسیب دیده خود را تعمیر کنید . توجه داشته باشید که آسیب پذیری در محصولات بادی وجود داشته و چه بسا در صورت عدم نگهداری صحیح و استفاده درست ، می تواند به سادگی آسیب ببیند ، ولی با این وجود برند بست وی با در نظر گرفتن برچسب تعمیرات به شما اجازه خواهد داد تا در صورت سوراخ شدن و آسیب دیدگی به خوبی بتوانید تخت را تعمیر کنید و مجدد از آن استفاده کنید . راه دیگری نیز برای تعمیرات وجود دارد که شما می توانید محصول را برای تعمیر تحویل فروشگاه تهران اینتکس بدهید تا تعمیرات به صورت تخصصی و حرفه ای تر انجام شود . تخت خواب بادی تاجدار دو نفره توسط شرکت بست وی تولید شده است و کیفیت بسیار عالی دارد ، این برند یک برند آمریکایی بوده ولی خط تولید آن در کشور چین است ، اما به عنوان یک برند اورجینال شناخته می شود و فروشگاه تهران اینتکس نیز به منزله اینکه تمامی محصولات بادی خود را اورجینال در نظر گرفته است ، تخت خواب بادی تاجدار دو نفره را نیز موجود کرده است تا دوست داران تخت خواب های بادی دو نفره شیک و لوکس بتوانند این تخت ها را انتخاب و از آن ها به بهترین شکل استفاده کنند . برای اینکه بیشتر با تخت بادی دو نفره تاجدار بست وی آشنا شوید می توانید به صفحه محصول رفته و بخش مشخصات ، توضیحات و البته نقد و بررسی محصول را مطالعه کنید تا بتوانید بهترین و درست ترین تصمیم را گرفته و با توجه به ویژگی های تخت بادی و البته علاقه و نیاز خود ، مناسب ترین و بهترین تخت بادی را تهیه و از داشتن و استفاده از آن نهایت لذت را ببرید .