تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه

بهترین خصوصیتی که تخت خواب های بادی دارند این است که در مدل های مختلف و متنوعی تولید شده اند ، برای همین شما می توانید هر کدام از تخت خواب های بادی را که دوست دارید انتخاب کرده و از آن استفاده کنید . یکی از محبوب ترین مدل ها ، مدل تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه می باشد که داشتن ارتفاع کودتاه محصول جذابیت های خاص خود را داشته و بیشتر افراد نیز علاقه دارند که از تخت خواب های بادی استفاده کنند که ارتفاع کوتاهی دارند . در این تخت خواب ارتفاع کم ویژگی های بسیار بیشتری را دارد که ما در این مطلب به طور کلی به ویژگی های آن اشاره خواهیم کرد و به موارد زیادی همچون نوع جنس محصول ، ویژگی های طراحی آن ، نحوه استفاده و نگهداری و ... را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد . تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه می تواند برای استفاده در مسافرت ها نیز بسیار کاربرد داشته باشد ، برای اینکه حجم بسته بندی آن بسیار کوپک بوده و راه اندازی بسیار سریع تری را خواهد داشت . 

دلیل اینکه راه اندازی تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه بسیار سریع است ، داشتن حجم و محفظه داخلی تخت بادی می باشد . برای اینکه ارتفاع تخت کم تر بوده و ظرفیت باد تخت نیز کاهش خواهد داشت . این موضوع اولین ویژگی بسیار خوب تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه خواهد بود که می تواند برای شما بسیار کاربردی و خوشایند باشد . البته توجه داشته باشید که برای تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه نیز عمدتا پمپ های باد در نظر گرفته می شود و شما می توانید به راحتی این مدل از تخت های بادی را راه اندازی کنید . زمانی که تخت خواب های بادی راه اندازی می شوند بسته به یک نفره بودن و یا دو نفره بودن تخت خواب بادی می تواند متفاوت باشد . اما یک تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه در مدل یک نفره می تواند در 2 دقیقه راه اندازی شود و مدل های دو نفره می تواند تا 4 دقیقه و حتی کمتر راه اندازی شده و مورد استفاده قرار بگیرد . 

در صورتی که تخت بادی فاقد پمپ باد باشد ، باز هم راه اندازی تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه به دلیل کم حجم بودن ، به راحتی قابل راه اندازی با پمپ های باد دستی و یا پدالی خواهد بود . داشتن یک تخت با ارتفاع کم می تواند از نظر ظاهری نیز بسیار زیبا و شیک باشد ، چرا که معمولا تخت خواب ها ارتفاعی بلند دارند و این ویِژگی خوب را می توانید در تخت های بادی بیابید . این نوع از تخت ها خاصیت فنری دارند و شما در هنگام استفاده از تخت احساس راحتی را خواهید داشت ، به خصوص که بسیاری از تولید کنندگان این مدل از تخت خواب های بادی ، رویه تخت را به صورت برجسته تولید کرده اند . طراحی برجسته در بسیاری از تخت خواب ها به خصوص تخت خواب های بادی برند معروف وجود دارد و می تواند باعث نرم تر شدن سطح تخت بادی شود . شما می توانید به راحتی از این تخت خواب ها استفاده کنید . 

این محصولات نه تنها برای استفاده موقتی و یا برای مهمانان و یا استفاده در سفر مناسب هستند ، بلکه برای استفاده دائمی و خواب های شبانه نیز مناسب می باشد ، به خصوص که با استفاده از پمپ های باد می توانید به راحتی در هر دفعه که به آن نیاز دارید محصول را راه اندازی کرده و استفاده کنید ، سپس تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه را در کمترین زمان جمع کرده و نگهداری نمایید . جنسی که  برای ساخت تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه استفاده می شود از لایه های ضخیم پی وی سی است که در بیشتر مدل ها این ضخامت به بیش از 0.30 میلی متر می رسد و حتی برخی از تخت ها چند لایه می باشند . به خصوص قسمت زیرین تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه که با زمین در تماس بوده و بیشتر به صورت دولایه طراحی می شود تا بتواند در برابر ساییدگی و یا اجسامی که ممکن است بر روی زمین باقی بماند مقاومت خوبی را از خود نشان دهد . 

همچنین قسمت رویه تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه معمولا از یک لایه جیر مخملی پوشیده می شود که این طراحی می تواند بخش رویه تخت را نیز ضخامت بخشیده و آن را در برابر آسیب ها مقاوم تر کند . به خصوص که این بخش به صورت پارچه ای می باشد . البته این طراحی و استفاده از جیر برای ساخت تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه تنها برای کیفیت بالا نبوده است ، بلکه این طراحی باعث خواهد شد که تخت بادی سطحی بسیار نرم تر و راحت تری را داشته باشد و در مقابل آن این طراحی باعث می شود که تخت خواب سطحی نرم را در اختیار شما قرار بدهد . برای اینکه پی وی سی یک مواد لاستیکی است و بدن در تماس با این جنس می تواند عرق کند و همچنین احساس ناخوشایندی به شما دست خواهد داد ، برای همین وجود یک رویه از لایه جیر میتواند بسیار کاربردی و برای استفاده طولانی مدت شما کاربرد بسیار زیادی داشته باشد . 

این رویه می تواند در زیبایی تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه نیز بسیار تاثیر گذار باشد . با توجه به تمامی این توصیه ها بهتر است که در خرید تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه دقت داشته باشید . اگر شما قصد دارید که تختی را خریداری کنید که حتی بسیار بیشتر از حد مجاز کوتاه باشد ، بهتر است که به سراغ تشک های بادی بروید که نوع دیگری از این محصولات بادی بوده و برای استراحت کردن بسیار مناسب می باشند . ولی ویژگی های تخت خواب های بادی با ارتفاع کوتاه بسیار بیشتر بوده و مطمعنا از نظر زیبایی و کارایی بسیار بهتر از تشک ها خواهند بود . تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه از تحمل وزن تفاوتی با سایر تخت خواب های بادی با ارتفاع بلند را نداشته و تمامی آن ها دارای لایه هایی در درون خود هستند و با توجه به نوع طراحی متفاوت و مهندسی شده به خصوص با استفاده از لایه های ضخیم و مقاوم پی وی سی می توانند وزن های بالایی را تحمل کنند .

در فروشگاه اینترنتی اینتکس که بزرگترین فروشگاه تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه یا بلند در چند ها و رنگ های مختلف بوده و تجربه فروش درخشانی را دارد ، شما می توانید مدل های مختلفی از تخت خواب های بادی را در طرح ها و در ابعاد و ارتفاع مختلف مشاهده کنید و از موارد و مشخصات دیگر همچون تحمل وزن محصول ، ابعاد دقیق ، جنس و ... آشنا شوید و آن ها را پس از تحقیق و مطالعه مشخصات خریداری کنید . قیمت تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه بسیار مناسب بوده و شما می توانید در فروشگاه اینتکس حتی از قیمت تخت خواب بادی با ارتفاع کوتاه نیز مطلع شوید و سپس محصول مد نظر خود را سفارش دهید . این محصولات بادی قابل تعمیر هستند و شما می توانید به راحتی محصول را در صورت بروز مشکل پنچرگیری کنید .