تخت خواب بادی کمپینگ

تخت خواب های بادی مدل های بسیار متنوعی را دارند و به طور کلی با توجه به نوع طراحی که دارند به دو دسته تخت خواب بادی کمپینگ و تخت خواب بادی خانگی تقسیم می شوند که هر یک از آن ها ویِژگی های خاص خود را داشته و با توجه به ماهیتی که دارند ، برای مکان های خاصی قابل استفاده خواهند بود . در مقالات دیگر در رابطه با تخت خواب بادی خانگی موضوعاتی مورد بررسی قرار گرفت و به صورت کامل به معرفی تخت خواب های خانگی اشاره هایی شد و متوجه شدیم که این تخت خواب ها بیشتر برای استفاده در خانه و منزل کاربرد دارند و برای مسافرت ها چندان گزینه خوبی نیستند ، ولی تخت خواب بادی کمپینگ به دلیل اینکه ویژگی های بسیار خوب را برای استفاده در مسافرت ها و کمپ ها دارد با نام تخت خواب بادی کمپینگ شناخته می شود ، به همین دلیل نیز قصد داریم تا در این مطلب راهنمای خرید تخت خواب بادی کمپینگ شما عزیزان باشیم . یکی از ویژگی های بسیار خوب و منحصر به فردی که تخت خواب بادی کمپینگ داشته و آن را متمایز از هر نوع تخت خواب بادی خانگی کرده است ، وزن آن هاست . 

این نوع از تخت خواب های بادی برای اینکه بیشتر در مسافرت ها و کمپ ها استفاده می شود از وزن بسیار سبک تری برخوردار بوده و به همین دلیل جابجایی آن ها بسیار ساده تر خواهد بود . یکی از فاکتور های مهمی که در خرید تخت خواب بادی کمپینگ مطرح است ، وزن آن هاست ، زیرا هر چه وزن تخت خواب بادی سبک تر باشد شما راحت تر می توانید تخت را بلند کرده و از آن استفاده کنید . از سوی دیگر به این نکته نیز توجه داشته باشید که تخت خواب های بادی کمپینگ عمدتا وزن سبک تری را داشته و شما می توانید به راحتی و با کمی اطلاعات و تحقیق بهترین و مناسب ترین تخت خواب های بادی را انتخاب و از آن ها استفاده کنید . تخت خواب بادی کمپینگی مناسب است که وزن آن کمتر از 5 کیلوگرم باشد . به دلیل اینکه تخت خواب های بادی نسبت به تشک های بادی کمی بزرگتر هستند و ارتفاع آن ها نیز بیشتر است ، نسبت به تشک ها وزن بالا تری دارند ، ولی با این وجود به دلیل مدل های مختلفی که تولید شده است ، بهتر است تخت هایی را انتخاب کنید که سبک تر باشند . این در حالی است که شما باید علاوه بر توجه به وزن سبک تخت خواب های بادی باید به حجم بسته بندی آن ها نیز توجه داشته باشید . بسته بندی تخت خواب های بادی هر چه کوچک تر باشد ، مطمعنا حمل و نقل آن بسیار ساده تر خواهد بود و برای استفاده در سفر ، فضای زیادی توسط آن اشغال نشده و شما می توانید بسیار راحت تر تخت را جابجا کرده و از آن در هر جایی استفاده کنید .

بنابراین می توان گفت که وزن تخت خواب بادی کمپینگ به همراه بسته بندی تخت خواب بادی کمپینگ دو عضو جدایی ناپذیر بوده که حتما در خرید تخت خواب بادی کمپینگ به آن بایستی توجه داشته باشید . از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید تخت خواب بادی کمپینگ در نظر داشته باشید ، جنس بدنه ای است که تخت خواب بادی کمپینگ از آن تولید شده است . تخت خواب های بادی زیادی در بازار طراحی شده اند ، ولی بهتر است که شما مدل هایی را خریداری کنید که با دوام تر بوده و بهتر می توانند در شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم باشند . البته تمامی تخت خواب های بادی چه خانگی و چه کمپینگ با استفاده از جنس پی وی سی ساخته شده اند ، به همین دلیل نیز نمی توان گفت که تخت خواب هایی که از اجناس دیگرساخته شده اند بهتر هستند ، بلکه تخت هایی با دوام و با کیفیت هستند که بدنه آن ها از پی وی سی ساخته شده باشد ، ولی این نکته را در نظر داشته باشید که همین تخت خواب های بادی که از پی وی سی ساخته شده اند ، معمولا دارای روکش یا رویه می باشند که باعث شده است تا تخت خواب بادی چند لایه شده و دوام بسیار بیشتری را نیز داشته باشند . به عنوان مثال تخت خواب بادی برزنتی یکی از بهترین نوع تخت خواب ها می باشد که دارای یک رویه از جنس برزنت می باشد و همین موضوع باعث شده است تا بدنه تخت خواب بادی بسیار مقاوم شده و به خوبی بتواند در برابر آسیب دیدگی ها مقاوم باشد . یک تخت خواب بادی کمپینگ باید ضد آب باشد ، زیرا شما از تخت خواب های بادی در هر نوع شرایط آب و هوایی استفاده خواهید کرد ، به خصوص ممکن است در طبیعت و جنگل ها و یا مناطق شرجی استفاده کنید ، بنابراین برای اینکه تخت خواب بادی شما بتواند به خوبی در برابر عوامل محیطی مقاوم باشد ، شرکت های سازنده سعی بر این دارند تا تخت خواب های بادی خود را با بدنه ای ضدآب تولید کنند . پی وی سی خود یک جنس ضد آب است که حتی از آن برای ساخت استخر بادی و ... نیز استفاده می شود .

تخت خواب های بادی که دارای بدنه جیر هستند نیز بسیار مقاوم می باشند ، ولی ممکن است به دلیل اینکه رویه آن ها به صورت پارچه ای است در صورت استفاده در مسافرت و طبیعت کثیف شود ، بنابراین بهتر است که در هنگام استفاده از تخت خواب بادی کمپینگ ، حتما از زیرانداز ها استفاده کنید . زیر انداز باعث تمیز نگه داشته شدن تخت خواب بادی کمپینگ شده و از سوی دیگر می تواند از آسیب دیدن این محصولات نیز جلوگیری کند . گاهی ممکن است سطح زمینی که قرار است از تخت خواب بادی استفاده کنید ، پر از سنگ ریزه یا شاخ و برگ درختان باشد ، به همین علت استفاده از زیرانداز می تواند از آسیب دیدن تخت خواب بادی کمپینگ جلوگیری کند . نکته دیگری که باید در خرید تخت خواب بادی کمپینگ توجه داشته باشید این است که تخت خواب های بادی را می توانید تهیه کنید که دارای بالش بادی سرخود می باشد تا دیگر در طول سفر نیازی به بالش نداشته باشید . تخت خواب های بادی مناسب برای استفاده در سفر و کمپ ها هستند که فاقد پمپ باد برقی سرخود باشند ، زیرا مدل های دیگر نیازی به پمپ باد برقی نداشته و شما می توانید در طبیعت که برقی وجود ندارد ، تخت خواب های بادی خود را با سایر پمپ های باد غیر برقی مانند دستی یا پدالی استفاده کنید . 

 

تخت خواب بادی کمپینگ یک نفره به دلیل اینکه برای استفاده یک نفره ساخته شده است وزن سبک تری دارد و شما می توانید آن را بسیار راحت تر حمل کنید . یکی از بهترین راه ها برای دسترسی و خرید تخت خواب بادی کمپینگ با کیفیت و مناسب این است که آن ها را از بهترین فروشگاه تخت خواب بادی کمپینگ یا نمایندگی های مطرح خریداری کنید . فروشگاه اینتکس بزرگترین فروشگاه تخت خواب بادی در ایران است که می توایند مدل های مختلف به خصوص مدل هایی که برای استفاده در سفر ها مناسب هستند را مشاهده وآن ها را خریداری کنید . شما می توانید برای مشاوره خرید ، با فروشگاه اینتکس تماس بگیرید .