موضوع مقاله : تخت خواب بادی کوئین

تخت خواب بادی کوئین از جمله تخت خواب های بادی بسیار دوست داشتنی و پرطرفدار فروشگاه اینتکس و همچنین سایر فروشگاه ها و نمایندگی ها در کشور های دیگر می باشد و به همین دلیل است که در این مقاله قصد داریم تا به طور جامع به بررسی تخت خواب بادی کوئین بپردازیم و شما را در خرید تخت خواب بادی کوئین راهنمایی کنیم تا اگر قصد دارید که از این نوع تخت خواب های بادی استفاده کنید ، بتوانید با اطمینان خاطر این محصولات را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید . تخت خواب های بادی مدل کوئین به برخی از مدل هایی گفته می شود که مناسب برای استفاده دو نفره بوده و همچنین بیشتر برای استفاده خانم ها مناسب می باشد . برای همین است که شرکت های تولید کننده تخت خواب بادی به این مدل از تخت خواب ها ، نام تخت خواب بادی کوئین قرار داده اند . این محصولات بادی بسیار بی نظیر هستند به خصوص از نظر نرمی و راحتی ، برای اینکه طراحی آن ها به صورت بادی می باشد و بسیار سطح نرم و راحتی را در اختیار مصرف کننده قرار خواهد داد . 

برای ساخت این محصولات از لایه هایی استفاده شده است که خاصیت باد شدن را دارا هستند . بدنه بادی در تخت خواب ها سبب انعطاف بسیار خوب تخت خواب ها شده است . بنابراین می توان گفت که تمامی تخت خواب ها و حتی تشک های بادی که هم خانواده این محصولات هستند می توانند بسیار نرم باشند . ولی طبی بودن تخت ها یک مسئله جدا بوده که تنها به بادی بودن این محصولات مرتبط نمی شود . بلکه شرکت های تولید کننده تخت خواب بادی کوئین ، سعی کرده اند تا با طراحی های متفاوت و استاندارد ، این محصولات را علاوه بر داشتن سطح نرم ، بسیار راحت و طبی کنند . یکی از ویژگی هایی که تخت خواب بادی کوئین دارد ، استفاده کردن از رویه مواج است که در ساخت تمامی تخت خواب های بادی مدل کوئین می توانید این طراحی را مشاهده کنید . اگر به بدنه و رویه تخت خواب های بادی مدل کوئین توجه داشته باشید مشاهده خواهید کرد که سطح آن ها به صورت برجسته ساخته شده اند . این برجستگی ها با نام رویه کامفورت شناخته می شود و باعث انعطاف هر چه بهتر سطح تخت خواب های بادی می باشد . 

لذا شما نیز سعی کنید که در خرید تخت بادی کوئین حتما به این موضوع توجه داشته باشید . ممکن است نوع طراحی رویه کامفورت در میان تخت خواب های بادی تفاوت ها و شباهت هایی را با یکدیگر داشته باشند ، ولی عمدتا این تخت خواب ها ، به صورت موازی و یا مشبک طراحی شده اند که بیشترین مدل ها از همین طراحی برخوردار می باشند . گاهی ممکن است برای ساخت رویه تخت خواب های بادی مدل کوئین از طراحی های خاصی استفاده شود که باعث زیبایی منحصر به فردی را در این تخت ها شاهد باشیم . گاها برای برخی از این محصولات ممکن است طراحی برجستگی ها اشکالی لوزی مانند ، مستطیلی و ... را داشته باشند . این طراحی دقیقا در قسمت های زیرین و درونی تخت خواب ها نیز وجود دارد ، این بدان معناسب که قسمت های داخلی تخت خواب بادی لایه لایه می باشد و این طراحی باعث آن خواهد شد که تخت بتواند وزن های بالا را به خوبی تحمل نماید . یک تخت خواب بادی کوئین به راحتی می تواند وزن هر فرد را تحمل کند و از این بابت محدودیتی در استفاده از تخت های بادی وجود نخواهد داشت . 

به عنوان مثال یک تخت خواب بادی مدل کوئین می تواند به راحتی و به سادگی وزن هایی تا 270 کیلوگرم را تحمل کند . اگر شما وزن هر فرد بالغ را حتی تا هشتاد کیلوگرم در نظر بگیرید ، باز هم متوجه خواهید شد که این تحمل وزن یک تحمل وزن فوق العاده زیاد بوده و حتی می تواند وزن سه تا چهار فرد بزرگسال را نیز به خوبی تحمل کند . این ویژگی بسیار خوب در تخت خواب بادی کوئین به چندین دلیل بستگی دارد که یکی از آن ها در واقع همان لایه هایی است که برای ساخت تخت بادی استفاده شده و دقیقا بخاطر طراحی مهندسی شده این محصولات خواهد بود . دلیل دیگر آن داشتن بدنه بسیار مقاوم و جنس عالی است که برای ساخت این محصولات بادی استفاده می شود . اگر کمی در میان مدل های مختلف تخت خواب های بادی مدل کوئین تحقیق کنید متوجه خواهید شد که تمامی آن ها از جنسی به نام پی وی سی ساخته شده اند که یکی از بهترین مواد ها برای ساخت تخت خواب های بادی می باشد . این جنس دوام بالایی در برابر ضربه ها و فشار ها دارد و از سوی دیگر می تواند در برابر رطوبت ها و ... نیز مقاوم باشد . 

پی وی سی یک جنس بسیار مرغوب است که بدن هیچ حساسیتی را به آن نداشته و برای همین تماس با پوست شما هیچ مشکلی را به وجود نخواهد آورد . همچنین این جنس در صورت آسیب دیدن قابلیت تعمیر شدن را دارند . برای اینکه شرکت های تولید کننده تخت خواب بادی کوئین برای آن ها برچسب تعمیرات مخصوص را طراحی کرده است که شما می توانید در صورت بروز مشکل و یا سوراخ شدگی های ریز ، با استفاده از برچسب تعمیرات ، بدنه تخت خواب بادی کوئین را تعمیر کنید تا دوباره قابل استفاده باشد . ولی اگر به خوبی و به درستی از تخت خواب های بادی استفاده کنید ، مشکلی برای محصول پیش نخواهد آمد . به عنوان مثال بهتر است که از زیرانداز ها استفاده کنید و یا در صورت استفاده از تخت خواب بادی در ابتدا زمین را جارو بزنید . برای راه اندازی تخت خواب بادی کوئین معمولا در بدنه تخت خواب بادی یک پمپ باد قرار دارد که می توانید با استفاده از آن پمپ باد به راحتی تخت را راه اندازی کنید . 

این پمپ های باد به صورت دوکاره هستند و روند راه اندازی تخت بادی را برای شما بسیار آسانتر خواهد کرد . از آن جا که ابعاد تخت خواب بادی کوئین بزرگ بوده و هوای زیادی برای راه اندازی آن نیاز است ، بهترین راه این است که از پمپ های باد برقی که در بدنه تخت بادی استفاده شده است ، کمک بگیرید . برخی از تخت خواب های بادی مدل کوئین دارای تاج بوده و به عنوان تخت خواب بادی سلطنتی نیز شناخته می شوند که بسیار برای شما می تواند گزینه عالی برای خرید باشد . قیمت تخت خواب بادی کوئین را می توانید در فروشگاه اینتکس مطلع شوید و سپس آن ها را خریداری کنید . فروشگاه اینتکس بیش از چند دهه سابقه در فروش تخت خواب بادی به خصوص مدل های معروف را دارد و شما می توانید به راحتی تخت بادی مد نظر خود را یافته و آن را خریداری کنید . بهترین تولید کنندگان و برند های تخت خواب بادی کوئین ، برند هایی همچون اینتکس و بست وی خواهند بود .