تشک بادی مناسب برای منزل و سفر نام محصولی مانند تشک بادی در واقع از یک ایده منحصر به فرد نشات گرفته که منظور اصلی یک محیط بسته و مملو از باد بوده که به راحتی راه اندازی و یا جمع اوری می شود. ساختار تشک های بادی در واقع به صورت پرتابل طراحی شده به این نحوه که شما آزادی عمل کافی داشته تا در صورت تمایل محصول را راه اندازی و یا مجدد جمع اوری کنید. موارد استفاده از تشک بادی بسیار گسترده که موجب شده این گروه از محصولات به یک دسته بندی پرفروش در تولیدات برند معروف اینتکس و بست وی بدل شده تا افراد به راحتی آن ها را در سبد خرید خانواده قرار بدهند. تنوع بالای تولیدات تشک بادی به میزانی بوده که شما بدون محدودیت خاصی می توانید یک محصول استاندارد را برای هر سنی در نظر بگیرید.

زیرا این محصولات برای استفاده دو نفره ، یک نفره بزرگسال و کودک نمونه هایی طبی و استاندارد داشته تا افراد لذت کافی را ببرند. تشک بادی چیست؟ حال که به طور مختصر با عنوان تشک بادی آشنا شده اید لازم بوده بدانید که در واقع این محصول به چه نوع کالایی اطلاق می شود. تشک بادی یک محصول مستطیل شکل بوده که ارتفاع کمی داشته و غالبا روی آن ساختاری مواج با خطوط موازی دارد. در بخش لبه بالایی این محصولات یک دریچه باد مقاوم و استاندارد جهت راه اندازی و یا جمع اوری تشک بادی تعبیه شده که دوام قابل قبولی از خود نشان داده است. سطح رویه این محصولات به دلیل امکان گردش ازدانه هوا بین بدن فرد و رویه تشک بادی به دلیل داشتن یک ساختار مواج کاملا ضدتعریق می باشد. این محصولات در اکثر موارد مجهز به یک ساک حمل بوده تا به راحتی آن ها را جا به جا کرده و یا در صورت عدم استفاده جهت جلوگیری از بروز هرگونه اسیب تشک بادی خود را در داخل این ساک حمل قرار بدهید. 

شگفت انگیز ترین ویژگی تشک بادی مربوط به وزن بدنه بسیار کم آن ها بوده که موجب حمل ساده محصول می شود. البته این وزن کم تاثیری بر کیفیت بدنه تشک بادی نداشته و غالبا این گروه از محصولات می توانند وزن بسیار بالایی را بر روی خود تحمل کنند. تشک بادی برای استفاده در منزل موارد استفاده از تشک بادی بسیار متنوع بوده اما مهم ترین کاربرد آن جهت استفاده تمامی اعضای خانواده با هر سنی در داخل محیط منزل به صورت جایگزین برای تختخواب به شمار می رود. توجه داشته باشید به دلیل روی آوردن افراد به زندگی آپارتمان نشینی بوده و همچنین فضای محدودی که این محیط داشته امروزه استفاده از تخت خواب انفرادی برای تمام اعضای خانواده با دشواری همراه شده و یا حتی در مواردی ممکن نخواهد بود. 

از سوی دیگر تمامی افراد با هر رده سنی بعد از سپری کردن یک روز طولانی نیاز به یک محیط نرم و راحت داشته که از ساختاری طبی برخوردار بوده تا فرد احساس آرامش دست یافته و به تجدید قوا بپردازید. تشک بادی به دلیل بدنه پرتابل و با کیفیتی که داشته و همچنین با در نظر گرفتن گستردگی تنوع در این گروه از محصولات بوده می توانید نیاز شما را به طور کامل برطرف سازد. تشک بادی برای سفر یکی از دغدغه های افراد در زمان رفتن به سفر و کمپینگ انتخاب تجهیزات استاندارد با وزنی کم و ابعادی کوچک به شمار می رود. در این بین اما کیفیت محیط استراحت شما از میزان اهمیت بالایی برخوردار بوده تا از این طریق بتوانید به راحتی انرژی خود را برای ادامه سفر به دست آورید. یکی از کاربردی ترین لوازمی که می تواند در زمان سفر به کمک شما آماده تا خوابی راحت و آرامش بخش را تجربه کنید بی شک تشک بادی به حساب می اید. این تشک های بادی از وزنی کم در حدود 4 الی 6 کیلوگرم برخوردار بوده اما قابلیت تحمل وزن بالا و همچنین سیستم راه اندازی و جمع اوری ساده و سریع دارند. 

 

در زمان سفر اما علاوه بر در زمان خوابیدن ، تشک بادی امکان آن را داشته تا یک نشیمن نرم و راحت را در داخل فضای چادر مسافرتی شما ایجاد کند. البته توصیه می کنیم که در زمان استفاده از این گروه محصولات هرگز وزنی بیش از حداکثر توان قابل تحمل تشک بادی به بدنه آن وارد نسازید. چگونه تشک بادی را راه اندازی کنیم؟ برای استفاده از تشک بادی و راه اندازی اصولی و سریع آن شما تنها نیاز به یک عدد پمپ باد مخصوص دستی و یا برقی دارید که به صورت دومنظوره کارکرد داشته که در زمان راه اندازی همچنین هنگام جمع اوری و تخلیه باد داخل محصول می تواند به شما کمک نماید. پس از تهیه و خرید تشک بادی مورد نظر خود آن را در یک محیط مسطح و عاری از اجسام نوک تیز به طور کامل باز نمایید. حال نیاز بوده از طریق دریچه بادی که در لبه بالایی محصول تعبیه شده و با کمک پمپ باد مخصوص اینتکس برای باد کردن تشک بادی خود اقدام کنید. دریچه باد محصول را باز کرده و شلنگ اصلی پمپ باد را در داخل آن قرار دهید تا بتوانید محصول را برای استفاده آماده سازید. پس از آن که بدنه محصول شما به طور کامل فرم گرفته و سطح ان از نرمی مناسبی بهره مند شده پمپ را می توانید جدا کنید و دریجه هوای تشک بادی را ببندید. در این زمان محصول برای استفاده شما کاملا آماده است. اثرات تشک بادی در سلامت فردی یکی از مهم ترین مواردی که افراد در زمان انتخاب و خرید تشک بادی مناسب به آن توجه بی شک مربوط به بخش مزایای آن گروه از محصولات که تاثیراتی که بر روی بدن فرد در زمان استفاده داشته ، خواهد بود. توجه داشته باشید موارد مصرف اصلی تشک بادی برای زمان خواب و استراحت بوده حال در برخی موارد ممکن بوده برای پوشاندن کف چادر مسافرتی و یا تشک بادی روی آب نیز مورد استفاده قرار بگیرد. اما مهم ترین مزیتی که این گروه از محصولات نیاز داشته از خود نشان دهند مربوط به زمان استراحت و خوابیدن افراد می باشد.

 

نوع پوست افراد متفاوت بوده و در تماس با مواد مختلف واکنش های مختلفی را از خود نشان داده اما با در نظر گرفتن جنس بدنه باکیفیت تشک های بادی اصل بوده که می توان بیان کرد هیچ نوع عارضه پوستی برای شما ایجاد نخواهد کرد. از سوی دیگر به دلیل گرایش امروز جامعه به سمت زندگی ماشینی و سپری کردن یک تایم طولانی به صورت نشسته بوده که تقریبا طیف گسترده ای مردم جامعه دچار کمردرد و آسیب های این چنینی هستند. رویه تشک های بادی به صورت طبی طراحی و تولید شده و نرمی مناسبی از خود نشان داده به همین دلیل بوده که التیام بخش کمردرد شما در زمان استفاده به شمار می رود. توجه داشته برخی از بیماران نیز که از این گروه از محصولات استفاده کرده نیاز نداشته تا دچار نگرانی برای ایجاد مشکلات زخم بستر شده زیرا رویه این محصولات به صورت مواج تولید شده تا گردش هوای ازادانه ای میان بدن فرد و رویه محصول ایجاد شود. لازم به ذکر بوده این گروه از محصولات از ایجاد زخم بستر جلوگیری کرده اما اگر بیمار شما به این عارضه دچار شده استفاده از تشک بادی برای آن تنها با نظر پزشک متخصص ممکن می باشد. 

خرید تشک بادی

برای خرید تشک بادی مناسب برای منزل و سفر نیاز بوده تا شما به سراغ تشک های بادی اورجینال و باکیفیت رفته تا در اثر استفاده مدوام و یا راه اندازی آن ها در فضاهای مختلف محصول شما دچار افت کیفیت نشود. بدین منظور اگر شما قصد خرید تشک بادی اصل را دارید تنها کافی بوده به فروشگاه اینتکس تهران به عنوان نمایندگی محصولات بادی در ایران مراجعه کرده تا بعد از دریافت مشاوره از متخصصین انتخابی راحت را تجربه کنید. جهت آسودگی شما در زمان خرید فروشگاه اینتکس امکان ثبت سفارش را به صورت حضوری ، از طریق تماس تلفنی و یا آنلاین و با استفاده از وب سایت اینتکس تهران را برای شما مهیا ساخته است.