جلیقه نجات یاماها

جلیقه نجات یاماها از بهترین و پر فروش ترین جلیقه های نجاتی است که در بازار ها موجود است . این محصولات بسیار کاربردی وسیله ای هستند که از آن ها در آب های آزاد استفاده می شود و می تواند در صورت افتادن شخص در آب آن ها ساعت ها بر روی آب نگه دارد تا از عرق شدن او جلوگیری کند . این محصولات به دلیل اینکه با جان انسان سر و کار دارند باید به با کیفیت بودن آن اطمینان داشت تا بتوانید با خیال راحت به آن اعتماد کرده و به آب بزنید . امروزه جلیقه های نجات بسیاری در بازار ها وجود دارند که گاه برخی از آن ها با کیفیت بوده و برخی از آن ها نیز از کیفیت پایین و حتی بسیار پایین برخوردار هستند . همانطور که در بالا نیز گفته شد بایستی جلیقه نجاتی را خریداری کنید که بتوانید به آن اعتماد کرده و بدانید که در صورت بروز مشکل می تواند بهترین عملکرد را از خود داشته باشد و ناجی شما باشد . برخی از جلیقه ها در مدت زمان کم می توانند به خوبی عمل کنند اما پس از مدتی آب به داخل لایه ها و بر داخل آن نفوذ کرده که در ادامه برخلاف انتظار حتی کمک می کند تا شما عرق شوید . جلیقه ای مرغوب می باشد که نه تنها در ابتدای خیس شدن در آب خوب باشد بلکه با قرار گرفتن طولانی مدت در آب نیز بتواند به خوبی حافظ جان شما باشد . بسیاری از افراد نیز تنها از جلیقه برای اینکه از بروز حادثه و غرق شدن جلوگیری کنند آن ها را تهیه نمی کنند بلکه از جلیقه نجات برای باقی ماندن بر روی آب و شنا کردن استفاده می کنند . پس ممکن است فرد ساعت ها را بر روی اب باقی بماند و دوست داشته باشد به آب تنی خود ادامه دهد ، حال می بینیم که داشتن یک جلیقه خوب بسیار مهم است .

یکی از برند های معتبری که سال هاست جلیقه نجات های بسیار با کیفیت را تولید می کند شرکت یاماها می باشد . این برند از سری برند های بسیار معروف است که به احتمال خیلی زیاد اسم ان را شنیده باشد . یاماها انواع مختلفی از جلیقه های نجات کاملا حرفه ای را تولید و روانه بازار کرده است . جلیقه نجات های حرفه ای تولید شده این کمپانی دارای ویژگی هایی در ساخت و طراحی هستند به طوری که همین موضوع باعث متمایز شدن آن ها با مدل های غیر حرفه ای و معمولی شده است . جلیقه های نجات غیر حرفه ای و معمولی شاید از لحاظ قیمت ارزان باشند ولی مطمعنا خرید جلیقه نجات یاماها بسیار مفید تر واقع خواهد شد تا اینکه جلیقه نجات نامرغوب را خریداری کنید تا بعد ها دچار مشکل شوید . در ادامه این مطلب قصد داریم برخی از ویژگی های جلیقه نجات یاماها را به شما عزیزان بگوییم تا راهنمایی باشیم برای خرید هر چه بهتر شما . پس در ادامه همراه ما باشید با این محصول بسیار کاربردی و جالب .


تنها با در دست گرفتن و لمس کردن جلیقه نجات یاماها می توانید به عینه شاهد تفاوت کیفیت بالای این محصول با دیگر محصولات حتی قبل از اینکه از آن استفاده کنید شوید . جلیقه نجات های یاماها که از نظر رده بندی در رده حرفه ای قرار دارند دارای جنس بدنه بسیار مرغوب و مقاوم هستند به طوری که می توانند سالیان سال دوام آورده و به مانند روز اول کارایی لازم را داشته باشند ، همچنین نوع طراحی و آرگونومی ساخت آنها به گونه ای بوده که می توانند بسیار راحت باشند . جلیقه نجاتی آرگونومیک است که پوشیدن و در آوردن آن راحت باشد ، در هنگام استفاده به زیبایی بر روی بدن بنشیند یعنی دارای قابلیت رگلاج کردن باشد تا به خوبی بتواند کیپ بدن شود . در صورت تغییر سایز فرد می تواند آنطور که راحت است جلقه نجات را به سایز دلخواه خود تغییر دهد . جلیقه نجات یاماها همچنین دارای زیپ و قفل های با کیفیت است که کمتر پیش میاید که آسیب ببینند . همه این فاکتور ها می توانند در قیمت جلیقه نجات حرفه ای یاماها تاثیر گزار باشد . پس نباید جلیقه نجاتی را که قیمت ارزان تری دارد را با جلیقه نجات های حرفه ای گرانتر مقایسه کرد ، از قدیم الیام نیز این ضرب المثل آمده است که هیچ ارزانی بی حکمت نیست ، پس در هنگام خرید اگر دیدید قیمت محصولی بسیار پایین است ، اشتباه نکرده و بهتر است از خرید آن صرفه نظر کنید ، مخصوصا محصولی که قرار است ناجی جان شما باشد .

همانطور که در بالا نیز گفته شد یکی از عواملی که می تواند در حرفه ای بودن جلیقه نجات نقش داشته باشد جنس بدنه آن هاست . جلیقه نجات های یاماها اغلب دارای بدنه ای چند لایه و بسیار مقاوم هستند به طوری که بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند . یکی از مواد تشکیل دهنده لایه های جلیقه های نجات اعم از حرفه ای و غیر حرفه ای استفاده از لایه های فومی در داخل بدنه جلیقه نجات است . این لایه ها شاید از یک جنس باشند اما فشردگی آن ها متفاوت است ، جلیقه نجات های یاماها از فوم های بسیار فشرده شده ساخته شده است به طوری که می تواند به بهترین شکل راه نفوذ را به داخل لایه های خود ببندد . این خصوصیت در جلیقه های نجات معمولی دیده نمی شود چرا که لایه های فومی تشکیل دهنده آن فشرده نبوده و پس از مدتی با خیس شدن زیاد آب را به داخل خود جذب می کند . شاید این رویداد در دقایق و ساعت های ابتدایی استفاده از جلیقه نجات اتفاق نیوفتد اما به مرور باعث می شود تا آب به بدنه و فوم وارد شود ، با خیس شدن فوم دیگر جلیقه نجات عملکرد خود را از دست می دهد و می تواند نتیجه عکس را نیز داشته باشد به طوری که خود فوم نیز سنگین شده و یکی از عوامل دیگری برای غرق شدن شما باشد . لایه های بیرونی که اغلب از جنس برزنت می باشند کمک می کنند تا راه نفوذ آب را به داخل جلیقه تا حدالامکان کاهش دهند . برزنت استفاده شده در جلیقه های نجات یاماها بسیار مقاوم و با کیفیت می باشد به طوری که می تواند به خوبی در برابر فشار آب تحمل کند و راه های نفوذ را به روی آب ببندد . خصوصیت ضد آبی برزنت بسیار زبان زد است و اغلب محصولاتی که نیاز است ضد آب باشند را از این جنس می سازند به همین دلیل است که یاماها نیز از برزنت برای ساخت جلیقه نجات های خود کمک گرفته است . با تهیه جلیقه نجات یاماها دیگر خیالتان از این بابت راحت است و می توانید با اطمینان به داخل آب بروید و مدت ها بدون اینکه مشکلی برای جلیقه نجات پیش بیاید به اب تنی بپردازید و لحظات خوشی را رقم بزنید .

از دیگر ویژگی های جلیقه نجات یاماها می توان به قفل ها ، زیپ و بند های بسیار محکم و مقاوم آن اشاره کرد . وجود قفل و زیب های روان و در عین حال مقاوم نیز باعث می شود تا جلیقه نجات در شرایط بد مانند وجود موج های بزرگ و فشار های وارده ناشی از اب بسیار محکم باشند و از بدن فرد جدا نشوند . این استحکام باعث می شود تا بتوان به جلیقه نجات اعتماد کرد ، همچنین روان بودن قفل ها این کمک را می کند تا در صورت نیاز به راحتی جیقه را باز یا ببندید . جلیقه نجات های یاماها قابلیت آن را دارند که با ریگلاژ کردن بند ها جلیقه ها متناسب با بدن خود در بیاورید . پس از وجود لایه های بسیار مقاوم و کاربردی مانند برزنت و فوم فشرده جلیقه نجات نیاز مند این است که لایه ها به بهترین شکل به هم دوخته شوند . اگر دوخت بدنه جلیقه نجات خوب و قوی نباشد عملا جنس بدنه خوب نمی تواند به تنهایی حافظ جان باشد ، بلکه وجود لایه های مقاوم با دوخت بسیار عالی می تواند بیانگر این باشد که جلیقه نجات شما مرغوب و قابل اطمینان است . جلیقه های نجات یاماها از این نظر بسیار عالی می باشند و دارای دوخت بسیار قوی از بهترین نخ ها و ابریشم ها می باشند . 

جلیقه های نجات حرفه ای یاماها در انواع مختلفی تولید شده اند و از نظر ارگونومی و سایز می توانند برای استفاده کودکان ، بانوان و حتی اقایان کاربرد داشته باشند . این جلیقه ها همچنین دارای سایز بندی می باشند که افراد  در هنگام خرید می توانند به نسبت سایزی که دارند جلیقه نجات خود را خریداری کنند . البته این محصولات قابلیت آن را دارند که تغییر سایز نیز بدهند اما بهتر است جلیقه ای را خریداری کنید که بتوانید در ان راحت باشید . جلیقه نجات یاماها که از آن ها به عنوان جلیقه نجات حرفه ای یاد می شود دارای قیمت نسبتا بیشتری به نسبت جلیقه نجات های غیر حرفه که اصولا تولیدات داخلی می باشند دارند ، علت آن هم گفته شد ، اما شما می توانید این محصولات خارجی با کیفیت را با قیمت ارزان تر از هر جای دیگری از فروشگاه اینتکس خریداری کنید . این محصولات در سایز ها و رنگ های مختلف در این فروشگاه موجود هستند که شما می توانید برای اطلاع از قیمت جلیقه نجات یاماها و ویژگی های دیگر هر یک به وبسایت مراجعه کنید .