راهنمای خرید تخت خواب بادی کودک

برای اینکه بتوانید خواب بسیار راحتی را داشته باشید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از تخت خواب بادی استفاده کنید . تخت خواب ها عمدتا در شکل های مختلف می توانند به واسطه نرمی و راحتی که دارند ، برای استفاده شما و خوابیدن بسیار مناسب باشند ، برای همین است که بهتر است از همان سنین کودکی از تخت خواب ها استفاده شود . حال توصیه می شود که تمامی سنین از تخت خواب استفاده کنند و چه بسا در صورتی که سن کمتری دارید و یا در خانه فرزندان کوچکی را دارید که در سنین رشد هستند ، استفاده از تخت خواب به خصوص تخت خواب بادی کودک می تواند برای آن ها بسیار مفید باشد و باعث رشد بهتر آن ها شود . خوابیدن یک مقوله بسیار پر اهمیتی است که به آن بایستی توجه شود . برای اینکه در صورت استراحت کردن و خوابیدن بهتر و مناسب ، خستگی به خوبی از تن خارج خواهد شد و در طی روز احساس سر حال بودن را خواهید داشت . 

کودکان نیز که در سنین رشد هستند می توانند با استراحت کردن بهتر ، ذهنی باز تر و با قدرت یادگیری بیشتری را داشته باشند ، به همین دلیل توصیه های گفته شده می تواند برای شما و کودکان بسیار مفید باشد . هدف از ارائه این مقاله از سوی فروشگاه اینترنتی اینتکس این است که شما را با تخت خواب بادی کودک آشنا کنیم و راهنمای خرید تخت خواب بادی کودک باشیم ، تا شما با شناخت انواع تخت خواب های بادی ، بتوانید بهترین و مناسب ترین تخت را برای کودک خود خریداری کنید . در ابتدا شما را با تخت خواب بادی بزرگسال به خصوص تخت خواب بادی بزرگسال دو نفره آشنا خواهیم کرد که حتی برای استفاده کودکان نیز مناسب می باشند ، ولی این تخت ها به دلیل اینکه دارای محافظ نیستند ، شاید برای استفاده کودکان مناسب نباشند . اگر اینکه از تخت خواب های بادی دو نفره استفاده کرده و قسمتی از تخت را به دیوار تکیه دهید و خودتان سمت دیگر تخت بخوابید تا کودکان در هنگام خوابیدن از تخت بادی نیوفتند . 

این توصیه تنها برای تخت خواب های طرح بادی نبوده و در سایر تخت خواب ها نیز باید توجه داشته باشید که حتما برای کودکان تخت هایی را خریداری کنید که دارای حفاظ هستند . یک محافظ می تواند از افتادن کودکان جلوگیری کرده و حیطه استراحت کردن آن ها را مشخص کند . به همین دلیل است که شرکت هایی که اقدام به تولید تخت خواب بادی بزرگسال می کنند ، برخی از تخت خواب های بادی را برای رده سنی کودکان طراحی و تولید کنند . این تخت خواب ها ارتفاع نسبتا کمتری را دارند و همان محافظی که اشاره کردیم را در ساخت تخت خواب بادی کودک پیاده سازی کرده اند ، برای همین است که کودک با آرامش بیشتری می تواند در داخل تخت خواب بادی استراحت کند . معمولا محافظ این تخت خواب ها نیز به صورت بادی طراحی شده است تا بسیار نرم و راحت باشد و کودکان حتی بتوانند به آن تکیه دهند . و اما ویژگی های تخت خواب بادی کودک بسیار زیاد بوده که به صورت کلی به تمامی موارد اشاره خواهیم کرد تا در نهایت بتوانید خرید های خود را به بهترین شکل انجام دهید . 

یکی از ویژگی های بسیار خوبی که تخت بادی به خصوص تخت خواب های بادی کودک دارد این است که سطح آن به صورت مواج طراحی شده که با رویه کامفورت آن را می شناسیم ، این رویه می تواند باعث شود که تخت بادی بسیار نرم باشد . مهم ترین دلیلی که تخت خواب های بادی چه تخت های کودک و تخت خواب های بزرگسال نرم و طبی هستند ، این طراحی بی نظیر در آن ها می باشد . برای همین است که کودک در هنگام استراحت کردن احساس راحتی را خواهد داشت و به هیچ عنوان فشاری به کمر و اندام های کودک وارد نمی شود . بدین ترتیب کودک خوابی راحت را خواهد داشت و روز پر نشاطی را شروع خواهد کرد . یک ویژگی بسیار خوب دیگر در تخت خواب بادی کودک این است که این تخت خواب ها کاملا ضد آب هستند و به همین دلیل در صورتی که تخت بادی خیس شود صدمه ای به آن وارد نخواهد شد . در مقابل با آن حتی کودکانی که شب ادراری دارند می توانند از تخت خواب بادی استفاده کنند و با توجه به ضد آب بودن تخت بادی شما می توانید روز بعد تخت را شسته و آن را دوباره برای کودکان استفاده کنید . 

جنسی که تخت خواب بادی کودک از آن درست شده است ، پی وی سی نام دارد و دلیل اصلی ضد آب بودن این تخت ها نیز همین جنس است . همچنین به دلیل استفاده از این لایه های مقاوم ، تخت خواب های بادی کودکان ضد حساسیت شده است و انعطاف پذیری بسیار خوبی را به عنوان یک تخت بادی به کودکان هدیه خواهد داد . پی وی سی ها حتی قابلیت تعمیر را دارند و در صورت ی که تخت خواب بادی دچار آسیب دیدگی شود شما می توانید با برچسب تعمیرات مخصوص تخت خواب بادی به بهترین شکل ممکن تخت را تعمیر کرده و آن را مجددا برای استافده کردن کودکان راه اندازی کنید . این برچسب ها معمولا در کنار تخت بادی قرار دارند ، ولی در صورت نبود برچسب شما می توانید آن را از فروشگاه اینتکس خریداری کنید تا برچسب متناسب با تخت بادی را خریداری کرده و از ان برای تعمیرات تخت استفاده کنید . بنابراین نگران این موضوع نبوده و با خیالی راحت تخت خواب بادی کودک خریداری کنید . این تخت ها به سختی آسیب می بینند . 

راه اندازی و استفاده از تخت خواب بادی کودک بسیار آسان است و ممکن است حتی خود کودک نیز بتواند تخت بادی خود را راه اندازی کند . برای اینکه راحت تر بتوانید تخت خواب بادی را راه اندازی کنید ، پمپ های بادی در مدل های مختلف تولید شده اند که می توانید از آن ها برای راه اندازی استفاده کنید . پمپ های باد دستی یا پدالی از جمله پمپ هایی هستند که برقی نیستند و در هر جایی قابل استفاده می باشند . در کنار آن پمپ باد برقی و شارژی نیز وجود دارند که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید . تمامی این پمپ ها چندین نازل دارند که می توانید از تمامی آن ها برای راه اندازی تخت خواب بادی خود استفاده کنید . برای تخت خواب های بادی کودکان به دلیل اینکه خیلی بزرگ نیستند ، پمپ های باد دستی و پدالی انتخاب خوبی خواهد بود . 

یک ویژگی بسیار خوب دیگری که در تخت خواب های بادی کودکان وجود دارد این است که شما می توانید به راحتی آن ها را برداشته و جابجا کنید . حتی خود کودکان می توانند تخت خواب های بادی خود را در هنگامی که بسته بندی می باشد و یا راه اندازی شده است ، جابجا کنند . البته در مواقعی که تخت بادی جمع و بسته بندی شده است ، به دلیل وزن کمی که دارد ، شما می توانید به راحتی آن را در مسافرت های خود نیز استفاده کنید . تا اینچنین در سفر ها کودک شما یک تخت نرم و راحت را داشته باشد . یک نکته مهم در خرید تخت خواب بادی مطرح است که آن هم توجه داشتن به رده سنی تخت خواب بادی و همچنین تحمل وزنی می باشد که تخت خواب بادی می تواند آن را به خوبی تحمل کند .