راهنمای خرید چادر مسافرتی کمپینگ

چادر های مسافرتی محصولاتی هستند که امروز تبدیل به یک نیاز مهم برای مسافرت های طولانی مدت و یا کمپینگ ها شده اند . در کوهستان و کوهنوردی ها و در سرما های شدید شما حتما به یک سرپناه گرم نیاز خواهید داشت که در این شرایط تنها گزینه شما چادر مسافرتی می باشد . البته تمامی چادر های مسافرتی مناسب برای استفاده در کمپینگ ها و کوهستان نمی باشند و می بایست با در نظر گرفتن نیاز خود یک محصول ایده آل را انتخاب کنید . در ادامه به توضیح درباره انواع چادر مسافرتی های کمپینگ و کوهستان خواهیم پرداخت تا شما برای خرید خود بتوانید از این بررسی کمک بگیرید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید . 

چادر مسافرتی کمپینگ کلمن

کلمن را می توان یکی از بهترین تولید کنندگان چادرهای مسافرتی حرفه ای دانست . محصولات این شرکت دارای کیفیت های بسیار بالایی بوده و مناسب برای استفاده در تمام شرایط جوی می باشد . بدنه این چادر مسافرتی کلمن از پارچه شمعی و روکش پلی استر می باشد که به سبب استفاده از این جنس در بدنه محصول ، سرما به راحتی نمی تواند به داخل چادر نفوذ کند و می توانید یک چادر گرم را در اختیار داشته باشید . همچنین پایه های این محصول از فایبرگلاس مستحکم می باشد و در اثر بارش باران و یا استفاده از آن در هوای سرد میکلی برای این پایه های پیش نخواهد آمد . به سبب استفاده از پارچه شمعی و روکش پلی استخر ، این چادر به طور کامل در برابر آب و باران مقاوم شده است و می توانید در کوهستان و در هوای بارانی و برفی از آن استفاده کنید . همچنین چادر 4 نفره کلمن دارای سایبان مخصوص برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب به داخل چادر و همچنین توری مخصوص برای جلوگیری از ورود حشرات و گرد و خاک به داخل چادر می باشد . وزن 3.5 کیلوگرمی این محصول نیز به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی این چادر را به همراه خود حمل کنید . 

چادر مسافرتی کمپینگ بست وی

شرکت بست وی نیز یکی از تولید کنندگان چادر های مسافرتی می باشد که محصولاتی برای کوهستان و کمپینگ نیز تولید کرده است که امروز به بررسی چادر 4 نفره کمپینگ این شرکت خواهیم پرداخت . بدنه این چادر مسافرتی از پارچه شمعی برزنتی بوده و مقاومت بالایی در برابر باران و نفوذ سرما دارد . همچنین پایه های آلومینیومی استفاده در این محصول به شما کمک می کند تا چادر مسافرتی مقاومی در برابر وزش باد های شدید داشته باشد و چادر تعادل خود را از دست ندهد . چادر کمپینگ بست وی نیز دارای سایبان بزرگی می باشد که از تابش آفتاب مستقیم به داخل چادر جلوگیری می کند . همچنین کیسه نگهداری اشیاء اضافی در داخل چادر به شما کمک می کند تا وسایل خود را درون آن قرار دهید و فضای بیشتری در اخیتار داشته باشید . توری مخصوص نصب شده بر روی درب این چادر نیز به شما کمک می کند تا از ورود حشرات و گرد و خاک به داخل چادر جلوگیری کنید . وزن 3.8 کیلوگرمی این چادر مسافرتی نیز از ویژگی های آن محسوب می شود که می توانید به راحتی محصول را به همراه خود حمل کنید . 

چادر مسافرتی کمپینگ کووآ

کووآ نیز یکی از تولید کنندگان محصولات بادی می باشد که توانسته است در سالهای اخیر با تولید محصولات با کیفیت و با مقاومت بالا طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کند . بدنه این محصول از پلی یورتان بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه ، فشار و همچنین باران دارد . این محصول به طوری طراحی شده است که آب باران بر روی آن باقی نخواهد ماند و به سمت زمین سرازیر خواهد شد . همچنین بدنه ی ضخیم این محصول به شما کمک می کند تا در کوهستان و فضاهای سرد بتوانید از این محصول با خیال آسوده استفاده کنید و سرما به داخل چادر نفوذ نخواهد کرد . ابعاد مناسب و همچنین ارتفاع زیاد این محصول نیز از ویژگی های این محصول به شمار می آید که می توان این چادر را یکی از بهترین چادر های مسافرتی تولید شده دانست . همچنین رنگ های استفاده شده در این محصول به شما کمک می کند تا در کوهستان به راحتی نمایان باشید و امنیت بیشتری نیز داشته باشید . فریم های آلومینیومی استفاده شده در این محصول نیز به شما کمک می کند تا چادری مقاوم در برابر تغییر شکل و همچنین در برابر سرما داشته باشید .

چادر مسافرتی کمپینگ کمپ

شرکت کمپ همانطور که از نامش پیداست محصولات متناسب با کمپ های طولانی مدت و همچنین چادر های مسافرتی تولید می کند . محصولات این شرکت مناسب برای استفاده در کمپینگ ها و کوهستان می باشد . جنس بدنه این محصول از پلی استر و پلی اتیلن می باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد . همچنین بدنه پلی اتیلن این محصول به طور کامل در برابر باران مقاوم می باشد و می توانید با خیال آسوده در روز های بارانی از آن استفاده کنید . پایه های این محصول از فایبرگلاس بوده و مقاومت بالایی در برابر باد های شدید و طوفان دارد . البته برای این چادر محل های مخصوصی برای اتصال میخ و طناب های اطمینان قرار داده شده است که می توانید به کمک آنها چادر را به زمین متصل کنید و از برهم خوردن تعادل چادر جلوگیری کنید . درب ورودی این محصول نیز دارای توری مخصوص برای وارد نشدن حشرات و گرد و غبار به داخل چادر می باشد . همچنین ارتفاع مناسب این محصول نیز به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی در داخل چادر حرکت کنید .