راهنمای خرید چادر مسافرتی 10 نفره

چادر های مسافرتی محصولاتی مناسب برای استفلاده در سفر های طولانی مدت و یا کوتاه مدت بوده و می توانید به راحتی از آنها در کوهستان و کمپینگ استفاده کنید . شرکت های مختلفی اقدام به تولید چادر های مسافرتی نموده اند که دارای کیفیت های مختلفی نیز می باشند . در ادامه به توضیح درباره این چادر ها و شرکت های سازنده آنها خواهیم پرداخت . 

چادر مسافرتی 10 نفره کیت

شرکت کیت یکی از بهترین چادر های مسافرتی 10 نفره بازار را تولید نموده است که بدنه آن از جنس پارچه شمعی برزنتی بوده و مقاومت بالایی در برابر باران و ضربه دارد . استفاده از این جنس پارچه در چادر های مسافرتی مرسوم می باشد . دلیل این استفاده ، مقاومت بالای آن در برابر آب و باران و همچنین شرایط مختلف آب و هوا می باشد که می توانید با خیال راحت از این چادر در کوهستان و یا مناطق گرم استفاده نمود و مشکلی برای بدنه آن پیش نخواهد آمد . پایه های آلومینیومی استفاده در این چادر مسافرتی آلومینیومی بوده و مقاومت بالایی در برابر فشار و همچنین آب داشته و فرسوده نخواهد شد .  همچنین رنگ های استفاده شده در تولید این محصولات متنوع بوده و مناسب برای استفاده تمام سلیقه ها می باشد . از جمله رنگ های استفاده شده در این چادر های مسافرتی می توان به آبی ، زرد ، سرمه ای ،طوسی و آجری اشاره نمود . این چادر مسافرتی دارای درب ورودی بزرگ و همچنین دو پنجره که با توری مخصوص محافظت می شوند که می توانید از این توری ها برای جلوگیری از ورود حشرات و گرد خاک به داخل چادر استفاده کنید . چادر 10 نفره کیت به طور اتوماتیک می باشد و می توانید مدت زمان 10 ثانیه این چادر را اماده استفاده کنید و نیاز به مهارت خاصی نمی باشد . 

چادر مسافرتی 10 نفره بست وی

بست وی نیز یکی از تولیدکنندگان چادر های مسافرتی می باشد که توانسته است در سالهای اخیر در این زمینه محصولات با کیفیتی را تولید کند و بتواند طرفداران بسیاری را جذب کند . این چادر نیز مناسب برای استفاده در مسافرت های طولانی مدت و کمپینگ ها می باشد و می توان از آن با خیال راحت در مکان های سرد استفاده نمود . بدنه این چادر مسافرتی نیز از پارچه شمعی برزنتی بوده وو مقاومت بالایی در برابر آب باران و ضربه به بدنه دارد . پایه هایی آلومینیومی استفاده شده در این محصول به صورت عصایی تعبیه شده اند و در مدت زمان کمی می توان آن ها را به چادر متصل نمود و از چادر استفاده کرد . راه اندازی چادر های مسافرتی عصایی به مراتب دشوار تر از دیگر چادر ها می باشد که البته با چندین بار راه اندازی چادر ، این کار برای شما آسان خواهد شد و می توانید در مدت زمان کمی این کار را انجام دهید . دشوار بودن راه اندازی این چادر نسبت به سایر چادر ها می توان یک عیب محسوب شود اما می توان گفت جنس این پایه ها و عمر آنها بالاتر از فریم سایر چادر ها بوده و می توان این را یک نکته مثبت در این چادر دانست . 

چادر مسافرتی 10 نفره فنری

این چادر های مسافرتی تولید شده در ایران می باشند و کیفیت های نسبتا پایین تری در مقایسه با چادر های بست وی و کیت داشته و تقریبا می توان گفت که نمی توان از آنها در مسافرت های طولانی مدت در کوهستان و یا کمپینگ استفاده نمود . این چادر ها دارای بدنه ای از پارچه شمعی می باشند که کیفیت پایین تری نسبت به دیگر چادر ها دارد . از ویژگی های مثبت این محصول می توان به فنری بودن پایه های آن اشاره نمود که به کمک این فنری بودن می توانید چادر را در کمتر از 10 ثانیه راه اندازی کنید . البته از معایب آن نیز می توان به عمر کمتر این پایه های فنری نسبت به پایه های آلومینیومی استفاده شده در بدنه چادر های کیت و بست وی اشاره نمود . ابعاد و فضای داخلی در اختیار شما در این چادر نیز نسبتا کمتر از چادر های دیگر می باشد و 5 نفر به صورت درازکش می توانند از این چادر مسافرتی استفاده کنند . 

چادر مسافرتی 10 نفره FIT

چادر مسافرتی 10 نفره اف آی تی محصولی از شرکت خاوران می باشد که در ایران تولید می شود و کیفیت نسبتا بهتری در مقایسه با چادر های فنری داشته و می توان با اطمینان خاطر از آنها استفاده نمود . بدنه ی این چادر مسافرتی نیز از پارچه شمعی برزنتی می باشد که کیفیت خوبی داشته و می توان گفت تقریبا از پارچه استفاده شده در چادر مسافرتی کیت می باشد . بدنه این چادر مسافرتی 10 نفره در برابر آب و باران بسیار مقاوم بوده و می توان از آن در مکان های مرطوب و سردسیر استفاده نمود و مشکلی برای بدنه آن پیش نخواهد آمد .  همچنین پایه های این چادر مسافرتی اف آی تی نیز از آلومینیوم مستحکم می باشند که می توان از آن ها در شرایط مختلف جوی استفاده نمود . این چادر مسافرتی نیز همانند چادر های دیگر دارای توری مخصوص می باشد که به کمک آن می توانید از ورود حشرات و گرد و خاک به داخل چادر جلوگیری کنید . همچنین این توری ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانید از آنها برای تهویه هوای چادر نیز استفاده کنید . 

در آخر می توان گفت کیفیت تمامی این چادر های 10 نفره در یک سطح می باشند البته چادر های فنری کیفیت کمتری نسبت به سایر چادر ها دارد . انتخاب و خرید این چادر ها بستگی به سلیقه در طراحی چادر ، رنگ های استفاده شده در آن و نوع پایه های آن می باشد . البته معیار هزینه را نیز باید در نظر داشته باشید که قیمت این چادر ها با هم تفاوت دارد که البته هزینه ی بالای آن ها به دلیل کیفیت بالای آن ها می باشد . اگر سرعت راه اندازی چادر نیز برای شما مهم می باشد می بایست از چادر های اتوماتیک استفاده کنید و اگر نیاز به یک چادر با سرعت راه اندازی بالا و همچنین قیمت پایین دارید می بایست چادر های فنری را انتخاب کنید که البته به اینکه نیز توجه داشته باشید که کیفیت پایین تری نیز نسبت به سایر چادر ها دارند . برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصولات و یا محصولات دیگر می توانید با همکاران ما در شرکت تهران اینتکس تماس برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید .