ساخت تخت خواب بادی

تخت خواب های بادی به دلیل اینکه نسبت به سایر تخت خواب های موجود در بازار جدید تر هستند ، بسیاری از افراد طریقه ساخت و طراحی این محصولات را نمی دانند ، به همین دلیل نیز ما در این مقاله قصد داریم تا ساخت تخت خواب بادی را به شما عزیزان و همراهان همیشگی فروشگاه اینترنتی اینتکس معرفی کنیم تا بتوانید با اطلاعات کامل تری این محصولات را انتخاب و از آن ها استفاده کنید . برای همین اگر قصد خرید تخت خواب بادی را دارید ، این مطلب می تواند برای شما بسیار مفید واقع گردد و شما را در انتخاب و خرید تخت بادی طبی بسیار راهنمایی خواهد کرد ، پس در ادامه همراه ما باشید .

تخت خواب های بادی همانطور که مشخص است و در نام آن ها نیز ذکر شده است ، به صورت بادی طراحی می شوند و برای همین زمانی که قصد استفاده از تخت خواب را داشته باشید ، نیاز است تا آن را راه اندازی کنید . این قابلیت برای تخت خواب های بادی وجود دارد که تنها با یکبار باد کردن آن ها ، چندین روز از آن استفاده کنید ، ولی شما می توانید به دلخواه خود هر زمان که دوست دارید ، تخت خواب بادی را باد کرده و از آن استفاده کنید ، سپس آن را جمع کنید تا فضایی توسط تخت خواب بادی اشغال نشود . این یک ویژگی بسیار خوب برای تخت خواب های بادی محسوب شده و از مزیت های آن به شمار می رود . بهتر است به سراغ نحوه ساخت تخت خواب بادی برویم . تخت خواب های بادی از لایه های بسیار مقاوم و ضخیم پی وی سی تولید می شوند . پی وی سی ها که به لاتین و به صورت اختصار PCV نوشته می شود ، در واقع نوعی لاستیک نرم و بسیار انعطاف پذیر است که در عین حال می تواند به خوبی در برابر ضربه ها و فشار های وارده مقاوم باشد . یکی از دلایلی که باعث شده است تا بسیاری از شرکت های تولید کننده تخت خواب های بادی از آن استفاده کنند ، همین انعطاف پذیری بسیار عالی در کنار مقاومت بسیار خوب تخت بادی می باشد . یک تخت خواب بادی باید در مرحله اول بسیار نرم و راحت باشد تا افرادی که از آن استفاده می کنند احساس راحتی داشته باشند و بتوانند برای مدت های طولانی از تخت خواب بادی استفاده کرده و لحظه های شادی را برای خود داشته باشند . از سوی دیگر توجه داشته باشید که تخت خواب های بادی باید دوام و کیفیت ساخت بسیار خوبی را داشته باشند تا بتوانند وزن افراد را نیز تحمل کنند ، به همین منظور باز هم پی وی سی به کمک آمده و می تواند دوام بسیار خوبی را به تخت خواب های بادی بدهد تا بتوانند وزن هر فرد بالغی را حتی بیشتر از وزن های استاندارد تحمل کرده و شرایط را برای استراحت کردن آن ها فراهم کند . به همین دلیل است که شما می توانید بدون نگرانی از تخت خواب های بادی استفاده کنید . البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تخت خواب های بادی تنها دارای دیواره های کناری به همراه رویه و کف نیستند ، بلکه در بخش های میانی این تخت خواب های بادی لایه هایی وجود دارد که باعث شده است تا تخت خواب های بادی دوام بیشتری را داشته باشند . یک تخت خواب بادی عمدتا ارتفاع بالایی را داشته و ممکن است در برخی از مدل ها ارتفاعی نیم متری را نیز داشته باشند ، به همین منظور شرکت های تولید کننده تخت خواب های بادی برای اینکه تخت به خوبی بتواند وزن افراد را تحمل کند و در هنگام وارد شدن فشار نترکد ، از لایه های میانی استفاده شده است . اگر به اکثر تخت خواب های بادی از کناره ها توجه داشته باشید ، متوجه خواهید شد که این تخت ها به صورت سه لایه ساخته می شوند که بخش میانی آن کمی بزرگ تر از قسمت های بالایی و پایینی است . 

در بخش میانی تخت خواب بادی علاوه بر لایه هایی که به صورت افقی در پنهای تخت خواب بادی استفاده شده است ، لایه هایی نیز به صورت عمودی که گاهی به صورت موازی و گاهی به صورت استوانه ای در بخش میانی قرار می گیرد ، باعث می شود که تخت خواب بادی بسیار مقاوم تر از حالت اولیه شود . این طراحی می تواند باعث شود که هوای موجود در تخت خواب بادی در تمامی بخش های تخت پخش شده و تخت خواب بادی ثابت بوده و ثبات بیشتر و لرزش کمتری را داشته باشد . این ویژگی بسیار خوب است که باعث شده است تا تخت خواب بادی خاصیت فنری داشته باشد و بتواند وزن های بالا را به خوبی تحمل کند . بنابراین اصلا تخت خواب های بادی را به چشم یک تخت بی کیفیت نگاه نکنید . به این نوع طراحی ساخت تخت خواب بادی ، طراحی فایبرتک گفته می شود . فروشگاه اینتکس و همچنین شرکت های تولید کننده تخت خواب های بادی ، تصاویری از بخش های داخلی تخت خواب های بادی قرار داده اند که به سادگی می توانید بخش های درونی تخت را مشاهده کرده و این طراحی های مهندسی و بسیار عالی را که شرکت ها برای تقویت استحکام بدنه استفاده کرده اند را مشاهده کنید . تخت خواب های بادی همچنین از نظر ابعادی و ارتفاع در مدل های مختلف ساخته شده اند . شما می توانید تخت خواب های بادی خود را در مدل های یک نفره و یا دو نفره خریداری کنید ، زیرا شرکت های فعال در حوزه تولید و فروش تخت خواب بادی ، این مدل ها را به مانند تخت خواب های بادی دیگر به صورت یک نفره و دو نفره طراحی کرده اند تا بهتر و راحت تر بتوانید از آن ها بر اساس نیاز های خود استفاده کنید . یک ویژگی بسیار خوبی که در ساخت تخت خواب بادی متحرک استفاده می شود این است که بسیاری از تولید کنندگان برای تخت خواب های بادی رویه هایی از جنس جیر در نظر می گیرند .

شاید بتوان گفت که تمامی تخت خواب های بادی موجود در فروشگاه اینترنتی اینتکس دارای رویه جیر هستند و حتی برخی از آن ها به صورت تمام جیر ساخته شده و بخش های کناری آن نیز به صورت طرح جیر ساخته شده است . این طراحی باعث می شود تا تخت خواب بادی بسیار زیبا و شکیل شود و همچنین استفاده از این لایه باعث خواهد شد تا تخت خواب بادی چند لایه شده و ضخیم تر از حالت اولیه خود شود . ولی موضوع دیگری که باعث شده است تا شرکت های تولید کننده تخت خواب بادی برای ساخت تخت خواب بادی از رویه های جیر استفاده کنند ، نرمی و لطافت بسیار خوب این پارچه بوده و همچنین می تواند خاصیت ضد تعریقی را به تخت خواب بادی ببخشد . به همین منظور بهتر است که در خرید تخت خواب بادی خود به این نکات بسیار مهم و ارزشمند توجه کاملی را داشته باشید . 

شرکت های تولید کننده تخت خواب بادی در ساخت تخت خواب بادی معمولا از پمپ های باد برقی نیز استفاده می کنند ، این پمپ های باد که به صورت برقی کار می کنند ، بیشتر در بدنه تخت خواب بادی نصب شده و به صورت سرخود می باشند که قابل جدا شدن نبوده و شما می توانید همواره این پمپ را به صورت نصب شده در بدنه تخت خواب بادی مشاهده کرده و در زمان هایی که قصد استفاده از تخت خواب بادی را دارید به سادگی با روشن کردن پمپ باد تخت بادی ، آن را در کمترین زمان نصب و راه اندازی نمایید . این پمپ های باد دوکاره هستند و برای تخلیه باد نیز کارایی دارند ، به همین علت کار شما برای راه اندازی و تخلیه کردن تخت خواب بادی بسیار آسان و ساده خواهد شد .