سازنده استخر pool Producer

استخر های پیش ساخته به عنوان یکی از بهترین جایگزین های استخر های بتنی و چوبی چندین سال است که تولید شده و راهی بازار شده اند. این نوع استخر ها از قابلیت های بسیار خوبی از جمله راه اندازی و جمع کردن در مدت زمان کم ، قابلیت حمل توسط وسیله های نقلیه و قیمت بسیار مقرون به صرفه نسبت استخر های دیگر دارند. سازنده های استخر های پیش ساخته چند شرکت بزرگ بوده که هر کدام در مدل ها و ابعاد مختلفی اقدام به تولید اینگونه استخر های می کنند. از شرکت های بسیار بزرگ و پیشرفته سازنده استخر می توان به شرکت اینتکس و شرکت بست وی اشاره کرد. اینتکس که قدیمی ترین شرکت سازنده استخر بوده استخر های پیش ساخته مختلفی را در ابعاد ، ظرفیت و طراحی های بدنه متفاوت راهی بازار کرده است. شرکت بست وی نیز همانند اینتکس استخر های متنوعی را از نظر طراحی بدنه و ابعاد تولید کرده که مانند اینتکس از فروش بالایی برخوردار می باشد.

استخر های پیش ساخته در انواع استخر های پیش ساخته مستطیلی فریمی بزرگ ، استخر های پیش ساخته مستطیلی فریمی برزنتی ، استخر های پیش ساخته فریمی گرد فایبرگلاس ، استخر های پیش ساخته فریمی گرد برزنتی ، استخر های پیش ساخته اوال فریم ، استخر های پیش ساخته ایزی ست و استخر های پیش ساخته کودک طراحی شده اند که هر کدام از کاربرد های فراوانی برخوردار می باشند. از این نوع استخر ها می توان به عنوان استخر تفریحی ، استخر پرورش ماهی و استخر ذخیره آب برای صنعت کشاورزی به کار برد. قابلیت مهم دیگری که استخر های پیش ساخته داشته نصب و راه اندازی آنها به دو صورت روکار و توکار می باشد. برای نصب توکار استخر های پیش ساخته و تبدیل آنها به استخر های ثابت لازم است زمین را به مقدار مناسب حفر کنید.

سازنده استخر های پیش ساخته از جنس های بدنه مختلفی برای استخر های خود استفاده کرده اند. برای مثال استخر های پیش ساخته فریمی مستطیلی بزرگ از جنس الیاف شمعی برزنتی با لایه ضخیمی از پلاستیک PVC ساخته شده تا از مقاومت بالایی برخوردار باشد. به همین دلیل این نوع استخر ها در میان بهترین نوع استخر های پیش ساخته قرار می گیرد. استخر های دیگری نیز مانند استخر های پیش ساخته گرد و مستطیلی برزنتی وجود دارند که همانند مدل قبلی از جنس بدنه یکسانی برخوردار بوده اما از نظر ضخامت کمتر از استخر های نوع قبلی می باشند. استخر های ایزی ست و اوال فریم نیز از الیاف شمعی در آنها به کاربرده شده اما از نرمی و انعطاف بالایی برخوردار است. همچنین لبه بادی آنها نیز از نوع پلاستیک PVC طرح چرم می باشند. 

قبل از تولید هر نوع استخر پیش ساخته سازنده استخر اقدام به بازبینی و کنترل محصول کرده و سپس در مرحله آخر اقدام به بسته بندی آنها می شود. این کار موجب شده تا اطمینان بیشتری از محصول خریداری مورد نظر داشته باشیم. البته تمامی استخر های پیش ساخته توسط شرکت تهران اینتکس به مدت یک سال ضمانت شده و در صورت نثب توسط خود شرکت تا دو سال نیز از خدمات پس از فروش بهره مند خواهد شد. سازنده اصلی استخر ها هر ساله با ارائه کاتالوگ جامع محصولات جدید خود را معرفی کرده و سپس به بازار استخر های پیش ساخته عرضه می کند. شرکت تهران اینتکس اقدام به عرضه انواع استخر های پیش ساخته اینتکس و بست وی در سراسر ایران نموده و به عنوان نمایندگی اصلی محصولات بادی و پیش ساخته استخر های سازنده اینتکس و بست وی را به تمامی نقاط کشور عرضه می کند.

سازنده استخر Pool Producer استخر های پیش ساخته به عنوان یکی از بهترین جایگزین های استخر های بتنی و چوبی چندین سال است که تولید شده و راهی بازار شده اند. این نوع استخر ها از قابلیت های بسیار خوبی از جمله راه اندازی و جمع کردن در مدت زمان کم ، قابلیت حمل توسط وسیله های نقلیه و قیمت بسیار مقرون به صرفه نسبت استخر های دیگر دارند. سازنده های استخر های پیش ساخته چند شرکت بزرگ بوده که هر کدام در مدل ها و ابعاد مختلفی اقدام به تولید اینگونه استخر های می کنند. از شرکت های بسیار بزرگ و پیشرفته  سازنده استخر می توان به شرکت اینتکس و شرکت بست وی اشاره کرد. اینتکس که قدیمی ترین شرکت سازنده استخر بوده استخر های پیش ساخته مختلفی را در ابعاد ، ظرفیت و طراحی های بدنه متفاوت راهی بازار کرده است. شرکت بست وی نیز همانند اینتکس استخر های متنوعی را از نظر طراحی بدنه و ابعاد تولید کرده که مانند اینتکس از فروش بالایی برخوردار می باشد. 

استخر های پیش ساخته در انواع استخر های پیش ساخته مستطیلی فریمی بزرگ ، استخر های پیش ساخته مستطیلی فریمی برزنتی ، استخر های پیش ساخته فریمی گرد فایبرگلاس ، استخر های پیش ساخته فریمی گرد برزنتی ، استخر های پیش ساخته اوال فریم ، استخر های پیش ساخته ایزی ست و استخر های پیش ساخته کودک طراحی شده اند که هر کدام از کاربرد های فراوانی برخوردار می باشند. از این نوع استخر ها می توان به عنوان استخر تفریحی ، استخر پرورش ماهی و استخر ذخیره آب برای صنعت کشاورزی به کار برد. قابلیت مهم دیگری که استخر های پیش ساخته داشته نصب و راه اندازی آنها به دو صورت روکار و توکار می باشد. برای نصب توکار استخر های پیش ساخته و تبدیل آنها به استخر های ثابت لازم است زمین را به مقدار مناسب حفر کنید. 

سازنده استخر های پیش ساخته از جنس های بدنه مختلفی برای استخر های خود استفاده کرده اند. برای مثال استخر های پیش ساخته فریمی مستطیلی بزرگ از جنس الیاف شمعی برزنتی با لایه ضخیمی از پلاستیک PVC ساخته شده تا از مقاومت بالایی برخوردار باشد. به همین دلیل این نوع استخر ها در میان بهترین نوع استخر های پیش ساخته قرار می گیرد. استخر های دیگری نیز مانند استخر های پیش ساخته گرد و مستطیلی برزنتی وجود دارند که همانند مدل قبلی از جنس بدنه یکسانی برخوردار بوده اما از نظر ضخامت کمتر از استخر های نوع قبلی می باشند. استخر های ایزی ست و اوال فریم نیز از الیاف شمعی در آنها به کاربرده شده اما از نرمی و انعطاف بالایی برخوردار است. همچنین لبه بادی آنها نیز از نوع پلاستیک PVC طرح چرم می باشند. قبل از تولید هر نوع استخر پیش ساخته سازنده استخر اقدام به بازبینی و کنترل محصول کرده و سپس در مرحله آخر اقدام به بسته بندی آنها می شود.

این کار موجب شده تا اطمینان بیشتری از محصول خریداری مورد نظر داشته باشیم. البته تمامی استخر های پیش ساخته توسط شرکت تهران اینتکس به مدت یک سال ضمانت شده و در صورت نثب توسط خود شرکت تا دو سال نیز از خدمات پس از فروش بهره مند خواهد شد. سازنده اصلی استخر ها هر ساله با ارائه کاتالوگ جامع محصولات جدید خود را معرفی کرده و سپس به بازار استخر های پیش ساخته عرضه می کند. شرکت تهران اینتکس اقدام به عرضه انواع استخر های پیش ساخته اینتکس و بست وی در سراسر ایران نموده و به عنوان نمایندگی اصلی محصولات بادی و پیش ساخته استخر های سازنده اینتکس و بست وی را به تمامی نقاط کشور عرضه می کند. اگر بخواهیم نگاهی کلی و دقیق به استخرها داشته باشیم باید بدانیم که استخرهای برند های مطرح در دسته بندی های مختلفی به بازارهای جهانی عرضه می شوند . 

از جمله برند های مطرح سازنده استخرهای بادی ، استخرهای پیش ساخته و همچنین استخرهای ایزی ست می توان به برند اینتکس و بست وی اشاره داشت . این کمپانی ها با سابقه بلند بالایی که دارند و رقابت هایی که بین آن ها به وجود آمده است هر ساله بر طبق کاتالوگ هایی که دارند و با برآورد نیازهای مصرف کنندگان محصولات خود ، نوآوری های جدیدی را بر روی محصولات پیاده سازی می کنند . در بخش بعدی این مطلب قصد داریم تا بررسی جامعی در مورد انواع استخرهای موجود در بازار و همچنین برندهای تولید کننده آن ها داشته باشیم تا قبل از خرید بتوانیم اطلاعات دقیقی را به شما عزیزان انتقال دهیم . برند اینتکس اینتکس پرچمدار تولید محصولات بادی و همچنین استخرهای پیش ساخته می باشد و کیفیت محصولات تولیدی توسط این کمپانی باعث برند شدن آن به عنوان پیشرو در تولید شده است.

این برند در کشور آمریکا تاسیس شده است و می توان آن را اولین کمپانی در زمینه تولید محصولات بادی دانست . این برند در اکثر کشورهای جهان نمایندگی فعال دارد و اقدام به عرضه محصولات تولیدی در سطح جهانی کرده است . در ایران نیز نمایندگی فعال این برند با نام تجاری تهران اینتکس فعالیت می کند و با دارا بودن شعب حضوری و وب سایت اینترنتی امکان خرید جدیدترین تولیدات این برند را با کیفیت اورجینال و ضمانت اصل بودن فراهم آورده است . اما در این مقاله قصد ما بررسی استخرهای بادی و استخرهای پیش ساخته اینتکس می باشد تا اطلاعات دقیقی را قبل از خرید به شما انتقال دهیم و سعی بر آن داریم تا شما را به آگاهی کامل پیش از خرید محصولات بادی برسانیم . استخر پیش ساخته اینتکس استخرهای پیش ساخته امروزه با توجه به تنوع و سهولت در راه اندازی و جا به جایی به خوبی توانسته اند جای خود را در میان مصرف کنندگان وسایل تفریحات آبی باز کنند . این محصولات با توجه به گفته های بالا و همچنین هزینه راه اندازی پایین تر به خوبی خود را به عنوان جایگزین استخرهای بتنی قدیمی معرفی کرده اند . کیفیت فوق العاده استخرهای پیش ساخته برند اینتکس را می توان زبان زد در جهان دانست . بدنه استخرهای پیش ساخته برند اینتکس از نوع برزنت چند لایه می باشد که با تار و پود های الیاف شمعی پوشانده شده است و این آب بندی دقیق به خوبی در برابر آب داخلی استخر ، سدی محکم را می سازد . بدنه برزنتی این استخرها توسط پایه های مستحکم باید بر روی زمین های صاف و هموار قرار می گیرد .

پایه های موجود در پکیج استخرهای پیش ساخته که آن ها را بر روی زمین استوار نگه می دارد از نوع آهنی با لایه های آلومینیوم ضد زنگ می باشد که قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی شرجی را نیز دارد و از این رو به طور گسترده ای در شهرهای شمالی ایران مورد استفاده در باغ ها و ویلاها قرار می گیرد . به همراه این استخرهای پیش ساخته زیر انداز استخر که قبل از راه اندازی در بخش زیرین قرار می گیرد و مانع از سایش بدنه استخر به زمین می شود ، درپوش برزنتی برای جلوگیری از ورود مواد زائد به آب های استخر در زمانی که از آن استفاده نمی کنید و همچنین نردبان آلومینیومی و پمپ تصفیه آب قوی جهت پاکیزه نگه داشتن آب داخلی وجود دارد که شما را از خرید لوازم جانبی بی نیاز می کند .

اگر قصد خرید استخرهای پیش ساخته را دارید قطعا با کیفیت ترین و محبوب ترین استخری که در رده اول می توانید به آن فکر کنید استخر پیش ساخته اینتکس می باشد . استخر بادی اینتکس کمپانی اینتکس علاوه بر استخرهای پیش ساخته در زمینه استخر های بادی نیز فعالیت گسترده ای را نیز دارد و اقدام به تولید مدل های بسیار متنوع استخرهای بادی کودک و بزرگسال کرده است . این استخرها روز به روز با نیازهای کودکان آپدیت می شوند و گاهی می توان شخصیت های کارتونی جدید و محبوب کودکان را در تولیدات این استخرها مشاهده کرد . علاوه بر آن استخرهای بادی برای بزرگسال با ابعاد بزرگ ترکه قابل استفاده در منازل نیز می باشد از همان ابتدای کار برند اینتکس در دستور کار تولید قرار داشته است . این استخر ها توسط انواع پمپ های باد دستی و برقی باد می شوند و در صورتی که این محصولات را از نمایندگی تهران اینتکس که نمایندگی رسمی برند اینتکس در ایران می باشد خریداری نمایید ، ضمانت اصل بودن و تست محصولات و همچنین مهم تر از همه خدمات پس از فروش نیز وجود دارد که خیال شما را پس از خرید نیز به طور کلی راحت می کند . 

برند ایرتکس برند ایرتکس نیز یکی از برندهای تولید کننده استخرهای پیش ساخته با کیفیت داخلی می باشد که به طور قطع می توان آن را رقیبی برای استخرهای پیش ساخته اینتکس و بست وی دانست . یکی از نقاط ضعف در کشور ما این است که برندهای خارجی همچون اینتکس و بست وی باید قیمت های خود را با دلار همخوانی دهند و از این رو محصولات تولیدی آن ها مانند استخرهای پیش ساخته در بازارهای داخلی با استخرهای پیش ساخته ایرتکس اختلاف قیمتی بالایی دارند و گران تر می باشند . ایرتکس نیز تولیدات استخرهای پیش ساخته خود را در تنوع گسترده ابعاد ، از سال های گذشته شروع کرده است و با توجه به خدمات ایده آل و کیفیت فوق العاده محصولات خود توانسته است به خوبی خود را به عنوان جایگزینی داخلی معرفی کند . همچنین یکی دیگر از نکات برتری دهنده استخر پیش ساخته ایرتکس عمق بیشتر آن ها می باشد .

استخر های پیش ساخته با مشکل عمق استخر مواجه هستند و بیشترین عمق استخر های پیش ساخته برند اینتکس و بست وی 130 سانتی متر است ؛ این در صورتی می باشد که استخر های پیش ساخته ایرتکس دارای عمق 150 سانتی متری نیز هستند و این امر قابلیت بیشتری را برای شنا کردن و آب تنی در این استخرهای فراهم می آورد . شایان ذکر است که تنوع گسترده ابعاد و مدل های استخرهای پیش ساخته ایرتکس را نیز می توانید از فروشگاه تهران اینتکس به صورت حضوری و یا از طریق وب سایت اینترنتی خریداری نمایید  و از ضمانت و خدمات پس از فروش نمایندگی بهره مند شوید . برند بست وی برند بست وی و کارخانجات تولیدی این کمپانی درون کشور چین قرار دارد و تاسیس این کمپانی نیز در چین صورت گرفته است . 

اما باید خدمتتان عرض کنیم که محصولات بی کیفیت چینی را هرگز با استخرهای پیش ساخته بست وی یکی ندانید و این برند می تواند به طور کلی دیدتان را به تولیدات این کشور تغییر دهد . بست وی نیز همانند برند اینتکس علاوه بر تولیدات محصولات بادی اقدام به تولید استخرهای بادی برای کودک و بزرگسال و همچنین استخرهای پیش ساخته در ابعاد مختلف و اشکال هندسی مستطیلی و گرد می کند . استخرهای بادی کودک و بزرگسال بست وی با توجه به ابعادی که دارند قابل استفاده در محیط های خانگی می باشند .

این محصولات توسط انواع پمپ های باد قابلیت راه اندازی دارند و می توانید آن ها را در مدت زمان تقریبی 4 الی 6 دقیقه راه اندازی کنید . علاوه بر استخرهای بادی ، برند بست وی یکی از معروف ترین برند های تولید کننده استخرهای پیش ساخته به همراه کلیه لوازم جانبی می باشد . استخرهای پیش ساخته این برند از ابعاد کوچک با طول 3 متری شروع و تا ابعادی بزرگ به طول 10 متری پایان می پذیر که بسیار ایده آل برای استفاده چندین نفره برای مصارف تفریحی و آب تنی و همچنین مصارف صنعتی همچون پرورش ماهی و کشاورزی می باشد . بست وی استخرهای پیش ساخته ای به شکل ظاهری گرد نیز دارد که ابعاد آن ها نیز از قطر 2متر تا قطرهای بزرگ تری همون 4 و نیم متری پایان می پذیرد .

لازم به ذکر است که بست وی علاوه بر تولید استخر های پیش ساخته اقدام به تولید و عرضه انواع لوازم جانبی استخرهای پیش ساخته همچون پمپ تصفیه آب نیز می کند . تمامی محصولات برندهای اینتکس ، ایرتکس و بست وی را می توانید از نمایندگی رسمی این برندها یعنی فروشگاه تهران اینتکس خریداری کرده و از ضمانت اورجینال بودن محصولات و همچنین خدمات پس از فروش حرفه ای استفاده نمایید .