معرفی و فروش مبل بادی

فروشگاه تهران اینتکس در سالهای اخیر توانسته است با عرضه مبل های بادی با کیفیت و پرطرفدار به یک شرکت محبوب در زمینه محصولات بادی تبدیل شود و طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند . دلیل این محبوبیت ، فروش محصولات با کیفیت و همچنین پشتیبانی قوی این شرکت می باشد که البته باید به قیمت های مناسب و تعیین شده این شرکت نیز اشاره نمود که همه این ویژگی ها سبب این شده اند تا شرکت تهران اینتکس به محبوب ترین فروشگاه اینترنتی محصولات بادی در سراسر ایران تبدیل شود . 

فروش مبل بادی نیز از اقدامات این شرکت می باشد که در ادامه به بررسی برترین و محبوب ترین مبل ها خواهیم پرداخت و مزایا و معایب آن ها را نیز بیان خواهیم نمود . شرکت های بسیاری اقدام به تولید محصولات بادی و مبل های بادی نموده اند که ار بارز ترین آن ها می توان به اینتکس ، بست وی ، جسیلونگ و اینتایم اشاره نمود که در ادامه به بررسی محصولات این شرکت ها خواهیم پرداخت و محصولات آن ها را با همم قایسه خواهیم نمود . با ما همراه باشید . 

مبل بادی یک نفره اینتکس با پشتی مجزا

شرکت اینتکس را می توان برترین شرکت تولید کننده محصولات بادی معرفی نمود . محصولات این شرکت اکثرا دارای نوآوری های جالبت و همچنین بدنه هایی مستحکم می باشند که در ادامه به بررسی مبل بادی یک نفره این شرکت خواهیم پرداخت . بدنه این مبل بادی یک نفره اینتکس از وینیل بوده و مقاومت بسیار بالایی در برابر فشارو ضربه داشته و می توانید با خیال آسوده از این مبل بادی استفاده کنید .

بخش رویه ی این محصول نیز از وینیل مخملی تهیه شده است و به سبب استفاده از این مخمل ، بدن شما در هنگام استفاده دچار تعریق نخواهد شد و استراحت لذت بخشی را خواهید داشت . بخش کناری این محصول نیز از وینیل مخملی بوده و بخش کف این محصول از وینیل دولایه می باشد . استفاده از این وینیل دولایه سبب این شده است تا تحمل وزن محصول بالاتر برود و همچنین مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه داشته باشید . از ویژگی های طراحی این محصول می توان به تکیه گاه بادی آن اشاره نمود که به صورت مجزا بوده و می توانید آن را از مبل جدا کرده و در مواقع نیاز آن را بر روی مبل قرار دهید و از آن استفاده کنید .

طول این مبل بادی 107 سانتی متر ، عرض آن 97 سانتی متر و ارتفاع آن 71 سانتی متر می باشد که ابعاد مناسبی برای یک مبل بادی یک نفره می باشد و می توانید به راحت در اتاق های کوچک نیز از این محصول استفاده کنید . تحمل وزن 100 کیلوگرمی این محصول نیز از ویژگی های آن محسولب می شود کحه البته با کم کردن مقداری از باد آن می توانید این تحمل وزن را افزایش نیز بدهید و با خیال آسوده از آن استفاده کنید . راه انداری این محصول نیز کار دشواری نبوده و به کمک هر نوع پمپ بادی می توانید این محصول را باد کنید و از آن استفاده کنید . مقدار باد آن نیز بستگی به شما دارد و می توانید یا فشار دادن مبل در هنگام باد شدن ، از میزان باد آن مطلع شوید و به مقدار دلخواه آن را باد کنید . 

مبل بادی شیبدار بست وی

شرکت بست وی را نیز می توان یکی از برترین شرکت های تولید کننده محصولات بادی دانست . این شرکت نیز توانسته است در سالهای اخیر محصولاتی با کیفیت تولید کند و رقابت نزدیکی با شرکت اینتکس که رقیب اصلی آن می باشد ، داشته باشد و محصولاتی پرطرفدار تولید کند . در این قسمت به بررسی مبل بادی شیبدار این شرکت خواهیم پرداخت . 

این مبل بادی شیب دار بست وی از دو رنگ مشکی و سفید تهیه شده است و زیبایی کم نظیری را همراه خود دارد . در قسمت زیرین این محصول لوگوی شرکت بست وی را مشاهده می کنید که این لوگو نیز به زیبایی محصول افزوده است . جس بدنه این محصول از پی وی سی بوده و مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه دارد . بدیه این محصول از پی وی سی مخملی می باشد که به سبب استفاده از این جنس در قسمت رویه ، در هنگام استفاده بدن شما دچار تعریق نخواهد شد و می توانید با خیال آسوده و ساعت های طولانی بر روی این محصول استراحت کنید . بخش کف این محصول نیز از پی وی سی دولایه تهیه شده است و سبب این شده است تا بتوانید با خیال آسوده از این مبل استفاده کنید و نگران بروز مشکل برای محسول نباشید . 

طول این مبل بادی شیب دار 165 سانتی متر ، عرض آن 84 سانتی متر و ارتفاع آن 79 سانتی متر می باشد که این ارتفاع تا قسمت بالای تکیه گاه می باشد . شیبدار بودن تکیه گاته این محصول به شما کمک می کند تا در هنگام استفاده استراحت لذت بخشی داشته باشید . از ویژگی های این محصول می توان به قابلیت استفاده بر روی آب اشاره نمود که می توانید به راحتی این محصول را بر روی آب قرار دهید و بدون نگرانی از آن استفاده کنید . 

همچنین از ویژگی های این محصول می توان به وزن کم آن نیز اشاره نمود . وزن 3 کیلوگرمی این محصول به شما کمک می کند تا به راختی بتوانید مبل را جابجا کرده و به محل دلخواه انتقال دهید . رویه مواج این محصول نیز به شما کمک می کند تا در مواقع استفاده از آن ، هوا در زیر قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه شما رد و بدل شود و بدن شما دچار تعریق نشود . 

مبل بادی شفاف اینتایم

شرکت اینتایم نیز از تولید کنندگان محصولات بادی می باشد که در سالهای اخیر توانسته است محصولاتی با کیفیت تولید کند و رقابت نزدیکی با شرکت هایی همچون بست وی و اینتکس داشته باشد . محصولات شرکت اینتایم اکثرا دارای نوآوری های جالبی می باشد که به سبب این ویژگی ها توانسته است طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند . 

بدنه این مبل بادی اینتایم ازپی وی سی شفاف می باشد که به سبب استفاده از این جنس ، می توانید به راحتی داخل مبل را مشاهده کنید . این ویژگی به زیبایی محصول کمک بسزایی نموده است . بخش کف این محصول نیز از پی وی سی دولایه بوده و مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه دارد . 

طول این مبل بادی اینتایم 96 سانتی متر ، عرض آن 104 سانتی متر و ارتفاع آن 88 سانتی متر می باشد که اندازه بسیار مناسبی برای یک مبل بادی یک نفره بوده و می توانید از آن در اتاق های کوچ کیز استفاده کنید . به دلیل استفاده از تمامی فضای محصول ، مبل علاوه بر ابعاد مناسب ، جای بسیار کمی را اشغال می کند . تحمل وزن 110 کیلوگرمی این محصول نیز از ویژگی های این محصول محسوب می شود که مناسب برای استفاتده یک نفر بوده که البته با کم کردن کمی از باد محصول می توانید تحمل وزن آن را افزایش نیز بدهید . 

وزن 2.5 کلوگرمی این مبل بادی نیز از ویژگی های این محصول به شمار می آید که به کمک این وزن مناسب می توانید به راحتی محصول را جابجا کرده و به مکان دلخواه انتقال دهید . از ویژگی های این محصول می توان به تکیه گاه مناسب و همچنین دسته های بزرگ اشاره نمود که به راحتی مبل کمک بسزایی نموده است . 


مبل بادی گرد ریلکس

شرکت جیلونگ نیز یکی از تولید کنندگان محصولات بادی می باشد که محصولات با کیفیتی تولید می کند و توانسته است محبوبیت بسیاری را کسب کند و به یک شرکت پرطرفدار در زمینه محصولات بادی تبدیل شود . این مبل نیز ویژگی های کم نظیری را دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت . طول این محصول 85 سانتی متر ، عرض آن 85 سانتی متر و ارتفاع آن 65 سانتی متر می باشد که ابعاد بسیار مناسبی برای یک مبل بادی یک نفره می باشد . به سبب استفاده مناسب از تمامی فضای محصول و همچنین وجود نداشتن قسمت اضافی بر روی محصول می توانید از آن حتی در اتاق های کوچک نیز استفاده کنید . 

بدنه این محصول از پی وی سی و بخش رویه آن از پی وی سی جیر می باشد که به سبب استفاده از رویه جیر ، بدن شما در هنگام استفاده از آن دچار تعریق نخواهد شد . این محصول از دو رنگ آبی و سفید تشکیل شده است و زیبایی چشم نوازی داشته و به هرکسی احساس لذت بخش و آرامشی را منتقل خواهد کرد . در قسمت جلویی این محصول نیز لوگوی شرکت اینتکس را مشاهده می کنید که این کار نیز به زیبایی محصول افزوده است . 

وزن 1.5 کیلوگرمی این محصول نیز به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید محصول را جابجا کرده و به مکان دلخواه خود انتقال دهید و از آن استفاده کنید . تحمل وزن 90 کیلوگرمی این محصول نیز سبب این شده است تا یک نفر بتواند به راحتی از آن استفاده کند و مشکلی برای مبل پیش نخواهد آمد . البته با کم کردن مقداری از باد مبل می توانید این تحمل وزن را کمی افزایش نیز بدهید . راه اندازی و مراقبت از این محصول نیز کار دشواری نبوده و میبایست از برخورد اشیاء نوک تیز با بدنه این محصول جلوگیری کنید . البته در صورت بروز مشکل نیز می توانید به کمک بسته تعمیرات ، محصول را تعمیر کرده و از آن استفاده کنید . 

در انتها نمی توان گفت که کدام محصول و برند مناسب شما می باشد . شما می توانید بسته به نیاز و سلیقه خود می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید . انتخاب مبل بادی بستگی به سلقه شما داشته و می توانید بسته به نیاز خود مبل مورد نظر را انتخاب کنید . البته می توان گفت که شرکت اینتکس محصولات با کیفیت تری را تولید می کند و می توانید با اطمینان خاطر از این محصولات استفاده کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول و یا محصولات دیگر می توانید با همکاران ما در شرکت تهران اینتکس تماس برقرار کنید و سوالات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید .