قایق بادی کارکرده

قایق بادی کارکرده یکی از پر فروش ترین و پر کاربرد ترین محصولات بادی تفریحی و حتی کاری در میان تمامی محصولات بادی تولید شده برای استفاده در آب های آزاد و دریاچه ها و حتی رودخانه می باشد. قایق بادی دست دوم در تمامی برند ها مانند اینتکس ، بست وی ، جیلانگ و ... عرضه شده که این مدل منتشر شده در فروشگاه محصولات بادی اینتکس یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین قایق های بادی شرکت اینتکس محسوب می شود. قایق بادی دست دوم اکسکروشن 5 نفره در مدل های مختلفی از نظر دست دوم بودن عرضه می شود که به سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند: دسته اول قایق های بادی دست دوم اینتکس شامل قایق هایی بوده که فاقد جعبه بسته بندی و لوازم جانبی می باشند. این سری از قایق های بادی دست دوم در زمان حمل و نقل موجب آسیب رسیدن و مفقود شدن لوازم جانبی شده بنابراین به عنوان قایقی دست دوم به بازار محصولات بادی عرضه شده است. گفتنی است که خود قایق بادی به هیچ عنوان کار کرده نبوده و هیچ گونه نقطه آسیب دیدگی روی خود نخواهد داشت اما با این وجود قایق های بادی دستی دومی که فاقد جعبه بسته بندی و لوازم جانبی بوده با درخواست خود توسط شرکت اینتکس تست شده و به مشتریان تحویل داده می شود.
اما دسته دیگر از قایق های بادی دست دوم مدل هایی بوده که دارای کارکرد بسیار کم نسبت به مدل های نو بوده بنابراین با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر عرضه می شوند. دلیل داشتن کارکرد قایق های بادی دست دوم به خاطر مورد پسند نبودن قایق بادی فروش رفته از سوی مشتریان است. برخی از مصرف کنندگان با توجه به سلایق خود پس از خرید اقدام به فروش سریع قایق های بادی کرده که خود شرکت اینتکس با توجه به سالم بودن قایق بادی دست دوم از خرید آنها استقبال نموده و با تضمین خود به همراه قیمتی ارزان تر نسبت به مدل نو اقدام به فروش آنها می کند.

دسته سوم از قایق های بادی دست دوم مدل هایی بوده که دارای نقاطی تعمیر شده می باشد. این دسته از قایق های بادی کار کرده در واقع دارای آسیب دیدگی های بسیار جرئی بوده که با توجه به تعمیر حرفه ای آنها توسط شرکت اینتکس با قیمتی بسیار مناسب تر به عنوان قایق های بادی کا کرده عرضه می شوند. این نوع قایق های بادی که با ظرفیت بالا می توانند علاوه بر تفریحات آبی برای حمل بار روی سطح آب از محلی به محلی دیگر نیز استفاده شوند. به علاوه اینکه قابلیت نصب موتور را بر روی خود خواهند داشت تا موجب حرکت سریع تر آنها روی آب شود.

تمامی قایق های بادی کار کرده عرضه شده توسط شرکت اینتکس کاملا تست شده بوده به همین دلیل هیچ جای نگرانی بابت خرید آنها نخواهد بود. گرچه در صورت خرید حضوری قایق های بادی کارکرده از فروشگاه اینتکس می توانید با درخواست از کارمندان این شرکت بار دیگر محصول مورد نظر تست شود.
مدل های مختلفی از قایق های بادی کارکرده عرضه شده از جمله پر فروش ترین آنها قایق های بادی کارکرده اکسکروشن ، جیمینی ، چلنجر ، سی هاک و ... بوده که هر کدام با توجه به مقدار کارکرده بودن خود از سوی فروشگاه اینتکس قیمت گذاری می شود تا امکان خرید آنها بیش از پیش آسوده تر باشد. اما قایق های بادی کارکرده دارای مزایا و معایب مختلفی می باشند. از جمله مزایای آنها داشتن قیمتی مقرون به صرفه و مناسب می باشد تا امکان خرید آنها راحت تر باشد. اصولا قایق های بادی کارکرده بیشتر برای حمل بار و تفریحات آبی در آب های کم عمق استفاده شده و کمتر پیش می آید که برای استفاده به عنوان قایق ماهیگیری در آب های با عمق بالا به کار برود. یکی از معایب آنها نیز کاهش توان بدنه به دلیل تاثیراتی که فشار و دمای آب روی آنها گذاشته خواهد بود به همین دلیل از عمر مفید آنها کاسته خواهد شد در نتیجه استفاده از آنها در آب های آزاد با توجه به مقدار کیفیت خود مناسب نخواهد بود. البته قبل از خرید یک قایق بادی کارکرده می بایست با توجه به جنس بدنه و مشاوره گرفتن از فروشندگان اینتکس از قایق کار کرده مورد نظر در محل مناسب خود استفاده نمود.