در حال حاضر پیشرفت در ساخت قایق های بادی فراتر رفته و شما می توانید انواع قایق های بادی حرفه ای ، موتوری و ورزشی را خریداری کرده و از آن ها با توجه به نیاز خود استفاده کنید . در مقالات مرتبط در رابطه با قایق های بادی حرفه ای و قایق های بادی موتوری توضیحاتی را ارائه کردیم و این دو نوع قایق بادی پر فروش را معرفی نمودیم ، اما در این بخش قصد داریم تا یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین قایق های بادی ورزشی را که شرکت بست وی تولید کرده است ، خدمت شما همراهان گرامی معرفی کنیم که قایق بادی کایاک بست وی نام دارد . این نوع قایق بادی کارایی بسیار عالی دارد و به عنوان یک قایق ورزشی شناخته می شود که مدل های فایبرگلاسی و ... آن نیز ساخته شده و بیشتر در رودخانه ها و دریاچه ها از آن استفاده می شود . مطمعنا با قایق های کایاک آشنایی دارید ولی ما در این مقاله قایق بادی کایاک بست وی را خدمت شما معرفی خواهیم کرد . 


همانطور که از نام قایق بادی کایاک مشخص است ، این قایق ها برخلاف سایر قایق های کایاکی که می شناسید ، دارای بدنه ای متفاوت و بادی می باشد که به شما اجازه خواهد داد تا به راحتی و به مانند دیگر قایق های معروف کایاک بتوانید از این قایق های بادی نیز استفاده مشابه را بدون هیچ مشکل و تفاوتی داشته باشید . ویژگی های قایق بادی کایاک بست وی به مراتب بیشتر از سایر قایق ها بوده و همین ویژگی هاست که باعث شده است تا بسیاری از مشتریان قایق بادی کایاک را در اولیت خرید خود قرار دهند . برای اینکه این قایق ها به صورت بادی ساخته شده اند و جابجایی آن ها بسیار آسان تر است ، برای همین آن دسته از افرادی که در شهر های دور تر از شهر های ساحلی زندگی می کنند و یا به رودخانه و ... دسترسی ندارند ، می توانند با خرید قایق بادی کایاک بست وی حمل و نقل قایق را آسان تر کنند و به راحتی آن ها را در مسافرت ها همراه خود داشته باشند . 

پرتابل بودن قایق های بادی کایاک بدین دلیل است که وزن آن ها به واسطه بادی بودن بدنه قایق ، بسیار سبک تر است و شما می توانید به راحتی قایق بادی را برداشته و آن را با خود به مسافرت ببرید . هر قایق بادی کایاک بسته به ظرفیت و ابعادی که دارد ممکن است وزن متفاوتی نیز داشته باشد . ولی در مقایسه با قایق های کایاک غیر بادی وزن بسیار سبک تری دارند . ویژگی دوم و بسیار مهم قایق بادی کایاک این است که شما می توانید با خالی کردن باد قایق بادی آن ها را در حجم های بسیار کوچک تری بسته بندی کنید ، برای همین فضای کمتری توسط قایق اشغال شده و شما می توانید آن ها را به سادگی جابجا کنید . این در حالی خواهد بود که سایر قایق های کایاک جمع نشده و ابعاد و طول زیاد بعضا 3 متری و حتی بیشتر را دارند که حمل آن ها را سخت تر خواهد کرد . ولی قایق بادی کایاک بست به سادگی جمع شده و شما می توانید آن را دوباره در داخل جعبه خود قرار داده و به دفعات زیاد از آن ها استفاده کنید . 

قایق بادی کایاک بست وی از بدنه بسیار مقاومی نیز ساخته شده است و کیفیت بسیار بالایی دارد . این قایق های بادی از پی وی سی برزنتی ساخته شده اند که شرکت تولید کننده بست وی برای ساخت بیشتر قایق های بادی حرفه ای خود نیز از همین جنس استفاده کرده است . پی وی سی برزنتی ضخامت بسیار بالایی دارد و  با توجه به اینکه هر دو لایه آن ضد آب است ، در صورت استفاده های مکرر در درون آب حتی در دریاهای شور ، آسیبی به بدنه قایق بادی کایاک وارد نخواهد شد . این قایق ها به دلیل اینکه در رودخانه ها نیز ساخته می شوند و امکان آسیب دیدگی آن ها وجود دارد ، قسمت کف آن ها تقویت شده هستند و شرکت بست وی سعی کرده تا با تقویت کردن دیواره های کناری و کف قایق بادی کایاک آن را در برابر آسیب دیدگی ها مقاوم تر کند . 


بست وی یکی از قدیمی ترین شرکت ها در ساخت و فروش قایق بادی کایاک و سایر قایق های بادی معمولی و حرفه ای می باشد برای همین تجربه کاری بسیار بالایی داشته و تولیداتی بسیار عالی را انجام می دهد . بست وی نه تنها در حوزه ساخت قایق بادی ، بلکه در ساخت تمامی محصولات بادی مهارت داشته و طراحان بسیار خلاقی در این شرکت فعال هستند که محصولاتی بسیار متنوع و با کیفیت را تولید می کنند . بست وی تمامی محصولات بادی خود را تست کرده و کیفیت آن ها را مورد ارزیابی قرار می دهد . امروزه شرکت بست وی به عنوان برند معروف و یک مارک اورجینال در محصولات بادی شناخته می شود که فروشگاه اینترنتی اینتکس نیز به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور خرید از محصولات بادی شرکت بست وی را پیشنهاد می کند . 

و اما پس از معرفی شرکت بست وی دوباره برمیگردیم به قایق بادی کایاک بست وی و ویژگی هایی که این قایق بادی جدید دارد . قایق های بادی کایاک از نظر راه اندازی نیز بسیار ساده هستند ، معمولا برای افزایش کیفیت ایمنی قایق های بادی ، بدنه آن ها دارای چند محفظه می باشد تا در صورتی که یک بخش از قایق بادی دچار آسیب دیدگی شود ، باد در سایر محفظه ها مانده و مانع از غرق شدن قایق بادی شود . برای همین شما نیز در هنگام راه اندازی باید تمامی محفظه ها را باد کنید . برای هر محفظه یک دریچه باد قرار میگیرد که ممکن است دو یا سه عدد باشد . برای راه اندازی و استفاده از قایق های بادی شما یک راه ساده تری را دارید و آن هم این است که از پمپ های باد برای راه اندازی قایق بادی استفاده کنید . بهترین پمپ باد برای استفاده و راه اندازی قایق بادی استفاده از پمپ های باد دستی و پدالی است که نیازی به برق هم برای روشن شدن ندارند . 

قایق های بادی کایاک بست وی مدل های مختلفی را دارند و فروشگاه مرکزی اینتکس در تهران انواع قایق های بادی کایاک شرکت بست وی را به دلیل کیفیت بسیار عالی موجود کرده است و برای همین دستان شما برای خرید قایق بادی کایاک کاملا باز خواهد بود . قایق های بادی کایاک هیدروفورس از جدید ترین قایق های بادی ساخته شده توسط شرکت بست وی می باشد که در ظواهر مختلف و با رنگبندی و ظرفیت های مختلف ساخته شده اند . شما می توانید این نوع از قایق های بادی کایاک را در مدل های یک نفره ، دو نفره و سه نفره خریداری کنید . بزرگترین قایق های بادی کایاک ساخته شده ظرفیتی 3 نفره دارند و شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از ظرفیت ها را انتخاب کرده و از آن ها استفاده کنید . معمولا در قایق های بادی کایاک باربند وجود داشته و شما می توانید وسیله هایی که به همراه دارید را در داخل قایق بادی و در باربند آن قرار دهید و با خود به همراه داشته باشید . قایق بادی کایاک یک قایق پارویی بوده و برای همین است که شرکت بست وی برای این قایق ها پارو های مخصوص را که پارو هایی دو لبه هستند را طراحی و در کنار محصول قرار داده است .