قیمت فیلتر شنی استخر

امروزه بسیاری از افراد از استخر ها برای تفریح و ورزش استفاده می کنند و تقریبا می توان گفت که به یک نیاز ضروری تبدیل شده است . اما در کنار استفاده از استخر ، نگهداری آن نیز نکته مهمی می باشد که باید به خوبی رعایت شود . کارهای بسیاری برای مراقبت از استخر وجود دارد که یک نمونه آن تمیز نگه داشتن آب استخر است . شما اگر یک استخر با ظرفیت 35 هزار لیتر داشته باشید ( این ظرفیت مختص یک استخر با ابعاد معمولی می باشد ) پس از یک هفته استفاده از این استخر ، آب استخر کدر خواهد شد و یا حتی افتادن برگ درختان در صورت نصب شدن استخر در باغ و یا ویلا و یا افتادن حشرات به داخل استخر باعث می شود تا شما لذت کافی از استفاده از استخر را نبرید و نیاز به تعویض آب آن باشد . 

حال مشکل اصلی تعویض آب استخر است که کاری دشوار و طاقت فرسا می باشد . شما اگر بخواهید هر هفته 35 هزار لیتر اب استخر را به خارج از استخر هدایت کنید و سپس آن را پر کنید ، علاوه بر اسراف بیش از حد آب ، هزینه آب مصرفی شما نیز بسیار بالا خواهد رفت . راهکار ساده ای برای این عمل وجود دارد و آن هم استفاده از پمپ های تصفیه استخر می باشند . شرکت تهران اینتکس اقدام به فروش جداگانه این پمپ های تصفیه نیز می کند که می توانید بسته به اندازه استخر خود ، پمپ مناسب را انتخاب کنید . البته در این زمینه می توانید از متخصصان شرکت تهران اینتکس مشاوره بگیرید و محصول ایده آل خود را انتخاب کنید . 

این پمپ های تصفیه را می توان در هر دو نوع استخر بتنی و پیش ساخته استفاده نمود و محدودیتی نخواهد داشت . پمپ های تصفیه دارای دو نوع فیلتری و شنی می باشند که در ادامه به توضیح درباره این دو پمپ خواهیم پرداخت . فیلتر شنی استخر نیز  به نوعی از پمپ ها گفته می شود که در ادامه بررسی آن نیز خواهیم پرداخت . در پمپ شنی مخزن بزرگی وجود دارد که شن تصفیه مخصوص را درون این مخزن خواهید ریخت . پس از ریختن شن در داخل مخزن مخصوص و اتصال شیلنگ های مخصوص آن به استخر می توانید اقدام به روشن کردن پمپ کنید . پمپ های شنی دارای دو شیلنگ مخصوص می باشد که یکی از آن ها کار وارد کردن آب به داخل پمپ و دیگر خارج کردن آن و هدایت به داخل استخر را بر عهده دارد . 

پس از ریختن شن می بایست عمل بک واش را انجام دهید که این کار شن داخل پمپ را شستشو می دهد که با این کار شما شن تمیزی خواهید داشت و می توانید پس از آن به راحتی آب استخر را تصفیه کنید . با روشن کردن پمپ ، آب استخر از طریق شیلنگ ورودی به داخل پمپ کشیده خواهد شد و به کمک شن مخصوص تصفیه خواهد شد و سپس از طریق شیلنگ خروجی به داخل استخر هدایت خواهد شد . 

برای داشتن آب تمیز و شفاف نیاز نیست که پمپ به صورت دائمی روشن باشد و با روشن کردن روزی سه ساعت می توانید آبی زلال در داخل استخر داشته باشید . همچنین این پمپ های تصفیه دارای دو حالت اتوماتیک و دستی می باشند که با قرار دادن پمپ بر روی حالت اتوماتیک ، نیاز به روشن و خاموش کردن آن نمی باشد و با تصفیه آب به مقدار لازم ، پمپ به طور خودکار خاموش خواهد شد . در حالت دستب نیز می توانید به مقدار دلخواه از این پمپ تصفیه استفاده کنید و پس از آن می توانید پمپ را خاموش کنید . 

پمپ های تصفیه شنی وزنی حدود 12 کیلوگرم دارند که البته این وزن بسته به نوع پمپ انتخابی شما متفاوت است . همچنین این پمپ های تصفیه شنی به طور کامل ضد آب می باشند و نیاز به نگرانی برای قرار گیری آن ها در زیر بارش باران و یا برخورد آب با آن نیست . این پمپ ها را می توانید به راحتی در کنار استخر و بر روی زمین قرار دهید و مشکلی برای پمپ ایجاد نخواهد شد . پمپ های تصفیه شنی به سبب طراحی زیبا ، به زیبایی استخر شما نیز کمک خواهند کرد و همچنین ابعاد مناسب آن ، موجب این می شود تا فضای کمی را اشغال کند و مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهد کرد . 

پمپ های فیلتری نیز نوعی دیگر از این پمپ های تصفیه می باشند که این پمپ ها نیز دارای کیفیت های بالایی بوده و بسته به نوع استخر شما و ظرفیت آب استخر شما دارد که بخواهید از پمپ های تصفیه شنی و یا فیلتری استفاده کنید . پمپ های فیلتری استخر نیز دارای دو شیلنگ مخصوص می باشند که همانند پمپ های شنی ، یک شیلنگ عمل وارد کردن آب به داخل پمپ و دیگری کار خارج کردن و هدایت آن به داخل استخر را بر عهده دارد . 

همانطور که از نام این محصول پیداست در داخل این پمپ تصفیه فیلتر مخصوص تعبیه شده است که آب به داخل این فیلتر آمده و در این نقطه تصفیه می شود . فیلتر های این پمپ به راحتی قابل تعویض بوده و نیاز به تخصص و دانش خاصی نمی باشد و در صورت نیاز خود شما می توانید به راحتی آن را تعویض کنید . زمان تعویض فیلتر نیز بستگی به آب استخر شما دارد که با استفاده از آب شهری ، عمر فیلتر بیشتر و استفاده از آب چاه عمر فیلتر را کمتر می کند . فیلتر های این پمپ ها در اندازه های مختلف عرضه شده اند که بسته به اندازه پمپ خود می بایست فیلتر مناسب را انتخاب کنید که البته می توانید در این زمینه از همکاران ما مشاوره های لازم را دریافت کنید .

ورن این پمپ های فیلتری حدود 3 کیلوگرم بوده و به راحتی می توانید این پمپ را جابجا کنید و به محل مورد نظر انتقال دهید . این پمپ های تصفیه نیز به سبب طراحی هوشمندانه بسیار زیبا می باشند و می توانید از این پمپ بر روی زمین و در کنار استخر استفاده کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصولات و یا محصولات دیگر می توانید با همکاران ما در شرکت تهران اینتکس تماس برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید .