مبل های بادی همیشه به دلیل طراحی مناسب خود و تنوع در تولید از پر طرفدارترین محصولات بادی ساخته شده بوده که دارای انواع مختلفی می باشند. مبل های بادی دارای رنگبندی های متفاوت ، جنس های بدنه مختلف و همچنین دارای طراحی و ارگونومی های خاصی بوده که باعث شده تا از آنها در مکان های مختلفی استفاده شود. اگر مبل های بادی را به دسته اصلی تقسیم بندی کنیم تفاوت های اولیه بین آنها معلوم خواهد شد. بسیاری از مبل های بادی به شکل تک کاره طراحی و ساخته شده اند که تنها به عنوان مبل بادی قابل استفاده خواهند بود. اما برخی از آنها نیز دارای قابلیت چند کاره می باشند. این قابلیت که بیشتر در کاناپه های بادی استفاده شده، برای بعضی از مبل های بادی نیز استفاده شده اند. همیشه مبل های بادی چند کاره دارای یک یا دو تشک جداگانه متصل به بدنه بوده که می توانند قابلیت استفاده به عنوان تشک و تخت بادی را به مصرف کنندگان بدهند. مبل های بادی چند کاره از نظر نوع جنس بدنه تفاوت چندانی با دیگر مبل های بادی نداشته و همگی ساخته شده از جنس پلاستیک PVC و در برخی نیز از نوع پلاستیک وینیل می باشند. 

روکش های استفاده شده در آنها از نوع مخمل و همچنین طرح چرم بوده که علاوه بر افزایش ضخامت بدنه باعث بیشتر شدن مقاومت بدنه و دوام آنها نیز می شوند. اما تفاوت اصلی میان مبل های بادی چند کاره و مبل های بادی ساده در طراحی بدنه آنها می باشد. برخی از مبل های بادی تولید شده وجود دارند که بدون داشتن تشک متصل به بدنه اصلی از زیر پایی مجزا بهره مند می باشند. مبل بادی راحتی اینتکس یکی از سری مبل های بادی بوده که دارای یک زیر پایی بوده و بدنه اصلی آن نیز دارای طراحی شیبدار می باشد. اینگونه طراحی بدنه باعث می شود تا علاوه بر نشستن روی آن، قابلیت دراز کشیدن در این مبل برای استراحت های سطحی نیز وجود داشته باشد. مبل های بادی زیر پایه دار در انواع مختلفی از نظر طرح های روی بدنه ، رنگبندی و ابعاد تولید شده اند که با توجه به سلایق خریداران به بازار محصلات بادی عرضه می شوند.

اما همانطور که اشاره کردیم نوع اصلی مبل های بادی چند کاره دارای تشک بادی متصل به بدنه می باشند. کی از این محصولات ، مبل بادی طبی بوده که در ظرفیت یک نفره ساخته شده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. با تشکی که در بدنه اصلی این کالا تعبیه شده، مصرف کنندگان می توانند از این مبل به عنوان تشک و یا تخت بادی برای استراحت های سطحی و حتی خواب در منزل و یا در مسافرت ها استفاده کرد. تشکی که به این نوع مبل ها اضافه شده از قابلیت تاشو بهره برده تا در هر زمان به شکل دلخواه از این ویژگی استفاده شود. ابعادی که برای این مبل ها ذکر شده مربوط به بدنه اصلی بوده که در صورت استفاده از تشک فرعی بدنه ، ابعاد آن در قسمت طول افزایش خواهد یافت. این مبل ها از ابعادی برخوردارند که امکان استفاده برای هر سنینی وجود خواهد داشت. این نوع مبل های بادی در نوع دو نفره و حتی سه نفره نیز تولید شده تا برای استفاده های جمعی نیز بهترین گزینه باشند.

مبل بادی چند کاره از کاربردی ترین نوع مبل بادی بوده که به دلیل داشتن وزن کم و همچنین حجم کوچک در زمان جمع کردن بدنه به راحتی در هر مکانی قابل حمل و استفاده خواهد بود. به همین دلیل از این نوع مبل های بادی در مسافرت ها، ویلا و باغ ها نیز استفاده می شود. یکی دیگر از ویژگی های این محصولات داشتن چند دریچه باد روی بدنه می باشد. بنابراین برای راه اندازی چنین مبل هایی باید معمولا از دو الی سه جای مختلف اقدام به باد زدن کنید. اما نوع دیگر مبل های بادی که کمتر به مبل های بادی چند کاره شباهت داشته مبل هایی بوده که علاوه بر استفاده در زمین قابل استفاده بر روی آب های آرام و کم عمق نیز خواهد بود. مبل بادی سه نفره روی آب یکی از این دسته مبل های بادی بوده که می تواند به عنوان مبل بادی شناور نیز استفاده شود. محصولی که همانند دیگر مبل های بادی از جنس بدنه مشابه ای بهره برده و دارای طراحی گرد با یک تکیه گاه نیم دایره می باشد.

این مبل نشیمنگاه مواجی داشته تا هنگام نشستن روی آن اعضای بدن را به خوبی فرا بگیرد تا در نتیجه احساس بسیار راحتی را به مصرف کننده منتقل کند. در کنار این محصول سه کوسن بادی نیز قرار داده شده تا استفاده راحت تری از این کالا داشته باشید.

مبل های بادی چند کاره به عنوان یکی از پر فروش ترین مبل های بادی با 48 ساعت مهلت تست توسط شرکت و نمایندگی محصولات بادی اینتکس به تمامی نقاط ایران قابل عرضه خواهد بود. برای سفارش این مبل های بادی ابتدا از موجود بودن آن با برقراری تماس اطمینان حاصل کرده و در نتیجه به صورت حضوری و یا اینترنتی سفارش خود را تکمیل کنید. گفتنی است که نه تنها این نوع مبل های بادی بلکه تمامی محصلات بادی در برابر اشیای تیز و داغ حساس بوده که این مسئله امری طبیعی خواهد بود. اما بحث اصلی این است که محصولات بادی تماما از قابلیت تعمیر با ضریب اطمینان بالا برخوردار می باشند. تعمیرات آنها توسط بسته مخصوص تعمیرات اینتکس انجام شده و پس از تعمیر به حالت اولیه خود باز خواهند گشت. تمام مبل های بادی چند کاره توسط انواع پمپ های باد دستی ، برقی و پدالی قابل راه اندازی خواهند بود.