مزایای استفاده از تخت خواب های بادی اینتکس

اطلاعات و سوالات مهم قبل از خرید تخت خواب های بادی

تخت های بادی محصولات جدیدی هستند که برای آسایش و راحتی در موارد بسیار که در زیر به ان ها اشاره خواهیم کرد طراحی و به بازار عرضه شده اند. این کالاها برای استفاده های گوناگون و بر اساس نیاز مشتریان تولید می شوند تا جوابگوی بسیاری از تقاضای آنان باشند. در این مطلب قصد داریم اطلاعات کاملی را در رابطه با این محصولات در اختیار شما عزیزان قرار دهیم پس تا انتها با ما همراه باشید...

مزایای استفاده از تخت خواب های بادی

  • طراحی ابعاد به صورت دقیق و استاندارد

  یک از مهم ترین خصوصیت های محصولات بادی دقت در طراحی انها می باشند. این دقت باعث می شود این محصولات کاملا شبیه تخت خواب های سنتی به نظر برسند و شما در هر سنی بتوانید به راحتی از این نوع تخت خواب ها استفاده کنید. طراحی یک و دو نفره ی این محصولات باعث شده تا زوج ها نیز بتوانند برای اتاق خواب خود این نوع از تخت ها را خریداری نمایند.

  • وزن کم و حمل اسان

  این محصولات در هنگامی که راه اندازی نشده اند بسیار سبک و کم حجم بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. حجم کم این کالاها قبل از راه اندازی باعث می شود تا شما بتوانید حتی در هنگام سفر تخت خواب ها را با خود به همراه برده و از انها استفاده کنید. اگر در خانه جای کافی برای تخت خواب ندارید می توانید در هنگام روز این محصولات را از باد خالی کرده و ان را در کمد بگذارید تا فضای بیشتری در خانه داشته باشید. این تخت خواب ها بعد از راه اندازی نیز وزن بسیار سبکی دارند و اگر شما کمی آن را جابه جا کنید به سبکی قابل ملاحظه آن پی خواهید برد. این سبکی باعث می شود که حمل و جابجایی آسانی داشته باشد به گونه ای که حتی یک کودک نیز بتواند آن را طبق خواسته ی خود جابجا کند.

 

  • مدل های گونانون

  وجود مدل های گوناگون این محصولات باعث شده تا برای افراد مختلفی قابل پسند باشد و شما با هر دیدگاه و سلیقه ای به راحتی می توانید مدل مورد نیاز خود را از بین گونه های مختلف تخت خواب های بادی انتخاب و خریداری نمایید. طراحی این محصولات به گونه ای است که برای خانه ها و اتاق خواب های مختلفی قایل انتخاب می باشد. شما می توانید برای خانه های قدیمی و مدرن و همچنین ویلای شخصی خود این تخت خواب ها را با قیمت مناسب تهیه کرده و از انها استفاده کنید. 

  • تحمل وزن بالا

  تخت خواب های بادی با داشتن تحمل وزن بالا باعث شده اند نه تنها کودکان بلکه افراد بزرگسال با وزن های بالا بتوانند از این محصولات استفاده نمایند. طراحی دقیق و ظرافت در تولید این نوع کالاها باعث می شود شما بدون هیچ دغدغه ای بتوانید از این محصولات استفاده کرده و از آن لذت ببرید.  تحمل وزن بالا از اسیب دیدن و ترکیدگی این محصولات جلوگیری می کند و این امر باعث گشته تا طرفداران زیادی داشته باشد.

  • قیمت مناسب

  مطمعناً شما نیز برای خرید تخت خواب برای خود و یا فرزندتان به بازار مراجعه کرده و از قیمت های هنگفت این محصولات خبر دارید. تخت خواب های بادی در مقایسه با محصولات سنتی قیمت بسیار کمتری دارند و حتی افرادی که قدرت خرید کمتری دارند نیز می توانند این محصولات را خریداری نمایند. قیمت پایین این محصولات دلیل بر بی کیفیت بودن انها نیست. هزینه ی بالای تخت خواب های سنتی به دلیل وجود الیاف داخلی بین فنرها است که بصورت تار و پود به هم بافته شده اند که این خود باعث می شود در هنگام تولید نه تنها زمان نیازی صرف شود بلکه بر هزینه ی مواد اولیه نیز افزوده خواهد شد. این هزینه های اضافی در تخت خواب های بادی صرف نمی شود و تنها از هوا برای پر کردن محصولات استفاده می شود.

  • مصارف پزشکی

  این نوع تخت خواب ها به دلیل نداشتن الیاف داخلی و فنر نه تنها به بدن شما اسیب نمی رسانند بلکه می توانند راحتی مضاعفی را برای شما مصرف کننده ی گرامی به ارمغان آورند. به دلیل پخش هوای استاندارد و یکنواخت در تمامی بخش داخلی تخت خواب هیچ گونه اسیبی را به بدن شما وارد نخواهد کرد.هم چنین این محصولات در نوع طبی نیز ساخته شده اند که برای افراد سالخورده و بیمار بهترین گزینه انتخابی می باشند به گونه ای که در برخی از بیمارستانها نیز از این محصولات استفاده می شود.

  • تعمیر آسان

  این تخت خواب ها به راحتی قابل تعمیر هستند و شما به راحتی بدون هیچ کمکی می توانید ان را تعمیر کرده و دوباره محصول را مورد استفاده قرار بدهید. وجود بسته تعمیر در داخل بسته محصولات شما را از هزینه ی اضافی برای تعمیر این محصولات نجات می دهند.

  • راه اندازی اسان و سریع

  برای راه اندازی این محصولات کافی است از پمپ های مخصوص موجود که برای این کار ساخته شده اند و در بسته ی تخت خواب ها قرار داده شده اند استفاده کرده و به راحتی انها را باد کنید. کار با این پمپ ها بسیار اسان بوده و نیاز به اموزش خاصی ندارد به گونه ای که نه تنها بزرگسالان بلکه کودکان نیز می توانند انها را راه اندازی کنند. این محصولات در کمترین زمان ممکن راه اندازی می شوند و شما عزیزان می توانید با کمال ارامش از این تخت خواب ها استفاده کنید.

  • حمل اسان

  این محصولات در هنگامی که راه اندازی نشده اند بسیار سبک و کم حجم بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. حجم کم این کالاها قبل از راه اندازی باعث می شود تا شما بتوانید در هنگام سفر تخت خواب ها را با خود به همراه برده و از انها استفاده کنید. اگر در خانه جای کافی برای تخت خواب ندارید نیز می توانید در هنگام روز این محصولات را از باد خالی کرده و ان را در کمد بگذارید تا فضای بیشتری در خانه داشته باشید.

اگر شما عزیزان سوال خاصی مد نظر دارید و ما نتوانستیم پاسخ مناسبی را برای شما عرضه کنیم و یا نیاز به مشاوره برای خرید تخت خواب بادی دارید می توانید با ما تماس گرفته و پاسخ سوال های خود را از کارشناسان ما جویا شوید. همچنین برای خرید تخت خواب بادی با قیمت مناسب می توانید ان را از نمایندگی محصولات بادی به راحتی خریداری کنید.