معرفی استخر پیش ساخته 

استخر پیش ساخته یکی از بهترین استخر های پیش ساخته تولید شده و عرضه شده به بازار تفریحات آبی و صنعتی بوده که در میان پر فروش ترین نوع استخر های آماده قرار می گیرد. شرکت بزرگترین و برترین شرکت تولید کننده محصولات بادی بوده که اقدام به تولید انواع استخر های پیش ساخته کرده است. این شرکت دارای انواع بسیاری از استخر های پیش ساخته از نظر طراحی بدنه ، ابعاد و ظرفیت آب و همچنین جنس بدنه بوده که هر کدام می توانند کاربرد های مختلفی را داشته باشند. اینتکس شرکتی بزرگ بوده که برای تولید محصولات بادی و یا پیش ساخته خود از استاندارد ترین و بهترین طراحی و جنس بدنه استفاده کرده و در زمان تولید شدن کالاهای خود را قبل از عرضه به بازار تست می کند. این مسئله در استخر های پیش ساخته بسیار رعایت شده و همیشه از اهمیت بالایی برای این شرکت برخوردار بوده است. 

اما همانطور که می دانید استخر های پیش ساخته یکی از بهترین و مناسب ترین وسیله های آبی برای انجام انواع تفریحات آبی و همچنین بر طرف کردن نیاز های کاری در صنعت های مختلف مانند پروش ماهی و یا کشاورزی می باشد. ویژگی هایی که در استخر های اینتکس مشاهده می شود، خریدار را به سمت خود سوق می دهد. ویژگی هایی مانند قابلیت راه اندازی در کمترین زمان ، قابلیت نصب به صورت توکار و یا روکار، قابلیت حمل و نقل استخر ، قیمت مقرون به صرفه نسبت به استخر های غیر پیش ساخته ، وزن و ابعاد استاندارد و ... باعث شده تا استخر های پیش ساخته را به یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه های خرید تبدیل کند. اما علاوه بر شرکت اینتکس شرک های دیگری مانند بست وی نیز اقدام به تولید انواع استخر های پیش ساخته کرده است آنها نیز دارای کیفیت های خاص خود می باشند. اما در ادامه همراه ما باشید تا به آشنایی و توضیحات مختصر در رابط انواع استخر های پیش ساخته intex بپردازیم...

استخر های پیش ساخته اینتکس در 7 نوع مختلف طراحی و تولید شده اند که هر کدام دارای طراحی های بدنه خاصی می باشند. این استخر ها عبارتند از: 1- استخر های پیش ساخته مستطیلی بزرگ 2- استخر های پیش ساخته مستطیلی برزنتی 3- استخر های پیش ساخته گرد فایبرگلاس 4- استخر های پیش ساخته گرد برزنتی 5- استخر های پیش ساخته اوال فریم 6- استخر های پیش ساخته بادی ایزی ست 7- استخر های پیش ساخته کودک. اینتکس هدف های مختلف بابت تولید استخر های پیش ساخته با طراحی های گوناگون داشته که در ادامه مطلب هر کدام از آنها را معرفی خواهیم کرد...

1- استخر های پیش ساخته مستطیلی بزرگ: این نوع استخر پیش ساخته بزرگترین نوع استخر های آماده اینتکس بوده که تولید شده در 4 سایز مختلف می باشند. استخر هایی که در ابعاد های 4 متری ، 5 متری ، 7 متری و 10 متری تولید شده و هر کدام دارای ظرفیت آب مجزایی می باشند. این نوع استخر ها جنس بدنه ای از نوع الیاف شمعی برزنتی با لایه ای ضخیم از PVC دارند که از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند. این نوع جنس بدنه در برابر دما و فشار آب ، گرما و نور آفتاب ، ساییدگی و بسیاری از اتفاقاتی که در طول استفاده از استخر پیش می آیند مقاوم خواهند بود. این استخر ها توسط فریم های سبک و مقاوم خود راه اندازی و نصب شده و دارای تجهیزات کامل در بسته بندی خود می باشند. از این استخر های پیش ساخته اینتکس می توان برای کاربرد های مختلف از جمله تفریحات آبی در مکان های مختلف ، پرورش ماهی و ذخیره آب در صنعت کشاورزی استفاده کرد.

استخر های پیش ساخته مستطیلی برزنتی: این نوع استخر های پیش ساخته نیز همانند مدل قبلی در 4 سایز متفاوت تولید شده اند. استخر هایی که دارای جنس بدنه ای از نوع الیاف شمعی برزنتی بوده و تماما در رنگ آبی طراحی و تولید شده اند. این نوع استخر ها توسط فریم های مخصوص خود راه اندازی و نصب شده و می توانند حتی مانند استخر های پیش ساخته مستطیلی بزرگ به صورت توکار و یا روکار در هر مکانی نصب شوند. استخر هایی که دارای طراحی داخلی کاشی وار بوده که در زمان جاری نمودن آب درون آنها ظاهری زیبا را برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت. از دیگر ویژگی های این نوع استخر های اینتکس می توان به داشتن دریچه های مخصوص تخلیه و ورود آب اشاره نمود. دریچه های آبی که می توان هر گونه پمپ تصفیه آب را به آنها وصل نمود. این نوع استخر های پیش ساخته نیز علاوه بر موارد تفریحی می توانند برای کار های صنعتی استفاده کرد. 

3- استخر های پیش ساخته گرد فایبرگلاس: این نوع استخر های پیش ساخته همانطور که از نام آنها پیداست بدنه ای کاملا از جنس فایبرگلاس داشته و انعطاف آنها کمتر از نوع الیاف شمعی می باشند. بدنه آنها به صورت قطعه قطعه بوده که توسط فریم های مخصوص خود نصب و راه اندازی می شوند. این نوع استخر ها در دو نوع متفاوت از لحاظ طراحی ظاهری تولید شده اند. یکی از آنها تک رنگ بوده و نوع دیگری نیز از طراحی چوبی برای قسمت بیرونی آن استفاده شده است. نوع ساده در سه سایز مختلف و نوع چوبی نیز در دو سایز تولید شده اند. بزرگترین سایز و ابعاد آنها معادل (قطر: 569 سانتی متر ، ارتفاع: 135 سانتی متر) و کوچکترین آنها نیز برابر (قطر: 488 سانتی متر ، ارتفاع: 107 سانتی متر) خواهد بود. این نوع استخر ها نیز می توانند به صورت تخصصی برای کاربرد های مختلف مصرف کنندگان استفاده شوند. ابعاد و ظرفیت آب بالای آنها می تواند به خوبی پاسخگوی تمامی نیاز های کاربران باشد.

4- استخر های پیش ساخته گرد برزنتی: این نوع استخر های پیش ساخته با نوع قبلی از لحاظ طراحی مشابه هم بوده اما در نوع جنس بدنه تفاوت های زیادی دارند. این نوع استخر ها دارای جنس بدنه از نوع الیاف شمعی برزنتی با لایه هایی از نوع PVC بوده که درست همانند استخر های پیش ساخته مستطیلی برزنتی ساخته شده اند. بازه های تولید این نوع استخر ها از لحاظ ابعاد و ظرفیت آب بیشتر از استخر های قبلی بوده و در 7 سایز متفاوت تولید شده اند. بزرگترین آنها ابعادی برابر (قطر: 732 سانتی متر ، ارتفاع: 132 سانتی متر) داشته که دارای ظرفیت آب 47245 لیتر می باشد. سایز کوچک نیز دارای ابعاد (قطر: 305 سانتی متر ، ارتفاع: 76 سانتی متر) با ظرفیت آب 4485 لیتر می باشد. داشتن کاربرد های مختلف در این نوع استخر های پیش ساخته نیز صدق می کند زیرا که از جنس بدنه ، ابعاد و ظرفیت آب بالایی برخوردارند. گفتنی است که استخر های پیش ساخته گرد برزنتی نیز توسط فریم های مخصوص به خود نصب و راه اندازی می شوند.

5- استخر های پیش ساخته اوال فریم: این نوع استخر های پیش ساخته دارای طراحی متفاوتی بوده و در واقع ترکیبی از استخر های فریمی و ایزی ست می باشند. استخری هایی که در دو سایز بزرگ (طول: 610 سانتی متر ، عرض: 366 سانتی متر ، ارتفاع: 122 سانتی متر) و کوچک (طول: 549 سانتی متر ، عرض: 305 سانتی متر ، ارتفاع: 107 سانتی متر) تولید شده و طراحی های بیضی شکل دارند. این نوع استخر های پیش ساخته بدنه ای تولید شده از جنس الیاف شمعی برزنتی داشته و لبه آنها از نوع پلاستیک PVC می باشد. این نوع استخر ها کیفیت بسیار خوبی داشته و می توانند به راحتی فشار و دمای مختلف آب را تحمل کنند. همچنین بدنه آنها در برابر شرایط جوی مختلف نیز مقاوم خواهد بود، به همین دلیل می توان از آنها در فضای باز نیز استفاده کرد. راه اندازی این نوع استخر های اینتکس وابسته به دو عامل می باشد. اول فریم های نگهدارنده بدنه و دوم لبه بادی تعبیه شده در بدنه استخر. در صورتی یکی از آنها به مشکل بر بخورند نصب آنها سخت و غیر ممکن خواهد شد.

6- استخر های پیش ساخته بادی ایزی ست: استخر های بادی ایزی ست یکی از سبک ترین و مقرون به صرفه ترین استخر های پیش ساخته اینتکس برای استفاده در مکان های مختلف و مورد نظر مصرف کنندگان بخصوص در مسافرت ها بوده که همگی آنها بدنه ای ساخته شده از جنس الیاف شمعی سبک با رویه پلاستیکی از نوع PVC دارند. استخر هایی که بدون فریم نصب شده و تنها نقطه اصلی آنها برای نصب و راه اندازی لبه های بادی آنها می باشد. طراحی صورت گرفته در این نوع استخر ها موجب شده تا راه اندازی آنها بسیار آسوده شود. تنها کافیست لبه بادی را باد کرده و سپس آب را درون بدنه جاری نموده تا استخر مربوطه به صورت خودکار شکل بگیرد. این روش راه اندازی باعث شده تا استخر های بادی ایزی ست به استخر های اتوماتیک تبدیل شوند. استخر هایی که در 11 سایز متفاوت تولید شده اند که بزرگترین آنها ابعادی معادل (قطر: 549 سانتی متر ، ارتفاع: 122 سانتی متر) و کوچکترین آنها نیز دارای ابعاد (قطر: 183 سانتی متر ، ارتفاع: 51 سانتی متر) می باشند.

7- استخر های پیش ساخته کودک: شرکت اینتکس در کنار استخر های کاری و تفریحی بزرگ برای افراد کم سن نیز اقدام به تولید انواع استخر های پیش ساخته کرده که در انواع مختلفی ایزی ست و فریمی راهی بازار شده اند. این نوع استخر های پیش ساخته به راحتی راه اندازی و جمع شده و برخی از آنها نیز دارای ویژگی هایی مانند داشتن سایه بان می باشند. این نوع استخر ها به دلیل داشتن وزن و حجم کمتر به راحتی در هر مکان مورد نظری حمل شده و حتی می توان از آنها به عنوان استخر توپ نیز برای فرزندان خود استفاده کنید.

تمامی استخر های پیش ساخته به جز استخر های پیش ساخته کودکان دارای گارانتی از سوی شرکت اینتکس می باشند. همچنین در صورتی که کادر مجرب اینتکس استخر های خریداری شده شما را نصب کنند، آن استخر ها از خدمات پس از فروش نیز برخوردار خواهند شد. برای خرید هر نوع استخر پیش ساخته بهتر است ابتدا توضیحات و نقد و بررسی های مربوط به محصول مربوطه را مطالعه کرده و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات و راهنمایی بیشتر بود می توانید با مراجعه به شرکت اینتکس اقدام به رفع نیاز خود و ثبت سفارش کنید. گفتنی است که استخر های پیش ساخته قابل ارسال و نصب به تمامی نقاط کشور خواهند بود.

استخر پیش ساخته را می توان یک استخر کاملا متفاوت نسبت به سایر استخر هایی دانست که عمدتا با آن ها آشنایی دارید . اغلب اوقات وقتی حرف از استخر به میان می آید ، به یاد استخر های بتنی و یا سیمانی می افتیم . ولی استخر ها تغییرات زیادی کردند و ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با استخر پیش ساخته آشنا کنیم که از جدید ترین و کاربردی ترین استخر های شرکتی هستند که به آن ها استخر های آماده نیز گفته می شود . استخر های پیش ساخته می توانند ویژگی های بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهند و به خاطر همین موضوع است که امروزه فروش استخر پیش ساخته افزایش یافته و بسیاری از افراد که دوست دار استخر های ویلایی و یا خانگی هستند ، استخر های پیش ساخته را انتخاب می کنند و از آن ها استفاده می نمایند . استخر های پیش ساخته از نظر کیفیت بسیار عالی هستند و برای اینکه بیشتر از همیشه با این نوع از استخر های آماده آشنا شوید ، در این مقاله قصد داریم تا شما را به طور کامل با ویژگی ها و خصوصیت های استخر پیش ساخته آشنا کنیم . 

استخر های پیش ساخته استخر هایی هستند که معمولا از یک پایه و بدنه تشکیل شده اند . قسمت پایه های استخر ، بدنه آن را نگهداری می کنند و در واقع به استخر فرم می دهند تا شما بتوانید داخل آن را با آب پر کنید تا یک استخر ایده آل را در خانه داشته باشید . این طراحی باعث شده است تا شما بتوانید استخر های پیش ساخته را بر روی زمین راه اندازی کنید . بیش از این همواره مشاهده کرده اید که بیشتر استخر ها در داخل زمین طراحی می شوند و با حفاری زمین شکل می گیرند و تنها برخی از استخر ها هستند که بر روی زمین راه اندازی می شوند . ولی استخر های پیش ساخته به شکلی طراحی شده اند که دیگر نیازی به حفاری زمین نخواهید داشت و تنها باید آن را بر روی یک سطح صاف راه اندازی کنید تا قابل استفاده باشد . قطعا تصاویر این نوع از استخر های پیش ساخته را در بازار دیده اید و شناخت نسبی از آن ها پیدا کرده اید . بنابراین ویژگی بسیار خوبی که نسیب استخر های پیش ساخته شده است ، این است که شما دیگر نیازی به مصالح و ساخت و ساز ندارید و تنها باید استخر را راه اندازی کنید . 

راه اندازی استخر های پیش ساخته نیز بسیار آسان و سریع است . البته شاید بهتر باشد که برای اولین بار که محصول را راه اندازی می کنید ، از خدمات پس از فروشی که فروشگاه اینتکس در اختیار شما قرار داده است استفاده کنید . این خدمات در واقع نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته در محل مورد نظر شما توسط تیم نصب فروشگاه اینتکس صورت می گیرد و شما می توانید بدون نگرانی و با اطمینان از این محصولات استفاده کنید . استخر های پیش ساخته را می توانید ظرف مدت 2 ساعت راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید . راه اندازی هایی که توسط نصاب های فروشگاه انجام می شود ، بدون شک بسیار بهتر بوده و شما نگران آسیب دیدن محصول نخواهید بود . طول عمر استخر های پیش ساخته بسیار بالا بوده به طوریکه فروشگاه برخی از استخر ها را تا چندین سال و بعضا تا 7 سال پشتیبانی و گارانتی می کند . بنابراین نگران کیفیت استخر های پیش ساخته نباشید . 

این استخر ها از متریال های فوق العاده ای ساخته شده اند و دلیل کیفیت بالای آن نیز استفاده از جنس های بسیار عالی و همچنین طراحی مدرن و مهندسی شده می باشد . استخر های پیش ساخته معمولا از پایه های فلزی ساخته شده اند و فلز هایی در ساخت آن ها استفاده می شود همچون فلز هایی همچون فولاد گالوانیزه ، آلومینیوم یا استیل می باشد و برخی دیگر از استخر ها نیز ساخته شده از فایبرگلاس می باشند که کیفیت ساخت فوق العاده ای را دارند . همچنین جنس بدنه استخر های پیش ساخته نیز بسیار مرغوب است و عمده محصولات تولید شده توسط شرکت های بزرگ و مطرح از برزنت سه لایه ساخته شده اند که در ساخت آن ها از الیاف های شمعی ، پی وی سی و برزنت استفاده شده است که در کنار یکدیگر تشکیل یک بدنه فوق العاده مقاوم را داده است که می تواند تا وزن هزاران لیتر را به خوبی تحمل کند . 

اجناس نام برده که در ساخت استخر پیش ساخته استفاده می شوند ، تماما ضد آب هستند و لازمه ساخت استخر ها نیز همین موضوع است که استخر پیش ساخته کاملا در برابر رطوبت ها مقاوم باشد . برای اینکه مدت زیادی را قرار است که استخر پیش ساخته مورد استفاده قرار بگیرد و داخل آن با آب پر شود . لازم به ذکر است که این محصولات در برابر نور خورشید نیز مقاوم هستند و شما می توانید از آن ها در فضاهای روباز استفاده کنید . از آن جا که استخر های پیش ساخته ابعاد بزرگی دارند شاید بسیاری از شما دوست داشته باشید که آن ها را در فضاهای باز راه اندازی کنید . بنابراین هیچ محدویدتی در این باره وجود نداشته و تمامی استخر های پیش ساخته اصل و اورجینال به خصوص استخر های پیش ساخته ای که در فروشگاه استخر پیش ساخته اینتکس به فروش می رسند ، این ویژگی را دارند . 


استخر های پیش ساخته در سایز های مختلف ساخته شده اند و این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا آن طور که دوست دارید ، استخر های پیش ساخته خود را خریداری کنید . کوچک ترین استخر های پیش ساخته که برای کودکان نیز قابل استفاده می باشند ، دارای طول های دو متری بوده و عمق بسیار کمی را نیز دارند که به شما اجازه خواهد داد تا به راحتی و بدون مشکل از آن ها استفاده کنید . و اما سایر استخر های پیش ساخته نیز از ابعاد بزرگی برخوردار بوده و حتی طول آن ها به 10 متر رسیده و عمقی بیشتر از 1 متر را دارند . 

این نوع از استخر ها که بسیار بزرگ هستند ، یقینا نیاز شما را به عنوان یک استخر ویلایی فراهم خواهد کرد و شما حتی می توانید در داخل این نوع از استخر ها شنا کرده و تفریح کنید . در کنار استخر های پیش ساخته اقلام و تجهیزات مورد نیاز استخر های پیش ساخته وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید . از مهم ترین آن ها می توان به پمپ تصفیه آب مخصوص اشاره کرد که شما می توانید با نصب آن از کثیف شدن آب استخر جلوگیری کنید . شما می توانید این استخر ها را به همراه تمامی اقلام مهم و ضروری با بهترین قیمت از فروشگاه اینتکس خریداری کنید .