قایق بادی سی هاوک 4 اینتکس : قایقی بادی با بدنه ای بسیار با کیفیت و خوش طرح که جزو با کیفیت ترین قایق های بادی فانتزی محسوب می شود. در کل این قایق ها در چهار نوع تولید شده که تفاوت این چهار مدل در ظرفیت های آنها می باشد. در واقع این مدلی که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد، ظرفیت 4 نفره داشته و مدل های دیگری نیز ظرفیت 3 ، 2 و 1 نفره را دارند.

اما قایق بادی سی هاوک 4 بدنه ای از جنس پلاستیک پی وی سی داشته و به صورتی طراحی شده که می تواند به راحتی در مقابل شرایط جوی مختلف و همچنین فشار آب تحمل بالایی را داشته باشد. همچنین قسمت های کناری این قایق نیز به صورتی طراحی شده که می تواند تا حدودی در مقابل مانع های بزرگ تحمل خوبی را داشته باشد. آرگونومی این محصول به صورت بیضی شکل بوده و به دلیل باد شو بودن قسمت کف این استخر لذت بی وصفی را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر این دو صندلی بادی متصل به قایق نیز در درون آن تعبیه شده که یکی در قسمت بالا و دیگری نیز در قسمت پایین قرار گرفته است.

در قسمت لبه این قایق 4 اهرم پلاستیکی بسیار مقاوم برای نگهداری پارو و دو اهرم پلاستیکی محرک برای ماهیگیری ساخته شده است. در قسمت کناره های این محصول نیز جایگاه نگهدارنده طناب غریق نجات بوده که می توان از آن برای کاربرد های دیگر نیز استفاده کرد. این کالا در قسمت عقب خود دو اهمرم پلاستیکی مخصوص حمل و کشیدن اشیای دیگر وجود دارد که می توان به وسیله آن قایق های کوچکتر را کشیده و یا از کیت مخصوص نگهدارنده موتور قایق استفده کرد.

قایق سی هاوک 4 اینتکس با داشتن ظرفیت 4 نفره می توان به عنوان قایق 5 نفره نیز استفده کرد. این مدل از قایق های سی هاوک در دو مدل پارو دار و بدون پارو عرضه شده که مدل بدون پارو دارای وزن بسته بندی 19.8 کیلوگرم و مدل با پارو وزن بسته بندی 21.9 کیلوگرمی را دارا می باشد. در کل این قایق نیز با وجود اینکه بزرگترین سایز قایق های سری سی هاوک بوده اما وزن بسته بندی بسیار خوبی را دارند که می توان از آنها در مکان هایی مانند دریا، دریاچه، رودخانه و استخرهای بزرگ استفاده کرد. این قایق ها نیز به دلیل بادی بودن در برابر اشیای تیز حساسند زیرا که این مورد یک امر طبیعی می باشد. در صورتی که در این محصول مشکلی از جمله سوراخ شدن بوجود آید می توان به وسیله بسته های تعمیری اینتکس به راحتی تعمیر کرده و مانند روز اول از آنها استفاده نمود.

در کلام آخر این قایق را می توان به وسیله پمپ های باد دستی و برقی باد کرد ولی در صورت استفاده از پمپ های باد برقی براحتی و در زمان کمتر می توان آن را باد و راه اندازی نمود. از این قایق 4 نفره به غیر از استفاده های خانوادگی جهت سرگرمی و گردش آبی، می توان برای حمل کالا تا وزن 400 کیلوگرم نیز در سطح آب های کم و پرعمق استفاده نمود.