موضوع مقاله : مواد داخل مبل شنی

مبل های شنی طراحی متفاوتی نسبت به هر مبل دیگری داشته و ویژگی های آن باعث محبوبیت بسیار بالای این محصولات شده است . این مبل ها از طراحی سه لایه برخوردار هستند و برای تولید آن ها از پارچه و مواد داخلی یونولیتی استفاده شده است که هدف از ارائه این مطلب نیز آشنایی با ساختار مبل شنی و مواد داخل مبل شنی می باشد تا شما بتوانید با شناخت این محصولات بسیار عالی و مبل های طبی آشنا شده و بتوانید با اطلاعات کامل تری آن را خریداری و تهیه کنید . مبل های شنی مبل هایی هستند که می توانند نیشمنگاه های بسیار عالی برای استراحت کردن شما باشند . از سوی دیگر باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که مبل های شنی به دلیل مواد داخلی نرم و انعطاف پذیری که دارند اینچنین نرم و راحت هستند . برای همین است که استفاده از آن ها بسیار لذت بخش بوده و شما می توانید برای مدت های طولانی از این محصولات استفاده کنید . رویه مبل های شنی از پارچه است و ممکن است این پارچه جنس های مختلفی داشته باشد . شرکت های مختلف تولید کننده مبل های شنی با توجه به علاقه مشتریان ، این محصولات را در مدل های مختلفی تولید می کنند . به همین منظور است که در مقالات دیگر در رابطه با رویه مبل شنی و جنس آن ها توضیحاتی را ارائه کرده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید . ولی در این مقاله به مواد داخل مبل شنی خواهیم پرداخت . 

یونولیت یا فیبر موادی است که برای ساخت مبل شنی استفاده می شود . در درون این مبل ها ، یونولیت ها به صورت خرد شده و دانه دانه ریخته می شوند . یونولیت ها خاصیت های اسفنجی دارند و با توجه به اینکه خرد شده هستند بسیار نرم تر از ابر ها و اسفنج ها بوده و به دنبال این موضوع می توان گفت که حتی مبل های شنی بسیار راحتی تر از مبل های معمولی خواهند بود . استفاده از یونولیت های خرد شده می تواند باعث شود که مبل های شنی فرم پذیر باشند و شما حتی با نشستن و یا با دست به آن ها فرم بدهید . اگر یک مبل شنی را به تازگی خریداری کرده باشید ، متوجه خواهید شد که مبل طراحی ساده ای دارد و قسمت نشیمنگاهی آن مشخص نیست . بلکه شما با نشستن بر روی مبل شنی می توانید این شرایط را برای نشستن فراهم کنید و با فرم دادن به آن ، آن طور که دوست دارید از مبل شنی استفاده نمایید . این نوع از مبل ها یک ویژگی بسیار خوب دیگری دارند که آن هم داشتن وزن سبک است . توجه داشته باشید که برای ساخت مبل شنی از پایه ای استفاده نشده است و همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد ، این محصولات تنها از پارچه و یونولیت ساخته شده اند . برای همین بسیار استفاده راحتی دارند و نرم هستند . 

با این وجود ، می توان گفت که حتی سنگین ترین مبل های شنی باز هم وزنی کمتر از 6 کیلوگرم را دارند . این ویژگی به شما کمک خواهد کرد تا در هر زمان که دوست داشته باشید ، موقعیت مبل را تغییر داده و از آن در جایی که دوست دارید استفاده کنید . برای اینکه شما در جابجایی مبل های شنی بسیار راحت تر باشید ، در ساخت بسیاری از مبل های شنی دستگیره ای نیز طراحی شده است که به شما کمک می کند که با گرفتن دستگیره راحت تر مبل شنی را برداشته و آن را جابجا کنید . جابجا کردن به وسیله بلند کردن مبل شنی کار اسانی بوده و بهتر است که اصلا مبل را بر روی زمین نکشید . یک ویژگی بسیار خوبی که مواد داخل مبل شنی دارد ، این است که این مواد بو نمی گیرد . شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که مبل های دیگر شما به مرور زمان بو بگیرد . ولی این مبل ها با توجه به جنسی که دارند اصلا بو نمی گیرند و محتوای داخلی مبل نیازی به تمیز کردن نخواهد داشت . تنها ممکن است که مبل های شنی از بخش رویه کثیف شوند ، به دنبال این موضوع شما می توانید رویه مبل شنی را از بدنه جدا کنید تا آن را به صورت مجزا بشویید .

 

برای اینکه اینکار برای شما ساده تر باشد . تولید کنندگان مبل شنی به خصوص تولیدی مبل شنی آرامش ، محصولات خود را با یک آستری تولید می کنند . یعنی مواد داخل مبل شنی داخل آستری ریخته می شود و شما می توانید به راحتی رویه مبل را جدا کرده و آن را بشویید . ویژگی ها و خصوصیت های مواد داخل مبل شنی بسیار زیاد بوده و تنها عیب آن ها این است که شاید پس از گذشت زمان و استفاده های مکرر از مبل های شنی ، این محصولات کمی افت داشته باشند . افت کردن و نشست مبل شنی به این دلیل است که یونولیت های موجود در داخل مبل شنی به مرور زمان فشرده می شود و این فشردگی در نهایت باعث افت مبل شده و می تواند سبب سفت تر شدن مبل شنی شود . بنابراین شاید در هنگام استفاده از مبل شنی کمی آزرده خاطر شوید . به دنبال این موضوع ما به شما یک راهکار ساده خواهیم داد تا این مشکل را بتوانید به آسانی رفع کنید . برای رفع کردن افت و نشست مبل شنی خود ، می توانید مواد داخل مبل شنی را شارژ کنید . شما می توانید با تهیه کردن یونولیت های خرد شده ، مبل را به راحتی شارژ کرده و آن را مشابه روز اول کنید . شما می توانید این محتوا را از فروشگاه مبل شنی آرامش تهیه کرده و به راحتی آن را شارژ کنید . 

قیمت مواد داخل مبل شنی ارزان بوده و حتی شارژ کردن آن نیز کار اسانی است . همانطور که رویه ها برای شستشو مبل شنی جدا می کنید ، می توانید برای شارژ کردن مبل شنی ، این رویه را از بدنه خارج کرده تا به آستری مبل دسترسی داشته باشید . پس از آن ، آستری را باز کرده و مواد نو را به آن اضافه کنید . شما می توانید برای اینکه مبل شنی به مانند روز اول نرم و راحت شود ، تمام مواد کهنه را خارج کرده و یونولیت های جدید و نو را داخل آن بریزید . پس از آن مشاهده خواهید کرد که شرایط برای استفاده کاملا ایده آل شده و شما می توانید به مانند روز اول از مبل شنی خود استفاده کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع می توانید با فروشگاه مبل شنی آرامش تماس بگیرید و مشکلات و سوالات خود را رفع کنید . شما حتی می توانید به دلخواه خود از مواد دیگری برای شارژ کردن و پر کردن مبل شنی استفاده کنید که می توان به اسفنج ها و ابر ها ، کاموا ، پارچه ، پشم ، پشم شیششه و ... نیز اشاره کنیم .