نمایندگی استخر پیش ساخته در کرج یکی از بزرگترین نمایندگی هایی می باشد که شرکت تهران اینتکس آن را به تازگی در این کلان شهر به راه انداخته است تا عزیزان ساکن در کرج بتوانند از مزیت های این نمایندگی در نزدیکی خود بهره مند شوند ، مزیت هایی چون ارسال سریع محصولات خریداری شده ، خدمات پس از فروش برخی از محصولات ، مراجعه حضوری و ... از نمونه مزایایی است که شما هموطنان کرجی می توانید از آن بهره مند شوید . در نمایندگی اینتکس در کرج بسیاری از محصولات بادی تولید شده توسط برترین برند های خارجی به فروش می رسد ، همچنین بیشتر وسایل و محصولات آبی ، محصولات مسافرتی و کمپینگ و ... نیز در این نمایندگی به فروش می رسد ، اما این نمایندگی از بزرگترین نمایندگی های فروش استخر پیش ساخته در ایران می باشد که واقع در شهر کرج قرار دارد ، بنابراین شما می توانید حتی برای خرید استخر پیش ساخته از نمایندگی واقع در شهر کرج نیز استفاده کنید و دیگر برای امور خرید و یا خدمات پس از فروش از همان نمایندگی شهر خود اقدام نمایید .

نمایندگی استخر پیش ساخته در کرج تنها مختص شهر کرج نمی باشد بلکه تمامی شهرستان های اطراف و کل استان البرز را در بر می گیرد و تمامی ساکنان استان البرز می توانند از مزایای این نمایندگی برخوردار شوند . تمامی محصولات به ویژگی استخر های پیش ساخته خریداری شده شما از نمایندگی اینتکس در کرج توسط پیک های خود نمایندگی ارسال می شود بنابراین دیگر شاهد پروسه طولانی مدت اداره پست برای ارسال کالای خریداری شده خود نخواهید بود . از مزایای ارسال کالا توسط پیک های شرکت اینتکس علاوه بر دریافت سریع کالا ، می توان به پرداخت هزینه محصول به صورت حضوری اشاره نمود ، به طوری که شما عزیزان پس از دریافت کالا و محصول خریداری شده خود مبلغ پرداختی را به مامور پیک اینتکس خواهید داد ، همچنین در صورت نیاز می تواند به خواست خود از پیک بخواهید تا محصول را برای شما باز کرده و آن را تست کند تا شما نیز از صحت و سلامت محصول خریداری شده خود مطلع شوید ، این خصوصیت باعث شده است تا دیگر برای خرید به صورت حضوری به نمایندگی مراجعه نکرده و حتی در منزل خود بتوانید محصولتان را مشاهده کنید . در صورت بروز مشکل در کالا مانند آسیب دیدگی و ... می توانید محصول را بازگردانید .


همانطور که در مطلب بالا اشاره شد نمایندگی اینتکس در کرج از بزرگترین نمایندگی های فروش استخر پیش ساخته می باشد ، استخر های پیش ساخته نمونه ای از استخر های تولید شده صنعتی می باشند که از قبل آماده شده و تنها بایستی آن را نصب و راه اندازی کنید . از برترین شرکت های بزرگ تولید کننده این محصولات می توان به کمپانی های بزرگ بست وی و اینتکس اشاره کرد ، این دو برند آمریکایی نه تنها در زمینه تولید محصولات بادی فعالیت می کنند بلکه استخر های پیش ساخته با ابعاد بسیار بزرگی را تولید می کنند که از هر نظر کیفیت مطلوب را دارند و بسیار استاندارد هستند . به همین دلیل نیز نمایندگی استخر پیش ساخته در کرج اقدام به وارد کردن و فروش این محصولات بی نظیر و پر فروش را کرده است تا هموطنان عزیز بتوانند به سهولت محصول را خریداری کنند و از خدمات پس از فروش آن ها بهره مند شوند . استخر های پیش ساخته در اشکال هندسی دایره ای ، مستطیلی ، بیضی ، شش ضلعی و ... تولید شده اند و از نظر ابعاد بسیار متنوع هستند به طوری که شما خریداران گرامی می توانید با توجه به نیاز و فضایی که در دسترس دارید آن ها را خریداری کنید .

استخر های پیش ساخته در ابعاد 3 متر تا 10 متر تولید می شوند که نمایندگی اینتکس در کرج انواع مختلف آن ها را در فروشگاه خود قرار داده تا شما بتوانید آن ها را به سهولت خریداری کنید . استخر های پیش ساخته مزیت هایی را به نسبت استخر های بتنی دارند که همین ویژگی ها باعث شده است تا بسیاری از افراد دوست دار استخر های شخصی به خرید استخر های پیش ساخته روی بیاورند ، از جمله این مزایای می توان به مقرون به صرفه بودن و هزینه کمتر خرید استخر پیش ساخته به نسبت ساخت استخر های بتنی اشاره کرد ، همچنین استخر های بتنی می تواند روز ها و حتی ماه ها به طول انجامد اما با خرید استخر پیش ساخته می توانید آن را در کمتر از 2 ساعت راه اندازی کنید و با پر کردن داخل آن از استخر خود استفاده کنید . استخر های پیش ساخته کاملا پرتابل بوده و می توان پس از راه اندازی آن ها باز هم استخر خود را باز کرده و به محل جدید تری منتقل کرده و راه اندازی کنید ، ویژگی ای که هیچگاه در استخر های بتنی و سیمانی نخواهید داشت . همچنین شما می توانید استخر خود را بدون گود برداری بر روی زمین نیز راه اندازی کنید که به این نوع راه اندازی راه اندازی روکار استخر پیش ساخته می گویند .

لازم به ذکر است که استخر های پیش ساخته را می توانید به دو صورت توکار و روکار راه اندازی کنید که حالت روکار آن بدون اینکه گود برداری و یا حفاری رخ دهد ، استخر پیش ساخته خود را بر روی زمین راه اندازی می کنید ، همچنین در صورت تمایل شما می توانید بر اساس ابعاد و اندازه استخر پیش ساخته خریداری شده و نیز مساحت در دسترستان حفاری لازم را انجام دهید تا استخرتان در داخل آن قرار گیرد . قبل از هر چیز بایستی به این موضوع اشاره کرد که راه اندازی استخر های پیش ساخته نیازمند نصاب های با تجربه و حرفه ای است تا بتواند استخر پیش ساخته شما را در بهترین حالت ممکن راه اندازی کند ، به عنوان مثال بایستی اتصالات بدنه های جدا از هم استخر های پیش ساخته بایستی به بهترین شکل ممکن انجام شوند تا پس از پر کردن آن استخر شما با مشکل مواجه نشود ، همچنین قرار ندادن محصول بر روی سطح صاف نیز ممکن است مشکلات دیگری را نیز به همراه داشته باشد ، اما وجود نصاب حرفه ای می تواند تمامی خطر های احتمالی را در نظر بگیرید و از رخداد آن جلوگیری کند ، نمایندگی اینتکس در کرج که اقدام به فروش استخر پیش ساخته در نمایندگی خود می کند از نصاب های حرفه ای شرکت اینتکس برخوردار است و می تواند روند راه اندازی استخر پیش ساخته شده ما را به بهترین شکل ممکن و با ضمانت انجام دهد .

 

بهتر است که هیچگاه راه اندازی استخر پیش ساخته را خودتان انجام ندهید فلذا در هنگام خرید از نمایندگی های اینتکس واقع در کرج و یا تهران بخواهید که عهده دار ارسال محصول و نصب استخر پیش ساخته شما باشند تا پس از راه اندازی استخر پیش ساخته شما را تضمین کنند تا بدون هیچ نگرانی بتوانید سال های سال از محصول خریداری شده خود استفاده کنید . تمامی استخر های پیش ساخته ای که توسط نمایندگی اینتکس در کرج به فروش می رسد دارای اقلام همراهی می باشند که می توان از مهم ترین آن ها به نردبام ، زیر انداز ، درپوش ، پمپ تصفیه آب و ... اشاره کرد . نردبام این محصولات که کارایی آن به وضوح مشخص است ورود و خروج افراد به داخل استخر پیش ساخته چه در حالت روکار و چه تو کار راحت تر می کند ، همچنین زیر انداز مربوطه باعث می شود تا در صورت نصب استخر پیش ساخته در دراز مدت سنگ ریزه ها و یا خس و خاشاک باقی مانده بر روی زمین به بدنه و کف استخر پیش ساخته آسیبی نرساند ( شما همچنین می توانید با خرید تاتمی های ضخیم تر از نمایندگی اینتکس در کرج زیر انداز مقاوم تر و در عین حال نرم تر را برای استخر پیش ساخته خود داشته باشید ) . همچنین در مواقعی که از استخر استفاده نمی کنید می توانید با استفاده از در پوش از افتادن وسایل و یا وارد شدن گرد و خاک به داخل استخر جلوگیری کنید .

پمپ تصفیه آب نیز از لازمه هر استخر پیش ساخته و حتی استخر های بتنی با ابعاد بزرگ است چرا که پس از مدتی که از استفاده استخر می گذرد ، آب استخر کدر شده و کثیف می شود و از آنجا که تعویض کلی آب استخر کاری غیر عقلانی است ، می توان با استفاده از پمپ های تصفیه کن ، آب استخر را به آبی تمیز و پاک تبدیل کرد ، قدرت پمپ های استفاده شده در هر استخر پیش ساخته نسبت به حجم و ابعاد استخر مغییر است و ممکن است فیلتر آن به صورت کاغذی و یا شنی باشد . تمامی استخر های پیش ساخته موجود در نمایندگی اینتکس در کرج اعم از فریمی و ... دارای پمپ های تصفیه کن آب هستند که می توانید از آن ها بهره مند شوید . همچنین شما می توانید در طریق نمایندگی اینتکس در کرج اقدام به خرید پمپ تصفیه آب استخر مجزا کنید و یا محصول کارکرده خود را بفروشید .